کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2017-04-29 ساعت 12:50)matin.sh نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 11:55)alireza 86 نوشته:  سلام
یه سوالی داشتم. نامه تمکن مالی رو که گرفتم به اسم خودم نیست و یکی از آشنایان برام لطف کرد و نامه تمکن رو گرفت. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

سلام دوست عزیز

باید به اسم خودتون یا نفر دوم کیس باشه

موفق باشید

سلام چطوري ميشه نامه تمكن مالي گرفت؟ بايد چه كارايي رو انجام داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، soruosh
(2017-04-29 ساعت 18:55)Forozan_mo نوشته:  
(2017-04-29 ساعت 12:50)matin.sh نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 11:55)alireza 86 نوشته:  سلام
یه سوالی داشتم. نامه تمکن مالی رو که گرفتم به اسم خودم نیست و یکی از آشنایان برام لطف کرد و نامه تمکن رو گرفت. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

سلام دوست عزیز

موفق باشید

سلام

برید بانک برید بگید نامه تمکن مالی میخواید به زبان انگلیسی.

موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، soruosh
(2017-04-29 ساعت 23:37)matin.sh نوشته:  
(2017-04-29 ساعت 18:55)Forozan_mo نوشته:  
(2017-04-29 ساعت 12:50)matin.sh نوشته:  سلام دوست عزیز

موفق باشید

سلام

موفق باشید

دوست عزيز ضمن اينكه دعوتتون ميكنم به تايپ مربوطه مراجعه كنيد( اسپانسر مالي و تمكن مالي ) و جواب سوال خودتونو اونجا كامل بگيرد فقط مختصر توضيح بدم بسته به تعداد افراد كيس شما بايد مقدار ريالي اون مقدار دلار مورد نياز( بر اساس خط فقر امريكا نفر اصلي حدودا ١٥ هزار دلار و به ازاي هر نفر تقريبا ٤٥٠٠ دلار ) يه ٤٨ ساعت در يك حساب معتبر ترجيحا قديمي واريز كنيد و بعد از ٤٨ ساعت و بعضا بعضي از بانكها ٢٤ ساعت نگه داري كنيد و بعد از اون زمان بر اساس درخواست شما به شعبه ارزي بهتون بر اساس اخرين مانده حساب ريالي را تبديل به دلار كرده و بهتون يه برگه تحت عنوان تمكن مالي ميدن
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، matin.sh ، milad.abadani ، soruosh
(2017-04-30 ساعت 00:53)ekhveh نوشته:  
(2017-04-29 ساعت 23:37)matin.sh نوشته:  
(2017-04-29 ساعت 18:55)Forozan_mo نوشته:  سلام چطوري ميشه نامه تمكن مالي گرفت؟ بايد چه كارايي رو انجام داد؟

سلام

موفق باشید

دوست عزيز ضمن اينكه دعوتتون ميكنم به تايپ مربوطه مراجعه كنيد( اسپانسر مالي و تمكن مالي ) و جواب سوال خودتونو اونجا كامل بگيرد فقط مختصر توضيح بدم بسته به تعداد افراد كيس شما بايد مقدار ريالي  اون مقدار دلار مورد نياز( بر اساس خط فقر امريكا نفر اصلي حدودا ١٥ هزار دلار و به ازاي هر نفر تقريبا ٤٥٠٠ دلار ) يه ٤٨ ساعت در يك حساب معتبر ترجيحا قديمي واريز كنيد و بعد از ٤٨ ساعت و بعضا بعضي از بانكها ٢٤ ساعت نگه داري كنيد و بعد از اون زمان بر اساس درخواست شما به شعبه ارزي بهتون بر اساس اخرين مانده حساب ريالي را  تبديل به دلار كرده و بهتون يه برگه تحت عنوان تمكن مالي ميدن
ممنون از راهنمايي شما .
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
با سلام
من مدارکم رو برای ترجمه دادم به دارالترجمه. مسئول دارالترجمه میگفت که حتما برای سفارت خانه باید مهر دادگستری و وزارت خارجه باشه و مهر فقط دارالترجمه کفایت نمی کنه. آیا باید مهر دادگستری و وزارت خانه باشه یا نه؟ یه سوال دیگه هم اینکه نامه تمکن مالی رو که از بانک گرفتم همونجوری ببرم سفارت یا اینکه باید قبلش جایی برای تایید ببرمش؟
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-05-01 ساعت 18:09)alireza 86 نوشته:  با سلام
من مدارکم رو برای ترجمه دادم به دارالترجمه. مسئول دارالترجمه میگفت که حتما برای سفارت خانه باید مهر دادگستری و وزارت خارجه باشه و مهر فقط دارالترجمه کفایت نمی کنه. آیا باید مهر دادگستری و وزارت خانه باشه یا نه؟ یه سوال دیگه هم اینکه نامه تمکن مالی رو که از بانک گرفتم همونجوری ببرم سفارت یا اینکه باید قبلش جایی برای تایید ببرمش؟

سلام
1) مهر دادگستری به هیچ وجه لازم نیست. اگر قصد ادامه تحصیل دارید مدارکتون نیاز به مهر دادگستری دارد.
2) تمکن مالی هم همون کاغذ که از بانک میگیرید را باید به سفارت تحویل بدید نیاز به تایید ندارد.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، soruosh ، milad.abadani
سلام دوستان،

برای پدر و مادرم چند روز پیش نامه ی دوم دعوت به مصاحبه اومد. مکان مصاحبه شون ارمنستانه.

توی سایت سفارت ایروان، رجیستر کردم براشون و همه چی اوکی بود زمان رجیستر کردن و تاریخی که داد هم مطابق با نامه ی دوم بود.

ولی همین الان یه ایمیل از سفارت تو ارمنستان اومد که مصاحبه لغو شده و اگر میخواین، یه وقت دیگه بگیرین.

چکار کنم الان؟ چرا اینطوری شد اصلا؟ برای کسی مورد مشابه پیش اومده؟

ممنونم ازتون.

پینوشت: پدر مادرم چند سال پیش همین لاتاری درومدن، ولی ویزا بهشون نرسید.
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 01:36)NarCssuS نوشته:  سلام دوستان،

برای پدر و مادرم چند روز پیش نامه ی دوم دعوت به مصاحبه اومد. مکان مصاحبه شون ارمنستانه.

توی سایت سفارت ایروان، رجیستر کردم براشون و همه چی اوکی بود زمان رجیستر کردن و تاریخی که داد هم مطابق با نامه ی دوم بود.

ولی همین الان یه ایمیل از سفارت تو ارمنستان اومد که مصاحبه لغو شده و اگر میخواین، یه وقت دیگه بگیرین.

ممنونم ازتون.

سلام
میشه نحوه رجیستر کردن رو توضیح بدید.
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 01:41)amirdehghani20 نوشته:  

ممنونم ازتون.

سلام

دقیقا طبق مراحلی که توی مهاجرسرا بودم انجام دادم.
اول زدم روی رجیستر --> گزینه ی اول که میگه یه نامه دریافت کردم -->مشخصات -->تیکی که همه چیو خوندم و موافقم -->گزینه ای که میگه ی نامه با وقت مصاحبه دریافت کردیم --> بعدشم که دیگه نحوه ی ارسال و متقاضی جدید.
Sad
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
فهمیدم دلیلش چیه.

بعد از اینکه فرم DS-260 رو پر کردن، پاسپورت جدید گرفتن، ولی برای وقت مصاحبه ، شماره پاسپورت جدید رو وارد کردیم.

باید کنسل کنم و دوباره وقت بگیرم.

فقط یه چیزی، مشکلی پیش نمیاد که پاسپورت تغییر کرده؟

ممنون از وقتتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 02:03)NarCssuS نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 01:41)amirdehghani20 نوشته:  

ممنونم ازتون.

سلام

اول زدم روی رجیستر --> گزینه ی اول که میگه یه نامه دریافت کردم -->مشخصات -->تیکی که همه چیو خوندم و موافقم -->گزینه ای که میگه ی نامه با وقت مصاحبه دریافت کردیم --> بعدشم که دیگه نحوه ی ارسال و متقاضی جدید.
Sad

منظرتون همون پیکاپ پستی ؟ یا نه.
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 20:13)amirdehghani20 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 02:03)NarCssuS نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 01:41)amirdehghani20 نوشته:  سلام

Sad

منظرتون همون پیکاپ پستی ؟ یا نه.

بله، همون پیکاپ پستی.

حالا ادیت کردم شماره پاسپورتشونو، ولی کانفرمیشنی برام نیومده هنوز.

ولی یه چیزی، برام ایمیل اومده بود که وقتتون کنسل شده، ولی تو سایتش همچنان تاریخ مصاحبه همونیه که بود. الان که شماره پاسپورتشونو ادیت کردم، باید دوباره وقت بگیرم؟ بخوام دوباره وقت بگیرم، یعنی باید وقت قبلی رو کنسل کنم؟ چطوری میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
سلام
در پیکاپ پاسپورت پس از مرحله aplicant information قسمت courier اومده برام. در قسمت مربوط به city شهر ankara رو انتخاب کردم. حالا موندم داخل مربعات district , branch چی رو انتخاب کنم. کدوم آدرس رو؟ میشه راهنماییم کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 01:38)alireza 86 نوشته:  سلام
در پیکاپ پاسپورت پس از مرحله aplicant information قسمت courier اومده برام. در قسمت مربوط به city شهر ankara رو انتخاب کردم. حالا موندم داخل مربعات district , branch چی رو انتخاب کنم. کدوم آدرس رو؟ میشه راهنماییم کنید؟

هرکدوم از شعباتش که به هتلتون نزدیک تره قاعدتا بهتر خواهد بود
موفق باشید
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
(2017-05-04 ساعت 04:17)behrad78 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 01:38)alireza 86 نوشته:  سلام

هرکدوم از شعباتش که به هتلتون نزدیک تره قاعدتا بهتر خواهد بود
موفق باشید
نزدیک هتل gold در آنکارا میدونید کدوم شعبه رو باید انتخاب کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان