کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
سلام
تو صفحه ثبت نام اسم و فامیل رو باید فارسی تایپ کنیم یا انگلیسی ؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-11-20 ساعت 13:32)ehsan.b نوشته:  سلام
تو صفحه ثبت نام اسم و فامیل رو باید فارسی تایپ کنیم یا انگلیسی ؟
ممنون
دوست عزیز با سلام
شما میتونید سفرنامه منو از امضا دانلود کنید کامل اونجا توضیح داده شده و نحجوه ثبت نام هم ذکر شده.
همچنین شما باید به انگلیسی تایپ کنید موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,499)
تشکر کنندگان: Interuniversal ، mehdihk ، marysa
سلام
من اولین باره که تو https://ais.usvisa-info.com/ برای ثبت نام وارد شدم و طبق راهنمایی شما رفتم تو قسمت ورود به سیستم یا ایجاد حساب جدید و تو این قسمت (ایمیل و رمز عبور را با استفاده شماره پاسپورت، تابعیت و تاریخ تولد خود تنظیم کنید ) و اظلاعاتم رو وارد کردم و تنظیم مجدد ایمیل رو زدم که این پیغام رو میده (شماره پاسپورت، تاریخ تولد و تابعیت پیدا نشد. لطفاً اطلاعات خود را دوباره وارد کنید یا بر روی "رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید" کلیک کنید تا با استفاده از آدرس ایمیل موجود رمز عبور خود را مجدداً تنظیم نمایید. اگر اطلاعات ورود به سیستم خود را به یاد نمی‌آورید لطفاً بر روی تماس با ما کلیک کنید.
) لظفاً راهنمایی کنید چه کاری باید انجام بدم؟
مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است . Shy
تشکر کنندگان:
(2015-11-27 ساعت 21:16)nasimm1 نوشته:  سلام
من اولین باره که تو https://ais.usvisa-info.com/ برای ثبت نام وارد شدم و طبق راهنمایی شما رفتم تو قسمت ورود به سیستم یا ایجاد حساب جدید و تو این قسمت (ایمیل و رمز عبور را با استفاده شماره پاسپورت، تابعیت و تاریخ تولد خود تنظیم کنید ) و اظلاعاتم رو وارد کردم و تنظیم مجدد ایمیل رو زدم که این پیغام رو میده (شماره پاسپورت، تاریخ تولد و تابعیت پیدا نشد. لطفاً اطلاعات خود را دوباره وارد کنید یا بر روی "رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید" کلیک کنید تا با استفاده از آدرس ایمیل موجود رمز عبور خود را مجدداً تنظیم نمایید. اگر اطلاعات ورود به سیستم خود را به یاد نمی‌آورید لطفاً بر روی تماس با ما کلیک کنید.
) لظفاً راهنمایی کنید چه کاری باید انجام بدم؟
دوست عزیز شما مگه قبلاً ثبت نام کرده بودید.
من دقیقاً در سفرنامه توضیح دادهم که دوستانی هم که در قدیم ثبت نام کرده بودن مجدد ثبت نام می کنن فکر میکنم شما برای اولین بار بوده ثبت نام کردین پس به دقت سفرنامه رو بخونین و به راحتی میتونین ثبت نام کنید.
چون شما بار اولتون هست که ثبت نام می کنید.
موفق باشید.
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,499)
تشکر کنندگان:
سلام
من یک حساب جدید ایجاد کردم و به من تو ایمیلم رمز ورود داده ولی میخوام اطلاعات اون رو از اول اصلاح کنم چگونه این قرار مصاحبه را لغو کنم تا بتونم یک قرار ملاقات جدید با اطلاعات درست تنظیم کنم؟
ضمناً با رمز ورودی هم که داده شده نمیتوانم وارد سیستم شوم و پیغام می دهد که ایمیل یارمز نامعتبر است.
تشکر کنندگان:
سلام شماره تماسی که در این قسمت میخواد چیه؟- (شماره تلفن اصلی*
اطمینان حاصل نمایید شماره کشور مورد نظرتان برای درخواست ویزا را درست شماره گیری نموده اید.(مثال: کد کشور- شهر و شماره))
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خسته نباشد
میخواستم تشکر کنم که یک چنین سایتی گذاشته شده به ویژه از ho_tasha چون واقعاً ماها که اولین تجربمون هست واقعا سردر گم هستیم و با کمک و راهنمایی دوستان که خیلی صبورانه به سوالات پاسخ میدن کارهامونو انجام میدیم.
من 5 ژانویه تو آنکارا مصاحبه دارم و تونستم در سایت csc ثبت نام کنم چند تا سوال برام پیش اومده .
1- چیزی که فهمیدم اینه که csc فقط برای تحویل ویزا و مدارکمون هست آیا برای پست مدارکمون که قراره 15 روز قبل مصاحبه به سفارت بفرستیم هم استفاده میشه؟
اگر جواب مثبت هست میخواستم ببینم به چه صورت باید این کارو انجام بدم و مدارکی که باید برای اونجا پست کنم چیه؟آیا همه مدارکی که حضوری می برمو باید پست کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید .
در ضمن اگر کسی هست که همزمان با من مصاحبه داره خوشحال میشم کمکم کنه.
تشکر کنندگان:
(2015-11-29 ساعت 14:11)nasimm1 نوشته:  سلام دوستان خسته نباشد
میخواستم تشکر کنم که یک چنین سایتی گذاشته شده به ویژه از ho_tasha چون واقعاً ماها که اولین تجربمون هست واقعا سردر گم هستیم و با کمک و راهنمایی دوستان که خیلی صبورانه به سوالات پاسخ میدن کارهامونو انجام میدیم.
من ۵ ژانویه تو آنکارا مصاحبه دارم و تونستم در سایت csc ثبت نام کنم چند تا سوال برام پیش اومده .
۱- چیزی که فهمیدم اینه که csc فقط برای تحویل ویزا و مدارکمون هست آیا برای پست مدارکمون که قراره 15 روز قبل مصاحبه به سفارت بفرستیم هم استفاده میشه؟
اگر جواب مثبت هست میخواستم ببینم به چه صورت باید این کارو انجام بدم و مدارکی که باید برای اونجا پست کنم چیه؟آیا همه مدارکی که حضوری می برمو باید پست کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید .
دوست عزیز لطفاً سفرنامه منو کامل بخونید حتی آدرس اداره های پست و نحوه پست کردن رو هم گفتم اگر خوب همه رو بخونید یه دونه سئوال هم نخواهید داشت.
سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من یه سوال برام پیش اوموده اونم اینکه من تو csc ثبت نام کردم ولی میخوام ایمیلمو تغییر بدم ولی هرکار می کنم نمیشه آیا اصلا میشه تغییر داد یا نه ؟
به این ایمیلی که تو csc زدم په چیزهایی ارسال میشه ؟
ممنون
تشکر کنندگان:
با سلام
من در CSC ثبت نام کردم ولی در ادامه فیلدی هست که شماره DS-160 را میخواهد!
این DS-160 همان DS-260 است؟! آیا همان شماره کانفرمیشن فرم DS-260 هست که قبلا پر کردیم را میخواهد؟ چه چیزی باید در این قسمت بنویسم؟ مرسی
تشکر کنندگان:
(2015-12-04 ساعت 18:20)yashar041 نوشته:  با سلام
من در CSC ثبت نام کردم ولی در ادامه فیلدی هست که شماره DS-160 را میخواهد!
این DS-160 همان DS-260 است؟! آیا همان شماره کانفرمیشن فرم DS-260 هست که قبلا پر کردیم را میخواهد؟ چه چیزی باید در این قسمت بنویسم؟ مرسی

گرفتم! نحوه ثبت نام و تکمیل فرم CSC کاملا واضح و بصورت تصویری و گام به گام در جواب شماره 130# صفحه 9 پاسخ داده شده. Big Grin
تشکر کنندگان: mehdihk ، jaberi1986
سلام
من یه سوال داشتم. با توجه به سفرنامه و راهنمایی صفحه 9 من برای دریافت رسید پستی ثبت نام کردم و چون تعداد اعضای خانواده دو نفر هست ، نفر دوم رو با قسمت ایجاد متقاضی ثبت کردم و یک رسید گرفتم که اسم دو نفر رو داره. حالا با توجه به مطلب زیر که در پی دی اف سفارت وجود داره آیا این کار کافیه یا اینکه باید برای هر عضو خانواده یک اکانت جدا ثبت بشه؟ و یک رسید جدا فقط به اسم خودش داشته باشه؟ (منظور از separate چیست؟)
IMPORTANT NOTE: All immigrant visa applicants who are scheduled for an interview in Ankara will have
to register with our service provider, CSC, to select a passport/visa pick-up location before coming to the
Embassy for their interviews. In order to select a passport/visa pick-up location, all applicants should visit
http://usvisa-info.com/ or call (850) 252 6355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States.
Please note that each family member needs to register individually and have a separate registration
receipt. Failure to register a passport pick up address before the interview may cause delays in the visa
application process.
تشکر کنندگان:
(2015-12-05 ساعت 12:38)AmirHS نوشته:  سلام
من یه سوال داشتم. با توجه به سفرنامه و راهنمایی صفحه  ۹ من برای دریافت رسید پستی ثبت نام کردم و چون تعداد اعضای خانواده دو نفر هست ، نفر دوم رو با قسمت ایجاد متقاضی ثبت کردم و یک رسید گرفتم که اسم دو نفر رو داره. حالا با توجه به مطلب زیر که در پی دی اف سفارت وجود داره آیا این کار کافیه یا اینکه باید برای هر عضو خانواده یک اکانت جدا ثبت بشه؟ و یک رسید جدا فقط به اسم خودش داشته باشه؟ (منظور از separate  چیست؟)
IMPORTANT NOTE: All immigrant visa applicants who are scheduled for an interview in Ankara will have
to register with our service provider, CSC, to select a passport/visa pick-up location before coming to the
Embassy for their interviews. In order to select a passport/visa pick-up location, all applicants should visit
http://usvisa-info.com/ or call (850) 252 6355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States.
Please note that each family member needs to register individually and have a separate registration
receipt. Failure to register a passport pick up address before the interview may cause delays in the visa
application process.
همونطور که در آموزشها توضیح داده شده اعضای خانواده رو به لیست اضافه کنید و نیازی به جدا ثبت نام کردن افراد نیست.
همون رسید کافیه و همراه مدارک پست کنید.
یه پرینت اضافه هم بگیرین و همراهتون باشه.

پست 130 صفحه 9-آموزش ثبت نام مرکز پستی CSC
Accepted Lottery 2016 - 05 May 2015
Case No:2016AS000002** =>Location Interviews : Ankara
Send Form DS260 : 09 JUN 2015
Current Visa Bulletin : 12 AGU 2015 =>Second Letter : 29 Sep 2015
Time of the interview : 02 Nov 2015 => AP
AP => Processing Pending

Updates :11/01/2016...=>02/03/2016...=>  04/03/2016...Processing Completed
تشکر کنندگان:
سلام
در مورد تحویل ویزا تو خدمات پیک مدارک ویزا چند تا راهنمایی کرده که من یه مقدار از متنشو میذارم و راجبش سوال دارم امیدوارم به دوستانی که مثل من سوال دارن هم کمک کنه .
خدمات بازگرداندن مدارک با استفاده از "مکان دریافت مدارک"

هنگامی که مدارک مربوط به ویزا در مرکز پیک برگشت آماده ارسال باشد، به متقاضیان از طریق ایمیل اطلاع داده می‌شود. متقاضیان باید هویت خود را با استفاده از یکی از روش‌های زیر به اثبات برسانند:
1.متقاضیانی که می‌‌خواهند مدارک شخصی خود را پس بگیرند باید هویت خود را با استفاده از یکی از اسناد زیر ثابت کنند:
a.کارت شناسایی رسمی یا دولتی (عکسدار)
b.گواهی‌نامه رانندگی رسمی (عکسدار)
c.شناسنامه
2.والدینی که قصد دریافت مدارک فرزندان خود را دارند باید نسبت خود را با آنها با ارائه مدارک زیر اثبات نمایند:
a.یک کپی از شناسنامه یا حکم سرپرستی کودک که حداقل نام کامل یکی از والدین بر روی آن ذکر شده باشد.
b.والدین باید هویت خود را با ارائه یکی از مدارک ذکر شده در گزینه 1 اثبات نمایند و این نام باید با نام ذکر شده در شناسنامه یا حکم سرپرستی کودک مطابقت داشته باشد.
3.متقاضیان بزرگسال می‌توانند به شخص ثالثی اجازه دهند مدارک آنها را دریافت کند. شخص ثالث مذکور باید مدارک زیر را ارائه کند:
a.نامه مجوزی که به امضای متقاضی رسیده باشد و در آن نام کامل قانونی شخص ثالث ذکر شده باشد.
b.یک کپی از یکی مدارک شناسایی متقاضی ذکر شده در گزینه 1.
c.شخص ثالث نیز باید هویت خود را با یکی از اسناد ذکر شده در گزینه 1 اثبات نماید. نام روی کارت شناسایی باید با نام ذکر شده در نامه مجوز مطابقت داشته باشد.

پاسپورت‌هایی که ظرف مدت 30 روز پس گرفته نشود به بخش کنسولی اولیه برگردانده می‌شوند

1) مدارکی که ما پست میکنیم(منظور همه مدارک) آیا بعد از مصاحبه باید از پست تحویل بگیریم یا سفارت آمریکا اونها رو نگه میداره؟
2) آیا در روز مصاحبه پاسپورت از ما گرفته میشه یا اینکه فقط از کسایی گرفته میشه که ویزاشون همون موقع اکی شده و برای تحویل باید به پست مراجعه کنند؟
3)اگر تکلیف ویزام در زمانی که در آنکارا هستم مشخص نشه و مجبور شم بر گردم و بخواهم از بخش (3-a) متن بالا استفاده کنم نامه مجوزی که باید تهیه کنم تا شخص دیگری ویزامو تحویل بگیره باید محضری باشه یا نه فقط با امضای خودم و اسم کامل فرد تحویل گیرنده باشه کافیه؟
لطفا دوستان راهنمایی کنید.
اگر روش مناسبی برای تحویل ویزا از ایران وجود داره هم بگید.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-11-29 ساعت 14:11)nasimm1 نوشته:  سلام دوستان خسته نباشد
من ۵ ژانویه تو آنکارا مصاحبه دارم و تونستم در سایت csc ثبت نام کنم چند تا سوال برام پیش اومده .
۱- چیزی که فهمیدم اینه که csc فقط برای تحویل ویزا و مدارکمون هست آیا برای پست مدارکمون که قراره 15 روز قبل مصاحبه به سفارت بفرستیم هم استفاده میشه؟

سلام دوست عزیز من هم 6 ژانویه وقت سفارت دارم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان