کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
ببخشيد دوستان هر سفر خارجي كه بريم باعث FBI چك مي شيم يا سفرهاي خاص؟
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 20:08)amir2640 نوشته:  اقا من دارم سکته میکنم جایی از فرو باید سفر های خارجیمونو مینوشتیم ؟
لطفا اگه کسی اطلاع داره زودتر اطلاع رسانی کنه ‎....‎
ممنون

نه داداش نگران نباش
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
(2016-10-17 ساعت 14:49)naz s نوشته:  سلام دوستان من نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت کردم ولی میخوام یک مورد رو تو فرم 260 تغییر بدم و نمیخوام موقع مصاحبه به افیسر بگم و توجهش رو جلب کنم چطور میتونم درخواست انلاک بدم؟

مطمینید تاریخ مصاحبتون 14 اکتبره؟
الان دیگه نمیتونید تغییر بدید چون فرمتون الان دست سفارت هستش و مطالعه شده یا میشود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 17:34)فرناز٥٧ نوشته:  ببخشيد دوستان هر سفر خارجي كه بريم باعث FBI چك مي شيم يا سفرهاي خاص؟

نه ربطی ب سفر نداره هر دلیلی که افیسر در موردش مردد باشه میتونه باعث اف بی ای چک بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧
سلام دوستان کسی میدونه چند وقت قبل از مصاحبه نامه تمکن مالی(بانک) رو باید بگیریم و ایا پرینت و گردش حساب هم لازمه یا فقط مانده حساب کافیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 23:43)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 18:30)فام مج نوشته:  یعنی ممکمه خانومها هم AP یا ‎FBI CHECK‎ بخورن؟ یا این فقط مال اقایون هستش؟

این پروسه هزار و یک دلیل ممکنه داشته باشه که هنوز همش در حد نظریه هست ،
سربازی ، تدریس ، نقص مدارک ، مدرک تحصیلی و رشته تحصیلی، کار دولتی ، مسافرت به کشورهای دیگر ، رفتار و نوع صحبت در روز مصاحبه و حتی بیخود و بی جهت  سلیقه مصاحبه کننده
زن و مرد هم نمیشناسه
امیدوارم که نصیب هیچ عزیزی نشه
پیروز باشید .

مرسی بابت پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧
(2016-10-17 ساعت 18:00)فام مج نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 23:43)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 18:30)فام مج نوشته:  یعنی ممکمه خانومها هم AP یا ‎FBI CHECK‎ بخورن؟ یا این فقط مال اقایون هستش؟

این پروسه هزار و یک دلیل ممکنه داشته باشه که هنوز همش در حد نظریه هست ،
سربازی ، تدریس ، نقص مدارک ، مدرک تحصیلی و رشته تحصیلی، کار دولتی ، مسافرت به کشورهای دیگر ، رفتار و نوع صحبت در روز مصاحبه و حتی بیخود و بی جهت  سلیقه مصاحبه کننده
زن و مرد هم نمیشناسه
امیدوارم که نصیب هیچ عزیزی نشه
پیروز باشید .

مرسی بابت پاسختون

مرسي
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج
(2016-10-17 ساعت 17:59)فام مج نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه چند وقت قبل از مصاحبه نامه تمکن مالی(بانک) رو باید بگیریم و ایا پرینت و گردش حساب هم لازمه یا فقط مانده حساب کافیه؟

من حدود يك هفته قبل مانده حساب رو گرفتم.نيازي به گردش حساب نبود و از من نخواستن جهت اطمينان گردش حساب ٦ماهه رو ببرين ولي ارائه ندين تا خودشون نخواستن همون برگه تمكن مالي كافيه
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، فام مج
سلام.
نامه دوم ما هم جمعه اومده بود ما دیروز دیدیم. مصاحبه ما ابوظبی هفتم دسامبر شده. البته در فرم ما آنکارا زده بودیم.
موفق باشید.
شماره کیس: 2017AS19XX
تاریخ مشاهده نتیجه لاتاری: اول June
تاریخ ارسال فرم 260: اول June
تاریخ دریافت نامه دوم: 14 october
مکان مصاحبه:ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
نتیجه مصاحبه: نقصی مدارک و AP
فرد برنده: آقا -سربازی معاف-کارشناسی ارشد الکترونیک-کار شرکت خصوصی
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 17:59)فام مج نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه چند وقت قبل از مصاحبه نامه تمکن مالی(بانک) رو باید بگیریم و ایا پرینت و گردش حساب هم لازمه یا فقط مانده حساب کافیه؟

salam man ke tarikhe mosahebam moshakhas shode 3 hafte ghabl az mosahebe mikham barge tamakkone malimo begiram
ta unja ke etela daram faghat mande hesab mohemme
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، Paniz888
(2016-10-18 ساعت 01:26)bahareh75 نوشته:  

من حدود يك هفته قبل مانده حساب رو گرفتم.نيازي به گردش حساب نبود و از من نخواستن جهت اطمينان گردش حساب ٦ماهه رو ببرين ولي ارائه ندين تا خودشون نخواستن همون برگه تمكن مالي كافيه

salam aya az kasi gardesh mali khaste budan va inke in gardeshe mali khastan az kasi mostanad hast?
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
پس چرا از من نیومده,ای خدا
کیس نامبر**26
تعدادنفرات خودم
تاریخ مشاهده قبولی یادم نیس
تاریخ ارسال فرم18جون
محل مصاحبه انکارا تغییردادن به ابوظبی
نامه دوم هنوز نیومده :21نوامبر
زمان مصاحبه هفته اول ژانویه
نتیجه:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 17:55)فام مج نوشته:  
(2016-10-17 ساعت 14:49)naz s نوشته:  سلام دوستان من نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت کردم ولی میخوام یک مورد رو تو فرم 260 تغییر بدم و نمیخوام موقع مصاحبه به افیسر بگم و توجهش رو جلب کنم چطور میتونم درخواست انلاک بدم؟

مطمینید تاریخ مصاحبتون 14 اکتبره؟
الان دیگه نمیتونید تغییر بدید چون فرمتون الان دست سفارت هستش و مطالعه شده یا میشود

نه دوست عزیز تاریخ دریافت نامه دوم 14 اکتبره تاریخ مصاحبه هفته اول دسامبر هست. پس یعنی نمیتونم درخواست انلاک بدم به سفارت؟
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 11:02)saeidsh نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 01:26)bahareh75 نوشته:  

salam aya az kasi gardesh mali khaste budan va inke in gardeshe mali khastan az kasi mostanad hast?
گردش مالی و مهر دادگستری و وزارت خارجه رو تا حالا از کسی نخواستن ، مگه اینکه دوستان جدیدا تو سفارتخانه ها باب کنند
هر مدرکی رو که خواستن همونطور که روال معمول هست ارائه کنید ، کمتر و بیشتر هر دو مشکل ساز است .
لطفا امضاء های خودتون رو هم تکمیل کنید
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
(2016-10-18 ساعت 16:16)grimfandango نوشته:  دوستان همراهان عزیزان دورتون بگردم من

اگه مایل هستید مدارک زیاد و مستند و مستحکم و...  تهیه و آماده کنید تا استرس و نگرانیتون بر طرف شه هیچ موردی نداره صاحب اختیارید.  اصلا بیشتر و بیشتر هیچ موردی نداره اما تورو به خدای احد واحد وقتی میرید مصاحبه هر چی ازتون خواست همونارو بدید.  مطمئناً وقتی چیزی و نخوان اون لحظه با ارائه اضافش جایزه نمیدن که هیچ، فقط کافی که باب بشه خوب باقی بندگان خدا به مشکل می خورن.

هرچی مدرک دوست دارید واسه محکم کاری ببرید اما تا نخواستن ندین.  اگه خواستن بدین.  

به فکر بعدی ها هم باشید

پیشاپیش ممن

بله درسته منم گردش حساب برده بودم ولي اصلا بهشون ندادم چون از من نخواستن!!مدرك اضافه دادن مساوي حساس شدن رو كيس هست!! ولي موقع تحويل مدارك از من پرسيدن پست ثبت نام كري يا نه!!!با اينكه دوستان سال قبل گفته بودن سفارت ابوظبي به پست نيازي نيست!به اين نكته هم توجه داشته باشن دوستان
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888

کاربران در حال بازدید این موضوع: