کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
یکی از اقوام که برنده شده پدرش سالها پیش فوت کرده و هیچ گواهی فوتی ندارن ، مشکل پیش میاد ؟ همسرشون هم پدر و مادرش رو از دست دادن برای آنها هم باید گواهی فوت ترجمه شده ببره؟
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اميدوارم خوب باشيد
از اونجايي كه همسر من برنده شدن و داريم مدارك تحصيلي رو اماده ميكنيم، از مدارك ايشون كه تا فىق خوندن،هم بايد ديپلم و هم پيش و هم ليسانس و فوق ترجمه شن؟؟
بعد فوقشون سراسري بوده و اين قضيه ازادسازي مدرك پيش مياد.ايشون بيشتر از يك ساله فارغ التحصيل شده و خيلي هم دنبال كار گشته و پيدا نكرده اما الان كه اسممون لاتاري در اومده براي ازادسازي مدرك بايد بريم براي كاريابي و ...؟؟ خوب اين روندش ٦ ماه طول ميكشه و ما كيس نامبرمون پايينه.پيشنهادتون چيه؟؟

مدارك تحصيلي خودم چيو ببرم؟؟ منم تا فوق خوندم.بازم دردسري مشابه بالايي رو دارم.
متشكرم
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 06:55)Civilizable نوشته:  سلام دوستان
اميدوارم خوب باشيد
از اونجايي كه همسر من برنده شدن و داريم مدارك تحصيلي رو اماده ميكنيم، از مدارك ايشون كه تا فىق خوندن،هم بايد ديپلم و هم پيش و هم ليسانس و فوق ترجمه شن؟؟
بعد فوقشون سراسري بوده و اين قضيه ازادسازي مدرك پيش مياد.ايشون بيشتر از يك ساله فارغ التحصيل شده و خيلي هم دنبال كار گشته و پيدا نكرده اما الان كه اسممون لاتاري در اومده براي ازادسازي مدرك بايد بريم براي كاريابي و ...؟؟ خوب اين روندش ٦ ماه طول ميكشه و ما كيس نامبرمون پايينه.پيشنهادتون چيه؟؟

مدارك تحصيلي خودم چيو ببرم؟؟ منم تا فوق خوندم.بازم دردسري مشابه بالايي رو دارم.
متشكرم
ﻣﺪﺭﻙ ﺷﻤﺎ ﭼﻨﺪاﻥ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻴﺎﺯ,ﻧﻴﺴﺖ ﺭاﺳﺘﺶ اﺻﻼ ﻣﺪاﺭﻙ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺭا ﻧﻜﺮﻓﺘﻨﺪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺗﺎﻛﻴﺪ ﺭﻭﻱ اﺛﺒﺎﺕ ﺩاﺷﺘﻦ ﻣﺪﺭﻙ ﺑﺮاﻱ ﺩﻭاﺯﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﺗﺤﺼﻴﻞ ﺑﻮﺩ
ﺧﻮﺩ ﻣﻦ اﺯ,ﺩﻳﭙﻠﻢ ﺗﺎ ﻓﻮﻕ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ﺭاﺗﺮﺟﻤﻪ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 12:05)masod3 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 09:55)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 20:14)masod3 نوشته:  دوستان مدارک رو دادم ترجمه ...مترجم مهر زده و امظا کرده اما کپی مدارک رو با منگنه وصل کرده به ترجمه نه با پانچ یا پلمپ...این فردا شر نشع؟... دقیقا میشه بگین چه مدارکی باید ۱۵ روز قبل بفرستم سفارت؟ نامه تمکن مالی هم بفرستم سفارت یا بذارم چند روز قبل از رفتنم بگیرم؟
با سلام ئوست هزیز حتماً بگویید براتون پانچ کنه.
پانچ شدن مهم هست چون منگنه رو میشه باز کرد ولی پانچ امکانش نیست.

ترجمه شناسنامه کارت ملی و کارت معافیت و دیپلم و پیش دانشگاهی و لیسانس و ریز نمرات شون همراه با ترجمه اگهی ثبت شرکت و همراه یه نسخه اضافه از هر کدوم شد حدود ۳۵۰ تومن

دوست عزیز برای من قیمت مهم نیست من صحبت قیمت نکردم
من به جهت اینکه برای شما مشکلی پیش آمد نکند خدایی نکرده عرض کردم که باید پانچ بشه.
موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,487)
تشکر کنندگان: masod3
(2016-05-07 ساعت 15:43)milaveh نوشته:  یکی از اقوام که برنده شده پدرش سالها پیش فوت کرده و هیچ گواهی فوتی ندارن ، مشکل پیش میاد ؟ همسرشون هم پدر و مادرش رو از دست دادن برای آنها هم باید گواهی فوت ترجمه شده ببره؟
سلام دوست عزیز
حتماً باید سریعاً اقدام کنن برای گرفتن برگه فوت و یا گواهی فوت هم خودشون و هم همسرشون.
حتماً توصیه میکنم.
زمان فوت مهم نیست مهم ارائه مدرک هست.
موفق باشید.
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,487)
تشکر کنندگان: milaveh
(2016-05-08 ساعت 11:13)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 15:43)milaveh نوشته:  یکی از اقوام که برنده شده پدرش سالها پیش فوت کرده و هیچ گواهی فوتی ندارن ، مشکل پیش میاد ؟ همسرشون هم پدر و مادرش رو از دست دادن برای آنها هم باید گواهی فوت ترجمه شده ببره؟
سلام دوست عزیز
حتماً باید سریعاً اقدام کنن برای گرفتن برگه فوت و یا گواهی فوت هم خودشون و هم همسرشون.
حتماً توصیه میکنم.
موفق باشید.

من متوجه نشدم ٠٠٠بايستي گواهي فوت والدين همراه شخص برنده هم لازم ميشه؟؟؟
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 18:56)golia نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 11:13)ho_tasha نوشته:  
سلام دوست عزیز
حتماً توصیه میکنم.
موفق باشید.

با سلام.
ببينيد گفتم كه بله گواهي فوت ترجمه شده بايد به هم اه شخص برنده باشه
موفق باشيد.
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 19:42)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 18:56)golia نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 11:13)ho_tasha نوشته:  سلام دوست عزیز
حتماً توصیه میکنم.
موفق باشید.

با سلام.
موفق باشيد.
ﺳﻼﻡ
ﺭاﺳﺘﺶ اﻭﻟﻴﻦ ﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﺸﻨﻮﻡ ﮔﻮاﻫﻲ ﻓﻮﺕ ﻭاﻟﺪﻳﻦ اﻟﺰاﻣﻲ اﺳﺖ ﺳﺎﻟﻬﺎﻱ ﻗﺒﻞ ﻛﻪ ﺟﺰ ﻣﺪاﺭﻙ ﺩﺭﺧﻮاﺳﺘﻲ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻧﺒﻮﺩ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 20:07)مامان خانم نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 19:42)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 18:56)golia نوشته:  من متوجه نشدم ٠٠٠بايستي گواهي فوت والدين همراه شخص برنده هم لازم ميشه؟؟؟

با سلام.
موفق باشيد.
ﺳﻼﻡ
ﺭاﺳﺘﺶ اﻭﻟﻴﻦ ﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﺸﻨﻮﻡ ﮔﻮاﻫﻲ ﻓﻮﺕ ﻭاﻟﺪﻳﻦ اﻟﺰاﻣﻲ اﺳﺖ ﺳﺎﻟﻬﺎﻱ ﻗﺒﻞ ﻛﻪ ﺟﺰ ﻣﺪاﺭﻙ ﺩﺭﺧﻮاﺳﺘﻲ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻧﺒﻮﺩ

سلام
ميتونيد مدارك ٢٠١٦ رو ببينيد ويا اينكه توصيه ميكنم مطالعه زياد انجام بدين متوجه ميشيد
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 20:08)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 20:07)مامان خانم نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 19:42)ho_tasha نوشته:  با سلام.
موفق باشيد.
ﺳﻼﻡ

سلام
ميتونيد مدارك ٢٠١٦ رو ببينيد ويا اينكه توصيه ميكنم مطالعه زياد انجام بدين متوجه ميشيد
ﭼﻘﺪﺭ ﻋﺼﺒﺎﻧﻲ ﺑﻪ ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ اﺣﺘﻴﺎﺟﻲ ﻧﻴﺴﺖ ﻣﻦ اﻻﻥ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻫﺴﺘﻢ ﻣﻴﺘﻮاﻧﺴﺘﻴﺪ ﺭاﺣﺖ ﺑﮕﻴﺪ اﻳﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺟﺪﻳﺪ اﺿﺎﻓﻪ ﺷﺪﻩ
ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﻣﻮاﺭﺩ ﺑﻬﺘﺮﻱ ﺑﺮاﻱ ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺭﺩ ﻛﻪ ﺗﺮﺟﻴﺢ ﻣﻴﺪﻫﻢ ﺭﻭﻱ اﻥ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﻛﺎﺭ ﺗﺨﺼﺼﻲ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺗﻐﻴﻴﺮاﺕ ﻣﺪاﺭﻙ ﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﺳﺎﻝ ﻻﺗﺎﺭﻱ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 20:14)مامان خانم نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 20:08)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 20:07)مامان خانم نوشته:  ﺳﻼﻡ

سلام
ﭼﻘﺪﺭ ﻋﺼﺒﺎﻧﻲ ﺑﻪ ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ اﺣﺘﻴﺎﺟﻲ ﻧﻴﺴﺖ ﻣﻦ اﻻﻥ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻫﺴﺘﻢ ﻣﻴﺘﻮاﻧﺴﺘﻴﺪ ﺭاﺣﺖ ﺑﮕﻴﺪ اﻳﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺟﺪﻳﺪ اﺿﺎﻓﻪ ﺷﺪﻩ
ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﻣﻮاﺭﺩ ﺑﻬﺘﺮﻱ ﺑﺮاﻱ ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺭﺩ ﻛﻪ ﺗﺮﺟﻴﺢ ﻣﻴﺪﻫﻢ ﺭﻭﻱ اﻥ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﻛﺎﺭ ﺗﺨﺼﺼﻲ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺗﻐﻴﻴﺮاﺕ ﻣﺪاﺭﻙ ﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﺳﺎﻝ ﻻﺗﺎﺭﻱ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ

مامان با سلام
من عصباني نيستم خدا خير بده مبارك باشه الان امريكا هستيم ما هم چند ماه ديگه مياييم.
ولي از اين ناراحت ميشم حد اقل كسي كه از نظر زماني با شما تفاوت داره و براي ٢٠١٦ حداقل يه ذره به حزف اين پسر كوچولو كه شايد از ديگران ياد گرفته بدين
موفق باشيد
سفرنامه
تشکر کنندگان: golia
ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ
ﻣﻦ ﺳﻮاﻝ پرﺳﻴﺪﻡ ﻫﻤﻴﻦ ﭼﻮﻥ اﮔﺮ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﻳﮕﺮﻱ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﺧﻮاﺳﺖ اﻃﻼﻋﺎﺕ اﺷﺘﺒﺎﻩ ﻧﺪﻫﻢ
اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺭﻭﺯﻫﺎﻱ ﺧﻮﺑﻲ ﺩﺭﭘﻴﺶ ﺭﻭ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ اﻳﻨﺠﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﭼﻴﺰﻱ,ﻛﻪ ﺟﻮاﺏ ﻣﻴﺪﻩ ﺻﺒﺮ اﻳﻮﺑﻪ ﺑﺮاﻱ ﻫﻤﻴﻦ ﺗﻌﺠﺐ ﻛﺮﺩﻡ ﺗﺎ اﻳﻦ ﺣﺪ ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﺷﺪﻳﺪ
ﺑﺎﻭﺭ ﻛﻨﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﻫﻤﻪ ﺳﺎﻝ اﻭﻝ ﻣﺜﻞ ﺟﻬﻨﻤﻪ اﻳﻦ ﻛﻪ ﺩﻭاﻡ ﺑﻴﺎﻭﺭﻳﺪ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻬﻤﻪ ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﭘﻴﺪا ﻛﺮﺩﻥ ﻛﺎﺭ ﺗﺨﺼﺼﻲ ﭼﻮﻥ ﻭاﻗﻌﺎ ﺯﻣﺎﻧﺒﺮ و ﺳﺨﺘﻪ ﺩﺭ ﻋﻴﻦ ﺣﺎﻝ ﻛﺎﺭﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ اﺭﺯﺵ اﻧﺠﺎﻡ ﺩاﺩﻥ ﻧﺪاﺭﻧﺪ
ﻫﺪﻑ ﻫﻤﻜﻴﻤﻮﻥ ﻛﻤﻚ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺟﺪﻳﺪ اﺳﺖ ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺯ,اﻳﻦ ﻛﻪ ﭘﺎﺳﺦ ﺩاﺩﻳﺪ
ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ
تشکر کنندگان: golia ، ho_tasha
(2016-05-08 ساعت 20:19)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 20:14)مامان خانم نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 20:08)ho_tasha نوشته:  سلام
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ

مامان با سلام
من عصباني نيستم خدا خير بده مبارك باشه الان امريكا هستيم ما هم چند ماه ديگه مياييم.
ولي از اين ناراحت ميشم حد اقل كسي كه از نظر زماني با شما تفاوت داره و براي ٢٠١٦ حداقل يه ذره به حزف اين پسر كوچولو كه شايد از ديگران ياد گرفته بدين
موفق باشيد

آقا این مدرک فوت رو از کجا در آرودین؟ کی تا حالا نیازه؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 05:36)boss نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 20:19)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 20:14)مامان خانم نوشته:  ﭼﻘﺪﺭ ﻋﺼﺒﺎﻧﻲ ﺑﻪ ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ اﺣﺘﻴﺎﺟﻲ ﻧﻴﺴﺖ ﻣﻦ اﻻﻥ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻫﺴﺘﻢ ﻣﻴﺘﻮاﻧﺴﺘﻴﺪ ﺭاﺣﺖ ﺑﮕﻴﺪ اﻳﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺟﺪﻳﺪ اﺿﺎﻓﻪ ﺷﺪﻩ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ

مامان با سلام
موفق باشيد

آقا این مدرک فوت رو از کجا در آرودین؟ کی تا حالا نیازه؟
دوست عزیز
شما برید مطالعه بفرمایید میتونید از داخل امضاء من سفرنامه منو بردارید به صورت کامل مدارک توضیح داده شده متوجه میشید که باید گواهی داشته باشید.
سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام. یه سوالی داشتم. من دیپلمم کارو دانش هست. و هم فوق دیپلم دارم و هم لیسانس.
شنیدم دیپلم کارو دانش رو قبول نمیکنن. درسته؟؟ یعنی من رد میشم؟ لطفا یکی راهنمایی کنه؟!!
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان