کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
سلام دوستان
من امروز ٢٧ جون ارمنستان مصاحبه داشتم و ap شدم.به نظرتون با اين قانون ترامپ كه ديوان عالي آمريكا راي داد كه اجرا بشه اميد داشته باشم كه كلير ميشم؟؟ممنون ميشم اگر كسي اطلاع داره جواب بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-27 ساعت 12:46)Farshadkhos نوشته:  سلام دوستان
من امروز ٢٧ جون ارمنستان مصاحبه داشتم و ap شدم.به نظرتون با اين قانون ترامپ كه ديوان عالي آمريكا راي داد كه اجرا بشه اميد داشته باشم كه كلير ميشم؟؟ممنون ميشم اگر كسي اطلاع داره جواب بده
مشخص نیست دوست عزیز

شما به جوابتون شب پنشنبه خواهید رسید فعلا در حال رسیدگی به چگونگی اجرای فرمان هستند و به زودی اعلام میکنن
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-13 ساعت 19:12)خوش لحن نوشته:  
(2017-06-13 ساعت 18:57)eblis_67 نوشته:  
(2017-06-13 ساعت 18:53)خوش لحن نوشته:  فکر کنم اشتباه میکنید مصاحبه شما 20 تیره و مدیکالشون 16 تیر

خول شدم دیگه از بس دنبال تور و هتل و ... بودم این سه روز فاصله خیلی سخت کرده کارامو

بنظرم چون مصاحبتون سه شنبه ست بهترین زمان مدیکال جمعه ست چون حداقل جوابش 24 ساعت طول میکشه تو این چند روز هم برید ارمنستان رو بگردید مردمان خوبی داره

خوش به حالتون. اگه بدونید به من چطوری وقت مدیکال دادن دلتون میسوزه برام. من روز 1 آگوست وقت مصاحبه دارم. روز سه شنبه میشه 9 صبح. بعد اومدم وقت مدیکال بگیرم گفتم چون روز شنبه یکشنبه تعطیله و باید روز دوشنبه حداقل مدارکم به دست کنسولگری برسه گفتم برای جمعه 28 جولای وقت بدن خیلی خوبه. فکر کنید به دکتر کریستینا ایمیل زدم گفتم کل اون دوره را تعطیلات خارج از کشوره. به دکتر دومی ایمیل زدم گفت خانم کل پروسه مدیکال شما سه روز کاری طول خواهد کشید. باید جوابتون قبل از مصاحبه به کنسولگری داده بشه. و خب چون من دوشنبه روز قبل مصاحبه شما تعطیلاتم شروع میشه پس بهترین وقتی که میتونم به شما بدم 26 جولای هست چهارشنبه اونم 11 صبح. شما فکر کنید من یک هفته قبل از مصاحبه باید برم ایروان باشم Sad Sad موندم واقعا چه کنم. تازه حتما برای روز چهارشنبه باید سه شنبه برم یعنی 8 روز قبل.Sad حالا با این فرمان ترامپ نمیدونم حالم برای اون بد باشه یا برای این وقت مدیکال خیلی بدی که گرفتمSad(
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
(2017-06-28 ساعت 09:42)massitorabi نوشته:  
(2017-06-13 ساعت 18:57)eblis_67 نوشته:  خول شدم دیگه از بس دنبال تور و هتل و ... بودم این سه روز فاصله خیلی سخت کرده کارامو

بنظرم چون مصاحبتون سه شنبه ست بهترین زمان مدیکال جمعه ست چون حداقل جوابش 24 ساعت طول میکشه تو این چند روز هم برید ارمنستان رو بگردید مردمان خوبی داره

خوش به حالتون. اگه بدونید به من چطوری وقت مدیکال دادن دلتون میسوزه برام. من روز 1 آگوست وقت مصاحبه دارم. روز سه شنبه میشه 9 صبح. بعد اومدم وقت مدیکال بگیرم گفتم چون روز شنبه یکشنبه تعطیله و باید روز دوشنبه حداقل مدارکم به دست کنسولگری برسه گفتم برای جمعه 28 جولای وقت بدن خیلی خوبه. فکر کنید به دکتر کریستینا ایمیل زدم گفتم کل اون دوره را تعطیلات خارج از کشوره. به دکتر دومی ایمیل زدم گفت خانم کل پروسه مدیکال شما سه روز کاری طول خواهد کشید. باید جوابتون قبل از مصاحبه به کنسولگری داده بشه. و خب چون من دوشنبه روز قبل مصاحبه شما تعطیلاتم شروع میشه پس بهترین وقتی که میتونم به شما بدم 26 جولای هست چهارشنبه اونم 11 صبح. شما فکر کنید من یک هفته قبل از مصاحبه باید برم ایروان باشم Sad  Sad  موندم واقعا چه کنم. تازه حتما برای روز چهارشنبه باید سه شنبه برم یعنی 8 روز قبل.Sad حالا با این فرمان ترامپ نمیدونم حالم برای اون بد باشه یا برای این وقت مدیکال خیلی بدی که گرفتمSad(

من 4 شنبه میرم 5 شنبه اونجام جمعه مدیکاله سه شنبه مصاحبه است من درکتون میکنم واقعا چون ارمنستان رو میشه در عرض 2 روز کامل چرخید و از همه چی دیدن کنی بعدش چی؟ حالا که ترامپ در حال گند زدن به همه چیه. امیدوارم روزی نرسه که پیش خودمون بگیم حاظر بودم از یه ماه قبل میرفتم ولی لاتاری تموم نمیشد Sad
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-28 ساعت 13:14)eblis_67 نوشته:  
(2017-06-13 ساعت 19:12)خوش لحن نوشته:  بنظرم چون مصاحبتون سه شنبه ست بهترین زمان مدیکال جمعه ست چون حداقل جوابش 24 ساعت طول میکشه تو این چند روز هم برید ارمنستان رو بگردید مردمان خوبی داره

خوش به حالتون. اگه بدونید به من چطوری وقت مدیکال دادن دلتون میسوزه برام. من روز 1 آگوست وقت مصاحبه دارم. روز سه شنبه میشه 9 صبح. بعد اومدم وقت مدیکال بگیرم گفتم چون روز شنبه یکشنبه تعطیله و باید روز دوشنبه حداقل مدارکم به دست کنسولگری برسه گفتم برای جمعه 28 جولای وقت بدن خیلی خوبه. فکر کنید به دکتر کریستینا ایمیل زدم گفتم کل اون دوره را تعطیلات خارج از کشوره. به دکتر دومی ایمیل زدم گفت خانم کل پروسه مدیکال شما سه روز کاری طول خواهد کشید. باید جوابتون قبل از مصاحبه به کنسولگری داده بشه. و خب چون من دوشنبه روز قبل مصاحبه شما تعطیلاتم شروع میشه پس بهترین وقتی که میتونم به شما بدم 26 جولای هست چهارشنبه اونم 11 صبح. شما فکر کنید من یک هفته قبل از مصاحبه باید برم ایروان باشم Sad  Sad  موندم واقعا چه کنم. تازه حتما برای روز چهارشنبه باید سه شنبه برم یعنی 8 روز قبل.Sad حالا با این فرمان ترامپ نمیدونم حالم برای اون بد باشه یا برای این وقت مدیکال خیلی بدی که گرفتمSad(

من  4 شنبه میرم  5 شنبه اونجام جمعه مدیکاله سه شنبه مصاحبه است من درکتون میکنم واقعا چون ارمنستان رو میشه در عرض 2 روز کامل چرخید و از همه چی دیدن کنی بعدش چی؟ حالا که ترامپ در حال گند زدن به همه چیه. امیدوارم روزی نرسه که پیش خودمون بگیم حاظر بودم از یه ماه قبل میرفتم ولی لاتاری تموم نمیشد  Sad

بله واقعا حق با شماست. فقط آخرین خبری که از طریق یکی از اشبکه های تلگرامی دی وی لاتاری گرفتم را اینجا در ذیل براتون میذارم امیدوارم همینی باشه که ایشون پرسیدن و اینکه خودم هم مستقیم ایمیل زدم جواب گرفتم براتون می ذارم.

Massi, [۲۸.۰۶.۱۷ ۱۰:۴۸]
[Forwarded from ??کانال مهاجرت به آمریکا⚜️ (Mohammad TZADH)]
? @iwantvisa کانال اصلی
‎???????
‎دوستان سلام من الان با ایمی از
KCC
صحبت کردم گفت درحال حاضر این تصمیم بر روی لاتاری ۲۰۱۷ تأثیرگذار نخواهد بود و دوستانت اگر در شرف انجام مصاحبه هستن یا در پروسه ای پی قرار دارن با سفارتشون مکاتبه کنن ولی بر روی لاتاری ۲۰۱۷ تا اونجایی که ما می دونیم تصمیم دادگاه دیوان عالی تأثیری نمی ذاره و این حرف که لاتاری ۲۰۱۷ به اتمام رسیده درحال حاضر درست نیست و برنامه لاتاری ۲۰۱۷ تا آخر سپتامبر ۲۰۱۷ ادامه خواهد داشت.
این دقیقا مطالبی بود که ایمی عنوان کرد
پس همانطور که قبلا هم خدمت همگی اطلاع دادیم با سفارتی که برایتان درنظر گرفته شده مکاتبه بفرمایید.
#ترامپ #دیوانعالی #تراول_بن
پاسخ
(2017-06-13 ساعت 19:12)خوش لحن نوشته:  بنظرم چون مصاحبتون سه شنبه ست بهترین زمان مدیکال جمعه ست چون حداقل جوابش 24 ساعت طول میکشه تو این چند روز هم برید ارمنستان رو بگردید مردمان خوبی داره

من  4 شنبه میرم  5 شنبه اونجام جمعه مدیکاله سه شنبه مصاحبه است من درکتون میکنم واقعا چون ارمنستان رو میشه در عرض 2 روز کامل چرخید و از همه چی دیدن کنی بعدش چی؟ حالا که ترامپ در حال گند زدن به همه چیه. امیدوارم روزی نرسه که پیش خودمون بگیم حاظر بودم از یه ماه قبل میرفتم ولی لاتاری تموم نمیشد  Sad
خب مديكالتون و بعد از مصاحبه بريد ، منم همين كارو كردم، موردي نداره، من به وقت مديكال نميرسيدم به سفارت ايميل دادم و اونا گفتن مشكلي نداره بعد از مصاحبه هم برم مديكال
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، نرگس2017
(2017-06-13 ساعت 18:57)eblis_67 نوشته:  خول شدم دیگه از بس دنبال تور و هتل و ... بودم این سه روز فاصله خیلی سخت کرده کارامو

اتفاقا خیلی عالیه اینطوری
من وقت مدیکال ام دو روز قبل از مصاحبه و روز سه شنبه بود، روز قبلش هم بلیط هواپیما شب فقط بود و مدیکال هم اول صبح، بخاطر همین مجبور شدم یک روز بازهم زودتر برم یعنی تقریبا 36 ساعت وقت کاملا آزاد و حدودا 2هفته ای ایروان ساکن شدم!
واقعا خود ایروان رو دو سه روزه میشه کامل دید البته اگه کل روز رو بیرون باشید که خب یک مقدار خسته کننده میشه
ولی اطراف ایروان و جاهای دیدنیش رو بخواید ببینید 4 5 روزه تموم میشه، ولی پیشنهاد میکنم تمام رستوران های معروف و غذاهاشون رو تست کنید که عالیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان آیا برای کودک 2 ساله هم هزینه مصاحبه 330 دلار باید پرداخت بشه؟
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
منم از اینکه برنده شده ام خیلی خوشحال بودم چون میتوستم فرصتهای بهتری برای بچه ام فراهم کنم اما با این وضع پیش اومده نمیدونم دیگه چی پیش میاد. Sad
(2017-06-28 ساعت 20:05)vanima نوشته:  
(2017-06-28 ساعت 09:42)massitorabi نوشته:  خوش به حالتون. اگه بدونید به من چطوری وقت مدیکال دادن دلتون میسوزه برام. من روز 1 آگوست وقت مصاحبه دارم. روز سه شنبه میشه 9 صبح. بعد اومدم وقت مدیکال بگیرم گفتم چون روز شنبه یکشنبه تعطیله و باید روز دوشنبه حداقل مدارکم به دست کنسولگری برسه گفتم برای جمعه 28 جولای وقت بدن خیلی خوبه. فکر کنید به دکتر کریستینا ایمیل زدم گفتم کل اون دوره را تعطیلات خارج از کشوره. به دکتر دومی ایمیل زدم گفت خانم کل پروسه مدیکال شما سه روز کاری طول خواهد کشید. باید جوابتون قبل از مصاحبه به کنسولگری داده بشه. و خب چون من دوشنبه روز قبل مصاحبه شما تعطیلاتم شروع میشه پس بهترین وقتی که میتونم به شما بدم 26 جولای هست چهارشنبه اونم 11 صبح. شما فکر کنید من یک هفته قبل از مصاحبه باید برم ایروان باشم Sad  Sad  موندم واقعا چه کنم. تازه حتما برای روز چهارشنبه باید سه شنبه برم یعنی 8 روز قبل.Sad حالا با این فرمان ترامپ نمیدونم حالم برای اون بد باشه یا برای این وقت مدیکال خیلی بدی که گرفتمSad(

خب مديكالتون و بعد از مصاحبه بريد ، منم همين كارو كردم، موردي نداره، من به وقت مديكال نميرسيدم به سفارت ايميل دادم و اونا گفتن مشكلي نداره بعد از مصاحبه هم برم مديكال
کیس نامبر 2017000007xxx
برنده خودم
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
(2017-07-02 ساعت 10:26)نرگس2017 نوشته:  منم از اینکه برنده شده ام خیلی خوشحال بودم چون میتوستم فرصتهای بهتری برای بچه ام فراهم کنم اما با این وضع پیش اومده نمیدونم دیگه چی پیش میاد. Sad
(2017-06-28 ساعت 20:05)vanima نوشته:  
(2017-06-28 ساعت 13:14)eblis_67 نوشته:  من  4 شنبه میرم  5 شنبه اونجام جمعه مدیکاله سه شنبه مصاحبه است من درکتون میکنم واقعا چون ارمنستان رو میشه در عرض 2 روز کامل چرخید و از همه چی دیدن کنی بعدش چی؟ حالا که ترامپ در حال گند زدن به همه چیه. امیدوارم روزی نرسه که پیش خودمون بگیم حاظر بودم از یه ماه قبل میرفتم ولی لاتاری تموم نمیشد  Sad

عزيزم توكل به خدا أنشالله كار همه بچه هاي لاتاري درست بشه
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، نرگس2017
دوستان ایا مصاحبه ها داره انجام می‌گیره؟ ما بلیط تهیه کردیم. مشکلی که پیش نمیاد؟
ای کاش دوستانی که این روزا میرن مصاحبه بیان و اینجا یه خبری بدن.
کیس نامبر 2017000007xxx
برنده خودم
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-03 ساعت 09:35)نرگس2017 نوشته:  دوستان ایا مصاحبه ها داره انجام می‌گیره؟ ما بلیط تهیه کردیم. مشکلی که پیش نمیاد؟

سلام
بله مصاحبه ها انجام میشه ولی چنانچه شرایط قانون جدید رو نداشته باشید یا ای پی میشید یا رفیوز..برای چی مصاحبه انجام نشه؟! اونا میخوان پولشونو بگیرن..
شماره کیس: ‎2017AS44XX‎
تاریخ رویت قبولی:06 ‎MAY‎
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط kcc
تاریخ ارسال فرم: ‎28 may
تاریخ مصاحبه: 14march
نتیجه: AP

پاسخ
تشکر کنندگان: نرگس2017
(2017-07-03 ساعت 10:56)farzadjoon123 نوشته:  
(2017-07-03 ساعت 09:35)نرگس2017 نوشته:  دوستان ایا مصاحبه ها داره انجام می‌گیره؟ ما بلیط تهیه کردیم. مشکلی که پیش نمیاد؟

سلام
بله مصاحبه ها انجام میشه ولی چنانچه شرایط قانون جدید رو نداشته باشید یا ای پی میشید یا رفیوز..برای چی مصاحبه انجام نشه؟! اونا میخوان پولشونو بگیرن..

رفیوز یعنی چی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
رفیوز یعنی رد
(2017-07-04 ساعت 17:35)eblis_67 نوشته:  
(2017-07-03 ساعت 10:56)farzadjoon123 نوشته:  

سلام

رفیوز یعنی چی؟
کیس نامبر 2017000007xxx
برنده خودم
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
(2017-07-05 ساعت 08:36)نرگس2017 نوشته:  رفیوز یعنی رد
(2017-07-04 ساعت 17:35)eblis_67 نوشته:  
(2017-07-03 ساعت 10:56)farzadjoon123 نوشته:  سلام

رفیوز یعنی چی؟

سلام دوستان
رد شدن دوست عزیز
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان