کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2016-10-16 ساعت 17:05)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 16:38)bahareh75 نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 16:06)Paniz888 نوشته:  سلام
تشکر از مطلبی که نوشتید
کارت ملی رو عوض کردید یا همون رو ترجمه کردید ؟
پیروز باشید
تاريخش گذشته بود ولي مشكلي نيست همه ي سفارت ها ميدونن كه دولت كارت ملي هاي مارو تائيد ميكنه و وقتي كارت ملي ما ترجمه شده اوكي!به نظر من سفارت رو اين مسائل گير نيست ولي به تاريخ عقد و اسم بچه ها دقت كافي دارن روز مصاحبه ي من خانمي به دليل اينكه اسم بچه هاش رو ننوشته بود موقع ثبت نام ريجكت شد

امیدوارم خیلی زود خبر صدور ویزاتون رو بشنویم .

ایشاله که زود ویزاتون رو میگیرید
یعنی ممکمه خانومها هم AP یا FBI CHECK بخورن؟ یا این فقط مال اقایون هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
یعنی ممکمه خانومها هم AP یا ‎FBI CHECK‎ بخورن؟ یا این فقط مال اقایون هستش؟
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 18:30)فام مج نوشته:  یعنی ممکمه خانومها هم AP یا ‎FBI CHECK‎ بخورن؟ یا این فقط مال اقایون هستش؟

من هم مثل خیلی از دوستان نتونستم قسمت امضا رو پیدا کنم
کیس نامبر 2017AS1XX
تعداد افراد 2 نفر
تاریخ رویت: 3 may
تاریخ ارسال فرم :28 may
کارنت اگوست
نامه دوم 14/اکتبر
مصاحبه 5/ دسامبر ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
اقا من دارم سکته میکنم جایی از فرو باید سفر های خارجیمونو مینوشتیم ؟
لطفا اگه کسی اطلاع داره زودتر اطلاع رسانی کنه ‎....‎
ممنون
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 17:11)MOZHDEHHHHHH نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 14:16)bahareh75 نوشته:  ميخوام تجربيات مصاحبه ام رو بگم چون هنوز سفرنامه من تموم نشده در واقع اميدوارم بعد گرفتن ويزا سفرنامه رو بنويسم!شاهنامه آخرش خوش است?
روند كارهاي قبل از سفر به ابوظبي رو همه ميدونن پس من فاكتور ميگيرم و ميرم از لحظه ي ورودم به امارات صحبت ميكنم:
قسمت اول:بعد از رسيدن به فرودگاه و زدن مهر خروج و اسكن چشم به باجه اتصلات رفتم و سيم كارت خريدم به مبلغ ١٠٠درهم!!گرون بود ولي خوب واجب بود خريدش!رفتن به مترو و خريدن كارت نوول نقره اي(به شدت اين كارت به درد ميخوره)
قسمت دوم:رفتن به مديكال و انجام مديكال در بيمارستاني روبروي ابوالهيل!هزينه مديكال ٩٥٠درهم شد و من يك واكسن آبله مرغان به مبلغ ٢٥٠ درهم نوش جان كردم!نكته ي خاصي نداره انجام مديكال همه چي رو روال و نظم و نگراني نداره
قسمت سوم:گرفتن جواب مديكال و رفتن به ابوظبي (من تصميم گرفتم روز قبل مصاحبه در ابوظبي باشم و چرن احتمال تك ضرب گرفتن ويزارو ميدادم كلا ٤شب در ابوظبي بودم كه به شدت از اين تصميم راضي ام و واقعا شهر خوبي بود و به نظرم از دبي هم بهتر بود)
قسمت چهارم و اصلي:روز مصاحبه ساعت ٧:١٥ صبح رسيدم سفارت و ديدم تقريبا ١٠-١٢ نفري جلوتر از من بودن به هر حال ساعت ٧:٤٥ شرطه ها ما رو به صف كردن بعد از ديدن نامه دوم و بعد به باجه نگهباني رفتيم و خانمي با تبلت مجددا نامه ي دوم مارو چك كرد و ما وارد خاك آمريكا شديم!!بعد از گذشتن از دستگاه هاي چك وارد سالني شديم و مجددا نشستيم و تقريبا ٥نفر به ٥ نفر از بين شمشادها گذشتيم و دوباره به سالن اصلي رسيديم كه مجددا پاسپورت ما رو چك كردن و ديگه وااااقعا وارد سالن انتظار مصاحبه نشستسم!!سفااارت به شدت شلووووغ بود و كيس ايراني ها با تاخير شروع شد ٣تا باجه كه مسئول تحويل مدارك بودن به راحتي فارسي صحبت ميكردن مدارك منو گرفت!اولش گفت هرچي داري بده منم از ديپلم تا ارشد رو تحويلش دادم كه يهو ديد مدرك زياده عصبي شد و گفت از اول دبستان همه رو دادي كه!!?فقط آخرين مدرك تحصيلي!منم آخرين مدرك تحصيلي و اصلش و شناسنامه و كارت ملي(انقضا نداشت) و تمكن مالي رو گرفت اصل تمام مدارك رو هم برداشت و بعد يه فيش داد رفتم باجه ٣٣٠دلار پرداخت كردم و بعد انگشت نگاري و نشستن روبروي اتاق ١٢ جهت مصاحبه!ولي ناگهان با اينكه دو نفر جلوتر از من بودن باجه ١٠ شماره من رو صدا كرد و من همونجا متوجه شدم دارم ميرم برگه سفيد بگيرم!!!چون آقا و خانمي قبل من هم چك امنيتي خوردن با اينكه آقا شغل فير حساس و خصوصي و معافيت داشتن!!خلاصه رفتم باجه ١٠ و گفت سلام انگشت چپ رو بزار روي دستگاه من گذاشتم.و گفت اين به منزله قسم محسوب ميشه و من گفتم بله!و بعد مشغول كامپيوترش شد!اصلا به من نگاه نميكرد بعدش پرسيد كسي رو داري كه من پاسخ دادم و بعد گفت اين اصل مداركت و روي برگه در حالي كه داشت هايلايت ميكرد گفت پرونده شما كامل فقط شامل مراحل اداري ميشين ٢-٣ماه ديگه چك كن سايت رو آماده بود بيا ويزا بگير!!!من عين منگ ها فقط به برگه نگاه ميكردم و اصلا نپرسيدم چرا آخه!!بعد از اينكه اومدم بيرون خودم رو سردنش كردم كه چرا هيچي نپرسيدي!!!ولي خوب بالاخره هرچي هم ميپرسيدم اونا كه نظرشون عوض نميشد!!!خلاصه همه ميگفتن استرست ميريزه بري داخل سفارت ولي براي من اينجور نبود و خيلي استرش داااشتم!!!اميدوارم زودتر كليير شم برام دعا كنيد.خوشحال ميشم اين تجربيات سودمند باشه براتون!ايشالله بعد اينكه كليير بشم يا نشم يه سفرنامه خوب براي بچه هاي سال هاي بعد مينويسم.چون هنوز سفر من ادامه داره!
يه نكته اونم اينكه مصاحبه ي من يك دقيقه هم نشد!به نظرم از قبل براي من تصميم گرفته شده بود كه چك امنيتي بخورم شايد به خاطر داشتن مدرك فوق ليسانس!به هرحال حكمت خدا بود كه اين جوري بشه و من راضي ام به حكت و خواست خدا

تشکر فراوان از سفرنامه ای که نوشتین. خیلی مفید بود. انشاالله هر چی زودتر کلییر میشید. لطفن ما رو در جریان کلییر شدنتون بزارید. راستی شما قبل از مصاحبه واسه دفتر پستی توی ابوظبی رجیستر کرده بودید؟
نه من اين كار رو انجام ندادم ولي دوستان حتما اين كار رو انجام بدن من نميدونستم بايد اين كارو انجام بدم هرچند يكضرب ويزا نگرفتم!

https://ais.usvisa-info.com/fa-ae/iv/inf...v_services
من دقيقا اطلاع ندارم از روند ثبت نام اين سايت دوستان اگه اطلاع دارند ما رو نيز راهنمايي كنند
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 18:10)فام مج نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 17:05)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 16:38)bahareh75 نوشته:  تاريخش گذشته بود ولي مشكلي نيست همه ي سفارت ها ميدونن كه دولت كارت ملي هاي مارو تائيد ميكنه و وقتي كارت ملي ما ترجمه شده اوكي!به نظر من سفارت رو اين مسائل گير نيست ولي به تاريخ عقد و اسم بچه ها دقت كافي دارن روز مصاحبه ي من خانمي به دليل اينكه اسم بچه هاش رو ننوشته بود موقع ثبت نام ريجكت شد

امیدوارم خیلی زود خبر صدور ویزاتون رو بشنویم .

ایشاله که زود ویزاتون رو میگیرید
یعنی ممکمه خانومها هم AP یا  FBI CHECK بخورن؟ یا این فقط مال اقایون هستش؟
دوست عزيز الان من خانم هستم و پروسه اداري شاملم شد روز مصاحبه يه خانم ديگه هم مرحله اداري شاملش شد!ديگه ممكن شده?
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، فام مج
دوستان ممنو ميشم بگين ما در سايت سيس دقيقا بايد چه فرمي پر كنيم؟
http://Ceac.state.gov/genniv
چون در سايت Ais.usvisa-info.com نوشته اول بايد در سايت سيس ثبت نام كني!!!!ممنون ميشم راهنمايي كنيد چون هنوز كيس منو در سيس نميشناسه!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
ممنون می شم که من را راهنمایی کنید. تاریخ مصاحبه من دسامبر در آنکارا هست . چه فرم هایی را باید پر کنم. کدام فرم را باید با خدم برای مصاحبه همراه ببرم.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 20:08)amir2640 نوشته:  اقا من دارم سکته میکنم جایی از فرو باید سفر های خارجیمونو مینوشتیم ؟
ممنون

amir jan dadash ye print az soalate forme ds 260 dari ke beri nega koni motmaen mishi dg
amir jan alan nega kardam soala ro hamchin chizi tu soala nabude
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
(2016-10-16 ساعت 23:15)saeidsh نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 20:08)amir2640 نوشته:  اقا من دارم سکته میکنم جایی از فرو باید سفر های خارجیمونو مینوشتیم ؟
ممنون

amir jan dadash ye print az soalate forme ds 260 dari ke beri nega koni motmaen mishi dg

ممنون دوست عزیز

بله رفتم نگاه کردم و همچین چیزی لازم نبود خوشبختانه ...

یکی از دوستان به اشتباه گفته بودن که لازمه و من هم نگران شده بودم که نکنه اشتباها متوجه نشدم و ننوشتم ...
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 18:34)فام مج نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 18:30)فام مج نوشته:  یعنی ممکمه خانومها هم AP یا ‎FBI CHECK‎ بخورن؟ یا این فقط مال اقایون هستش؟

من هم مثل خیلی از دوستان نتونستم قسمت امضا رو پیدا کنم
کیس نامبر 2017AS1XX
تعداد افراد 2 نفر
تاریخ رویت: 3 may
تاریخ ارسال فرم :28 may
کارنت اگوست
نامه دوم 14/اکتبر
مصاحبه 5/ دسامبر ایروان

سلام
قسمت بالا سمت راست صفحه ای که مشاهده میکنید نوشته
کنترل پنل کاربر ، وارد که بشید در قسمت تنظیمات حساب کاربری میتوانید امضاء خودتون رو تکمیل یا ویرایش کنید
موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج

این پروسه هزار و یک دلیل ممکنه داشته باشه که هنوز همش در حد نظریه هست ،
سربازی ، تدریس ، نقص مدارک ، مدرک تحصیلی و رشته تحصیلی، کار دولتی ، مسافرت به کشورهای دیگر ، رفتار و نوع صحبت در روز مصاحبه و حتی بیخود و بی جهت سلیقه مصاحبه کننده
زن و مرد هم نمیشناسه
امیدوارم که نصیب هیچ عزیزی نشه
پیروز باشید .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993
(2016-10-16 ساعت 23:24)amir2640 نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 23:15)saeidsh نوشته:  
ممنون

ممنون دوست عزیز

بله رفتم نگاه کردم و همچین چیزی لازم نبود خوشبختانه ...

یکی از دوستان به اشتباه گفته بودن که لازمه و من هم نگران شده بودم که نکنه اشتباها متوجه نشدم و ننوشتم ...

دوست عزیز ، شما کتگوریت فرق میکنه ، اطلاعاتی که دوستان اینجا میدن مربوط به لاتاری هست لطفا در پست مربوطه سوالاتتون رو مطرح کنید .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، Paniz888
سلام دوستان من نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت کردم ولی میخوام یک مورد رو تو فرم 260 تغییر بدم و نمیخوام موقع مصاحبه به افیسر بگم و توجهش رو جلب کنم چطور میتونم درخواست انلاک بدم؟
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
الان دیگه قابلیت تغییر رو ندارد.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان