کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2015-07-28 ساعت 01:02)Mahmood129 نوشته:  در این تاپیک در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا بحث خواهد شد. لطفا از بحث ها غیر مرتبط با عنوان تاپیک خودداری کنید. حتما پس از کارنت شدن و دریافت نامه دوم ثبت نام کنید در این سایت چون شاید سفارت شما عوض شد اتفاقی که برای سال های پیش هم افتاد .

این سیستم فقط و فقط برای تعیین دفتر پستی است که برندگان بعد از مصاحبه و اخذ ویزا به آن مراجعه خواهند کرد و پاسپورت ویزا خورده خود را از آن دفتر پستی که تحویل خواهند گرفت. برندگان لاتاری نمی توانند از این سیستم برای تغییر زمان و یا مکان مصاحبه خود استفاده نمایند. ثبت نام در این سیستم فعلا مختص برندگانی است که در سفارت انکارا مصاحبه می شوند و هزینه ای برای ثبت نام اخذ نمیشود. برای اطلاع از نحوه ثبت نام به این پســــــــــــت و یا این پســــــــت مراجعه نمایید.در ضمن در هنگام ثبت نام توجه کافی اعمال کنید زیرا وقتی شما دکمه ثبت را بزنید دیگر هیچ گونه ویرایشی در اطلاعات تان نمی توانید انجام دهید. اگر در ثبت اطلاعات اشتباهی انجام دادید این صفـــــــــــــحــــــــه را مطالعه نماید و با شماره های یاد شده تماس بگیرید.
شما بعد از دریافت نامه دوم حاوی مکان و زمان مصاحبه می توانید برای ثبت نام در CSC اقدام کنید.

پیشنهاد اکثر دوستان و حتی خود من دفتر PTT به نام YENİŞEHİR میباشد . دلیل آن هم این است که این دفتر شنبه ها نیز باز هستن و نزدیک به میدان کیزیلای می باشد .

من درست متوجه نشدم! یعنی ما بعد از مصاحبه باید بیایم ایران و یکبار دیگه بریم ترکیه و پاسپورت ویزا خورده رو بگیریم ،یا نه چند روز بعد از مصاحبه اونجا بمونیم میتونیم پاسپورت رو بگیریم؟
کیس نامبر:5xxx/تعداد افراد:1 نفر/مصاحبه: آپریل /نتیجه مصاحبه: AP(ارتش)/کلیرنس: 9 آگست/تحویل مدارک به سفارت:17 آگست/ دریافت ویزا:23آگست/ ورود به آمریکا:؟/
هزینه های قبل از دریافت ویزا:
هزینه ترجمه: 700.000 تومان+هزینه ارزیابی ملک 600.000 تومان+هزینه دوبار سفر به ایروان 4.000.000 تومان+ هزینه پرداختی به سفارت 330 دلار+ هزینه دو بار مدیکال 100.000 درام
هزینه های بعد از دریافت ویزا:
هزینه صدور گرین کارد: 165 دلار
بلیط رفت و برگشت سیاتل: 4.4 میلیون تومان+
هزینه هتل و اسکان 12شب:
سایر هزینه اقامت 12 شب:

تشکر کنندگان:
(2015-10-08 ساعت 21:45)ali3810 نوشته:  من درست متوجه نشدم! یعنی ما بعد از مصاحبه باید بیایم ایران و یکبار دیگه بریم ترکیه و پاسپورت ویزا خورده رو بگیریم ،یا نه چند روز بعد از مصاحبه اونجا بمونیم میتونیم پاسپورت رو بگیریم؟

خیر دوست عزیز

اگر ویزای یکضرب بگیرید پاسپورتتون رو نگه میدارن و بهتون میگن مثلا سه روز دیگه تشریف ببرید اداره پستی که ثبت نام کردید پاسپورتتون رو تحویل بگیرید .

اگر AP بخورید هم به محض کلیر شدن تشریف میبرید آنکارا پاسپورتتون رو تحویل سفارت میدین و باز هم دو سه روز بعد تشریف میبرید مرکز پست و پاستون رو تحویل میگیرید .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Interuniversal ، matin.sh
(2015-10-08 ساعت 21:50)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-08 ساعت 21:45)ali3810 نوشته:  من درست متوجه نشدم! یعنی ما بعد از مصاحبه باید بیایم ایران و یکبار دیگه بریم ترکیه و پاسپورت ویزا خورده رو بگیریم ،یا نه چند روز بعد از مصاحبه اونجا بمونیم میتونیم پاسپورت رو بگیریم؟

خیر دوست عزیز

اگر ویزای یکضرب بگیرید پاسپورتتون رو نگه میدارن و بهتون میگن مثلا سه روز دیگه تشریف ببرید اداره پستی که ثبت نام کردید پاسپورتتون رو تحویل بگیرید .

اگر AP بخورید هم به محض کلیر شدن تشریف میبرید آنکارا پاسپورتتون رو تحویل سفارت میدین و باز هم دو سه روز بعد تشریف میبرید مرکز پست و پاستون رو تحویل میگیرید .

موفق باشید

ارمنستان و ابوظبی هم در مورد ویزای یکضرب باید دو سه روز صبر کرد؟
کیس نامبر:5xxx/تعداد افراد:1 نفر/مصاحبه: آپریل /نتیجه مصاحبه: AP(ارتش)/کلیرنس: 9 آگست/تحویل مدارک به سفارت:17 آگست/ دریافت ویزا:23آگست/ ورود به آمریکا:؟/
هزینه های قبل از دریافت ویزا:
هزینه ترجمه: 700.000 تومان+هزینه ارزیابی ملک 600.000 تومان+هزینه دوبار سفر به ایروان 4.000.000 تومان+ هزینه پرداختی به سفارت 330 دلار+ هزینه دو بار مدیکال 100.000 درام
هزینه های بعد از دریافت ویزا:
هزینه صدور گرین کارد: 165 دلار
بلیط رفت و برگشت سیاتل: 4.4 میلیون تومان+
هزینه هتل و اسکان 12شب:
سایر هزینه اقامت 12 شب:

تشکر کنندگان:
(2015-10-08 ساعت 23:39)ali3810 نوشته:  ارمنستان و ابوظبی هم در مورد ویزای یکضرب باید دو سه روز صبر کرد؟

بله دوست عزیز
برای تمام سفارتها در صورت صدور ویزای یکضرب شما باید چند روز بعد برای دریافت پاسپورت مراجعه کنید.
البته سفارت ابوظبی و ایروان باید به خود سفارت مراجعه کنید ولی در مورد سفارت آنکارا باید به مرکز پستی که از قبل مشخص کردید مراجعه کنید .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: ali3810 ، Interuniversal ، matin.sh
سلام دوستان
می شه بعد از تحویل پاس به سفارت و منتظر بودن به سفارت حضوری مراجعه کرد؟ اخه چند روز هست به ptt مراحعه می کنم پاس نیومده...//

یه سپال دیگه
ج
چه جوریمیزشه مپقعیت پاس رو تو سایت pttچک کرذ؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-12 ساعت 11:22)Lgoli نوشته:  سلام دوستان
می شه بعد از تحویل پاس به سفارت و منتظر بودن به سفارت حضوری مراجعه کرد؟ اخه چند روز هست به ptt مراحعه می کنم پاس نیومده...//

یه سپال دیگه
ج
چه جوریمیزشه مپقعیت پاس رو تو سایت pttچک کرذ؟
با سلام
دوست عزیز در سایت سفارت چک کنید ببنید صادر شده و ایمیل اومده برای شما؟ به اون ایمیل توجه کنید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,499)
تشکر کنندگان: Lgoli ، Interuniversal ، عاشق
می شه لینک سایت سفارت رو بدین برای چک کردن....
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من وارد csc شدم تا ثبت نام کنم ولی وقتی فرم باز میشه DS 160 رو میخواد
دوستان میشه راهنمایی بفرمایید چرا DS 260 رو نمیخواد
گزینه
I have received a letter to register or schedule a Diversity Lottery visa appointment
رو انتخاب کردم
شماره کیس  2016as13xx
تاریخ رویت قبولی: 5 می 2015
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  دسامبر ۲۰۱۶
کلیرنس : برنده 120 روز
آپدیت نهایی : 5 آپریل
دریافت ویزا: 19 آپریل
ورود به آمریکا: 23 می
دریافت گرین کارت: 
تشکر کنندگان:
(2015-10-21 ساعت 20:53)amirrazi نوشته:  سلام دوستان من وارد csc شدم تا ثبت نام کنم ولی وقتی فرم باز میشه DS 160 رو میخواد
گزینه
I have received a letter to register or schedule a Diversity Lottery visa appointment
رو انتخاب کردم

دوست عزیز شما باید گزینه ی باید یک قرار ملاقات را رزرو کنم انتخاب میکردین.یک توصیه ی دوستانه دارم.طبق دستورالعمل آقای hotash برین کاملا صفحه به صفحه دستورالعمل را با عکس نوشته.این دستورالعمل در سفرنامشون هم است.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: amirrazi ، Interuniversal
(2015-10-21 ساعت 20:53)amirrazi نوشته:  سلام دوستان من وارد csc شدم تا ثبت نام کنم ولی وقتی فرم باز میشه DS 160 رو میخواد
گزینه
رو انتخاب کردم

سلام دوست عزیز
تو پست 130 با عکس توضیح داده شده.

لینک اموزش
Accepted Lottery 2016 - 05 May 2015
Case No:2016AS000002** =>Location Interviews : Ankara
Send Form DS260 : 09 JUN 2015
Current Visa Bulletin : 12 AGU 2015 =>Second Letter : 29 Sep 2015
Time of the interview : 02 Nov 2015 => AP
AP => Processing Pending

Updates :11/01/2016...=>02/03/2016...=>  04/03/2016...Processing Completed
تشکر کنندگان: ofrfar
(2015-10-22 ساعت 18:34)jaberi1986 نوشته:  
گزینه
رو انتخاب کردم

سلام دوست عزیز

لینک اموزش
سلام دوست عزیز
من این لینک رو با سفرنامه آقای hotash مقایسه میکنم تو دو تا مورد گزینه هایی که برای ثبت نام و خدمات ویزا هست، با هم تناقض دارن! طبق کدوم باید پر کنیم؟
شماره تلفنی که میخواد شماره ایران باید باشه یا امریکا؟
ممنون میشم جواب بدین
کیس نامبر:***1 2016AS0000
تاریخ مشاهده قبولی:۱۵ می
تعداد نفرات کیس:۱نفر
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ کارنت شدن:آگوست
تاریخ مصاحبه:اول دسامبر
دریافت ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
(2015-11-02 ساعت 21:48)هستی ص نوشته:  
گزینه
رو انتخاب کردم

سلام دوست عزیز

لینک اموزش
سلام دوست عزیز
من این لینک رو با سفرنامه آقای hotash مقایسه میکنم تو دو تا مورد گزینه هایی که برای ثبت نام و خدمات ویزا هست، با هم تناقض دارن! طبق کدوم باید پر کنیم؟
شماره تلفنی که میخواد شماره ایران باید باشه یا آمریکا؟
ممنون میشم جواب بدین
با سلام خانوم هستی. شما مختار به استفاده از هر روشی که میخواهید هستین. ولی اگر دقت کنید و مطالعه کنید روشی که دوستمون رفتن به آیا شما نامه دریافت کردید
در گزینه اول به شما به انگلیسی میگه که شما نامه لاتاری رو دریافت کردین و یه وقت مصاحبه دارین
گزینه دوم بریا انتخاب دوم هم کاملاً مشخصه که باید شما یه قرار ملاقات رو ثبت نام کنید(گزینه ای که دوستمون گفتن داره میگه ما نامه از بخش کنسولی سفارت دریافت کردیم ولی دوست عزیز شما نامتون رو از طرف KCC دریافت کردین پس متفاوت است)
موفق باشیدBig GrinBig Grin
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,499)
تشکر کنندگان:
(2015-11-02 ساعت 23:26)هستی ص نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 22:17)ho_tasha نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 21:48)هستی ص نوشته:  [quote='jaberi1986' pid='675389' dateline='1445522685']
[quote='amirrazi' pid='675221' dateline='1445444627']
سلام دوستان من وارد csc شدم تا ثبت نام کنم ولی وقتی فرم باز میشه DS 160 رو میخواد

ممنون میشم جواب بدین
با سلام خانوم هستی. شما مختار به استفاده از هر روشی که میخواهید
شماره تماس رو نمیدونم باید برای کجا باشه؟ ایران یا آمریکا؟
شماره تماس ایران به این صورت وارد کنید برای امریکا رو هم بدین هیچ مشکلی نداره
00989123456789
سفرنامه
تشکر کنندگان: هستی ص
گزینه
رو انتخاب کردم

سلام دوست عزیز

لینک اموزش
سلام دوست عزیز
ممنون میشم جواب بدین
با سلام خانوم هستی. شما مختار به استفاده از هر روشی که میخواهید هستین. ولی اگر دقت کنید و مطالعه کنید روشی که دوستمون رفتن به آیا شما نامه دریافت کردید
در گزینه اول به شما به انگلیسی میگه که شما نامه لاتاری رو دریافت کردین و یه وقت مصاحبه دارین
گزینه دوم بریا انتخاب دوم هم کاملاً مشخصه که باید شما یه قرار ملاقات رو ثبت نام کنید(گزینه ای که دوستمون گفتن داره میگه ما نامه از بخش کنسولی سفارت دریافت کردیم ولی دوست عزیز شما نامتون رو از طرف KCC دریافت کردین پس متفاوت است)
از هر روشی که انجام میدین.
مطمئناً جابری عزیز هم نیت کمک و اطلاع رسانی داشتن با تشکر ازشون و آرزوی موفقیت

سلام دوستان
در خصوص تناقض بین این دو آموزش همونطوری که مشخصه در اولین گزینه اولین عکسی که چند گزینه ای داره که میبینید دو تا گزینه مشخص هستن که میتونین مشخص کنین
گزینه اول و چهارم
گزینه اول:
من تاریخ وقت مصاحبه کنسولگری را از مرکز ملی ویزا (NVC)مرکز کنسولی کنتاکی (KCC) یا بخش کنسولی دریافت کرده ام و به من گفته شده است قرار مصاحبه خود را در این سایت کنم
(شما یک نامه دریافت کردین که وقت مصاحبتون مشخص شده پس اینو انتخاب میکنین)
گزینه چهارم:
I have received a latter to register ro schedule a Diversity Lottery visa appointment
(اینجا میگه شما میخوای یه برنامه زمانبندی مشخص کنین که این درست نیست و برنامه زمانبندی شده از قبل توسط KCC برای شما ارسال شده و زمانبندی رو KCC برای شما مشخص میکنه)

میریم سراغ عکس بعدی که اونم چند گزینه ای هست
اینجا هم دو تا گزینه میتونید انتخاب کنید گزینه دوم و ششم
گزینه دوم:
من نامه ای حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ام.
(شما نامه ای دریافت کردین از تو اون زمانبندیش مشخص شده)
گزینه ششم:
I have received a latter to register ro schedule a Diversity Lottery visa appointment
(اینجا میگه شما میخوای یه برنامه زمانبندی مشخص کنین که این درست نیست و برنامه زمانبندی شده از قبل توسط KCC برای شما ارسال شده و زمانبندی رو KCC برای شما مشخص میکنه)

توجه مهم
دوستان من هر دو روش ثبت نام رو رفتیم با دوستانی که انکارا مصاحبه شدن هم روش خودم و هم روش کاربر ho_tasha هر دو این دو روش در آخر یکی هستند و برای هیچ کدوم در پرینت صفحه آخر که برای سفارت ارسال میکنید هیچ تفاوتی ندارد.
Accepted Lottery 2016 - 05 May 2015
Case No:2016AS000002** =>Location Interviews : Ankara
Send Form DS260 : 09 JUN 2015
Current Visa Bulletin : 12 AGU 2015 =>Second Letter : 29 Sep 2015
Time of the interview : 02 Nov 2015 => AP
AP => Processing Pending

Updates :11/01/2016...=>02/03/2016...=>  04/03/2016...Processing Completed
تشکر کنندگان: Interuniversal ، ho_tasha ، ALIREZA_DEN ، Amir.AA ، lotfe.kh
(2015-11-05 ساعت 01:04)jaberi1986 نوشته:  

سلام دوست عزیز

[url=http://www.mohajersar
سلام دوست عزیز

ممنون میشم جواب بدین
با سلام خانوم هستی. شما مختار به استفاده از هر روشی که میخواهید
از هر روشی که انجام میدین.
[color=#FF0000]مطمئناً جابری عزیز هم نیت کمک و اطلاع رسانی داشتن با تشکر ازشون و آرزوی موفقیت

[size=medium]سلام دوستان
در خصوص تناقض بین این دو آموزش همونطوری که مشخصه در اولین گزینه اولین عکسی که چند گزینه ای داره که میبینید دو تا گزینه مشخص هستن که ه

ل میکنید هیچ تفاوتی ندارد.
با سلام دوست عزیز جابری
ممنونم که به این وضوح و زیبایی بیان کردین من به شخصه از شما سپاسگزارم وممنونم.
مطمئناً من انسان کامل نیستم و همه چیز رو هم نمیدونم. من هم سعی کردم در حد توانم کمکی به دوستان کرده باشم.
متشکرم که شما کمک کردین. و راهنمایی نمودین خدا به شما خیر دهد.
موفق باشید.WinkWinkWink
سفرنامه
تشکر کنندگان: Interuniversal ، jaberi1986

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان