کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
(2016-07-22 ساعت 00:29)ارزوامیررضا نوشته:  سلام من میخواستم محل مصاحبه رو عوض کنم ایمیل فرستادم و درخواست انلاک کردم فورم باز شد ولی همه موارد قابل تغییر بود به غیر از محل اینترویو ناچارا دوباره همون رو ارسال کردم از یه جایی خوندم اگر محل اینترویو رو عوض کنی وقت مصاحبه عقب میوفته ایا این حرف درسته؟

اگه آنلاک کنی و عوض کنی شاید عقب بیافته
اما موقع ثبت اولیه فرم نه
الان ایمیل بده بگو میخوای محل مصاحبه رو عوض کنی و دلیلت رو هم بگو شما
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من هم در لاتاذی کیس نامبر **66 را تحویل گرفتم
در فرم ds-260 اطلاعات خودمو وارد کردم تا انتها و لی برای همسرم که میخوام وارد کنم خیلی تایمش کمه و نمیتونم 4 کورس تحصیلی را وارد کنم و هی تایم به پایان میرسه دیگه داره از حوصلم خارج میشه
راهی هست تایمش را بالا ببریم ؟ یا راه کار دیگه ای داره ؟؟؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 00:38)بابک نوری نوشته:  سلام
من در زمان ثبت نام لاتاری 2017 تاریخ تولد رو 11 فوریه1984 وارد کرده بودم و الان هم با همین تاریخ وارد فرم 260شدم،ولی در پاسپورت تاریخ تولد 12فوریه  1984قید شده،آیا برام مشکل ساز میشه؟    لطفا راهنمایی بفرمایید

در فرم DS 206 درست وارد کنید.
به KCC الان نامه بزنید و اعلام کنید
روز مصاحبه حتما موقع تحویل مدارک به خانم پشت باجه بگید.
قبل از قسم خوردن وز مصاحبه در اتاق آفیسر حتما بیان کنید.
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-21 ساعت 22:44)ارزوامیررضا نوشته:  سلام دوستان اگر میتونید خواهش میکنم جواب من رو سریعتر بدیدمن چند روز بعد از اعلام نتایج فرم رو پر کردم و فرستادم ولی بعد از دوماه انلاک کردم و یه سری تغییرات دادم ایا وقت مصاحبه ام عقب میوفته؟ تغییرات شامل یکسری ادرسها و سابقه کاریم بود

کیس نامبرتون چنده؟
بستگی به کیس نامبر داره
در کیس نامبرهای پایین زمان مصاحبه و جایگزینی نامه دوم عقب میفته اما در کیس نامبرهای بالای 4000 خیر... زمان مصاحبه تغییر خاصی نخواهد داشت
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-24 ساعت 00:02)hamid.ghazipour نوشته:  سلام من هم در لاتاذی کیس نامبر **66 را تحویل گرفتم
در فرم ds-260 اطلاعات خودمو وارد کردم تا انتها و لی برای همسرم که میخوام وارد کنم خیلی تایمش کمه و نمیتونم 4 کورس تحصیلی را وارد کنم و هی تایم به پایان میرسه دیگه داره از حوصلم خارج میشه
ممنون

نه...راه دیگه ای نداره... من موقع پر کردن فرم زمان کم نمیاوردم Shy

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-20 ساعت 23:00)faegheh_niazmand نوشته:  سلام،من در فرم 260 در قسمت تحصیلات مدرک دانشگاهی رو قید کردم و از مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی چیزی ننوشتم.مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟

حتما باید دیپلم- پیش دانشگاهی و ... تمام مدارج تحصیلی کامل قید بشود
روز مصاحبه تمام مدارک تحصیلی(اصل+ ترجمه+ریزنمرات ) باید تحویل آفیسر بشود

پاسخ
تشکر کنندگان:

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من مشکل ادرس آمریکا برای تکمیل فرم دارم کیس نامبرم هم زیر 300 است وقتم کمه چی کار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
من داشنجو هستم در بخش تحصیلات فرم آخرین درجه تحصیلمو زدم university no degree و تاریخ پایانشم زدم همون روز پر کردن فرم
الان شک دارم درست نوشتم یا نه Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-24 ساعت 10:40)eliati نوشته:  
(2016-07-24 ساعت 00:02)hamid.ghazipour نوشته:  سلام من هم در لاتاذی کیس نامبر **66 را تحویل گرفتم
ممنون

دوست عزيز سلام
بهترين راهي كه بخواهيد تو نوشتن فرم وقت كم نياوريد اينكه يك صفحه جديد از تو برنامه MS-WORD براي خودتان درست كنيد و تمام اون اطلاعاتي كه لازم داريد در آن بصورت انگليسي بنويسيد ، سپس ان فايل را ذخيره كنيد .
زمانيكه بخواهيد فرم را پر كنيد از اين فايل استفاده كنيد و تمام اون اطلاعاتي كه لازم داريد كپي پيست كنيد.
مثلا من تمامي اطلاعاتي كه مربوط به خودم و همسرم و دو فرزندم بود را تو برنامه ورد word تايپ كردم و زمان پركردن فرم همه را كپي پيست ميكردم و در عرض ٨ دقيه اطلاعات هركدوم را پر كردم.
اين تنها راهي هست به به نظر من ميرسه.
اميدوارم مفيد واقه بشه...
موفق باشيد.....
شماره كيس 2017AS47xx
تاريخ رويت قبولي  5 May
تاريخ ارسال فرم 11 may
تعداد ٤ نفر.  انكارا را تغيير دادم به ابوظبي

پي هر رنج باشد عاقبت گنج
نميگردد ميسر گنج بي رنج
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid.ghazipour
الان اگه آنلاک کنم به نظر شما مشکلی واسم پیش میاد؟ یعنی دیر نشده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-25 ساعت 08:16)mitra1364 نوشته:  سلام من مشکل ادرس آمریکا برای تکمیل فرم دارم کیس نامبرم هم زیر 300 است وقتم کمه چی کار کنم

آدرس یه هتل تو آمریکا رو وارد کن
روز مصاحبه میتونی آدرس رو عوض کنی
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-26 ساعت 18:12)Mehrzad1355 نوشته:  
(2016-07-24 ساعت 10:40)eliati نوشته:  
ممنون

دوست عزيز سلام
بهترين راهي كه بخواهيد تو نوشتن فرم وقت كم نياوريد اينكه يك صفحه جديد از تو برنامه MS-WORD براي خودتان درست كنيد و تمام اون اطلاعاتي كه لازم داريد در آن بصورت انگليسي بنويسيد ، سپس ان فايل را ذخيره كنيد .
زمانيكه بخواهيد فرم را پر كنيد از اين فايل استفاده كنيد و تمام اون اطلاعاتي كه لازم داريد كپي پيست كنيد.
مثلا من تمامي اطلاعاتي كه مربوط به خودم و همسرم و دو فرزندم بود را تو برنامه ورد word تايپ كردم و زمان پركردن فرم همه را كپي پيست ميكردم و در عرض ٨ دقيه اطلاعات هركدوم را پر كردم.
موفق باشيد.....

دقیقا همین کار رو باید انجام بدید + هر صفحه انجام شد save رو بزنید تا دوباره از اول مجبور نشید کپی پیست کنید
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid.ghazipour
(2016-07-27 ساعت 08:22)AliReza_fr نوشته:  
(2016-07-26 ساعت 18:12)Mehrzad1355 نوشته:  
(2016-07-24 ساعت 10:40)eliati نوشته:  نه...راه دیگه ای نداره... من موقع پر کردن فرم زمان کم نمیاوردم Shy

دوست عزيز سلام
موفق باشيد.....

دقیقا همین کار رو باید انجام بدید + هر صفحه انجام شد save رو بزنید تا دوباره از اول مجبور نشید کپی پیست کنید

ممنون از راهنمایی هاتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
همسرم نفر اصلی کیس هست
من در پر کردن فرم دو اشتباه دارم : اول به جای ستوان دوم وظیفه نوشتم سرباز وظیفه و دوم اینکه اسم مدرسه دبیرستان رو اشتباه نوشتم
چی صلاح می دونید ؟ چه کنم
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان