کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری ۲۰۱۷
ثبت نام امسال از اول اکتبر هست تا سوم نوامبر.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: Danoosh ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان لطف می کنید لینک ثبت نام لاتاری 2017 را برام بفرستید یه لینک بالا بود که من واردش شدم اما انگار واسه 2016 بود نه 2017 ممنون می شم هر چه زودتر جوابمو بدید سپاسگزارم.
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 16:49)Shaqayeq نوشته:  سلام دوستان لطف می کنید لینک ثبت نام لاتاری 2017 را برام بفرستید یه لینک بالا بود که من واردش شدم اما انگار واسه ۲۰۱۶ بود نه 2017 ممنون می شم هر چه زودتر جوابمو بدید سپاسگزارم.

آدرس ثبت نام لاتاری:
dvlottery.state.gov
In GOD We Trust
تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، دوست من ميخاد امسال ثبت نام کنه، لیسانس داره، ولی دانشجوی ارشد هس که بهمن دفاع می کنه.
الان مدرک تحصیلیش رو باید بزنه لیسانس یا فوق لیسانس؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان آخرین مهلت ثبت نام لاتاری تا 12 آبان ماه چه ساعتی هست؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 19:53)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، دوست من ميخاد امسال ثبت نام کنه، لیسانس داره، ولی دانشجوی ارشد هس که بهمن دفاع می کنه.
الان مدرک تحصیلیش رو باید بزنه لیسانس یا فوق لیسانس؟

Some Graduate Level Courses
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: samirakn
(2015-10-31 ساعت 20:24)Farimahh نوشته:  سلام دوستان آخرین مهلت ثبت نام لاتاری تا 12 آبان ماه چه ساعتی هست؟

Our State Department Web site for the 2017 Diversity Visa program (DV-2017) is now open. The entry submission period for DV-2017 is from 12:00PM EDT (GMT -4) on October 1, 2015 to 12:00PM EST (GMT -5) on November 3, 2015. The entry form will only be available for submission during this period and this period only. Entries will NOT be accepted through the U.S. Postal Se

واشنگتن با ما منفی 8 ساعت تفاوت زمانی داره حالا خودت محاسبه کن که احتمالا میشه 4 بعداظهر 12 آبان ... اما ساعتهای آخر درصد ریسک شلوغ شدن سایت و باز نشدن اونم باید در نظر بگیری ...
تشکر کنندگان: Farimahh
بچه‌ها، من برا دوستم که خاسم ثبت نام کنم، بعد این که اطلاعات رو وارد کردم، بعدش ، آخرین مرحله که باید کانفيرميشن نامبر بده، همش این پیغام میاد:
Your submission is currently in the process of being submitted. To retrieve your confirmation page click the submission button below.
بعد هر چی submission button میزنم هیچ اتفاقی نمی افته، و کانفرميشن نامبر نمیده.
حالا چیکار کنم؟
دوباره ثبت نام کنم؟
عملا فکر کنم ثبت نام نشده.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2015-11-01 ساعت 01:37)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، من برا دوستم که خاسم ثبت نام کنم، بعد این که اطلاعات رو وارد کردم، بعدش ، آخرین مرحله که باید کانفيرميشن نامبر بده، همش این پیغام میاد:
Your submission is currently in the process of being submitted. To retrieve your confirmation page click the submission button below.
بعد هر چی submission button میزنم هیچ اتفاقی نمی افته، و کانفرميشن نامبر نمیده.
حالا چیکار کنم؟
دوباره ثبت نام کنم؟
عملا فکر کنم ثبت نام نشده.

دوست عزیز اگه کانفرمیشن دریافت نکردین میتونین دوباره ثبت نام کنین
تشکر کنندگان: ofrfar
(2015-10-20 ساعت 13:43)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-20 ساعت 10:33)sonnnna نوشته:  سلام
میتونم با عکس پارسال ثبت نام کنم؟ از بس پول عکس دادم برنده نشدم خسته شدم.

من با عکس سال قبلم ثبت نام کردم و برنده شدم.

سلام
خدا پول زیاد و خیرت بده , اگه بدونی هر سال من سر انداختن عکس غیر تکراری چه داستانی داشتم ....:-(
تشکر کنندگان: Siamak
بچه‌ها
من برای دوستم ثبت نام کردم، به من گفت لیسانس دارم، منم زدم university degree, حالا میگه که آخرین مدرکش فوق دیپلم و دانشجوي لیسانس.
حالا چی میشه؟ آیا university degree مفهومش فوق دیپلم نيس؟
آیا این اشتباه در حد رد شدن؟
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
اين مطلب براي وارد كردن ميزان تحصيلات خيلي به من كمك كرد [عکس: 0f459e9959e821518660ec8b148e58f5.jpg]
تشکر کنندگان: samirakn
بچه ها سلام..من مدرکم دیپلم هنرستان هست در صورت قبولی مشکلی ایجاد نمیشه

تشکر کنندگان:
(2015-11-02 ساعت 12:38)raymond50 نوشته:  بچه ها سلام..من مدرکم دیپلم هنرستان هست در صورت قبولی مشکلی ایجاد نمیشه

تشکر کنندگان:
(2015-11-02 ساعت 11:57)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها
من برای دوستم ثبت نام کردم، به من گفت لیسانس دارم، منم زدم university degree, حالا میگه که آخرین مدرکش فوق دیپلم و دانشجوي لیسانس.
حالا چی میشه؟ آیا university degree مفهومش فوق دیپلم نيس؟
آیا این اشتباه در حد رد شدن؟

سلام.نگران نباشید این بعدازقبولی کاملا قابل اصلاحه واصلا باعث مردودی نمیشه.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: Amir.AA ، samirakn

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان