کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

ممنون دوست عزيز از راهنمايي شما ? اميدوارم همه زود كليير بشيم ??
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام مجدد دوستان يعني از ٢٠١٧ اي ها كسي اف بي اي چك يا ap نحورده امسال چقدر اين تايپيك خلوته ، ولي من نگران خودم شدم كه اين شرايط فقط براي من رخ داده آيا ؟؟ ولي اگر دوستان ap نخوردند خوشحالم كه كسي اين بلاتكليفي رو تجربه نميكنه?
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 11:00)pegkh نوشته:  سلام مجدد دوستان يعني از ٢٠١٧ اي ها كسي اف بي اي چك يا ap نحورده امسال چقدر اين تايپيك خلوته ، ولي من نگران خودم شدم كه اين شرايط فقط براي من رخ داده آيا ؟؟ ولي اگر دوستان ap نخوردند خوشحالم كه كسي اين بلاتكليفي رو تجربه نميكنه?

سلام من و شما باهم در يك روز مصاحبه داشتيم و هر دو شوك شديم از دريافت برگه سفيد و آبي!? نه شما تنها نيستي
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: pegkh ، ekhveh ، فرناز٥٧
دوستان اين لينك گروه تلگرام رو به منم بدين تو پي وي!اينجا خيلي سوت و كوره!!!
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: Hadisf
(2016-11-07 ساعت 14:15)grimfandango نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 13:43)bahareh75 نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 11:00)pegkh نوشته:  سلام مجدد دوستان يعني از ٢٠١٧ اي ها كسي اف بي اي چك يا ap نحورده امسال چقدر اين تايپيك خلوته ، ولي من نگران خودم شدم كه اين شرايط فقط براي من رخ داده آيا ؟؟ ولي اگر دوستان ap نخوردند خوشحالم كه كسي اين بلاتكليفي رو تجربه نميكنه?

سلام من و شما باهم در يك روز مصاحبه داشتيم و هر دو شوك شديم از دريافت برگه  سفيد و آبي!? نه شما تنها نيستي

خدا برا هیچ کس نخواد . آخرش که ویزا رو میگیرین اما جون به لب میشه آدم خوب

ما هم ap خوردیم چیز مهمی نیست ولی از ژانویه که سایت باز بشه احتمالا اینجا هم شلوغ میشه الان تا اون موقع هیچ کاری نمیشه کرد بهتره بهش فکر نکنیم و به کارهای دیگمون برسیم مخصوصا یادگیری زبان
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، pegkh
با کمال تاسف بنده هم AP خوردم Smile)‌حالا میام سفرنامه رو میذارم Smile)
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، pegkh ، MOZHDEHHHHHH ، farid993 ، mohammadrabi
(2016-11-08 ساعت 17:19)TiredAdmin نوشته:  با کمال تاسف بنده هم AP خوردم Smile)‌حالا میام سفرنامه رو میذارم Smile)

خيلي هم خوب همين كه رفتيد مصاحبه كلي از راه و رفتيد باز كمي از استرس تون كم مي شه موفق باشيد
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، TiredAdmin
(2016-11-08 ساعت 17:19)TiredAdmin نوشته:  با کمال تاسف بنده هم AP خوردم Smile)‌حالا میام سفرنامه رو میذارم Smile)

ایشاله زود کلیر میشین. مبارکه
خدمت رفته بودین؟
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
(2016-11-08 ساعت 23:26)farid993 نوشته:  

خدمت رفته بودین؟

مرسی. نه خدمت هم نرفته بودم Smile)
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، farid993
(2016-11-09 ساعت 00:12)TiredAdmin نوشته:  
(2016-11-08 ساعت 23:26)farid993 نوشته:  

خدمت رفته بودین؟

مرسی. نه خدمت هم نرفته بودم Smile)
ابوظبي مصاحبه داشتين؟در امضا قيد نكردين كجا مصاحبه انجام دادين لطفا از شرايطتتون بگين
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
دوستان به نظرتون چرا ويزا بولتن واسه ماه دسامبر تا كيس نامبر ٣٦٠٠ رو كارنت كرده؟!!منطقه آسيا رو تا ٤٠٠٠ كارنت كردن به جزء ايران و نپال
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 13:43)bahareh75 نوشته:  

سلام من و شما باهم در يك روز مصاحبه داشتيم و هر دو شوك شديم از دريافت برگه  سفيد و آبي!? نه شما تنها نيستي

سلام دوست عزیز
میشه در مورد رنگ برگه های یه توضیح بدین. برگه هایی که روز مصاحبه بهمون میدن رنگای مختلفی داره؟ و اگه اینطوری هستش معنی هر رنگ چیه؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما هم ۹ نوامبر رفتیم مصاحبه تو ابوطبی و ای پی خوردیم
آفیسر ی که از مدارکمون رو گرفت خیلی بد اخلاق بود ولی با اونی که مصاحبه شدیم خیلی خوش برخورد بود
Sspsk Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، MOZHDEHHHHHH ، فرناز٥٧ ، mohammadrabi
(2016-11-11 ساعت 20:52)sspsk نوشته:  ما هم ۹ نوامبر رفتیم مصاحبه تو ابوطبی و ای پی خوردیم
آفیسر ی که از مدارکمون رو گرفت خیلی بد اخلاق بود ولی با اونی که مصاحبه شدیم خیلی خوش برخورد بود

ایشالا که هر چه زودتر ویزاتون بیاد
خب شرایطتون رو بگید و اینکه چه سوالایی پرسیدن؟
ممنون میشم
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧
(2016-11-11 ساعت 20:52)sspsk نوشته:  ما هم ۹ نوامبر رفتیم مصاحبه تو ابوطبی و ای پی خوردیم

امید که هر چه زودتر کلیر بشید .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، MOZHDEHHHHHH ، فرناز٥٧

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان