کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون، آزمایشها و سایر مسائل پزشکی
(2016-06-12 ساعت 12:10)matin.sh نوشته:  
(2016-06-11 ساعت 18:16)TiredAdmin نوشته:  یه سوال دیگه هم دارم که تو هلال احمر به من یه کارت زرد دادن که توش مهر مننژیت رو زدن.. البته کارت زرد من هنوز مهر و امضای دکتر نداره و فکر کنم اونو در نهایت وقتی کارم تموم شد پول میگیرن و مهر میزنن و..
الان سوال اینه که بقیه واکسن ها رو زدم باید بدم هر جا واکسن زدن وارد کنن؟ یا بیارم همین هلال احمر وارد کنه و مهر و امضای دکتر رو بزنه یا ته تهش باید به هرحال همون پاستور برم و پول کارت رو خود پاستور میگیره و دکتر پاستور مهر میکنه؟

سلام

ماهم اول از هلال احمر کارت زرد رو گرفتیم و برای وار کردن بقیه واکسن ها تو کارت به ما گفتن باید بریم اونجایی که واکسن هارو زدیم البته این برای سنندح بود

که در نهایت رفتیم پاستور تهران و اونجا کارت زرد رو گرفتیم
نگرفتم چی شد دقیقا
برگ زرد رو گرفتی واکسناتو جاهای مختلف زدی در نهایت برگ زرد رو پاستور برات مهر کرد؟
هرجا واکسن زدی کارت تزریق واکسن با مهر و امضا ازشون گرفتی که نشون پاستور بدی؟

تستهای آنتی بادی ( آبله، ‎MMR‎ و هپاتیت )رو دادم منتظرم جواب آزمایش بیاد . از شنبه میخوام واکسن هارو بزنم.
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من و همسرم امروز به پاستور رفتيم و با اصرار خودمون واكسن هپاتيت رو زديم.مننژيت هم لازمه زده بشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-13 ساعت 16:28)foroumand نوشته:  
(2016-06-12 ساعت 12:10)matin.sh نوشته:  
(2016-06-11 ساعت 18:16)TiredAdmin نوشته:  یه سوال دیگه هم دارم که تو هلال احمر به من یه کارت زرد دادن که توش مهر مننژیت رو زدن.. البته کارت زرد من هنوز مهر و امضای دکتر نداره و فکر کنم اونو در نهایت وقتی کارم تموم شد پول میگیرن و مهر میزنن و..
الان سوال اینه که بقیه واکسن ها رو زدم باید بدم هر جا واکسن زدن وارد کنن؟ یا بیارم همین هلال احمر وارد کنه و مهر و امضای دکتر رو بزنه یا ته تهش باید به هرحال همون پاستور برم و پول کارت رو خود پاستور میگیره و دکتر پاستور مهر میکنه؟

سلام

ماهم اول از هلال احمر کارت زرد رو گرفتیم و برای وار کردن بقیه واکسن ها تو کارت به ما گفتن باید بریم اونجایی که واکسن هارو زدیم البته این برای سنندح بود

که در نهایت رفتیم پاستور تهران و اونجا کارت زرد رو گرفتیم
نگرفتم چی شد دقیقا
برگ زرد رو گرفتی واکسناتو جاهای مختلف زدی در نهایت برگ زرد رو پاستور برات مهر کرد؟
هرجا واکسن زدی کارت تزریق واکسن با مهر و امضا ازشون گرفتی که نشون پاستور بدی؟

تستهای آنتی بادی ( آبله، ‎MMR‎ و هپاتیت )رو دادم منتظرم جواب آزمایش بیاد . از شنبه میخوام واکسن هارو بزنم.
سلام دقت کنید اگر هلال احمر به شما کارت زرد بین المللی میده دیگه هیچ نیازی به مراجعه به پاستور نیست ، شما هر جا واکسن زدید یه گواهی بگیرید تا در نهایت هلال احمر براتون وارد کنه تا چند خطی نشه، البته ممکنه هلال احمر به شما یه کارت داده باشه واسه واکسن که اون اشکالی نداره هر جا زدین همونجا هم واستون وارد کنن، اما در نهایت اون کارت واکسناسیون بین الملل مهمه.
The lord will provide
پاسخ
تشکر کنندگان: AliReza_fr ، TiredAdmin ، AbbasHTC
(2016-06-12 ساعت 20:32)Arash.arezoo نوشته:  یک سوالی داشتم اگر خانمی به خاطر بارداری تا تاریخ مصاحبه نتونه واکسن ها رو بزنه،احتمال داره ردش کنن؟

نه
خانوم های باردار شرایط خاص خودشونو دارن
شما باید به پزشک مراجعه کنین که آیا میتونین واکسنی بزنین یا نه
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: Arash.arezoo
(2016-06-11 ساعت 13:50)مینا کمالی نژاد نوشته:  
(2016-06-10 ساعت 00:57)سریوس نوشته:  
(2016-06-08 ساعت 08:03)ekhveh نوشته:  سلام من دیروز رفتم پاستور برای واکسنها از اونجایی هیچ زمینه ذهنی بابت تزریق واکسنها به علت گیج بودنم ندارم گفتم هر چی هست و نیستو برام تزریق کنن .اوناهم با دیده منت قبول کردن هپاتیتو همون جا با یه فیش 7 هزار تومنی بهم زدن و گفتن برو این کارارو بکنن بعد بیا برای ادامه کارا اول ازمایش تست ابله مرغان توی هر ازمایشگاهی تزریق واکسن mmr توی چند جا که خودشون ادرس دادن. بعد جواب ازمایش با تایید تزریق واکسن mmr ببرم یک ماه بعد که نوبت تزریق هپاتیت دومم هست تا ادامه کار
تا اینجاشو فعلا انجام دادم و میدونم
آهان راستی هزینه صدور کارت زرد 150 هزار تومن است .

من هلال احمر کرج مننزیت 20 هزار و انفلانزا 28 هزار وهپاتیت 16 هزار هرمرحله زدم کارت زرد دادن بدون هزینه
میشه آدرس هلال احمر کرج رو بدید؟
کرج خیابان بهشتی چهار راه طالقانی هلال احمر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. همسر من دیابت داره ممکنه پروندش به مشکل بر بخوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
هزينه واكسن در هلال احمر انقلاب هپاتيت ١٥٠٠٠ و مننژيت ٤٠،٠٠٠ هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-15 ساعت 22:32)سریوس نوشته:  
(2016-06-11 ساعت 13:50)مینا کمالی نژاد نوشته:  
(2016-06-10 ساعت 00:57)سریوس نوشته:  من هلال احمر کرج مننزیت 20 هزار و انفلانزا 28 هزار وهپاتیت 16 هزار هرمرحله زدم کارت زرد دادن بدون هزینه
میشه آدرس هلال احمر کرج رو بدید؟
کرج خیابان بهشتی چهار راه طالقانی هلال احمر
سلام ، تشریف ببرید شبکه بهداشت کارت زرد بین الملل رو با بیست هزار تومن صادر میکنن ، من خودم همین کارو کردم
The lord will provide
پاسخ
تشکر کنندگان: مینا کمالی نژاد
سلام
از دوستان کسی هست که بتونه واکسن آبله مرغان رو این روزا پیدا کنه بزنه؟ هز جا تماس میگیریم ( پاستور و مرکز بهداشت همشون ....) میگن ایارن پیدا نمی شه میرید همونجا میزنید . 80 دلار هزینه آبله هیست اونجا Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که میخوان واکسن بزنن به مرکز بهداشت شهرستان هم سری بزنن بد نیست
امروز واکسن هپاتیت و TD رو زدم، واکسن MMR رو هم 4 شنبه نوبت دارم بزنم. آنفولانزا هم شهریور میارن.
برگ واکسناسیون بین الملل هم صادر میکنن پس از زدن واکسن ها. آزمایش آنتی بادی هم دادیم و خوشبختانه + شد و اون رو هم تو برگه وارد میکنن. تمام این موارد + برگ زرد 20 هزار تومن.
فقط میمونه مننژیت که تو هلال احمر زده میشه و تو برگه وارد میکنن.
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-12 ساعت 20:32)Arash.arezoo نوشته:  یک سوالی داشتم اگر خانمی به خاطر بارداری تا تاریخ مصاحبه نتونه واکسن ها رو بزنه،احتمال داره ردش کنن؟

شرایط بنده هم تقریبا مشابه شرایط شماست
با پزشک های مختلف صحبت کردیم، فقط واکسنی که حاوی ویروس زنده هست نباید تزریق بشه.
اصلا و عبدا واکسن MMR رو نزنید . باقی واکسن ها رو میشه زد. البته یکی دو تا دکتر مننژیت هم با شک گفتن بزنید. حتما با دکترتون مشورت کنید. اگه بتونید با دکتر سفارت تماس یا میل بزنید بد نیست. خودم فعلا هرچی تماس میگیرم موفق نشدم. احتمالا مجبور شم میل بزنم.
فعلا من برای خانومم آزمایش آنتی بادی Rubella مربوط به سرخجه دادیم که خوشبختانه+ بود، برگ واکسناسیون سال 82 شم داشتیم که سرخک هم توش قید شده بود و گفتن قبوله. بهمون شفاها گفتن که مهر MMR رو براتون میزنیم ، ایشالا که سر قولشون بمونن.
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان: Arash.arezoo
[quote='macro10425' pid='715260' dateline='1466021769']
سلام. همسر من دیابت داره ممکنه پروندش به مشکل بر بخور
سلام دوست عزیز
خیر مشکلی نیست . من هم دیابت داشتم و در ارمنستان مدیکال انجام دادم و مشکلی نبود
فقط اسم قرص های مصرفی رو دکتر از من پرسید
موفق باشید
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-18 ساعت 14:05)amiryy نوشته:  سلام
از دوستان کسی هست که بتونه واکسن آبله مرغان رو این روزا پیدا کنه بزنه؟ هز جا تماس میگیریم ( پاستور و مرکز بهداشت همشون ....) میگن ایارن پیدا نمی شه میرید همونجا میزنید . 80 دلار هزینه آبله هیست اونجا Sad
سلام دوست گرامی
واکسن ابله مرغان در ایران موجود نیست و اگر هم باشه به صورت غیر رسمی وارد شده که زدنش ریسک داره
من و همسرم چون در بچگی دچار ابله مرغان شده بودیم اینجا تست انتی بادی دادیم و نتیجه رو در کارت زرد وارد کرده و جواب انگلیسی آزمایش رو هم با خودمون بردیم.
ولی پسرم که اینجا چنین واکسنی نزده بود هم در ارمنستان چنین واکسنی بهش تزریق نشد
با آرزوی موفقیت برای شما
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام
اول آزمایش بدین اینجا آنتی بادیش باشه نیازی به زدن واكسن نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-19 ساعت 16:20)simigil نوشته:  

سلام
اول آزمایش بدین اینجا آنتی بادیش باشه نیازی به زدن واكسن نیست.

آزمایش دادم برای این کار(آنتی بادی) کودوم قسمت رو نگا کنم؟ از کجا بدونم نیازه یا نه؟
یه سوال دیگه MMR واکسنش 2 سری هست با فاصله 1 ماه از هم؟
و
TD هم سه مرحله با فاصله های چقدری از هم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان