کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2017-06-06 ساعت 21:37)amirdehghani20 نوشته:  با سلام
دوستان چه نوع سیم کارتی از ارمنستان خریداری شه بهتره؟ و اینکه رایگان هست یا باید هزینه بابتش بدیم.
از فرودگاه تهیه کنیم بهتره یا بریم از مرکز شهر بخریم.

سلام
معمولا همه از اپراتور Vivacell خرید میکنن که قیمت های و بسته های متفاوتی داره
خودتون ببینید کدوم بیشتر براتون مناسبه(بسته های اینترنتی متفاوت داره)
قیمت تو فرودگاه و شهر یکسانه، فقط تو فرودگاه آفرهای ارزون رو نداره ولی تو شهر آفرهای ارزون رو هم میتونید از نمایندگی هاشون بگیرید
موفق باشید
شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم260: 16 اکتبر 2016
درخواست آنلاک: 06 مارچ 2017
سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر در زمان آنلاک به دلیل ازدواج
کارنت شدن: 9 مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت :نفر اول 5<=== ، 8، 10 و 11 می------- 16 جون،10 و 17 جولای آپدیت با ایمیل (ایمیل=گل آفساید) و 26 جولای دوخطی
نفر دوم 5 و 11 می <=== دو خطی
کلیر شدن هر دو نفر 27 جولای
ارسال مدارک به پست ارمنستان 7 آگست
دریافت ویزا از پست ارمنستان 10 آگست
ورود به آمریکا 7 اکتبر 2017
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان: amirdehghani20 ، storagemeter ، soruosh ، eblis_67
با سلام
دوستان کسی در رابطه با فرم جدید ۱۰ سوالی یا ۶ سوالی اطلاعاتی داره.
میشه مانند فرم DS 260 راهنمایی کنید چه طور تکمیلش کنیم بهتره .
و اینکه گویا این فرم بصورت pdf هست و باید به word تبدیل شه.
با تشکر
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان بالاخره منم وقت كردم سفرناممو بنويسم.
من تاريخ ١٦ خرداد مصادف با ٦ ژوئن وقت مديكالم بود ساعت ١٢:١٥ كه صبح همون روز با پروزز ماهان اومدم ساعت ٩:١٠ به وقت تركيه رسيدم و اومدم هتل (هتل هيلتون ٥ دقيقه فاصله با مديكال و ١٥ دقيقه پياده با سفارت با تاكسي ٨ دقيقه و ١٠.٥ لير هتل ٥ ستاره كه راضي بودم براي ٧ شب و ٨ روز با پروازماهان ٢٥٠٠)از هتل يك راست رفتم ساختمان مديكال اول پاسپورت و برگه تاييد ٢٦٠ ميگيرن و بعد صداتون ميكنن لباسهاتونو بايد در بيارين و لباس مخصوص معاينه بپوشين دكتري كه منو معاينه كرد يه خانمي بود كه سوالات زيادي مثل اعتياد داري مشروب ميخوري جراحي كردي سرطان ناراحتي ريه و... داري يا نه و بعد هزينشو پرداخت ميكنين اينجا ١٧٠$ دادم بعد از اون براي عكس ريه و ازمايش خون و ادرار به طبقه چهارم يا پنجم رفتيم اينجا هم ١١٧$ كارهامون كه تموم شد برگشتيم البته من خانمي كه با مشاور من كار ميكردن با يك كپي از پاسپورت فرداي اون روز جواب رو تحويل گرفتن و برام اوردن روي پاكت مديكال يك سي دي و يك برگه واكسيناسيون هست كه بايد جدا كنين و تو مرز تحويل بدين.
به سفارت فقط پاكت مديكال ميدين البته سفارت انكارا بقيه رو اطلاعي ندارم.
*روز سفارت: ٨ ژوئن مصادف با ١٨ خرداد ٨ صبح
از اونجايي كه سفارت به وقتش نيست و صفي هست زودتر از وقتتون برين به نفعتونه مثلاً يك ساعت زودتر من البته ٤٥ دقيقه زودتر اونجا بودم به نوبت ميرين داخل هيچ چيزي به جز پوشه مدارك نميتونين داخل ببرين وقتي وارد سالن اصلي شدم ٢ نفر نشسته بودن كه شماره ميدادن از من پرسيد كدوم هتلي و شماره اتاقت و بهم شماره داد منتظر نشستم تا بار اول كه صدام كردن مدرك ليسانس اصل و ترجمه شناسنامه و تمكن مالي و گرفت و پرسيد تا حالا ازدواج كردي گفتم نه گفت ميخواي ادرستو عوض كني براي گرين كارت و همين دوباره نشستم و بعد حدوداً ٤٥ دقيقه صدام كردن و ٣٣٠$ گرفتن دوباره نشستم و بعد ٢٠ دقيقه تقريباً نوبت مصاحبه شد ، آفيسر فوق العاده خوشرو و مهربون گفت امروز خوبي؟ گفتم خوب گفت دستتو ببر بالا قسم بخور كه هر چي ميگي راست باشه قسم خوردم و گفتم من يه سري اشكالات دارم تو فرمم با دقت گوش داد و گفت مشكلي نيست و بعد پرسيد كجا ميخواي زندگي كني؟الان ايران چيكار ميكني؟ اونجا چيكار ميخواي كني؟نقاشي هم ميكشي؟(چون مرتيط با رشتمه نقاشي) كه گفتم بله گفت خيلي خوبه مامان منم نقاشي دوست داره امريكا نقاشي ميكنه ? بعد انگشت نگاري كرد و گفت ويزاتون تاييد شده و يه برگه تاييد داد و خداحافظي كردم و خوشحال اومدم بيرون.
اميدوارم همه اونايي كه هنوز سفارت نرفتن يكضرب بگيرن اونايي هم كه اي پي خوردن به زودي كارشون درست بشه.❤
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanlimoo ، Pegah123 ، soruosh ، amirdehghani20 ، eblis_67 ، sheghi ، saeidsh
سلام دوستان ما 30 می مصاحبه شدیم یکضرب گرفتیم ولی نقص مدرک خوردیم الان مدرک خواسته شده سفارت رو گرفتیم و 13 جون راهی ارمنستان هستیم و الان میخوایم برای پست ثبت کنیم نقص مدرکمون رو
اون قسمتی که تو سایت پست از ما میخواد که متقاضیانی که این درخواست مربوط به انان است رو فقط کسی که نقص مدرک خورده را انتخاب کنیم؟یا هردو زیر مجموعه رو؟
کیس نامبر : 2017AS5***
تاریخ رویت قبولی: 9 MAY
محل مصاحبه‌:ایروان
تعداد کیس:2 نفر
برنده اصلی: همسرم (مرد)
تاریخ مصاحبه: 30 می
یکضرب? ولی نقص مدرک?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-11 ساعت 19:57)NEGAR.GOLKAR نوشته:  سلام دوستان ما 30 می مصاحبه شدیم یکضرب گرفتیم ولی نقص مدرک خوردیم الان مدرک خواسته شده سفارت رو گرفتیم و 13 جون راهی ارمنستان هستیم و الان میخوایم برای پست ثبت کنیم نقص مدرکمون رو
اون قسمتی که تو سایت پست از ما میخواد که متقاضیانی که این درخواست مربوط به انان است رو فقط کسی که نقص مدرک خورده را انتخاب کنیم؟یا هردو زیر مجموعه رو؟

باید برای کسی که نقص مدرک خورده جلوی اسمش تیک بزنی
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 01:24)amirdehghani20 نوشته:  با سلام
دوستان کسی در رابطه با فرم جدید ۱۰ سوالی یا ۶ سوالی اطلاعاتی داره.
میشه مانند فرم DS 260 راهنمایی کنید چه طور تکمیلش کنیم بهتره .
و اینکه گویا این فرم بصورت pdf هست و باید به word تبدیل شه.
با تشکر

فرمت خاصی نداره میتونی هم به صورت ورد بفرستی هم پی دی اف قضیه مهم جواب دادن به سوالاته
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، amirdehghani20
سلام

من 11 جولای ساعت 1 مصاحبه دارم چه ساعتی باید سفارت باشم؟ یک ساعت قبل یا 8 صبح Smile
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-12 ساعت 19:28)eblis_67 نوشته:  سلام

من 11 جولای ساعت 1 مصاحبه دارم چه ساعتی باید سفارت باشم؟ یک ساعت قبل یا 8 صبح Smile
همون ساعتی که توی نامه نوشته دم در سفارت باشید ..اگه یک نوشته یه ربع به یک جلو در سفارت باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
من وقت مدیکال گرفتم که جمعه 16 تیر بهم وقت دادن و مصاحبه 3 شنبه 20 تیر هستش به نظر شما وقت مدیکال رو نمیشد زودتر بهم بدن مثلا دوشنبه؟ چون شنبه و یه شنبه تعطیل هست مگه چقدر جواب مدیکال طول میکشه ؟ میتونم درخواست بدم زودتر بهم وقت بدن؟ 3 روز فاصله خیلی هستش هزینه هم فرق میکنه
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-13 ساعت 18:38)eblis_67 نوشته:  من وقت مدیکال گرفتم که جمعه 15 تیر بهم وقت دادن و مصاحبه 3 شنبه 19 تیر هستش به نظر شما وقت مدیکال رو نمیشد زودتر بهم بدن مثلا دوشنبه؟ چون شنبه و یه شنبه تعطیل هست مگه چقدر جواب مدیکال طول میکشه ؟ میتونم درخواست بدم زودتر بهم وقت بدن؟ 3 روز فاصله خیلی هستش هزینه هم فرق میکنه

فکر کنم اشتباه میکنید مصاحبه شما 20 تیره و مدیکالشون 16 تیر

پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، علیا
(2017-06-13 ساعت 18:53)خوش لحن نوشته:  
(2017-06-13 ساعت 18:38)eblis_67 نوشته:  من وقت مدیکال گرفتم که جمعه 15 تیر بهم وقت دادن و مصاحبه 3 شنبه 19 تیر هستش به نظر شما وقت مدیکال رو نمیشد زودتر بهم بدن مثلا دوشنبه؟ چون شنبه و یه شنبه تعطیل هست مگه چقدر جواب مدیکال طول میکشه ؟ میتونم درخواست بدم زودتر بهم وقت بدن؟ 3 روز فاصله خیلی هستش هزینه هم فرق میکنه

خول شدم دیگه از بس دنبال تور و هتل و ... بودم این سه روز فاصله خیلی سخت کرده کارامو
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-13 ساعت 18:57)eblis_67 نوشته:  
(2017-06-13 ساعت 18:53)خوش لحن نوشته:  

خول شدم دیگه از بس دنبال تور و هتل و ... بودم این سه روز فاصله خیلی سخت کرده کارامو

بنظرم چون مصاحبتون سه شنبه ست بهترین زمان مدیکال جمعه ست چون حداقل جوابش 24 ساعت طول میکشه تو این چند روز هم برید ارمنستان رو بگردید مردمان خوبی داره

پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، علیا
(2017-05-30 ساعت 01:28)Pegah123 نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 01:00)javadth نوشته:  [quote='minaz00' pid='759215' dateline='1496089239']
یک ملیون حدودا بلبیط رفت و برگشت هواپیما.
330 دلار هزینه مصاحبه
125 دلار حدودا هزینه مدیکال
هزینه جا بستگی به خود شما داره چه جور جایی بخوای از booking.com هزینه جاهای مختلف متفاوته از شبی 30 دلار تا 60 دلار متوسط .وشما سه روز قبل از مصاحبه باید اونجا باشی و اگه ویزای یکضزب بگیری 3 تا 5 روز هم بعد مصاحبه باید وایسی یعنی حدودا 8 روز
هزینه خورد و خوراک روزانه و رفت و امد هم حدودا 7000 8000 درام در روز

به جز هزینه سفارت

بقیه هزینه ها رو به درام میخوام

با اقامت در یه هتل 3 ستاره برای یه هفته یا 7 شب
[/كدام هتل رو پيشنهاد ميكنيد ؟ كه هم به سفارت خيلي دور نباشه هم به مركز شهر دور نباشه خيلي هم گرون نباشه سرويس دهيش هم خوب باشه يعني هتل خوبي باشه Wink

هر دلار ميشه481 درام
و هر 1000درام برابر با ٨ هزار تومن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-26 ساعت 12:53)massitorabi نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 01:28)Pegah123 نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 01:00)javadth نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 00:50)minaz00 نوشته:  یک ملیون حدودا بلبیط رفت و برگشت هواپیما.
330 دلار هزینه مصاحبه
125 دلار حدودا هزینه مدیکال
هزینه جا بستگی به خود شما داره چه جور جایی بخوای از booking.com هزینه جاهای مختلف متفاوته از شبی 30 دلار تا 60 دلار متوسط .وشما سه روز قبل از مصاحبه باید اونجا باشی و اگه ویزای یکضزب بگیری 3 تا 5 روز هم بعد مصاحبه باید وایسی یعنی حدودا 8 روز
هزینه خورد و خوراک روزانه و رفت و امد هم حدودا 7000 8000 درام در روز

به جز هزینه سفارت

بقیه هزینه ها رو به درام میخوام

با اقامت در یه هتل 3 ستاره برای یه هفته یا 7 شب
[/كدام هتل رو پيشنهاد ميكنيد ؟ كه هم به سفارت خيلي دور نباشه هم به مركز شهر دور نباشه خيلي هم گرون نباشه سرويس دهيش هم خوب باشه يعني هتل خوبي باشه Wink

هر دلار ميشه481 درام
و هر 1000درام برابر با ٨ هزار تومن
دوست گرامی شما هر جای شهر هتل یا خونه بگیری کمتر از 20 دقیقه میرسی سفارت
زیاد روی نزدیک بودن به سفارت تاکید نکن
سفارت یه مقدار توی حاشیه شهر هستش
من خودم توی شهر چونه زدم یه خونه خیلی خوب توی خیابون سایات نوا رو گرفتم شبی 30 دلار

یا از مراکز هایر سرویس میتونی خونه ارزون بگیری
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
این عالیه هرکسی میخواد بگیره

https://www.booking.com/hotel/am/uiutnai...3eced7ae41

به نظر من از booking بگیرید به صرفه تره
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان