کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2015-08-17 ساعت 15:45)Siamak.k نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 15:39)john_smith86 نوشته:  [quote='Siamak.k' pid='648690' dateline='1439804736']

منظور دو نفر باهم هستش
اما من شنیدم بین صد تا صد و بیست میلیون که حدودا میشه 40000 دلار باید نامه تمکن گرفت برای دونفر

سلام
نه دوست عزیز، مبالغ ذکر شده در هر ردیف جدول برای کل افراد کیس در نظر گرفته می شوند. پس مبلغ 19000 دلار برای هر دو نفر کافیست.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: Siamak ، m.ghoreishi
(2015-08-17 ساعت 14:15)Siamak.k نوشته:  سلام دوست عزیز
اطلاعات شما خیلی کامل و مفید هستند
ممنون که با حوصله راهنمایی میکنید
یه سوال داشتم از خدمتتون

منظور از 19000 دلار برای یک کیس دو نفره ,هر نفر 19000 دلار هست یا جمعا ؟

ممنون از راهنماییتون

خواهش میکنم دوست عزیز.
منظور برای کیس هست که شامل 2 نفر میشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Siamak ، 1362amin1362
(2015-08-18 ساعت 04:08)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 14:15)Siamak.k نوشته:  سلام دوست عزیز
اطلاعات شما خیلی کامل و مفید هستند
ممنون که با حوصله راهنمایی میکنید
یه سوال داشتم از خدمتتون

منظور از 19000 دلار برای یک کیس دو نفره ,هر نفر 19000 دلار هست یا جمعا ؟

ممنون از راهنماییتون

خواهش میکنم دوست عزیز.
منظور برای کیس هست که شامل ۲ نفر میشه
سلام
حداقل 14720 دلار برای یک نفر
تشکر کنندگان:
(2015-08-17 ساعت 15:39)john_smith86 نوشته:  [quote='Siamak.k' pid='648690' dateline='1439804736']

منظور دو نفر باهم هستش
اما من شنیدم بین صد تا صد و بیست میلیون که حدودا میشه 40000 دلار باید نامه تمکن گرفت برای دونفر

حداقل مبالغ در همین حدودیه که تو جدول اومده
اگه بتونین 40000 دلار جور کنین که چه بهتر
-شماره کیس: 54xx
-کنسولگری: ایروان
-ارسال فرم: June 05
تعداد افراد: یک نفر
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: April 12
وضعیت: Ap
دریافت ویزا:...
تشکر کنندگان:
آقاي قريشي با تشكر از راهنمايي هاتون يه سوال براي من پيش اومد با توجه به اين پاسخ http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%86...#pid647603
كه به نظرم متناقض يا متفاوته با پست اول مدير و رويه صحيح اجرايي بانكهاست. به اينصورت كه بانك براي حسابهاي مشترك يك تمكن ميده كه صاحبان حساب x و y هستن به نسبت سهم مثلا ٥٠-٥٠ در نتيجه يعني من و همسرم با هم يك تمكن مشترك ميتونيم بگيريم.
در صورتيكه شما ميفرماييد فقط براي برنده تمكن بگيريم ...
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-08-17 ساعت 20:50)amirabas93 نوشته:  

منظور دو نفر باهم هستش

سلام
نه دوست عزیز، مبالغ ذکر شده در هر ردیف جدول برای کل افراد کیس در نظر گرفته می شوند. پس مبلغ 19000 دلار برای هر دو نفر کافیست.

بستگي به قيمت دلار در زمان دريافت داره ولي هزار دلار بالا و پايين فرقي نداره
شماره کیس:2016AS6### سربازي س - شغل  دولتي
همسر : شغل دولتي  
تاریخ رویت قبولی:  may / 5 ( ٩٤/٠٢/١٥ )
کنسولگری:  آنکارا
تشکر کنندگان:
با توجه به اینکه احتمالا هفته دوم اکتبر مصاحبه داشته باشم, اگه الان نامه تمکن بانک رو بگیرم زود نیست؟ سفارت ایراد نمیگیره؟ آخه مطمین نیستم دو سه هفته دیگه اوضاع مالی چی میشه, و اینکه 30,000 دلار کافی هست؟
ممنون میشم با تجربه ها راهنمایی کنن
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
تشکر کنندگان:
(2015-08-23 ساعت 20:47)sepideh1234 نوشته:  با توجه به اینکه احتمالا هفته دوم اکتبر مصاحبه داشته باشم, اگه الان نامه تمکن بانک رو بگیرم زود نیست؟ سفارت ایراد نمیگیره؟ آخه مطمین نیستم دو سه هفته دیگه اوضاع مالی چی میشه, و اینکه 30,000 دلار کافی هست؟
ممنون میشم با تجربه ها راهنمایی کنن

درود
نگفتید چند نفر زیر مجموعه پروندتون هستند؟ اگر یک نفر مجرد هستید، مبلغ بین 15 تا 17 هزار دلار کفایت میکنه. توصیه شده این گواهی رو یک ماه قبل از مصاحبه تهیه کنید و هر چی به زمان مصاحبتون نزدیک تر باشه بهتر هستش. در کل با توجه به زمانی که تا مصاحبه شما باقی مانده، فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.
با آرزوی دریافت ویزای یکضرب
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT ، marysa ، j.modarres
درود
نگفتید چند نفر زیر مجموعه پروندتون هستند؟ اگر یک نفر مجرد هستید، مبلغ بین 15 تا 17 هزار دلار کفایت میکنه. توصیه شده این گواهی رو یک ماه قبل از مصاحبه تهیه کنید و هر چی به زمان مصاحبتون نزدیک تر باشه بهتر هستش. در کل با توجه به زمانی که تا مصاحبه شما باقی مانده، فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.
[/quote]
بله یک نفر. ممنون از راهنماییتون
به امید ویزای یکضرب برای همه دوستان
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
تشکر کنندگان: M.Hamed
دوستان عزيز در خصوص تمكن مالي حتماً جدول خط فقر آمريكا مربوط به سال ٢٠١٦ رو مطالعه كنيد بعد اقدام كنيد براي پول جور كردن. در سال ٢٠١٥ براي يك نفر حدود ١٤ تا ١٥ هزار دلار بود و به ازاي هر نفر كه به كيس اضافه مي شد حدود ٥٢٠ دلار. ولي باز به جدول جديد نگاه كنيد. سرتون رو درد نيارم من ١٢٠ ميليون تومن براي ٤ نفرمون تمكن مالي ارائه دادم. اگه جدول خط فقر جديد رو پيدا كردم لينكشو براتون مي زارم. موفق باشيد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Amir.AA ، humsun ، m.ghoreishi ، areb1356 ، chakavakl ، saman_rrr ، masoud398 ، j.modarres
(2015-08-23 ساعت 23:39)sepideh1234 نوشته:  درود
بله یک نفر. ممنون از راهنماییتون
به امید ویزای یکضرب برای همه دوستان
[/quote]

خواهش میکنم. برای تشکر کردن از کسانی که به سوالاتتون پاسخ میدن هم میتونید از گزینه تبریک و تشکر که در پایین همین قسمت قرار داره استفاده کنید و نیاز به ارسال مجدد نیست.
موفق باشید
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، Siamak ، 1362amin1362 ، marysa ، ehsan TT ، zari-mlk ، hesam.sd ، Neda Gh ، hasanhamedi2000
سلام. به دلیل اینکه تاپیک جداگانه برای اسپانسر نیست من این سوالاتم رو اینجا مطرح کردم ممنون میشم اگه لطفا پاسخ بدید.
۱- دوستان برای اینکه عموی من اسپانسر من و همسرم بشه حالت معمول باید چقدر پول توی حساب ایشون باشه؟ ایشون یه رستوران داره و 3 فرزند.
۲- مدت زمانی که اسپانسر ما میشه رو توی فرمها چقد وارد کنه که هم بتونیم ویزا رو بگیریم هم اینکه از مزیتهای دولت آمریکا بی بهره نمونیم؟
۳- اگر عمو مدارک رو مستقیم به سفارت ارسال کنه آیا میشه از رسیدن مدارک به سفارت مطمئن شد؟
مشاهده نتیجه: 7 ژوئن
کیس نامبر: **2016AS28
وضعیت کیس: 2 نفر، برنده خانم، با اسپانسر، بدون کار دولتی، معافیت سربازی
ارسال فرم: 1 ژولای
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
محل مصاحبه: انکارا (خودشون تغییر به ابوظبی)
نتیجه: ویزا یکضرب Smile
جمع تقریبی هزینه ها قبل از مهاجرت: 11 میلیون تومان
مقصد: مریلند
تشکر کنندگان:
(2015-08-25 ساعت 15:10)FMMM نوشته:  سلام. به دلیل اینکه تاپیک جداگانه برای اسپانسر نیست من این سوالاتم رو اینجا مطرح کردم ممنون میشم اگه لطفا پاسخ بدید.
۱- دوستان برای اینکه عموی من اسپانسر من و همسرم بشه حالت معمول باید چقدر پول توی حساب ایشون باشه؟ ایشون یه رستوران داره و ۳ فرزند.
۲- مدت زمانی که اسپانسر ما میشه رو توی فرمها چقد وارد کنه که هم بتونیم ویزا رو بگیریم هم اینکه از مزیتهای دولت آمریکا بی بهره نمونیم؟
۳- اگر عمو مدارک رو مستقیم به سفارت ارسال کنه آیا میشه از رسیدن مدارک به سفارت مطمئن شد؟

دوست عزیزم نداشتن اسپانسر به نظر شخصی من بهتر هستش و یک سزی از دلایلی که خاطرم هست رو واستون می نویسم:
1. بک گراند اسپانسر شما باید بررسی بشه و تأیید بشه که در پروسه شما دخیله
2. داشتن اسپانسر موقع ورود به خاک امریکا، دولت رو از پشتیبانی مالی شما معاف می کنه (البته اگه پشتیبانی باشه) و تمامی مسئولیت شما به عهده ی اسپانسر خواهد بود.

اما :
1. اسپانسر مهم نیست چقدر پول داره باید مالیاتش رو کامل پرداخت کرده باشه و مشکلی از نظر مالیات و دارایی و قانونی نداشته باشه.
2. اگه اشتباه نکنم مدت زمان بی بهره موندنتون به صورت ثابت و 5 ساله خواهد بود.

دوستان و اساتید خوبی از سال 2015 الان دارن کمکتون می کنن که دوستای خوب من هم هستن. اگر اشتباهی در عرایض من هست لطف کنن تصحیح کنن.
تشکر کنندگان: Caspian_Wave ، FMMM ، j.modarres
در خصوص مبلغ سپرده عارضم خدمتتون که هر فرد باید 125% درصد خط فقر سال مورد نظر خودش رو حداقل سپرده کنه و چون اطلاعات سال 2016 رو پیدا نکردم واستون سال 2015 رو میزارم :

خط فقر سال 2015 از این لینک قابل مشاهده هستش :
1 نفر $11,770
2 نفر $15,930
3 نفر $20,090
4 نفر $24,250
5 نفر $28,410
6 نفر $32,570
7 نفر $36,730
8 نفر $40,890

شما باید 125% مبلغ رو حداقل سپرده کنین یعنی :
[عکس: FzC1Z.png]
هرچقدر بیشتر سپرده کنین بهتره.
حداقل رو رعایت کنین بیشتر بزارین ایرادی نداره

نکته ی آخری که بگم سعی کنین توی بانک هایی پول رو بزارین که تحریم نباشن.
این نکته رو در نظر بگیرین که پول باید حداقل یک شب کامل در حساب بمونه و بعد از گرفتن بره تمکن میتونین کامل پول رو بردارین.
بعضی از بانک ها این کار رو مجانی انجام میدن و بعضی ها برای هر برگ بین 7-15 هزار تومن می گیرن.
توی سفرنامه ی من که به صورت فایل هست و داخل امضای من قابل دانلوده توضیح کامل تری دادم موفق باشین
تشکر کنندگان: Siamak ، behjan ، areb1356 ، Amir.AA ، arminbhz ، chakavakl ، saman_rrr ، j.modarres ، siyavash-2
(2015-09-02 ساعت 21:07)yesorno نوشته:  این نکته رو در نظر بگیرین که پول باید حداقل یک شب کامل در حساب بمونه و بعد از گرفتن بره تمکن میتونین کامل پول رو بردارین.
بعضی از بانک ها این کار رو مجانی انجام میدن و بعضی ها برای هر برگ بین ۷-15 هزار تومن می گیرن.
توی سفرنامه ی من که به صورت فایل هست و داخل امضای من قابل دانلوده توضیح کامل تری دادم موفق باشین

سلام. بيشتر بانك ها بايد پول ٢٤ ساعت بمونه تو حساب اما من از ملت گرفتم و همون لحظه بهم داد. يراي دوستاني كه عجله دارن ملت بهتره
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
تشکر کنندگان: Amir.AA ، marysa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان