کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
دوستان ما گردش حساب و مدرک تحصیلی همراه و گواهی اشتغال به کار و کارت ملی را برده بودیم ولی نیازی نبود و اصلا نخواستن خواستم اطلاع بدم #تجربه#
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، Paniz888 ، alonak ، فرناز٥٧ ، milad.abadani
دوستان سلام و دورود, من یه سوالی داشتم در مورد مدارک تحصیلی. من که کارشناسی ناپیوسته دارم و مدرک کاردانی و کارشناسی و رو برای ترجمه دارم ولی دیپلم و پیش دانشگاهی رو ندارم, حالا لازمه باوجود مدرک دانشگاهی ترجمه و اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو همراهم سفارت ببرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
سلام به همه دوستان، امیدوارم همه ویزای یک ضرب بگیرند، دوستان یک سوال داشتم، دخترم در مقطع دبیرستان تحصیل میکنه، آیا گواهی اشتغال به تحصیل برای سفارت نیاز داره یا خیر، چون ما به مدرسه در خواست گواهی اشتغال به تحصیل دادیم ميگن حتما باید بگید برای کجا می خواهید ما خطاب به اونا بنویسیم، از اونجایی که نمی خوام مدرسه فعلا در جریان قرار بگیره نمی دونم چکار کنم، ضمنا یک نامه هم خطاب به ثبت احوال گرفتم نمیدونم اگر همون رو ترجمه کنم وببرم مشکلی ایجاد نمیکنه، دوستان اگر اطلاعاتی راجع به این مسئله دارن ممنون میشم راهنمایی کنید
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، milad.abadani
(2016-10-15 ساعت 22:08)fallah نوشته:  سلام به همه دوستان،  امیدوارم همه ویزای یک ضرب بگیرند،  دوستان یک سوال داشتم،  دخترم در مقطع دبیرستان تحصیل میکنه،  آیا گواهی اشتغال به تحصیل برای سفارت نیاز داره یا خیر، چون ما به مدرسه در خواست گواهی اشتغال به تحصیل دادیم ميگن حتما باید بگید برای کجا می خواهید ما خطاب به اونا بنویسیم،  از اونجایی که نمی خوام مدرسه فعلا در جریان قرار بگیره نمی دونم چکار کنم،  ضمنا یک نامه هم خطاب به ثبت احوال گرفتم نمیدونم اگر همون رو ترجمه کنم وببرم مشکلی ایجاد نمیکنه،  دوستان اگر اطلاعاتی راجع به این مسئله دارن ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام هیچ نیازی به گواهی اشتغال به تحصیل نیست. لطفا یه نگاه به مدارک خواسته شده سفارت بندازید و خواهشا با این رفتارها،قوز بالاقوز درست نکنید.اصلا مدارک تحصیلی نفرات غیر اصلی نیاز نیست و فقط مدرک تحصیلی برنده اصلی نیاز است.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، milad.abadani
(2016-10-15 ساعت 22:08)fallah نوشته:  سلام به همه دوستان،  امیدوارم همه ویزای یک ضرب بگیرند،  دوستان یک سوال داشتم،  دخترم در مقطع دبیرستان تحصیل میکنه،  آیا گواهی اشتغال به تحصیل برای سفارت نیاز داره یا خیر، چون ما به مدرسه در خواست گواهی اشتغال به تحصیل دادیم ميگن حتما باید بگید برای کجا می خواهید ما خطاب به اونا بنویسیم،  از اونجایی که نمی خوام مدرسه فعلا در جریان قرار بگیره نمی دونم چکار کنم،  ضمنا یک نامه هم خطاب به ثبت احوال گرفتم نمیدونم اگر همون رو ترجمه کنم وببرم مشکلی ایجاد نمیکنه،  دوستان اگر اطلاعاتی راجع به این مسئله دارن ممنون میشم راهنمایی کنید

تا جایی که میدونم مدارک تحصیلی همراهان لازم نیست. مدارک تحصیلی برای شخص برنده لازمه.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، milad.abadani

سلام

خیر نیاز نیست هیچ مدرکی از مدرسه بگیرید واسه سفارت. فقط آخرین مدرک برنده اصلی مهمه

موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: fallah ، soruosh ، milad.abadani
(2016-10-16 ساعت 00:07)matin.sh نوشته:  

سلام

خیر نیاز نیست هیچ مدرکی از مدرسه بگیرید واسه سفارت. فقط مدرک برنده اصلی مهمه

موفق باشید
ممنونم از راهنماییتون، شما هم موفق باشید
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
پاسخ
سلام دوستان
میخواستم بدونم مدارک تحصیلی برای سفارت شامل چه چیزهایی میشه
من مصاحبه ام ایروانه و لیسانس و دیپلمم ترجمه کردم
حالا سوالم اینه که آیا پیش دانشگاهیم لازمه؟
آیا ریزنمرات مربوط به دبستان و راهنمایی و دبیرستانم لازمه؟؟؟
پاسخ
(2016-10-16 ساعت 15:21)zz.kalantari@gmail.com نوشته:  سلام دوستان

فقط آخرین مدرک تحصیلی ، پس شما فقط باید لیسانس تحویل بدهید نه دیپلم . ریز نمرات اصلا نمیخوان مگه میخواین بورس تحصیلی یا ویزای دانشجویی بگیرید؟
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، milad.abadani
(2016-10-16 ساعت 15:55)soruosh نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 15:21)zz.kalantari@gmail.com نوشته:  سلام دوستان

فقط آخرین مدرک تحصیلی ، پس شما فقط باید لیسانس تحویل بدهید نه دیپلم . ریز نمرات اصلا نمیخوان مگه میخواین بورس تحصیلی یا ویزای دانشجویی بگیرید؟

برای کیس برنده دیپلم و پیش دانشگاهی و لیسانس و مدارک بالاتر نیاز هست ولی ریز نمرات نخواستند #تجربه#
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، Paniz888 ، m0na ، ekhveh ، milad.abadani
با سلام خدمت مدیران محترم
شناسنامه بنده قدیمی بوده و در سند ازدواج هم مشخصات سریالی و تاریخ صدور آن ثبت شده است. با توجه به اینکه صفحات شناسنامه مخصوصا صفحه اول در اثر رطوبت کمی جوهر پخش کرده است و مشخصات کمی جوهر ی شده اند آیا نیاز به تعویض شناسنامه هست یا نه؟
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 12:43)sabmn نوشته:  با سلام خدمت مدیران محترم
شناسنامه بنده قدیمی بوده و در سند ازدواج هم مشخصات سریالی و تاریخ صدور آن ثبت شده است. با توجه به اینکه صفحات شناسنامه مخصوصا صفحه اول در اثر رطوبت کمی جوهر پخش کرده است و مشخصات کمی جوهر ی شده اند آیا نیاز به تعویض شناسنامه هست یا نه؟

دوست عزیز اگر پخش شدن جوهر در حدیه که اعداد خوانا هستند به نظر من فعلا ریسک نکنید برای تعویض شناسنامه، یکی از دوستان بنده که برای تعویض شناسنامه اقدام کردند ظاهرا به دلیل کمبود یه سری از مدارک ایشون در ثبت احوال و استعلامای لازم که آخرش هم به خودش نگفتن داستان چی بوده از روز تحویل شناسنامه قدیم تا دریافت شناسنامه جدید 4.5 ماه طول کشید و تو این مدت هم چند بار مراجعه داشت ثبت احوال ولی همش جواب سربالا بهش دادن و هر بار گفتن تا یه ماه دیگه انجام میشه! .

به نظر من استرس اضافه برای خودتون ایجاد نکنید. موفق و یکضرب باشید
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، soruosh ، ekhveh ، milad.abadani
(2016-10-15 ساعت 23:08)rahghozar نوشته:  

سلام هیچ نیازی به گواهی اشتغال به تحصیل نیست. لطفا یه نگاه به مدارک خواسته شده سفارت بندازید و خواهشا با این رفتارها،قوز بالاقوز درست نکنید.اصلا مدارک تحصیلی نفرات غیر اصلی نیاز نیست و فقط مدرک تحصیلی برنده اصلی نیاز است.

سلام، ممنونم خیالم رو راحت کردید،
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، milad.abadani
ترجمه نامه تسویه خدمت هم نیاز به ترجمه داره؟ البته کارت پایان خدمت رو ترجمه کردم
کیس نامبر: ‎2017AS2xxx‎
تاریخ رویت قبولی:  May 5
تعداد اعضای کیس: 1 نفر
محل مصاحبه: ایروان
کارنت شدن کیس: ‎Sep 22‎
دریافت نامه دوم: ‎Oct 22‎
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Novایروان
نتیجه مصاحبه ‎Administrative processing
آپدیت ها : --------
پاسخ
(2016-10-17 ساعت 14:07)sheghi نوشته:  
(2016-10-17 ساعت 12:43)sabmn نوشته:  با سلام خدمت مدیران محترم

دوست عزیز اگر پخش شدن جوهر در حدیه که اعداد خوانا هستند به نظر من فعلا ریسک نکنید برای تعویض شناسنامه،  یکی از دوستان بنده که برای تعویض شناسنامه اقدام کردند ظاهرا به دلیل کمبود یه سری از مدارک ایشون در ثبت احوال و استعلامای لازم که آخرش هم به خودش نگفتن داستان چی بوده از روز تحویل شناسنامه قدیم تا دریافت شناسنامه جدید 4.5 ماه طول کشید و تو این مدت هم چند بار مراجعه داشت ثبت احوال ولی همش جواب سربالا بهش دادن و هر بار گفتن تا یه ماه دیگه انجام میشه! .

به نظر من استرس اضافه برای خودتون ایجاد نکنید. موفق و یکضرب باشید

نشدم حالا دوضرب
کیس نامبر: ‎2017AS2xxx‎
تاریخ رویت قبولی:  May 5
تعداد اعضای کیس: 1 نفر
محل مصاحبه: ایروان
کارنت شدن کیس: ‎Sep 22‎
دریافت نامه دوم: ‎Oct 22‎
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Novایروان
نتیجه مصاحبه ‎Administrative processing
آپدیت ها : --------
پاسخ