کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبولی در لاتاری
(2015-11-12 ساعت 15:41)sinar نوشته:  
(2015-11-12 ساعت 01:44)chakavakl نوشته:  
(2015-11-11 ساعت 23:13)sinar نوشته:  من میخواستم بدونم درسته که بعد از رفتن به آمریکا ۵ سال طول میکشه تا احیانا اگر همسری اختیار کنی به آمریکا بیاد؟؟ینی حتما باید سیتیزن باشی ؟ ممنون میشم ی توضیحی درین باره بدید مرسییی

از زمانی که تقاضا بدین واسه همسرتون یک تا دو سال زمان میبره که همسرتتون بتونن ویزا بگیرن

خوب در زمان درخواست باید سیتیزن آمریکا باشی؟
خير لزومي نداره شما حتما سيتيزن باشيد،گيرين كارتي هم باشيد ميتونيد اقدام كنيد،Category F2 ميشه در اين صورت!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان:
دوستانی که میان این تایپیک من ازدواجم بعد از قبولی بود سفرناممو گذاشتم لینکشم تو امضام هست بخونید شاید کمکی باشه واستون هر سوالیم داشتین در خدمتتون هستم.
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: emix ، sinar ، Interuniversal ، Amir.AA ، arash08 ، Mhb_n
کیس ما ازدواج بعد از قبولی بود
کلی عکس و ایمیل های قبل از ازدواج و مدرک برده بودیم
اصلا آفیسر هیچ حرفی در مورد ازدواجمون نزد
همون سند ازدواج کافی بود.
|+1|:: شماره کیس:: 2016AS2xxx ::|| , ||:: تعداد افراد کیس:: 2 نفر ::|| , ||:: کنسولگری:: ابوظبی ::|| , ||:: ارسال فرم260:: July 02, ۲۰۱۵ :|| , ||:: کارنت شدن کیس::September 25, 2015 ::|| , ||:: دریافت نامه‌ی دوم:: October 27, 2015 ::|| , ||:: مصاحبه::dec ::|| , ||:: دریافت ویزا:: AP ::|| , ||:: ورود به آمریکا::__________ ::|-2|
تشکر کنندگان: Interuniversal ، Amir.AA
دوستان عزيز من قبلا مطلبي راجع به طلاق در انواع مراحل لاتاري خونده بودم. ولي هرچي الان گشتم پيدا نكردم. لطفا اگر كسي لينكشو داره بده. اگر نه كه سوال بنده اينه كه آيا جدا شدن از همسر، در هنگام ap، خللي در كار ايجاد ميكنه؟ كيس اصلي خودم هستم. و آيا اگه براي من ايجاد نميكنه براي همسرم چي؟ چون الان ديگه فقط منتظر كليرنس هستيم و سفارت هم ارمنستانه. مرسي
كيس نامبر : ***2016AS4 / خبر قبولي: ٤ مي / ارسال فرم ٢٦٠ : ١٤ مي/ كارنتي: نوامبر / مصاحبه: هفته دوم ژانویه/ كنسولگري: آنكارا تغییر به ایروان توسط خودشون/ تعداد نفرات: ٢ / سربازي مثل مرد وزارت دفاع / وضعيت : AP /  آپديت ها :14ژانویه- 20 ژانویه- 21 ژانویه نفر اصلی فقط -28 جولای آپدیت طلایی و دو خطی/ تاريخ كليرنس : 29 جولای / تاريخ گرفتن ويزا : 17 آگوست / تاريخ رسيدن به اونور آبها :2 نوامبر/ مقصد : به محض ورود به خاكشون همون بغل پياده ميشم.
تشکر کنندگان:
با سلام
من 5 ژانویه مصاحبه رفتم و AP خوردم و منتظر جواب هستم . هفته پیش هم ازدواج کردم . اما الان نمی دونم چه متنی رو به سفارت بفرستم و به اونها اطلاع بدم که ازدواج کردم . لطفا راهنماییم کنید . نگرانم دیر اطلاع دادن باعث مشکلاتی بشه
شماره کیس  2016as21xx
تاریخ رویت قبولی: 15 می ‎2015‎
کنسولگری: انکارا
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:  جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه: jan 5
دریافت ویزا: کلیرنس
کلیر : 16 می  Wink
دریافت ویزا من: 2 june
دریافت ویزای همسرم : سپتامبر
ورود به آمریکا: 2 نوامبر
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها: حدود 30 میلیون ناقابل
خدمت س - کارمند شرکت خصوصی کامپیوتری
همسرم کارمند دولت - کارشناس فناوری
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من نامه دومم اومده 11-آپریل ابوظبی مصاحبه دارم آخر این ماهم میخوام ازدواج کنم
به نظرتون الان باید چی کار کنم؟
فقط به سفارت اطلاع بدم کافیه؟
یا باید فرمارم آپدیت کنم؟
ممنونمیشم راهنماییم کنین
شماره کیس:  56xx  ----  تاریخ رویت قبولی:May 1‎8, 2015‎  ----   کنسولگری : آنکارا تغییر به ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:JUN-10- ‎2015‎  ---  کارنت شدن کیس:8فوریه  مصاحبه: 11-ََApr
تعداد افراد منظور در کیس :1+1 (ازدواج بعد از نامه دوم - پرکردن فرمهای همسر در سفارت به صورت دستی )
نتیجه مصاحبه :AP  (سربازی معاف ، شغل شرکت خصوصی نفت وگاز ، لیسانس کامپیوتر)
آپدیت سیس :
نفر اصلي AP.    : ١١،٢١،٢٢ آپريل   -١١ مي - 9 آگوست آپدیت دوخطی - 11 آگوست or و کلیر
نفر دوم  Ready  : ١١،١٩،٢١ آپريل  -  ٣ مي - ١١ مي - ١٨ مي -11 آگوست کلیر
دريافت ويزا : ٢٤ آگوست
تشکر کنندگان:
(2016-03-02 ساعت 21:27)amirak7 نوشته:  سلام دوستان

ممنونمیشم راهنماییم کنین
بسلامتی دوست عزیز
ازدواجتونم مبارک باشه
بلافاصله بعد از عقدتون به سفارت ایمیل بزنید که رسما ازدواج کردید و میخواین همسرتون به کیستون اضافه شه. بعد اونا از شما میخوان که عکس پاسپورت همسرتون بفرستین بعد فرم واسه شما و همسرتون باز میشه که باید واسه همسرتون پر کنید واسه خودتونم همه که تغییر بدید به متاهل و اگه تغییر دیگه هم داشتین اونم آپدیت کنید.
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
سفرنامه
تشکر کنندگان: amirak7 ، Amir.AA
(2016-03-02 ساعت 22:22)chakavakl نوشته:  
(2016-03-02 ساعت 21:27)amirak7 نوشته:  سلام دوستان

ممنونمیشم راهنماییم کنین
بسلامتی دوست عزیز
ازدواجتونم مبارک باشه
بلافاصله بعد از عقدتون به سفارت ایمیل بزنید که رسما ازدواج کردید و میخواین همسرتون به کیستون اضافه شه. بعد اونا از شما میخوان که عکس پاسپورت همسرتون بفرستین بعد فرم واسه شما و همسرتون باز میشه که باید واسه همسرتون پر کنید واسه خودتونم همه که تغییر بدید به متاهل و اگه تغییر دیگه هم داشتین اونم آپدیت کنید.

ایشالا خبرای خوب برای شما و همه بچه های گروه
پس اول ایمیل بزنم اطلاع بدم به سفارت؟
بعد اونا به کی سی سی اطلاع میدن فرم آنلاک میشه ؟مصاحبه که زمانش تغییر نمیکنه؟
ممنون
شماره کیس:  56xx  ----  تاریخ رویت قبولی:May 1‎8, 2015‎  ----   کنسولگری : آنکارا تغییر به ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:JUN-10- ‎2015‎  ---  کارنت شدن کیس:8فوریه  مصاحبه: 11-ََApr
تعداد افراد منظور در کیس :1+1 (ازدواج بعد از نامه دوم - پرکردن فرمهای همسر در سفارت به صورت دستی )
آپدیت سیس :
نفر اصلي AP.    : ١١،٢١،٢٢ آپريل   -١١ مي - 9 آگوست آپدیت دوخطی - 11 آگوست or و کلیر
تشکر کنندگان:
(2016-03-02 ساعت 23:07)amirak7 نوشته:  ایشالا خبرای خوب برای شما و همه بچه های گروه
پس اول ایمیل بزنم اطلاع بدم به سفارت؟
بعد اونا به کی سی سی اطلاع میدن فرم آنلاک میشه ؟مصاحبه که زمانش تغییر نمیکنه؟
ممنون

بله بعد از عقد کردن ایمیل بدید
بعد از ایمیل کردن پاسپورت فرم آنلاک میشه
نه زمان مصاحبه عوض نمیشه

سفرنامه
تشکر کنندگان: amirak7
سلام دوستان

اینجا کسی تجربه اضافه کردن همسر بعد از نامه دومو تو سفارت ابوظبی داره؟چون شنیدم امسال وقتی اعلام میکنی انگار مصاحبه عقب میوفته؟
من دو روز پیش ازدواج کردم ،11 آپریل ام مصاحبه دارم
ممنون میشم ا:ه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه
آپدیت سیس :
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
میخواستم بدونم کسی با این شرایط هست که موقع ثبت نام مجرد بوده ولی متاهل اعلام کرده و بعد از اعلام نتایج عقد کرده باشه!
اگه با این شرایط کسی هست که رفته باشه برای مصاحبه راهنمایی کنه.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2016-03-19 ساعت 12:01)amirak7 نوشته:  سلام دوستان

اینجا کسی تجربه اضافه کردن همسر بعد از نامه دومو تو سفارت ابوظبی داره؟چون شنیدم امسال وقتی اعلام میکنی انگار مصاحبه  عقب میوفته؟
من دو روز پیش ازدواج کردم ،11 آپریل ام مصاحبه دارم
ممنون میشم ا:ه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه

سلام
یکی از دوستان بنده، فقط یک هفته قبل از مصاحبه ازدواج کردند و بلافاصله به سفارت ایمیل زدند و اطلاع دادند و فرم DS260 رو هم برای همسرشون، در روز مصاحبه و در داخل سفارت (ابوظبی) و به صورت دستی تکمیل کردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و جالب تر این که ویزاشون رو همون روز یک ضرب گرفتند (البته زن و شوهر هر دو شرایط یک ضرب رو داشتند). پس فکر نمیکنم دیگه سوالی باقی بمونه و یا جای نگرانی باشه. این مورد یکی از نادرترین مواردی بود که من تووی لاتاری دیده بودم!!! خودمم باورم نمیشد. در کل اون ها به ازدواج و تشکیل خانواده خیلی بها میدن و هیچ محدودیتی برای متاهل شدن در هر یک از مراحل پروسه لاتاری نمیذارن. فقط توصـــــــیه میشه دوستانی که ازدواجشون بعد از برنده شدن در لاتاری بوده، یه سری عکس از جشن ازدواجشون و مدارکی دال بر آشناییشون قبل از ازدواج و کلا مدارکی که ثابت کنه ازدواجشون بر مبنای عشق بوده با خودشون به مصاحبه ببرند تا اگر آفیسر ازشون خواست ارائه بدن. (فقط برای احتیاط)
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: amirak7 ، پرسپولیس6
(2016-03-25 ساعت 01:02)behzadsalehifar نوشته:  سلام به همگی
میخواستم بدونم کسی با این شرایط هست که موقع ثبت نام مجرد بوده ولی متاهل اعلام کرده و بعد از اعلام نتایج عقد کرده باشه!
ممنون

سلام دوست عزيز ما هم شرايطمون همين شكل بود بعداز اعلام نتايج عقد كرديم بعد فرم رو ارسال كرديم هفته پيش هم مصاحبه داشتيم و اصلا مشكلي نبود حتي عكسم نخواست نگران نباشيد
//2016AS4*** Case مصاحبه  مارچ ابوظبي// تعداد ٢ نفر//وضعيت:ap//برنده اصلي همسر شغل كارمند شركت خصوصي خودم سربازي ار ت شغل ازاد
/آپدیت ها 21و22 اپریل 27 جولای با ایمیل 5 اگوست نفر دوم دوخطی 7 orاگوست   10 آگوست نفر اصلی دوخطی
به لطف خدا ١١ اگوست كلير
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، amirak7
(2016-03-26 ساعت 14:01)yazdanf نوشته:  
(2016-03-25 ساعت 01:02)behzadsalehifar نوشته:  سلام به همگی
ممنون

سلام دوست عزيز ما هم شرايطمون همين شكل بود بعداز اعلام نتايج عقد كرديم بعد فرم رو ارسال كرديم هفته پيش هم مصاحبه داشتيم و اصلا مشكلي نبود حتي عكسم نخواست نگران نباشيد

خوبه پس ممنون از راهنمایی و دلگرمیت.
یعنی شما هم موقع ثبت نام متاهل اعلام کردین دیگه اره؟
سوال خواصی نپرسیدن؟
چه سوالاتی پرسیدن!
تشکر کنندگان:
(2016-03-29 ساعت 15:29)behzadsalehifar نوشته:  سلام به همگی

سلام
اگر شما روز ثبت نام مجرد بودید ولی با این حال فرم رو به صورت متاهل پر کرده باشید، از نظر آفیسر دروغ تلقی میشه و روز مصاحبه حتما تاریخ عقدتون رو با تاریخ ثبت نام در لاتاری چک میکنه و تطبیق میده. اگر شما فرم ثبت نام رو بصورت متاهل پر کردید، باید تاریخ عقدتون، قبل از تاریخ ثبت نام باشه (حتی یک روز). نمیخوام نگرانتون کنم ولی حتما مدارک کافی با خودتون ببرید که ثابت بکنه شما قبل از تکمیل فرم ها رسما ازدواج کرده بودید. فکر می کنم دوستمون دقیقا متوجه منظور شما نشدن که شما گفتید قبل از ثبت نام مجرد بودید ولی فرم ثبت نام رو متاهل پر کردید. احتمالا فکر کردن منظورتون ازدواج بعد از ثبت نام در لاتاریه (یعنی فرم اولیه رو مجرد پر کردید ولی بعدا ازدواج کردید).
در این مورد میتونید ویدئوی مصاحبه با خانم س. گرو از وزارت خارجه امریکا و توضیحات ایشون رو در این خصوص ببینید که عینا همین سوال از ایشون پرسیده میشه.

https://www.youtube.com/watch?v=8ADjpzsc4-0

(دقیقه ی 9 ویدئو)
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: Danoosh ، پرسپولیس6 ، ELNAZ21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان