کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
سلام دوستان
آیا باید دوره ای خدمت بسیج تو جبهه رو هم در قسمت خدمت نظامی قید کنیم چون کسر خدمت اون توی کارت درج شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان با آرزوی موفقیت همه شما عزیزان
1-من در فرم 260 در قسمتی که مربوط به نوشتن نام ونام خانوادگی به زبان فارسی هست نامم رو فراموش کردم بنویسم و فقط نام خانوادگی رو نوشتم آیا نیاز به آنلاک هست؟یا صرف اعلام به آفیسر در زوز مصاحبه کفایت میکنه؟
2-آیه ننوشتن نام فارسی در فرم 260 در هنگام پر کردن فرم csc مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟چون در اون فرم زبان فارسی هم داره.البته زبان انگلیسی هم داره .
3-پر کردن فرم csc به زبان انگلیسی کافیه یا حتما باید انگلیسی هم پر کنیم؟
سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
اقا من دارم سکته میکنم جایی از فرو باید سفر های خارجیمونو مینوشتیم ؟
لطفا اگه کسی اطلاع داره زودتر اطلاع رسانی کنه ‎....‎
ممنون
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 19:40)amir2640 نوشته:  اقا من دارم سکته میکنم جایی از فرو باید سفر های خارجیمونو مینوشتیم ؟
ممنون

دوست عزيز اينجا همه برنده لاتاري هستن و فرمهاي ارساليشون با كيس شما متفاوته شما برنده لاتاري كه نيستين ؟؟؟هستين ايا ؟
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
(2016-10-16 ساعت 21:30)ekhveh نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 19:40)amir2640 نوشته:  اقا من دارم سکته میکنم جایی از فرو باید سفر های خارجیمونو مینوشتیم ؟
ممنون

دوست عزيز اينجا  همه برنده لاتاري هستن و فرمهاي ارساليشون با كيس شما متفاوته شما برنده لاتاري كه نيستين ؟؟؟هستين ايا ؟

فرم ds 260 ما هم تقریبا مثل مال شما هست و خیلی فرقی نمیکنه ...

در مورد سوالم هم رفتم دوباره چندین بار فرمو نگاه کردم و خوشبختانه قسمتی برای وارد کردن این موضوع نبود.
اما من به این دلیل نگران شده بودم که یکی از کاربر ها در یکی از تاپیک ها اشتباها نوشته بود که این مطلب لازمه ...
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh
سلام به دوستان خوب همراه.
چندتا سوال دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید.
1. من تو فرم 260 برای قسمت branch of service بخاطر اینکه سرباز معلم بودم و زیر نظر سپاه نوشتم education و برای rank/position هم نوشتم second liutenant.
Military speciality رو هم نوشتم soldier teacher. چندتا غلط املایی هم دارم مضافا ایمنکه در مورد سابقه کاری 4 جا رو پر کردم. مدرکم فوق لیسانسه. کیس نامبرم 8xxx هست.
در مورد قسمت هایی که مربوط به خدمت میشه باید تغییراتی بدم به نظرتون؟
با توجه به کیس نامبر بالام، پیشنهاد می کنید درخواست آنبلاک بدم و تغییراتی توی قسمت سوابق کاری بدم که احتمال کلیرنسم رو کوتاه تر کنه یا نه؟ به اندازه کافی وقتم کمه و می ترسم آنبلاک کردن فرم روندمصاحبه رو بیشتر عقب بیندازه. پیشنهادتون چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک سوال
اگه انلاک کنم اطلاعات قبلی تو سیستمشون میمونه و میتونن با هم مقایسه کنن بعد بگن اینجا را داره دروغ میگه یا نه؟

من قرار بود برم جایی کار کنم یه شرکت خصوصی بعد هم تو فرم پر کردن اسم شرکت زدم اما نخواستن من برم اونجا خوب من بیکارم منم انلاک کردم و زدم بیکار یعنی واقعیت رو نوشتم چون من کاری اصلا ندارم حالا اینها میگن من دروغ گفتم که عوض کردم یا فقط اطلاعات جدید رو میخونن من کیسم 7000 خیلی مونده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من یه مشکلی دارم.. یادم نمیاد موقع تکمیل فرم اولیه پاییز پارسال مدرکمو زدم دیپلم و پیش دانشگاهی یا (Some university courses)؟
من بعد پیش دانشگاهی دانشگاه رفتم و چند ترم درس خوندم و بعد بدون مدرک انصراف دادم اومدم بیرون..
تو فرم ۲۶۰ این دوره ناتمام رو هم نوشتم و اشاره کردم که انصراف دادم و بدون مدرک ترک کردم دانشگاهو.. یعنی در نهایت همون دیپلم دارم.
حالا شک دارم به این که اگه تو فرم اولیه پاییز پارسال زده باشم دیپلم، گیر ندن که اون موقع صداقت نداشتی؟ چون اصلا اون موقع نمیدونستم که ممکنه مهم باشه اون چهار ترمی که دانشگاه رفتم!
به نظرتون همونطور که وارد کردن صحیح وضعیت ازدواج و تاهل یا تعداد فرزندان و.. تو ثبت نام اولیه و فرم ۲۶۰ براشون مهمه این موضوع هم براشون مهمه؟ آخه به هرحال مدرک نهایی من همون دیپلمه و مدرک رسمی بالاتری بعدش ندارم..
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
من فک کنم شما یه ضرب بگیری با دیپلم اگه سریازی نداشنه باشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 17:57)TiredAdmin نوشته:  من یه مشکلی دارم.. یادم نمیاد موقع تکمیل فرم اولیه پاییز پارسال مدرکمو زدم دیپلم و پیش دانشگاهی یا (Some university courses)؟
من بعد پیش دانشگاهی دانشگاه رفتم و چند ترم درس خوندم و بعد بدون مدرک انصراف دادم اومدم بیرون..
تو فرم ۲۶۰ این دوره ناتمام رو هم نوشتم و اشاره کردم که انصراف دادم و بدون مدرک ترک کردم دانشگاهو.. یعنی در نهایت همون دیپلم دارم.
حالا شک دارم  به این که اگه تو فرم اولیه پاییز پارسال زده باشم دیپلم، گیر ندن که اون موقع صداقت نداشتی؟ چون اصلا اون موقع نمیدونستم که ممکنه مهم باشه اون چهار ترمی که دانشگاه رفتم!
به نظرتون همونطور که وارد کردن صحیح وضعیت  ازدواج و تاهل یا تعداد فرزندان و.. تو ثبت نام اولیه و فرم ۲۶۰ براشون مهمه این موضوع هم براشون مهمه؟ آخه به هرحال مدرک نهایی من همون دیپلمه و مدرک رسمی بالاتری بعدش ندارم..

سلام

نگران نباشید هیچ مشگلی پیش نمیاد
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، Paniz888
(2016-10-16 ساعت 23:47)Nasirighartavol نوشته:  سلام به دوستان خوب همراه.
1. من تو فرم 260 برای قسمت branch of service بخاطر اینکه سرباز معلم بودم و  زیر نظر سپاه نوشتم education و برای rank/position هم نوشتم second liutenant.
Military speciality رو هم نوشتم soldier teacher. چندتا غلط املایی هم دارم مضافا ایمنکه در مورد سابقه کاری 4 جا رو پر کردم. مدرکم فوق لیسانسه. کیس نامبرم 8xxx هست.
با توجه به کیس نامبر بالام، پیشنهاد می کنید درخواست آنبلاک بدم و تغییراتی توی قسمت سوابق کاری بدم که احتمال کلیرنسم رو کوتاه تر کنه یا نه؟ به اندازه کافی وقتم کمه و می ترسم آنبلاک کردن فرم روندمصاحبه رو بیشتر عقب بیندازه. پیشنهادتون چیه؟

از دوستان کسی نیست کمک کنه؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 00:17)Nasirighartavol نوشته:  
1. من تو فرم 260 برای قسمت branch of service بخاطر اینکه سرباز معلم بودم و  زیر نظر سپاه نوشتم education و برای rank/position هم نوشتم second liutenant.

سلام دوست عزیز
تمام مواردی که فرمودید از جمله عواملی هست که ممکنه باعث پروسه چک بشه ،
حال اینکه تمام اینها ممکنه روز مصاحبه توسط افیسر با چند سوال برای ایشون شفاف سازی بشه و سبب بشه شما حتی یکضرب بشید ،
نگفتن یا پنهان کردن اینها هم ممکنه دردسر ساز باشه ، به هر حال شما اینها رو عنوان کردید و کسی نمیدونه کع اگر آنلاک هم کنید و اصلاح نمایید آیا اظهارات قبلی شما هنوز در دسترس اونها هست یا نه که با هم مقایسه کنند و همین مشکل بزرگتری رو ایجاد کنه
ولی به نظر من برای اظهارات خودتون مدارک کامل رو به همراه داشته باشید تا اگر از شما خواسته شد ارائه کنید
توکل به خدا ، یکضرب شدن خیلی دور نیست
همه چیز دست افیسر هست .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 11:30)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 00:17)Nasirighartavol نوشته:  

سلام دوست عزیز
تمام مواردی که فرمودید از جمله عواملی هست که ممکنه باعث پروسه چک بشه ،
حال اینکه تمام اینها ممکنه روز مصاحبه توسط افیسر با چند سوال برای ایشون شفاف سازی بشه و سبب بشه شما حتی یکضرب بشید  ،
نگفتن یا پنهان کردن اینها هم ممکنه دردسر ساز باشه ، به هر حال شما اینها رو عنوان کردید و کسی نمیدونه کع اگر آنلاک هم کنید و اصلاح نمایید آیا اظهارات قبلی شما هنوز در دسترس اونها هست یا نه که با هم مقایسه کنند و همین مشکل بزرگتری رو ایجاد کنه
ولی به نظر من برای اظهارات خودتون مدارک کامل رو به همراه داشته باشید تا اگر از شما خواسته شد ارائه کنید
توکل به خدا ، یکضرب شدن خیلی دور نیست
همه چیز دست افیسر هست .

ممنونم از جواب خوبتون. بهر حال توکل بر خدا، آنلاک نمی کنم تا به امید خدا ببینم چی میشه.
ویزای یکضرب هم خیلی دور نیست...
عالی بود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيزم سلام من. در فرم ٢٦٠ اسم كوچيكمو ننوشتم و فقط فاميليو نوشتم به نظرتون اعلام به آفيسر در روز مصاحبه كافيه؟يا نياز به آنلاك داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
انلاک که میکنید اطلاعات قبلی رو اونها دارند ومیتونن مقایسه کنن
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان