کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی و اجازه خروج از کشور
(2015-11-09 ساعت 19:33)kian_parsi نوشته:  سلام سوالي پيش اومده برام كه خيلي نگرانم كرده ممنون ميشم جواب بديد
من بايد در طي شش ماه اينده برم براي تحويل مدارك در آمريكا و اينجور كه دوستان ميگن پروسه تحويل گرين كارت ممكنه كمتر يك ماه يا بيشتر باشه، حالا سوالم اينه كه اگه وقتي آمريكا هستم بيش از يك ماه مجبور شدم بمونم چيكار بايد بكنم؟ وثيقم ظبط ميشه؟ يا مثلا تو برگشت به ايران مشكل پيدا ميكنم؟ ممكنه مثلا اگه هم اتفاقا نيافته براي خروج بعدي بگن شما سابقت خوب نيست اجازه ندن ديگه؟

دوست عزیز نگران نباشید شما به محض ورود پروسه صدور گرین کارتتون شروع میشه اگر کمتر از یکماه طول کشید که خودتون گرین کارت رو دریافت میکنید و اگر بیشتر از یکماه طول کشید میتونید آدرس دوست یا اقوامتون رو بدین تا گرین کارتتون رو براشون بفرستن و تحویل بگیرن و براتون پست کنن .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: kian_parsi ، lighthouse
(2015-11-09 ساعت 20:24)Siamak.k نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 19:33)kian_parsi نوشته:  سلام سوالي پيش اومده برام كه خيلي نگرانم كرده ممنون ميشم جواب بديد
من بايد در طي شش ماه اينده برم براي تحويل مدارك در آمريكا و اينجور كه دوستان ميگن پروسه تحويل گرين كارت ممكنه كمتر يك ماه يا بيشتر باشه، حالا سوالم اينه كه اگه وقتي آمريكا هستم بيش از يك ماه مجبور شدم بمونم چيكار بايد بكنم؟ وثيقم ظبط ميشه؟ يا مثلا تو برگشت به ايران مشكل پيدا ميكنم؟ ممكنه مثلا اگه هم اتفاقا نيافته براي خروج بعدي بگن شما سابقت خوب نيست اجازه ندن ديگه؟

دوست عزیز نگران نباشید شما به محض ورود پروسه صدور گرین کارتتون شروع میشه اگر کمتر از یکماه طول کشید که خودتون گرین کارت رو دریافت میکنید و اگر بیشتر از یکماه طول کشید میتونید آدرس دوست یا اقوامتون رو بدین تا گرین کارتتون رو براشون بفرستن و تحویل بگیرن و براتون پست کنن .

موفق باشید
يعني اونا قبل اينكه گرين كارت بياد دستمون بهمون پاس سفيد را ميدن؟
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
تشکر کنندگان:
(2015-11-10 ساعت 01:23)kian_parsi نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 20:24)Siamak.k نوشته:  

موفق باشید
يعني اونا قبل اينكه گرين كارت بياد دستمون بهمون پاس سفيد را ميدن؟

دوست عزیز شما در سوال اولتون حرفی از پاس سفید نزدید! اگر قصد دارید برای پاس سفید اقدام کنید، به محض ورود میتونید فرم I-131 رو تکمیل و به همراه کپی صفحه پاسپورتتون که توش ویزا خورده به اداره مهاجرت ارسال کنید و نیاز نیست منتظر صدور گرین کارت بمونید. میتونید به تاپیک نحوه ی دریافت پاس سفید مراجعه کنید.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
سلام بر مدیریت محترم اداره مجوز خروج و سربازی ! :-)
نظام وظیفه برای صدور مجوز خروج، اصل فیش وثیقه بانک قوامین رو از من گرفت و گفت باید تو پروندت باشه و من فقط تونستم کپی فیش رو بدم برای ترجمه . به نظرتون آفیسر برام نقص مدرک میزنه یا نه؟ راه حلی دارم؟
با کمال تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-11-17 ساعت 09:28)camaro نوشته:  سلام بر مدیریت محترم اداره مجوز خروج و سربازی ! :-)
نظام وظیفه برای صدور مجوز خروج، اصل فیش وثیقه بانک قوامین رو از من گرفت و گفت باید تو پروندت باشه و من فقط تونستم کپی فیش رو بدم برای ترجمه . به نظرتون آفیسر برام نقص مدرک میزنه یا نه؟ راه حلی دارم؟
با کمال تشکر

دقیقا منم همین سوال رو دارم
دو سال پیش که یه خروج از کشور داشتم و وثیقم در یه بانک خصوصی بود باز اصل فیش وثیقه رو نظام وظیفه ازم گرفت.

لطفا دوستانی که امسال سفارت رفتن و شرایطشون مثل ما بوده اگر میتونن یه عکس از مدرکی که ارائه دادن بگذارند.
کیس نامبر:**2016AS000057/رویت قبولی:5 May/ ارسال فرم: 10 May/کارنت شدن:February 8/تعداد افراد:۱ نفر/ نامه ی دوم:February 22
/تاریخ مصاحبه:April 14/ محل سفارت:YEREVAN/دریافت ویزا:18 April/دریافت گرین کارت:May 20/اولین ورود به آمریکا:19 April/مقصد:CA/
تشکر کنندگان:
(2015-11-17 ساعت 13:24)alfa_a_h نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 09:28)camaro نوشته:  سلام بر مدیریت محترم اداره مجوز خروج و سربازی ! :-)
با کمال تشکر

دو سال پیش که یه خروج از کشور داشتم و وثیقم در یه بانک خصوصی بود باز اصل فیش وثیقه رو نظام وظیفه ازم گرفت.
لطفا دوستانی که امسال سفارت رفتن و شرایطشون مثل ما بوده اگر میتونن یه عکس از مدرکی که ارائه دادن بگذارند.
دوستان ارجمند و عزيز
در ابتدا اينو بگم كه بمونيد و به وطنتون خدمت كنيد،كجا ميريد عاغاااااااااااTongue
بعد هم اينكه در يك ايميل قبل مصاحبه مدارك مورد نظر رو از شما ميخوان،اونها هم ميدونند كه شما با اين مشكل مواجه هستيد پس نگران نباشيد
در پايان ميتونيد با امير رضا صحبت كنيد و پيام خصوصي بهش بديد و ازش بپرسيد اين مسئله رو
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان:
(2015-11-17 ساعت 19:37)Interuniversal نوشته:  
با کمال تشکر

دوستان ارجمند و عزيز
در ابتدا اينو بگم كه بمونيد و به وطنتون خدمت كنيد،كجا ميريد عاغاااااااااااTongue
بعد هم اينكه در يك ايميل قبل مصاحبه مدارك مورد نظر رو از شما ميخوان،اونها هم ميدونند كه شما با اين مشكل مواجه هستيد پس نگران نباشيد
در پايان ميتونيد با امير رضا صحبت كنيد و پيام خصوصي بهش بديد و ازش بپرسيد اين مسئله رو
مدیر عزیز شما اگه خیلی دوست داری میتونی بمونی و بازم خدمت کنیTongueTongueTongue
بله فیش را میگیرن اگه دانشجو هستید ترجمه کارت دانشجویی و گواهی اشتغال به تحصیل میتونه وضعیت معافیت تحصیلی شما را نشان بدهد.
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان: Interuniversal
امیررضا جان پسر ماهیه ازش کمک بگیر...
من خودم سر اینکه اگه ی ضرب شد ویزام از همون ترکیه برم دودلم.حس میکنم اگه برگردم ی جوری کارم گیر میخوره و نمیشه ک برم نظر شما چیه؟
برای آمریکا میشه خروج نیمه علمی برای آزمون زبان گرفت؟گیر نمیدن ک تو ک ویزا داری ؟؟؟
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان: lighthouse
(2015-11-17 ساعت 20:14)sinar نوشته:  امیررضا جان پسر ماهیه ازش کمک بگیر...
من خودم سر اینکه اگه ی ضرب شد ویزام از همون ترکیه برم دودلم.حس میکنم اگه برگردم ی جوری کارم گیر میخوره و نمیشه ک برم نظر شما چیه؟
برای آمریکا میشه خروج نیمه علمی برای آزمون زبان گرفت؟گیر نمیدن ک تو ک ویزا داری ؟؟؟

اصلا توي فرودگاه امام نميبينن كه ويزا داري يا نه فقط وضعيت خروج شما مشخص ميشه كه بزارن بري يا نه حالا به هر طريقي چه توريستي چه نيمه علمي و...
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
تشکر کنندگان: sinar
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﺩﺭاﻳﻨﺠﺎﺑﻮﺩﻩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺧﺪﻣﺘﻪ ﭘﺪﺭﺵ ﺗﻮﻣﻨﻂﻘﻪ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ? ﻭﺭﻭﺯﻩ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﻣﻌﺎﻓﻴﺘﺶ ﭼﻚ ﺑﺨﻮﺭﻩ? ﻣﻦ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﺭﺵ ﺗﻮﺻﻨﺎﻳﻊ ﺩﻓﺎﻉ ﺑﻮﺩﻩ 40 ﻣﺎﻩ ﺗﻮﻣﻨﻂﻘﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻫﻤﺴﺮﻡ ﻣﻌﺎف ﺷﺪﻩ ﺑﺮﻳﻢ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﻬﻤﻮﻥ ﭼﻚ ﻣﻴﺨﻮﺭﻩ?ﻛﺎﺭﺷﻢ ﺁﺯاﺩﻩ اﻟﺒﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﻡ ﻭﺧﺎﻧﻪ ﺩاﺭﻭﻓﻮﻕ ﺩﻳﭙﻠﻢ ﻭﻛﺎﺭﺩﻭﻟﺘﻲ ﻫﻢ ﻧﺪاﺭﻳﻢ اﮔﻪ ﭼﻚ ﺑﺨﻮﺭﻳﻢ ﭼﻨﺪﻣﺎﻩ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ? ﺳﻔﺎﺭﺕ اﺑﻮﻇﺒﻲ,اﻣﺴﺎﻝ ﺗﻮاﺑﻮﻇﺒﻲ ﻫﻤﻪ ﻣﻴﺮﻥ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﭼﻚ ﻣﻴﺨﻮﺭﻥ ﻭﻭﻳﺰاﻳﻪ ﻳﻜﻀﺮﺑﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻢ ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻭاﻗﻌﺎﺳﺨﺘﻪ,ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻟﻂﻔﺎﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﻦ
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان:
(2015-11-17 ساعت 19:37)Interuniversal نوشته:  
با کمال تشکر

دوستان ارجمند و عزيز

دوست عزیز شما لطف داری
والا اگر 25 تا پست (که دوستان گوشزد میکنند که پست بی مورد نباشه) پر می شد به آقای امیر رضا خصوصی صحبت میکردیم.
اما فعلا که خیلی مونده تا 25 تا پست.
بعدم من از اول تا آخر این فروم رو خوندم و جواب مستدل ندیدم و همه بر حدس و گمان بود.
و مواردی که میشه برد از جمله کارت دانشجویی و اشتغال به تحصیل می باشد که هیچ کدوم اثباتی بر سربازی نرفتن نیست
و از طرفی کد سخا که برای نشان دادن وضعیت نظام وظیفه فرد میباشد ذکر میکند که فرد در صورت ثبت نام دانشگاه تا فلان تاریخ معافیت دانشجویی دارد که باز اثباتی بر سربازی نرفتن نیست.
چون باید اونجا دو ساعت توضیح بدی که این مدارک با هم اثبات می کند که یعنی سربازی نرفتی.
(اینا عقاید بنده بود)
پس نیازمند توضیح دوستانی مثل آقای امیر رضا می باشد.
هیچ چیز تجربه مستقیم فرد نمیشه.
کیس نامبر:**2016AS000057/رویت قبولی:5 May/ ارسال فرم: 10 May/کارنت شدن:February 8/تعداد افراد:۱ نفر/ نامه ی دوم:February 22
/تاریخ مصاحبه:April 14/ محل سفارت:YEREVAN/دریافت ویزا:18 April/دریافت گرین کارت:May 20/اولین ورود به آمریکا:19 April/مقصد:CA/
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز دانشجو و مشمول خودم.
ببخشید یه چند روزی نمیتونم بیام به مهاجر سرا و به تاپیک ها سر بزنم.والا این جا خیلی سرم شلوغه و اومدم دنبال کار کالج و بانک و راهنمایی و راننددگی و ...
دوستان من خودم هم اصل فیش وثیقه را دادم به نظام وظیفه و کپیش را نگه داشتم.اصلا نیاز به دفترچه ی حساب و اون فیش وثیقه نیست.من همینطوری فقط دفترچه و کپی فیش را بدون ترجمه بردم سفارت و از من هم اصلا نخواستند.اصلا اصلا این چیز ها براشون مهم نیست و فقط همون برگه ی معافیت تحصیلی که کد سخا توش نوشته شده بسه بسه.
البته من سفارتم آنکارا بود.
بازم سعی میکنم بیام مهاجر سرا تا اگه سوالی داشتین بتونم جواب بدم.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: saeidfireboy67 ، Interuniversal ، ALIREZA_DEN
برگه معافیت کد سخا کدومه ؟؟؟
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(2015-11-18 ساعت 17:30)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﺩﺭاﻳﻨﺠﺎﺑﻮﺩﻩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺧﺪﻣﺘﻪ ﭘﺪﺭﺵ ﺗﻮﻣﻨﻂﻘﻪ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ? ﻭﺭﻭﺯﻩ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﻣﻌﺎﻓﻴﺘﺶ ﭼﻚ ﺑﺨﻮﺭﻩ? ﻣﻦ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﺭﺵ ﺗﻮﺻﻨﺎﻳﻊ ﺩﻓﺎﻉ ﺑﻮﺩﻩ 40 ﻣﺎﻩ ﺗﻮﻣﻨﻂﻘﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻫﻤﺴﺮﻡ ﻣﻌﺎف ﺷﺪﻩ ﺑﺮﻳﻢ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﻬﻤﻮﻥ ﭼﻚ ﻣﻴﺨﻮﺭﻩ?ﻛﺎﺭﺷﻢ ﺁﺯاﺩﻩ اﻟﺒﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﻡ ﻭﺧﺎﻧﻪ ﺩاﺭﻭﻓﻮﻕ ﺩﻳﭙﻠﻢ ﻭﻛﺎﺭﺩﻭﻟﺘﻲ ﻫﻢ ﻧﺪاﺭﻳﻢ اﮔﻪ ﭼﻚ ﺑﺨﻮﺭﻳﻢ ﭼﻨﺪﻣﺎﻩ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ? ﺳﻔﺎﺭﺕ اﺑﻮﻇﺒﻲ,اﻣﺴﺎﻝ ﺗﻮاﺑﻮﻇﺒﻲ ﻫﻤﻪ ﻣﻴﺮﻥ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﭼﻚ ﻣﻴﺨﻮﺭﻥ ﻭﻭﻳﺰاﻳﻪ ﻳﻜﻀﺮﺑﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻢ ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻭاﻗﻌﺎﺳﺨﺘﻪ,ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻟﻂﻔﺎﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﻦ

دوست عزيز فكر نكنم مشكلي پيش بياد،يكي از دوستان فرزند شهيد بود و يكضرب هم گرفت
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ
دوستان من برگه اعزام گرفتم چون پارسال فارغالتحصیل شدم و الان با وثیقه پاس رو گرفتم، فقط فیش وثیقه رو ترجمه کردم، آیا برگه اعزام رو هم باید ترجمه میکردم یا نیازی نیست؟ لطفا اورژانسی جواب بدین دارم میرم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان