کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2017-04-24 ساعت 21:03)soruosh نوشته:  سلام ،
نامه دوم من آمد ، هفته اول JUN  ، ایروان
به امید موفقیت همه دوستان .

بابا تو دیگه کی هستی....

تبریک میگم..ایشالله موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، امیر007 ، mahdis932 ، milad.abadani
سلام
من نامه دومم رو امروز دریافت کردم. میخواستم بدونم حالا باید چه کارهایی انجام بدم. مثل اینکه باید در سایتی مدارکی رو ارسال کنم (اسم سایت و مراحل انجامش رو کسی میتونه راهنمایی کنه). و اینکه تا کی وقت داریم تا مدارکمون رو به آنکارا ارسال کنیم. و وقت دکتر رو باید کی بگیریم.
و مراحل دیگه اگه هست رو میشه راهنمایی بکنید
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، milad.abadani ، copol
نامه ما هم اومد هفته اول جون تو ایروان مصاجبه داریم
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، soruosh ، mahdis932 ، milad.abadani ، copol
نامه دوم ماهم اومد. محل مصاحبه آنکارا هستش.تاریخ مصاحبه June 08
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، soruosh ، milad.abadani ، copol
(2017-04-25 ساعت 00:14)alireza 86 نوشته:  سلام
من نامه دومم رو امروز دریافت کردم. میخواستم بدونم حالا باید چه کارهایی انجام بدم. مثل اینکه باید در سایتی مدارکی رو ارسال کنم (اسم سایت و مراحل انجامش رو کسی میتونه راهنمایی کنه). و اینکه تا کی وقت داریم تا مدارکمون رو به آنکارا ارسال کنیم. و وقت دکتر رو باید کی بگیریم.
با تشکر

سلام
اول از همه واکسن هاتونو کامل کنید، مخصوصا واکسن هپاتیت(که سه مرحله) و MMR  (که دو مرحله هست) ، اگه آبله مرغان گرفتید آزمایش مربوطه رو انجام بدید(البته اگه ساکن تهران هستید با مراجعه به انیستیتو پاستور خودشون راهنمایی میکنن)
بعد از واکسن دنبال جمع و جور کردن مدارک، ترجمه،نامه تمکن مالی، عکس های مورد نیاز باشید
برای هیچ سفارتی نیاز به ارسال مدارک نیست(البته به گفته دوستان در پست های قبلی)
وقت دکتر آنکارا رو هم میتونید آنلاین رزرو کنید. مدارک اون رو هم از خود سایت دکتر مربوطه نوشته(تو موضوع سفر به ترکیه هم میتونید مطالعه کنید)
در خصوص ثبت نام پست هم بعد از گذشت یک هفته از نامه دومتون به سایت ais.usvisa-info.com مراجعه کنید و اونجا ثبت نام رو انجام بدید،ممکنه اگه زود مراجعه کنید هنوز اطلاعات مربوط به محل مصاحبتون تو سایت آپدیت نشده باشه و خطا بده.

موفق باشید
شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم260: 16 اکتبر 2016
درخواست آنلاک: 06 مارچ 2017
سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر در زمان آنلاک به دلیل ازدواج
کارنت شدن: 9 مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت :نفر اول 5<=== ، 8، 10 و 11 می------- 16 جون،10 و 17 جولای آپدیت با ایمیل (ایمیل=گل آفساید) و 26 جولای دوخطی
نفر دوم 5 و 11 می <=== دو خطی
کلیر شدن هر دو نفر 27 جولای
ارسال مدارک به پست ارمنستان 7 آگست
دریافت ویزا از پست ارمنستان 10 آگست
ورود به آمریکا 7 اکتبر 2017
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، milad.abadani ، copol ، soruosh
سلام نامه دوم من رسد ولی خودشون از آنکارا به ابوظبی تغییر دادن .
مصاحبه 4 جون
ap
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، mahdis932 ، milad.abadani ، copol
(2017-04-24 ساعت 22:58)eblis_67 نوشته:  سلام به همگی

دوستان این تاریخ مصاحبه بچه ها دوماه دیگه است به نظر شما مشکلی برای کسانی که شماره کیسشون بالاست مشکلی پیش نمیاد؟ به نظر شما خطرناک نیست Smile

کسی نمیدونه؟ یا فقط دوستان به فکر دریافت نامه خودشون هستن
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، milad.abadani
(2017-04-24 ساعت 23:55)AbbasHTC نوشته:  
(2017-04-24 ساعت 21:03)soruosh نوشته:  سلام ،
نامه دوم من آمد ، هفته اول JUN  ، ایروان
به امید موفقیت همه دوستان .

بابا تو دیگه کی هستی....

تبریک میگم..ایشالله موفق باشین

سلام
تبریک میگم
نامه دوم من هم اومد
ارمنستان شد
هفته دوم
مصاحبه: ارمنستان
نتیجه: ای پی
کیس نامبر:###7
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، soruosh ، milad.abadani ، amir j7 ، saeidsh ، copol
(2017-04-25 ساعت 09:37)houmanlimoo نوشته:  
با تشکر

سلام
اول از همه واکسن هاتونو کامل کنید، مخصوصا واکسن هپاتیت(که سه مرحله) و MMR  (که دو مرحله هست) ، اگه آبله مرغان گرفتید آزمایش مربوطه رو انجام بدید(البته اگه ساکن تهران هستید با مراجعه به انیستیتو پاستور خودشون راهنمایی میکنن)
بعد از واکسن دنبال جمع و جور کردن مدارک، ترجمه،نامه تمکن مالی، عکس های مورد نیاز باشید
وقت دکتر آنکارا رو هم میتونید آنلاین رزرو کنید. مدارک اون رو هم از خود سایت دکتر مربوطه نوشته(تو موضوع سفر به ترکیه هم میتونید مطالعه کنید)
در خصوص ثبت نام پست هم بعد از گذشت یک هفته از نامه دومتون به سایت ais.usvisa-info.com مراجعه کنید و اونجا ثبت نام رو انجام بدید،ممکنه اگه زود مراجعه کنید هنوز اطلاعات مربوط به محل مصاحبتون تو سایت آپدیت نشده باشه و خطا بده.

موفق باشید
با سلام. در مورد ثبت نام در سایت وارد سایت (قسمت ویزای مهاجرتی شدم). پس از ایجاد حساب کاربری و کلیک روی قسمت I have received a letter to register or schedule a Diversity Lottery visa appointment در صفحه بعدش دو گزینه بود که نمیدونم چی بنویسم. یکیش شماره پرونده و دیگری
DS-260 Number هست. میشه راهنمایی کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-27 ساعت 00:48)alireza 86 نوشته:  
(2017-04-25 ساعت 09:37)houmanlimoo نوشته:  
با تشکر

سلام

موفق باشید
با سلام. در مورد ثبت نام در سایت وارد سایت (قسمت ویزای مهاجرتی شدم). پس از ایجاد حساب کاربری و کلیک روی قسمت I have received a letter to register or schedule a Diversity Lottery visa appointment در صفحه بعدش دو گزینه بود که نمیدونم چی بنویسم. یکیش شماره پرونده و دیگری
سلام دوست من
انتخاب شعبه پستي

البته بهتر بود در تاپيك مربوط اين سوال مطرح ميشد.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-27 ساعت 07:32)Ali--usa نوشته:  
(2017-04-27 ساعت 00:48)alireza 86 نوشته:  
(2017-04-25 ساعت 09:37)houmanlimoo نوشته:  سلام

موفق باشید
سلام دوست من
انتخاب شعبه پستي

منظورم این بود که شماره پرونده و شماره ds-260 چه شماره هایی هستند؟ از کدوم فرم ها بر دارم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-27 ساعت 13:25)alireza 86 نوشته:  
(2017-04-27 ساعت 07:32)Ali--usa نوشته:  
(2017-04-27 ساعت 00:48)alireza 86 نوشته:  با سلام. در مورد ثبت نام در سایت وارد سایت (قسمت ویزای مهاجرتی شدم). پس از ایجاد حساب کاربری و کلیک روی قسمت I have received a letter to register or schedule a Diversity Lottery visa appointment در صفحه بعدش دو گزینه بود که نمیدونم چی بنویسم. یکیش شماره پرونده و دیگری
سلام دوست من
انتخاب شعبه پستي

منظورم این بود که شماره پرونده و شماره ds-260 چه شماره هایی هستند؟ از کدوم فرم ها بر دارم؟

سلام
شماره ds-260 همون کانفرمیشن نامبر شماست که قبلا پرینت گرفتین.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، milad.abadani ، soruosh
سلام
یه سوالی داشتم. نامه تمکن مالی رو که گرفتم به اسم خودم نیست و یکی از آشنایان برام لطف کرد و نامه تمکن رو گرفت. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-04-28 ساعت 11:55)alireza 86 نوشته:  سلام
یه سوالی داشتم. نامه تمکن مالی رو که گرفتم به اسم خودم نیست و یکی از آشنایان برام لطف کرد و نامه تمکن رو گرفت. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
فقط بنام خودتون باید باشه
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، soruosh
(2017-04-28 ساعت 11:55)alireza 86 نوشته:  سلام

سلام دوست عزیز

باید به اسم خودتون یا نفر دوم کیس باشه

موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، milad.abadani ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان