کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
سلام دوستان عزيز من در فرم ٢٦٠ درقسمت نوشتن نام و نام خانوادگي به زبان فارسي فقط فاميليمو نوشتم و نام كوچك رو جا انداختم به نظرتون آنلاك كنم يا در روز مصاحبه به آفيسر بگم؟ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من در فرم 260 ، شهر محل تولد پدرم رو از روی شناسنامه ام نوشتم، شناسنامه رو که عوض کردم و جدید شد، اسم شهرستان بزرگتر رو در شناسنامه درج کردندبا توجه به اینکه شناسنامه ترجمه میشه و روز مصاحبه همراهم هست، درخئاست آنلاک فرم رو بفرستم، یا روز مصاحبه توضیح بدم ؟
همچنین اگر آنلاک کردم، آیا سفارت رو از آنکارا به ابوظبی یا ایروان تغییر بدم یا نه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
شماره کیس 39**
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 12:58)grimfandango نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 07:52)amirfarhan نوشته:  سلام دوستان عزيز من در فرم ٢٦٠ درقسمت نوشتن نام و نام خانوادگي به زبان فارسي فقط فاميليمو نوشتم و نام كوچك رو جا انداختم به نظرتون آنلاك كنم يا در روز مصاحبه به آفيسر بگم؟ممنونم

دوست عزیز شما نیاز به انلاک ندارید میتونید روز مصاحبه بگید.

اما منم این اشتباه کردم ولی چون فرصت داشتم انلاک کردم که خیالم راحت شه.

من به ک سی سی ایمیل زدم پرسیدم.  اونها هم گفتن موردی نداره اما برای جلوگیری از تاخیر و چک های اضافی توصیه میکنیم فرم رو هر چه کامل تر ودقیقتر پر کنید در غیر این صورت ممکنه افیسر چک بزنه.

و دلیلش هم این میتونه باشه که اسمو فامیل شما قبل از مصاحبه تو دیتا بیس اونا یک مرتبه چک میشه و وقتی اسمتون کامل نیست مجبور میشن بعد از مصاحبه این چک رو کامل کنن.

اگر فرصت دارید تا کارنت شدن و مصاحبه درست کنید اما اگر نه الزامی هم نیست.  در کل ریجکت نمیشید فقط می تونه تاخیر ایجاد کنه) شایدم نکنه ( بستگی به افیسر داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنماييتون من كيس نامبرم ٤٠٠٠ هست به نظرتون اگه الان آنلاك كنم تاثيري در زمان مصاحبه داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام
من در پر کردن فرمds260 به جای Second lieutenant (ستوان دوم) نوشتم conscript ( سرباز وظیفه)
به نظر شما آنلاک کنم یا قبل مصاحبه بگم
این موضوع رو چطور میبینید ؟
با توجه به کیس نامبر و طولانی شدن زمان مصاحبه ؟
#مبهم#
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 12:55)minoo6633 نوشته:  سلام دوستان، من در فرم 260 ، شهر محل تولد پدرم رو از روی شناسنامه ام نوشتم، شناسنامه رو که عوض کردم و جدید شد، اسم شهرستان بزرگتر رو در شناسنامه درج کردندبا توجه به اینکه شناسنامه ترجمه میشه و روز مصاحبه همراهم هست، درخئاست آنلاک فرم رو بفرستم، یا روز مصاحبه توضیح بدم ؟
همچنین اگر آنلاک کردم، آیا سفارت رو از آنکارا به ابوظبی یا ایروان تغییر بدم یا نه ؟
شماره کیس 39**

کسی نظری نداره ؟! :-(
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 15:41)minoo6633 نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 12:55)minoo6633 نوشته:  سلام دوستان، من در فرم 260 ، شهر محل تولد پدرم رو از روی شناسنامه ام نوشتم، شناسنامه رو که عوض کردم و جدید شد، اسم شهرستان بزرگتر رو در شناسنامه درج کردندبا توجه به اینکه شناسنامه ترجمه میشه و روز مصاحبه همراهم هست، درخئاست آنلاک فرم رو بفرستم، یا روز مصاحبه توضیح بدم ؟
شماره کیس 39**

توی شناسنامه شما محل تولد پدر و مادرتون رو نمیزنه تا جایی که میدونم، محل صدور شناسنامه اونها رو میزنه که ممکنه جای متفاوتی باشه از جایی که متولد شدند. مثلا اگه تو یه روستا بدنیا اومده باشن محل صدور رو بخشی میزنه که اون روستا زیر نظرشه. اگه پدرتون پاسپورت دارن محل تولدشون رو اونجا زده. با اون چک کنید. و در کل فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 23:45)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 15:41)minoo6633 نوشته:  
شماره کیس 39**

توی شناسنامه شما محل تولد پدر و مادرتون رو نمیزنه تا جایی که میدونم، محل صدور شناسنامه اونها رو میزنه که ممکنه جای متفاوتی باشه از جایی که متولد شدند. مثلا اگه تو یه روستا بدنیا اومده باشن محل صدور رو بخشی میزنه که اون روستا زیر نظرشه. اگه پدرتون پاسپورت دارن محل تولدشون رو اونجا زده. با اون چک کنید. و در کل فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه

ممنون از پاسختون، بله محل صدور منظورم بود، در شناسنامه قدیمی بخش کوچکتر رو زدن و در شناسنامه جدید با توجه به کد های ملی شهر بزرگتر، که خوب اسماش فرق داره، و اونها که نمی دونن اینا هر دوش یه جا هست :-(
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان و همسفران عزيزم سلام.
هردم از اين باغ بري ميرسد
بنده در ادامه داستان اشتباهاتم در تكميل فرم ٢٦٠ متوجه شدم علاوه بر اينكه در قسمت نوشتن نام و نام خانوادگي به زبان فارسي فقط نام خانوادگيمو نوشتم و نام كوچك رو ننوشتم ، ديروز متوجه شدم در قسمت نوشتن ماه اخذ مدرك تحصيلي همسرم(لازم به ذكره بنده برنده اصلي هستم)به جاي فوريه نوشتم ژانويه علاوه بر اين درقسمت استان محل تولد پدرومادر همسرم نوشتم dont know با توجه به اين شرايط و باتوجه به اينكه كيس نامبرم حدود ٤٠٠٠ هست و اين ماه يا ماه بعد انشالله كارنت ميشم به نظرتون درخواست آنلاك بدم يا نه؟ از محبتتون صميمانه سپاسگذارم خصوصا grimfandango عزيز
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان عزيز ‎...‎
دوستان عزيز من چند تا سوال دارم مصاحبه‌ى من نزديك شده‌ و من 10ى نوڤمبر مصاحبه‌ دارم ..و خيلى نيگران بخاتر اين كه‌ اول من در فورم مشاركه‌ در لاتارى اسم پدر بزرگم و را به‌ جاى اسم فاميل نوشتم ولى در فورم ‎260‎ دروستش كردم ايا مشكلى پيش مياد ?دووه‌م من چند اشتباه‌ حرفى كردم ايا اين مشكل ساز ميشه‌ برام ?
خيلى ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز ممنون ميشم جواب بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
از محبت هميشگيتون ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-28 ساعت 09:10)amirfarhan نوشته:  از محبت هميشگيتون ممنونم

دوست عزيز اينقدر نگران نباشيد اينا اشتباهاتي نيست كه اينقدر باعث نگراني شما بشه فقط قبل از قسم توضيح بدين يادمه تو يكي از فرومهامال سال قبل خوندم طرف اينقدر داغون فرمشو پر كرده بود كه افسيربهش گفته برو اصلاح كن و دو روز بعد مجددابيا براي مصاحبه و يا حتي يكي از دوستانمون اصلا فرم همراهانشو پر نكرده بودن ولي در امضاشون الان درواشنگتن نوشتن كه هستن
اميد به خدا داشته باشيد و فقط صبور باشيد و بدوراز استرس كاراتونو پيش ببريد من خودمم دانشجو هستم ولي اصلا تو فرم ننوشتم يعني متوجه سوال نشدم و انلاك نكردم و روز مصاحبه توضيح خواهم داد
به اميد موفقيت وروزاهاي دور از استرس براي همه
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: ghasoo ، amirfarhan
دوستان خواهيش ميكنم كمك كنيد ...
من در فورم شركت در لاتارى اسم پدر بزگم را بجاى اسم فاميل نوشتم ولى در فورم 260 دروستش كردم و 10 روز ديگر مصاحبه‌ دارم ايا كيسم ريجيكت ميشه‌ ?و ايا لازم هست اين اشتباهرا به‌ kcc مكاتب كنم ? ممنون از كمك كردنتون ....
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان خواهيش ميكنم كمك كنيد ‎...‎
من در فورم شركت در لاتارى اسم پدر بزگم را بجاى اسم فاميل نوشتم ولى در فورم ‎260‎ دروستش كردم و 10 روز ديگر مصاحبه‌ دارم ايا كيسم ريجيكت ميشه‌ ?و ايا لازم هست اين اشتباهرا به‌ ‎kcc‎ مكاتب كنم ? ممنون از كمك كردنتون ‎....
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان