کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون، آزمایشها و سایر مسائل پزشکی
مدیکال ما انجام شده و فقط دو تا واکسن از واکسنهای دخترم که یک سالشه انجام نشد. در حال حاضر ویزا صادر شده ولی میخواستم بدونم که آیا آن دو واکسن رو براش تزریق کنم ؟؟ آیا برای ورودمون مشکلی پیش میاد اگر مدارکمون نشون بده که این دو واکسن تزریق نشدن؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
توی پاستور تجریش به ما گفت نیازی به تزریق مرحله دوم mmr نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-22 ساعت 22:36)grimfandango نوشته:  سلام به همه

من یه سوالی برام پیش اومده که حسابی‌ گیجم کرده. من در حال حاضر ایران نیستم و برای واکسیناسیون هزینم خیلی‌ بالا هست. واسه همین نمی‌خوام واکسنی که نیاز نیسترو بزنم چون ممکن تا ۱۰۰ یورو هر واکسن قیمت داشته باشه. در حال حاضر واکسنهایی که ایران زدمو تا بحال، اینجا تطبیق دادم (در دفترچه بین‌المللی ثبت کردم) .

MMR رو که ۲ دوره در کودکی زدم . TD رو هم حدود ۵ ساله پیش. هپاتیت رو ساله ۲۰۰۷ زده بودم که اواخر ۲۰۱۷ می‌شه ده سال. حالا سوال من اینکه کدومارو باید تکرار کنم . چند دوره باید زده بشه. چه واکسن دیگه‌ای هم باید زده بشه؟ حسابی‌ گیج شدم. بازم ممنون از همه. راستی‌ از اونجا که مدیکالم هم همینجا مجبورم برم اگه واکسنی جا بمونه به همین قیمت بهم میزنن. فقط نگرانیم اینکه اگه واکسنی جا مونده باشه که ریجکت نمیشم؟

تو خود سایت که یکسری از واکسن ها گفته شده
اما اینکه کدوم واکسن رو شمابایدبزنید :
Only a physician can determine which of the listed vaccinations are medically appropriate for you, given your age, medical history and current medical condition.
به نظر من با پزشک کنسولگری یه تماس بگیر .
تو ایران که ما مشغول واکسن زدنیم، چیزی که به من گفتن هپاتیت رو 10 سال، مننژیت رو 2سال، TD رو هم 10 سال دوره ایمنی در نظر می گیرن.
واکسن MMR هم گفتن نیاز نیست چون تو کودکی زدین دیگه بدنتون ایمنه و حتی تست آنتی بادی گرفتم بدنم به سرخک و سرخجه ایمن بود اما برا محکم کاری دوباره زدم. TD رو هم سال 89 برا سربازی یک نوبت زده بودم و نوبت دومشو سال 99 گذاشته بودن که اونم چند روز پیش زدم که دو نوبتش کامل شه.
آنفولانزا هم برای کسانی که مصاحبشون تو شش ماه دوم سال شمسی هست لازمه. برای شش ماه اول فکر نکنم واکسنی برای تزریق پیداشه.
آبله مرغان هم اگه در کودکی گرفتید یه تست آنتی بادی بدید نه که واکسنش تو کشوری که هستید پیدا میشه اما فکر کنم هزینه تست کمتر از واکسن بشه. اینجا تست آنتی بادی هپاتیت، سرخک و سرخجه ، آبله مرغان برا من 160 تومن افتاد و با دفترچه 100تومن، یعنی حدود 30دلار.
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
سلام گزینه سن هم ظاهرا مطرحه همینطور شرایط اب و هوایی چون با سن 55 سال به انستیتو پاستور مراجعه کردم و الان که هوا گرمه گفتن واکسن انفولانزا الان پیدا نمیشه و نیاری به زدنش ندارید . در مورد واکسن TD هم به خاطر سنم گفتن که نیازی ندارین یک ازمایش برای ابله مرغان نوشتن که انجامش دادم و منتظر جوابش هستم و برای هپاتیت هم گفتن شما لازم ندارین ولی اگر بخواهید داوطلبانه می تونید بزنید با ز هم دوستان اگر راهنمایی بکنند بنده رو ممنون میشم با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-06-23 ساعت 11:05)grimfandango نوشته:  
(2016-06-23 ساعت 09:57)AliReza_fr نوشته:  
(2016-06-22 ساعت 22:36)grimfandango نوشته:  سلام به همه

من یه سوالی برام پیش اومده که حسابی‌ گیجم کرده. من در حال حاضر ایران نیستم و برای واکسیناسیون هزینم خیلی‌ بالا هست. واسه همین نمی‌خوام واکسنی که نیاز نیسترو بزنم چون ممکن تا ۱۰۰ یورو هر واکسن قیمت داشته باشه. در حال حاضر واکسنهایی که ایران زدمو تا بحال، اینجا تطبیق دادم (در دفترچه بین‌المللی ثبت کردم) .

MMR رو که ۲ دوره در کودکی زدم . TD رو هم حدود ۵ ساله پیش. هپاتیت رو ساله ۲۰۰۷ زده بودم که اواخر ۲۰۱۷ می‌شه ده سال. حالا سوال من اینکه کدومارو باید تکرار کنم . چند دوره باید زده بشه. چه واکسن دیگه‌ای هم باید زده بشه؟ حسابی‌ گیج شدم. بازم ممنون از همه. راستی‌ از اونجا که مدیکالم هم همینجا مجبورم برم اگه واکسنی جا بمونه به همین قیمت بهم میزنن. فقط نگرانیم اینکه اگه واکسنی جا مونده باشه که ریجکت نمیشم؟

تو خود سایت که یکسری از واکسن ها گفته شده
اما اینکه کدوم واکسن رو شمابایدبزنید :
Only a physician can determine which of the listed vaccinations are medically appropriate for you, given your age, medical history and current medical condition.
به نظر من با پزشک کنسولگری یه تماس بگیر .
تو ایران که ما مشغول واکسن زدنیم، چیزی که به من گفتن هپاتیت رو 10 سال، مننژیت رو 2سال، TD رو هم 10 سال دوره ایمنی در نظر می گیرن.
واکسن MMR  هم گفتن نیاز نیست چون تو کودکی زدین دیگه بدنتون ایمنه و حتی تست آنتی بادی گرفتم بدنم به سرخک و سرخجه ایمن بود اما برا محکم کاری دوباره زدم. TD  رو هم سال 89 برا سربازی یک نوبت زده بودم و نوبت دومشو سال 99 گذاشته بودن که اونم چند روز پیش زدم که دو نوبتش کامل شه.
آنفولانزا هم برای کسانی که مصاحبشون تو شش ماه دوم سال شمسی هست لازمه. برای شش ماه اول فکر نکنم واکسنی برای تزریق پیداشه.
آبله مرغان هم اگه در کودکی گرفتید یه تست آنتی بادی بدید نه که واکسنش تو کشوری که هستید پیدا میشه اما فکر کنم هزینه تست کمتر از واکسن بشه. اینجا تست آنتی بادی هپاتیت، سرخک و سرخجه ، آبله مرغان برا من 160 تومن افتاد و با دفترچه 100تومن، یعنی حدود 30دلار.

بسیار  ممنون دوست عزیز .  راستی شما راجبه سوال آخر من اطلاعی دارید؟  این که اگر واکسن هایی جاافتاده بود،  مدیکالمون مشکلی پیدا نمی کنه؟؟
خواهش میکنم
با اطلاعاتی که از همین سایت گرفتم، نه مشکلی ایجاد نمیشه. اگه واکسنی جا بمونه، موقع مدیکال بهتون تزریق میکنن و اگه نوبتی از واکسن رو نتونستین بزنین، اگه موقع مصاحبه سررسیدش باشه خودشون میزنن و اگه نرسیده باشه یادداشت میکنن و موقع دادن ویزا ازتون برگ تزریق رو میخوان.
پیشنهاد میکنم با توجه به کیس نامبرتون واکسن هپاتیت رو که سه مرحله داره حداقل دو مرحلش رو بزنید چون واکسن های دیگه دو مرحله ای هستن و تو دو ماه به فرض اگه ایراد هم بگیرن یک مرحله رو مدیکال براتون میزنن و یک مرحله رو هم یادداشت میکنن. اما برای هپاتیت که سه مرحله داره و تو 6 ماه هم هست به ریسکش نمی ارزه که نزده برید.
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگر تو فرم زده باشم مدرک واکسیناسیون دارم ولی مرجله سوم هپاتیت رو نتونم بزنم چطور میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
به یه پزشک عمومی نشون بدین میگن لازمه یا نه .همون پاستورم میگه لازمه یا نیاز نیست. بله دو نوبته ام ام ار با یک ماه فاصله.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-27 ساعت 18:45)grimfandango نوشته:  من بعد از کلی دردسر و دکتر عوض کردن و صحبت تلفنی با دکتر سفارت (البته در آلمان) بازم سر در گم شدم و فهمیدم باید 3 نوبت واکسن هاری ام بزنم . واکسن مننژیت هم 2 مرحله ای بهم داده!!  فعلا برای 2 نفر 900 یورو واکسن بریدن . فکر کنم آخرش به اندازه ویزای سرمایه گذاری خرج بزارن رو دستمون Sad آقا آمپولارو سفت تو ایزان بچسبین غنیمته :دی

خوب شد تماس گرفتی چون سفارت با سفارت فرق میکنه، تا حالا نشنیدم سفارت هایی که بچه ها از ایران میرن واکسن هاری بخوان.
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-30 ساعت 01:03)grimfandango نوشته:  
(2016-06-29 ساعت 22:46)AliReza_fr نوشته:  
(2016-06-27 ساعت 18:45)grimfandango نوشته:  من بعد از کلی دردسر و دکتر عوض کردن و صحبت تلفنی با دکتر سفارت (البته در آلمان) بازم سر در گم شدم و فهمیدم باید 3 نوبت واکسن هاری ام بزنم . واکسن مننژیت هم 2 مرحله ای بهم داده!!  فعلا برای 2 نفر 900 یورو واکسن بریدن . فکر کنم آخرش به اندازه ویزای سرمایه گذاری خرج بزارن رو دستمون Sad آقا آمپولارو سفت تو ایزان بچسبین غنیمته :دی

خوب شد تماس گرفتی چون سفارت با سفارت فرق میکنه، تا حالا نشنیدم سفارت هایی که بچه ها از ایران میرن واکسن هاری بخوان.

والا با این نوناشون.  راستی دوست عزیز کسی راجع به واکسن هپاتیت آ A چیزی به من نگفته.  من هپاتیت ب رو کامل زدم اما آ رو نه.  اون چه جوره؟ .  اجباریه اون هم؟  اینجا انقدر واکسن ها قویه که می ترسم چیزی که لازم نیست رو اضافه بزنم.  هم گرونه هم آدم و از پا میندازه.  بعد از مرحله اول مننژیت خودم و همسرم دو روز تب شدید داشتیم Sad

در مورد واکسن هپاتیت آ هم اینجا کسی نمیزنه.
تو پیوست فایل پی دی افی که  بچه ها زحمتشو کشیدن گذاشتم. واکسن هایی که باید بزنی ، دوره ایمنی واکسن ها و ... توش هست.
انستیتو ایران که همینارو هم میگه لازم نیست بزنید. ما برا محکم کاری همین 4 5 واکسن رو میزنیم چون قاعدتا تو دوره های مختلف چه تولد، سربازی ، ازدواج و ... یه سری از واکسن هارو زدیم و ایمنی هم داریم.

فایل‌های پیوست
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 201)
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
سلام اگه یک نوبت از واکسن هپاتیا رو نزنیم چه اتفاقی میفته؟ ممکنه به خاطر اینکه تو فرم زدم مدارکی مبنی بر این که واکسیناسیون دارم زد بله مشکلی پیش بیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
و یک سوال دیگه اینکه من ایران نیستم و هرا میرم واکسن میگن نمی زنیم برو سفارت که نوبت داد بیا واست واکسن می زنیم و هپاتیت فقط پروسش 8 ماه طول می کشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام برهمگی

دوستان مییخواستم بپرسم که اگر کسی به دلایل پزشکی و اینکه به دلیل بیماری که داره نتونه بعضی از واکسن ها رو بزنه باید چیکار کنه ؟

ممنون میشم اگر کسی در این مورد اطلاع و یا تجربه ای داری راهنمایی کنه .

ممنون
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-01 ساعت 21:47)farhhad نوشته:  مشهد کجا میشه واکسن رو زد،کارت زرد هم میدن؟

به هلال احمر مراجعه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-01 ساعت 06:08)ebrahim.kazemi نوشته:  سلام اگه یک نوبت از واکسن هپاتیا رو نزنیم چه اتفاقی میفته؟ ممکنه به خاطر اینکه تو فرم زدم مدارکی مبنی بر این که واکسیناسیون دارم زد بله مشکلی پیش بیاد؟

نه مشکلی پیش نمیاد
اگه زمان مصاحبتون به نوبت واکسنتون نزدیک باشه خودشون براتون میزنن اما هزینش سنگینه در غیر اینصورت یادداش میکنن. قبل رفتن به آمریکا حتما باید مدیکالتون کامل شه.
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای واکسیناسیون، باید خودمون بریم درمانگاه واکسن هارو بزنیم بعد بریم هلال احمر تا برامون کارت زرد صادر کنن؟ یا خود هلال احمر واکسن ها رو همون جا میزنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان