کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام دوستان،نامه ی ما هم اومد،تغییر از آنکارا به ایروان - 7June
با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان
شماره کیس: 2016AS7000
تاریخ رویت قبولی:9May2015
کنسولگری:Ankara تغییر به ایروان توسط ‎KCC‎
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:13May2015
جمع هزینه واکسنها: هپاتیت 3 مرحله 27000 تومان+مننژیت 40000 تومان+ آنفلوانزا 30000 تومان+ یک نوبت دیفتری و کزاز و MMR دریافت شده+90000 درام هزینه معاینات پزشکی ارمنستان+660 دلار هزینه ویزا
کارنت شدن کیس:Aprill-12 تاریخ مصاحبه : June-7  ساعت 13:30  دریافت کلیرنس:اولین آپدیت June-8،June-9 ، August-19 ، 2-August دریافت ویزا:          ورود به آمریکا:            دریافت گرین کارت:            جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، tamana2016 ، golia ، لطف اله
Smile دوستان عزیزم به تمامی تون که نامه دوم دریافت کردید تبریک میگم از صمیم قلب براتون آرزوی سلامتی اولا وبعد ویزای آمریکا را میخوام Shy Shy Shy Shy
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، ARSAMNEW ، golia ، dv2017 ، lotfe.kh ، sara_ka ، Hana2015 ، copol
تبریک به همه که نامه دوم رو دریافت کردن ایشالا همیشه موفق باشین ... خانم لطف اله یادش بخیر پارسال چقدر استرس داشتین میبیم که خیلی زودتر از ما کارنت شدین ایشالا موفق باشین و ویزا رو اگه نگرفتین خیلی زوده زود بگیرن ..
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، lotfe.kh ، Amir.AA ، Hana2015 ، copol ، rezasadeghi ، لطف اله ، K.ONE
با سلام و تبریک شاد باش برای تمامی هموطنان و امید سلامتی و موفقیت برای امورات جاری و آینده
دوستان به نظرتون کی از دکتر ایروان برای گرفتن وقت اقدام کنیم ؟با تشکر
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2016-04-23 ساعت 12:06)lotfe.kh نوشته:  با سلام و تبریک شاد باش برای تمامی هموطنان و امید سلامتی و موفقیت برای امورات جاری و آینده
دوستان به نظرتون کی از دکتر ایروان برای گرفتن وقت اقدام کنیم ؟با تشکر

درود بر شما
زیاد تفاوتی نداره کی وقت بگیرید ولی بین دو هفته تا یک ماه قبل از مصاحبه زمان مناسبی هستش. من یک ماه قبل از مصاحبه به دکتر کریستین ایمیل دادم و چند ساعت بعد هم پاسخ ایمیلم رو دادند. بین دکتر انوش و دکتر کریستین هم تفاوتی نیست. کلا فرایند مدیکال بخصوص در ارمنستان، اصلا پیچیده نیست. اگر سوالتون رو در تاپیک خودش مطرح میکردید مناسب تر بود.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: tamana2016 ، lotfe.kh
سلام براي انجام مديكال در دبي هم بايد وقت بگيريم؟
لطفا ادرس ايميل و متني كه بايد بنويسم توي ايميلم رو اگر داريد بديد دوستان

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2016-04-23 ساعت 14:54)محمدرصا نوشته:  سلام براي انجام مديكال در دبي هم بايد وقت بگيريم؟
لطفا ادرس ايميل و متني كه بايد بنويسم توي ايميلم رو اگر داريد بديد دوستان

دوست خوبم لطفا سوالتون رو در تاپیک خودش مطرح کنید. در ضمن اگر به تاپیک "گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی" مراجعه کنید، تنها با مطالعه ی چند صفحه، پاسخ سوالتون رو بصورت کامل خواهید گرفت.
موید باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: tamana2016
(2016-04-22 ساعت 23:58)ازیتیدین نوشته:  سلام
تبریک به همه
ماهم از انکارا افتادیم ابوظبی ۱۹ هم
من همه اطلاع از انکارا جمع کرده بودم حالا افتادیم ابوظبی

منم همین اتفاق واسم افتاد
نمیدونم چیکار باید بکنم
فردا زنگ میزنم پاریز تراول

من افتادم June 06
تشکر کنندگان: golia
(2016-04-22 ساعت 23:49)tamana2016 نوشته:  ۹ جون/ایروان کسی نیست؟/

با سلام
من و همسرم هم همین تاریخ ایروان هستیم.
اگه ممکنه کارهایی که انجام میدین رو با هم چک کنیم چیزی فراموش نشه.
شما میدونین چه مدارکی رو قبل از رفتن ارسال کنیم؟
تشکر کنندگان: Hana2015
15 جون . ابوظبی کسی هست؟
تشکر کنندگان:
سلام
وقت همگی بخیر
ایشالا همگی یکضرب ویزا بگیرین
برای اونهایی که ایروان مصاحبه دارند منشی دکتر کریستی به فارسی کاملا مسلط هستش و خیلی خوب کمکتون میکنه اسمش جنیسه و تلفنش رو براتون میزارم خیلی راحت تلفنی زمان مصاحبه رو میگید و براتون وقت معین میکنه اگه زمانش با زمان مصاحبه شما بیشتر از ۳ روز بود چونه بزنید حتما مینداز جلو تر
تلفن تماس جنیس +37494408992
تشکر کنندگان: Hana2015
(2016-04-24 ساعت 10:46)alireza21mehr نوشته:  

با سلام

دوست عزیز برای ایروان مدرکی پست نمیشود فقط حدود یک ماه قبل باید به دکتر جهت گرفتن وقت ایمیل بزنید
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: dv2017
(2016-04-24 ساعت 12:39)lotfe.kh نوشته:  
(2016-04-24 ساعت 10:46)alireza21mehr نوشته:  

با سلام

دوست عزیز برای ایروان مدرکی پست نمیشود فقط حدود یک ماه قبل باید به دکتر جهت گرفتن وقت ایمیل بزنید

مرسی از پاسخ شما. به نظر شما اشکالی نداره من تمکن مالی رو دم رفتن بگیرم؟ اوایل خرداد مثلا.
تشکر کنندگان:
یه سوال هم دارم. نمیدونم اینجا کسی میتونه کمکم کنه. من پاسپورتم تا ماه 11 امسال یعنی 2016 اعتبار داره. ولی فقط چند روز از 6 ماه اعتبار کم میاره. با توجه به اینکه تو فرم ویزا این شماره پاس رو وارد کردم الان پاس جدید بگیرم مشکلی پیش میاد؟ زمان مصاحبه 9 ژوئن هست.
تشکر کنندگان: farrokh33
(2016-04-24 ساعت 14:06)alireza21mehr نوشته:  یه سوال هم دارم. نمیدونم اینجا کسی میتونه کمکم کنه. من پاسپورتم تا ماه 11 امسال یعنی 2016 اعتبار داره. ولی فقط چند روز از 6 ماه اعتبار کم میاره. با توجه به اینکه تو فرم ویزا این شماره پاس رو وارد کردم الان پاس جدید بگیرم مشکلی پیش میاد؟ زمان مصاحبه 9 ژوئن هست.

خیر هیچ مشکلی پیش نمی اید هرچه زودتر جهت پاسپورت جدید اقدام کنید و زمان مصاحبه پاسپورت قدیمی و کپی ان را حتما به همراه داشته باشید و به افیسر اعلام کنید.نگران نباشید خیلی از افراد شرایط شما را داشتند
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: Amir.AA ، golia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان