کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون، آزمایشها و سایر مسائل پزشکی
(2016-07-12 ساعت 23:47)grimfandango نوشته:  آقا سلام مجدد به همگی

یه سوال ، از اونجایی که در دیار غربت پول واکسن با پوله خون تقریبا برابری داره Big Grin  (والا من و همسرم 4 تا آمپول زدیم 1000 یورو البته در کشمکش پس گرفتنش از بیمه هستم ) می خوام بدونم من دفترچه بین المللی واکسیناسیون دارم یعنی از آلمان گرفتم . حالا اگه بخوام یه سفر بیام ایران و مثلا واکسن آنفولانزا رو هم یباره ایران بزنم ، آیا برام تو این دفترچه مهر و ثبت میکنن ؟ آخه آنفولانزا اینجا نفری 70 یورو و گویا بیمه اینو دیگه کوتاه نمیاد Sad

ممنون ازتون

قبلش یه تماس با پاستوربگیر
http://fa.pasteur.ac.ir/pages.aspx?id=647
واکسن آنفولانزا بعد شهریور میاد
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من اورین گرفتم دریگه نیازی به mmr نیست؟
×××CASE NUMBER:        2017AS2
مصاحبه ارمنستان

Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام.من چون پسرم ١٢ سالشه از پاستور تجريش پرسيدم.گفتن كه واكسن مننژيت و واكسن گارداسيل بايد بچه هاي زير ١٥ سال بزنن.واكسن مننژيت رو از هلال احمر بايد بگيرين.واكسن گارداسيل رو از داروخونه ١٣ ابان بايد بگيرين.واكسن گارداسيل ٣ نوبته و ٨٣٠ هزار تومان پولشه.در ضمن بايد حتما از يه دكتر نسخه بگيرين چون بدون نسخه بهتون نميدن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

از همين الان.هپاتيت ٣ مرحله ست.mmr دو مرحله ست.گويا td (ديفتري و كزاز) هم ٢ مرحله ست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
پاستور بعد از سوال و جواب از من و خانواده ام، گفت مننژیت و هپاتیت نیاز نیس بزنید

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام جناب خضري

پاستور به شما ميگه هپاتيت رو لازم نيست بزنيد ولي برا مصاحبه لازمه.بزنيد ضرر نميكنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-25 ساعت 21:25)Mahtab2016 نوشته:  سلام
من رفتم انستيتو پاستور سوال كردم بهم گفتن كه فقط واكسن ام ام آر و كزاز و ديفترى رو بايد بزنم و واكسن هپاتیت لازم نيست! درسته؟!

خير.
ميگن لازم نيست ولي حتما هپاتيت رو بزنيد،چون اگر نزنيد زمان وقت مصاحبه تو هر كشوري كه باشيد با هزينه بالاتري بايد واكسن بزنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-16 ساعت 16:18)aminooo نوشته:  
(2016-06-15 ساعت 22:32)سریوس نوشته:  
(2016-06-11 ساعت 13:50)مینا کمالی نژاد نوشته:  میشه آدرس هلال احمر کرج رو بدید؟
کرج خیابان بهشتی چهار راه طالقانی هلال احمر
سلام ، تشریف ببرید شبکه بهداشت کارت زرد بین الملل رو با بیست هزار تومن صادر میکنن ، من خودم همین کارو کردم

ميشه لطفا ادرس شبكه بهداشت رو بدين و اينكه مطمئن هستين كه كارتش بين المللي هستش؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-19 ساعت 15:02)omid40 نوشته:  
(2016-06-16 ساعت 00:46)macro10425 نوشته:  سلام. همسر من دیابت داره ممکنه پروندش به مشکل بر بخور
سلام دوست عزیز
خیر مشکلی نیست . من هم دیابت داشتم و در ارمنستان مدیکال انجام دادم و مشکلی نبود
فقط اسم قرص های مصرفی رو دکتر از من پرسید
موفق باشید
با سلام
بنده قبولي ٢٠١٧ هستم و پسرم ١٢ سالشه.ميشه بفرماييد كن دقيقا چه واكسنهايي رو برا فرزندتون تزيق كردين،؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان میگن اگر بیشتر از 6 ماه از واکسیناسیون گذشته باشه باید دوباره برای مصاحبه تکرار بشه. این درسته؟
ممنونم از پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-19 ساعت 09:56)abbas_wme نوشته:  
(2016-06-16 ساعت 16:18)aminooo نوشته:  
(2016-06-15 ساعت 22:32)سریوس نوشته:  کرج خیابان بهشتی چهار راه طالقانی هلال احمر
سلام ، تشریف ببرید شبکه بهداشت کارت زرد بین الملل رو با بیست هزار تومن صادر میکنن ، من خودم همین کارو کردم

ميشه لطفا ادرس شبكه بهداشت رو بدين و اينكه مطمئن هستين كه كارتش بين المللي هستش؟؟

اگه تهران هستید که حتما برید انستیتو. با پزشک سفارت تماس گرفتم گفتن هرچی انستیتو گفت همون کارو رو بکنید. البته با پزشک ارمنستان صحبت کردم بقیه رو نمیدونم.
اگه شهرستان هستید برید مرکز بهداشت شهرستان، امروز هم که رفتم نوبت دوم واکسن هارو زدم ازشون در مورد کارت زرد پرسیدم گفتن مهر بین الملل میزنیم رو کارت.
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان:
حالا از روی محکم کاری می رم هپاتیت و مننژیت رو هم می زنم، ولی یه سوال، تست خونی که تو مدیکال می گیرن به منظور آنتی بادی هست که بفهمن چه واکسن هایی زدیم یا به قصد چیزای دیگه می گیرن؟ من شنیدم به قصد بررسی بیماری های جنسیه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 16:05)Emmanuel نوشته:  من این مطلب رو توی مطالب سال ۲۰۱۶ دیدم. بخونیدش و بعد یه سوال دارم که مهمه و آخرش پرسیدم. لطفا جواب دقیق بهم بدین اگه میدونین. دوستانی که حدس و گمان دارن ممنون میشم اظهار نظر نکنن!!! ?

??????????????????????
دوستان 2016 ای عزیز سلام
در رابطه با واکسیناسیون پیشنهاد بنده این است که همین امروز اقدام کنید (مخصوصا دوستانی که کیس نامبر پایینی دارند)
شما در کل باید این  واکسن ها رو بزنید .
1.هپاتیت
2.تی دی
3.ام ام آر
4.آبله مرغان
5.آنفلانزا

بازم میگم بازه ی زدن واکسن ها طولانیه پس همین امروز شروع کنید !!
هپاتیت 3 نوبت ، تی دی و ام ام آر هم 2 نوبت .

موضوع مهم :
پزشک هر سفارت به یه سری واکسن ها حساس هست .
انکارا به واکسن ابله
ابوظبی به تی دی (که باید سه نوبت زده بشه)
پس این بازم محتمل هستش که پزشک سفارت به شما  واکسن بزنه  !!!!  

دوستانی میتونن با مراجعه به انستیتو پاستور تجریش که ابتدای خیابان شریعتی هست همه این کارهارو انجام بدن .
با آرزوی موفقیت واسه همتون (رتبه فراموش نشه !!)

--> به امید ویزای یکضرب <--

✅و حالا سوال من:
شما فرمودین تا جواب لاتاری اومد اقدام کنین واسه واکسن ها مخصوصا کسانی که کیس نامبر پایینی دارن!! من رفتم مرکز بهداشت پرسیدم (شیراز) گفتن زمان مصاحبه تون که مشخص شد پرینتشو بیارین با پاسپورت براتون انجام میدیم.. به نظرتون دیر نمیشه؟ میشه یکم راهنمایی کنین؟!!
[/quote]

تهران نخواستن همچین چیزی و انجام میدن ضمن اینکه تو نامه دوم کیس نامبر هست که نباید به کسی بدین چون میشه با دانستن کیس نامبر و تاریخ تولد فرم ds-260 را کن فیکون کرد و برای زدن واکسن هم وقت کم میارین
اگه فقط پرینت میخان که یه چیزی سمبل کن بهشون بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-19 ساعت 10:05)abbas_wme نوشته:  
(2016-06-19 ساعت 15:02)omid40 نوشته:  
(2016-06-16 ساعت 00:46)macro10425 نوشته:  سلام. همسر من دیابت داره ممکنه پروندش به مشکل بر بخور
سلام دوست عزیز
خیر مشکلی نیست . من هم دیابت داشتم و در ارمنستان مدیکال انجام دادم و مشکلی نبود
فقط اسم قرص های مصرفی رو دکتر از من پرسید
موفق باشید
با سلام
بنده قبولي ٢٠١٧ هستم و پسرم ١٢ سالشه.ميشه بفرماييد كن دقيقا چه واكسنهايي رو برا فرزندتون تزيق كردين،؟؟

برای بچه ها کارت واکسنشون ترجمه کنید کارت زرد نمیخاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
تا اونجايي كه از منابع ديگه تحقيق كردم براي بچه هاي زير ١٥ سال غير از ترجمه كارت واكسنشون بايد واكسن گارداسيل و مننژيت رو هم بزنن.كه واكسن گارداسيل ٣ نوبته و دونه اي ٢٨٠ هزار تؤمنه .ايا صحت داره؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان