کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر وضعیت ساکنان آمریکا (Adjustment of Status)
(2016-10-20 ساعت 10:14)مهر٢٠١٧ نوشته:  امروز بالاخره سيستمهاشون updateشد و من ديدم كه وجه رو از بانك برداشتن ديكه احتمال ريجكت و فرستادن مدارك رفع شده؟

نه. باید منتظر NOA باشید. البته این معنیش اینه که به خاطر نقص مدارک ریجکت نشدید و مدارکتون درست بوده. حالا مدارک میره فیلد آفیس. و فیلد آفیس هم معمولا ریجکت نمیکنه مگر این که مدارک رو زودتر از موعد فرستاده باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧
NOA رو دريافت كردم. ممنون از راهنمايي هاتون. معمولا كي نامه انكشت نكاري مياد؟ (ببخشيد من ios10 ريختم تو اين سايت حروف فارسي كار نميكنه.)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 01:47)مهر٢٠١٧ نوشته:  NOA رو دريافت كردم. ممنون از راهنمايي هاتون. معمولا كي نامه انكشت نكاري مياد؟ (ببخشيد من ios10 ريختم تو اين سايت حروف فارسي كار نميكنه.)
برای اون چند نفری که امسال اومده رو چک کردم میانگین بین ۱ تا ۲ هفته بعد از دریافت NOA بوده.
پاسخ
(2016-10-24 ساعت 08:31)atm849 نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 01:47)مهر٢٠١٧ نوشته:  NOA رو دريافت كردم. ممنون از راهنمايي هاتون. معمولا كي نامه انكشت نكاري مياد؟ (ببخشيد من ios10 ريختم تو اين سايت حروف فارسي كار نميكنه.)
برای اون چند نفری که امسال اومده رو چک کردم میانگین بین ۱ تا ۲ هفته بعد از دریافت NOA بوده.

وقت ها براي جند روز بعد بوده؟ ميخوام به خاطر امتحانا بدونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-24 ساعت 09:08)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 08:31)atm849 نوشته:  

وقت ها براي جند روز بعد بوده؟ ميخوام به خاطر امتحانا بدونم

تقریبا دو هفته بعد از دریافت نامه بیومتریک . اینجا میتونید ببینید.
اما نکته مثبتش اینه که لازم نیست حتما تو اون وقتی که گفتن برید. میتونید زودتر به صورت walk-in برید
پاسخ
ديروز نامه انكشت نكاري رو كرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: atm849
(2016-10-30 ساعت 22:42)مهر٢٠١٧ نوشته:  ديروز نامه انكشت نكاري رو كرفتم

مبارک باشه. حتما لازم نیست تو اون تاریخی که تو نامه ذکر شده برید. میتونید با همین نامه و یک آی دی زودتر به صورت walk-in برید.
پاسخ
Fingerprint رو انجام دادم منتظر جوابم?
پاسخ
تشکر کنندگان: atm849
كسي هنوز نامه مصاحبه به دستش نرسيده؟ معمولا جند روز بعد مياد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-08 ساعت 12:25)مهر٢٠١٧ نوشته:  كسي هنوز نامه مصاحبه به دستش نرسيده؟ معمولا جند روز بعد مياد؟

توی فروم امیگریشن یه نفر گرفته. اما عجله نکنید. باید بک گراند چک انجام بشه و معمولا بعد از معلوم شدن نتیجه بک گراند چک به مصاحبه دعوت میشید. پروسه بک گراند چک هم ممکنه تا ۲-۳ ماه طول بکشه. تو این مدت تو تنها کاری که میتونید بکنید وضعیت کیستون رو تو سایت CEAC چک کنید.
پاسخ
(2016-11-09 ساعت 13:54)atm849 نوشته:  
(2016-11-08 ساعت 12:25)مهر٢٠١٧ نوشته:  كسي هنوز نامه مصاحبه به دستش نرسيده؟ معمولا جند روز بعد مياد؟

توی فروم امیگریشن یه نفر گرفته. اما عجله نکنید. باید بک گراند چک انجام بشه و معمولا بعد از معلوم شدن نتیجه بک گراند چک به مصاحبه دعوت میشید. پروسه بک گراند چک هم ممکنه تا ۲-۳ ماه طول بکشه. تو این مدت تو تنها کاری که میتونید بکنید وضعیت کیستون رو تو سایت CEAC چک کنید.
سايت خيلي وقته تغييري نكرده فقط نوشته وجه انكشت نكاري رو برداشته هموني كه قبل از اومدن رسيد هم نوشته بود Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-12 ساعت 00:08)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 13:54)atm849 نوشته:  

سايت خيلي وقته تغييري نكرده فقط نوشته وجه انكشت نكاري رو برداشته هموني كه قبل از اومدن رسيد هم نوشته بود Sad
برای بقیه دوستان هم همینه. نگران نباشید
پاسخ
همه مثل من منتظرن؟ خبر جديدي نيست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
نامه مصاحبه رو دريافت كردمD:
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، atm849
(2016-12-01 ساعت 03:44)مهر٢٠١٧ نوشته:  نامه مصاحبه رو دريافت كردمD:

مبارک اتون باشه...خیلی خبر خوشحال کننده ای بود؛امیدوارم باز هم خوش خبر باشین و دست راست اتون زیر سر همه منتظران:ی
فقط بنظرم شما وقتی مصاحبه میروید هنوز چک اف بی ای تموم نشده و احتمالا بعد از مصاحبه باید منتظر بمانید؛ چون تقریبا ۲۵ روز بعد از انجام بایومتریک اتان نامه مصاحبه اتون اومده:یا اینکه خیلی خوش شانس بودین و ۲۵ روزه چک شدین و نامه امده؛
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان