کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
(2016-06-20 ساعت 23:00)faegheh_niazmand نوشته:  سلام،من در فرم 260 در قسمت تحصیلات مدرک دانشگاهی رو قید کردم و از مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی چیزی ننوشتم.مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟

بله
چون مهم ترین مدرک تحصیلی -تحصیلات 12 ساله یعنی دیپلم سوم و پیش دانشگاهی هست
توصیه میکنم فرم رو آنلاک کنید و مدارک پیش و دیپلم خودتون رو وارد کنید
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان و همراهان گرامی سلام
از دوستان کسی اطلاعی داره که در صورتی که امروز تقاضای آنلاک کردن فرم رو بدیم. تأثیری توی تاریخ مصاحیه داره و آیا تاریخ مصاحبمون عقب میفته یا نه؟؟؟؟ من در ماه می فرمها رو ارسال کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-22 ساعت 16:28)mazdak770 نوشته:  دوستان و همراهان گرامی سلام
از دوستان کسی اطلاعی داره که در صورتی که امروز تقاضای آنلاک کردن فرم رو بدیم. تأثیری توی تاریخ مصاحیه داره و آیا تاریخ مصاحبمون عقب میفته یا نه؟؟؟؟ من در ماه می فرمها رو ارسال کردم.

سلام
معمولا نه ولی ممکنه به احتمال خیلی کم مثلا مصاحبه یک ماه دورتر از زمان اصلی انجام بشه
دوستانی بودن که حتی ۲-۳ بار آنلاک کردن و مصاحبه شون به تعویق نیوفتاد
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-23 ساعت 12:56)ELNAZ21 نوشته:  

سلام
معمولا نه ولی ممکنه به احتمال خیلی کم مثلا مصاحبه یک ماه دورتر از زمان اصلی انجام بشه
دوستانی بودن که حتی ۲-۳ بار آنلاک کردن و مصاحبه شون به تعویق نیوفتاد

البته به کیس نامبر هم بستگی داره اگه بالای سه هزار هستید با خیال راحت آنلاک کنید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان:

اگه اشتباه زياد خاصي نيست اصلا انلاك نكنيد
چون مطمئنا مصاحبه شما عقب مي افته
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-17 ساعت 15:04)amiryy نوشته:  سلام
دوستان عزیز و گرامی یه سوال داشتم لطفا نظرتون رو بفرمایید این کار رو انجام بدم یا نه :

فرم 260 رو تو 9 ام می پر کردیم فرستادیم بعدا متوجه شدم این موارد رو اینطور می نوشتم بهتر بود »

1. بنده به عنوان self employed کار می کنم توی خونه کسب درآمد می کنم  اسم کمپانیو کارفرما رو اسم خودم نوشتم و آدرس آدرس خونه اینا فردا نیان بگن ایراد هست این مورد چرا اینطور نوشتی؟! Employed date from هم که از 5 سال پیش شروع کردم زدم تو مصاحبه می خوان ازم که اثبات کنم چیزی رو؟ مدارک چی می خوان؟

2. قسمت مربوط به خدمت سربازی Branch of service باید می نوشتیم مثلا ارتش ، نیروی هوایی فلان ..... من به اشتباه رسته ای که تو خدمت بودمو نوشتم (کامپیوتر) باز این ایراد می کنه؟ البته فید بعدیش که Military speciality درست نوشتم ستوان .....

به خاطر موارد فوق علی الخصوص مورد 2 نیاز هست فرم رو آنلاک کنم یا نگه دارم تو روز مصاحبه قبل سوگند بگم؟ اگه آنلاک کنم پروسه تاریخ تو سفارت از موقع سابمیت بعد اصلاحیه ملاک می شه یا اولین تاریخی که ارسال کردم؟ چون بعد کارنت شدن اگه دیر فرمو بفرستیم دیر نامه دوم میاد حتی تا 1-2 ماه پست داره به خاطر این تاخیر در ارسال فرم نامه دوم بیاد .

لطفا اساتید بزرگوار و با تجربه نظرشون رو اعلام کنن .

سلام
در مورد سوال اولتان خب ی کم پیچیدست ، تجربه ثابت کرده کسایی که عنوان شغلشان رو بازنشسته و یا خوداشتغالی معرفی میکنند دوره ی کلیرنس بیشتری رو طی می کنند ، البته آفیسر از شما مدرکی برای اثبات ادعا نمیخواد و صحت گفته هاتون رو بعدا چک میکنه اما در مورد سوال دوم بله شما باید صد در صد آنلاک کنید و اطلاعات درست وارد کنید ، در قسمت military specialty شما باید none بنویسید چون اون قسمت مربوط به حرفه ای هست که شما در سربازی یاد گرفتید مثل خنثی کردن بمب و ... و در قسمت rank باید درجتون رو وارد کنید آن هم نه به فارسی البته

موفق باشید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان: amiryy
سلام خسته نباشید
من تو فرم ثبت نام و فرمds 260 اسمم رو اشتباه وارد کردن بجای mohammad نوشتن mohamad چطوری میتونم درستش کنم ایا برام مشکلی پیش میاد یا نه
به نام خدا

Case ‎Number‎    :2017as000002xx

افراد کیس :4 نفر

تاریخ ارسال فرمها : 19 و 20 می

مصاحبه : هفته اول نوامبر انکارا

نتیجه :ap کلیری 15 may

اپدیت :10می دوخطی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان در مورد این 2 مورد که با کادر قرمز مشخص کردم، میشه توضیح بدید؟

[عکس: aloqydzj4x2yj6qppqju.png]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-24 ساعت 13:15)amirafza نوشته:  سلام خسته نباشید
من تو فرم ثبت نام و فرمds 260 اسمم رو اشتباه وارد کردن بجای mohammad نوشتن mohamad چطوری میتونم درستش کنم ایا برام مشکلی پیش میاد یا نه
سلام
روز مصاحبه به افيسر بگيد تا اصلاحش كنه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،برای اینکه بخوام فرم رو آنلاک کنم باید به سفارت ایمیل بزنم؟؟متن ایمیلم باید چی باشه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-07 ساعت 23:58)faegheh_niazmand نوشته:  سلام،برای اینکه بخوام فرم رو آنلاک کنم باید به سفارت ایمیل بزنم؟؟متن ایمیلم باید چی باشه؟؟؟؟
به سفارت نباید ایمیل بزنید. به KCC باید ایمیل بزنید. آدرس ارسال نامه kccdv@state.gov

نمونه متن نامه

Case Number: کیس نامبر برنده
Principal Applicant Name: نام , نام خانوادگی (فرد برنده)
Date Of Birth: تاریخ تولد
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
Post: نام شهری که ابتدا به عنوان محل مصاحبه شما بوده است که معمولاً برای ایرانی ها آنکارا هست
Unlock person name:
نام و نام خانوادگي فرد زيرمجموعه
Unlock person date of birth:
تاريخ تولد فرد زير مجموعه

To Whom It May Concern

I've completed the DS-260 form and I submitted it in the site. unfortunately, I have some mistakes in the completed forms.
I want to fix those mistakes so please unlock the forms of all my applicants and my form to me to edit those mistakes.
Thank you for your attention
Sincerely yours
نام کامل برنده
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید
من در هنگام تکمیل فرم DS-260 در صفحه اول سفارت ترکیه رو برای مصاحبه انتخاب کردم. هنوز فرم رو لاک نکردم و تا دو سه روز دیگه میخوام لاک کنم. اما با اتفاقاتی که توی ترکیه افتاده میخوام سفارتم رو به ابوظبی تغییر بدم. مشکلم اینجاست که در صفحه اول فرم که میرم هر چی میخوام تغییری بوجود بیارم نمیشه. توی همه صفحات فعلا میتونم همه چیز رو تغییر بدم اما توی صفحه اول نمیذاره سفارت رو تغییر بدم. دوباره عرض میکنم هنوز لاک نکردم فرم رو. یه جا خوندم که میگن در انتها review روبزنم همه چیز رو میشه تغییر داد. اما اگه اون موقع هم نشد چی؟ آیا اصلا میشه این فرم که نصفه پرش کردم حذف کنم و یه فرم جدید از اول پر کنم که بتونم اولش سفارت روتغییر بدم؟
بسیار ممنون که راهنماییم بکنید سپاس بینهایت فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-20 ساعت 11:02)grimfandango نوشته:  
(2016-07-19 ساعت 12:58)saman.65 نوشته:  سلام خسته نباشید
من در هنگام تکمیل فرم DS-260 در صفحه اول سفارت ترکیه رو برای مصاحبه انتخاب کردم. هنوز فرم رو لاک نکردم و تا دو سه روز دیگه میخوام لاک کنم. اما با اتفاقاتی که توی ترکیه افتاده میخوام سفارتم رو به ابوظبی تغییر بدم. مشکلم اینجاست که در صفحه اول فرم که میرم هر چی میخوام تغییری بوجود بیارم نمیشه. توی همه صفحات فعلا میتونم همه چیز رو تغییر بدم اما توی صفحه اول نمیذاره سفارت رو تغییر بدم. دوباره عرض میکنم هنوز لاک نکردم فرم رو. یه جا خوندم که میگن در انتها review روبزنم همه چیز رو میشه تغییر داد. اما اگه اون موقع هم نشد چی؟ آیا اصلا میشه این فرم که نصفه پرش کردم حذف کنم و یه فرم جدید از اول پر کنم که بتونم اولش سفارت روتغییر بدم؟
بسیار ممنون که راهنماییم بکنید سپاس بینهایت فراوان

سلام دوست عزیز

نگران نباشید قبل ساین کردن میتونید ریوییو کنید و منم خودم اونجا سفارتمو عوض کردم. فرم حذف نمیشه . کار درست همون تغییر تو ریوییو قبل ساین و سابمیته

خیلی ممنون از راهنماییتون سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اگر میتونید خواهش میکنم جواب من رو سریعتر بدیدمن چند روز بعد از اعلام نتایج فرم رو پر کردم و فرستادم ولی بعد از دوماه انلاک کردم و یه سری تغییرات دادم ایا وقت مصاحبه ام عقب میوفته؟ تغییرات شامل یکسری ادرسها و سابقه کاریم بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من میخواستم محل مصاحبه رو عوض کنم ایمیل فرستادم و درخواست انلاک کردم فورم باز شد ولی همه موارد قابل تغییر بود به غیر از محل اینترویو ناچارا دوباره همون رو ارسال کردم از یه جایی خوندم اگر محل اینترویو رو عوض کنی وقت مصاحبه عقب میوفته ایا این حرف درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان