کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-11-10 ساعت 15:36)saeidsh نوشته:  
(2016-11-10 ساعت 14:38)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-10 ساعت 14:06)saeidsh نوشته:  دانشگاه بهشون ریز نمرات رو میدن من وقتی درخواست اصل مدرک لیسانسم رو کردم علاوه بر اصل مدرک به من ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی رو دادن. اصل مدارک دبیرستان و چپیش دانشگاهی در مدرسه است. در مورد هنرستان واقعا اطلاع ندارم ولی اصل مدرک هنرستان در خود هنرستان باید باشه فکر کنم.

من یکی از دوستانم وضعیتی که گفتمو داره .البته هنوز معلوم نیست که قبول شده یا نه ااا?
فقط میخاستم ببینم اگر اینطور بشه چکار باید کرد.
ممنونم از جوابتون

دوستتون موقع ثبت نام لاتاری حتما گزینه some university courses را انتخاب کرده باشه ازش آخرین مدرک تحصیلی رو میخوان اگر هم vocational degree زده یعنی هنرستانیه باز هم اون آخرین مدرکشو ازش میخوان وقتی مدرک از چیزی نداره که ازش نمیخوان.

خیل ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچها من یسوال برام پیش اومده
ایا اسپانسر داشتن خوبه یا بد؟؟
ی جاهایی خوندم لازمه یه جاهایی گفتن نه
اگه نداشته باشید بهتره و مراحل کاریتون زودتر تمام میشه و الی اخر.
در اخر جواب چیه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-11 ساعت 15:32)پریسا74 نوشته:  سلام بچها من یسوال برام پیش اومده
ایا اسپانسر داشتن خوبه یا بد؟؟
ی جاهایی خوندم لازمه یه جاهایی گفتن نه
اگه نداشته باشید بهتره و مراحل کاریتون زودتر تمام میشه و الی اخر.
در اخر جواب چیه؟؟

سلام
میگن نداشته باشی بهتره چون ممکن بخوان اون اسپانسر رو چک کنن و بفهمن چیکاره هست و اینا و بهت AP بخوره.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-10 ساعت 12:09)saeidsh نوشته:  
(2016-11-10 ساعت 01:45)hameddjj نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 19:21).LEADER نوشته:  سلام خسته نباشید.اونایی که پاسپورت ندارن و خدمت نرفتن باید چیکار کنن؟ممون میشم جواب بدین

این افراد ادم های بی صلاحیتی هستن که فرهنگ استفاده از یه مورد مجانی رو ندارن و فقط جای دیگران و پر میکنن و باعث ناراحتی دیگران و خودشون و خانوادهشون میشن با کار ها و انتخاب های نادرست

دوست عزیز سلام
کسانی که خدمت نرفتن شرایط دارد. بعد از اینکه درش شما در هر مقطع تحصیلی تمام شد. شما 1 سال وقت دارید که دفترچه آماده به خدمت خود را ارسال کنید. وقتی که ارسال کردید، بعد از یک هفته برگ سبز آماذه به خدمت دریافت میکنید. با این برگ میتونید اصل مدارک تحصیلی خود و حتی پاسپورت بگیرین. تا 2 ماه قبل از تازیخ درج شده در برگه سبز میتونید یک سفر خارجی با وثیقه 15 میلیونی داشته باشید.
نکته: اگر مدرک لیسانس به بالا دارید حتی میتوانید تاریخ درج شده در برگ اعزامی خود را 2 ماه عقبتر بندازید.

این شرایط هست درسته اما ..خودتون م میدونید این شرایط رفتن درس نیست ..خودتونم خوب میدونید خیلیا چون میبینن برن دیگه نباید برگردن با این شرایط بی خیال لاتاری میشن ....چرا ملت خودشونو میزنن به اون راه .....بابا ما خدمت کردیم ..شما هم باید برید .... ادم درست حسابی میریه ...نزنید این حرف ها رو

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. کسی محل مصاحبش جایی غیر از آنکارا یا ایروان یا ابوظبی هست و یا تجربه ای داره؟ مثلا گوانگجو یا سیدنی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام برای رفتن مصاحبه به ابوضی و ایروان حتما باید ویزا بگیریم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-12 ساعت 22:47)پریسا74 نوشته:  سلام برای رفتن مصاحبه به ابوضی و ایروان حتما باید ویزا بگیریم؟

ایروان که ویزا رو برداشتن وقتی میاید تو فرودگاه ایروان یه مهر اقامت 3ماهه تو پاسپورتتون میزنن. ابوظبی فک میکنم ویزا میخواد ولی نمیدونم شرایطشو.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrcivil
(2016-11-12 ساعت 23:00)saeidsh نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 22:47)پریسا74 نوشته:  سلام برای رفتن مصاحبه به ابوضی و ایروان حتما باید ویزا بگیریم؟

ایروان که ویزا رو برداشتن وقتی میاید تو فرودگاه ایروان یه مهر اقامت 3ماهه تو پاسپورتتون میزنن. ابوظبی فک میکنم ویزا میخواد ولی نمیدونم شرایطشو.
پس یعنی برای ایروان لازم نیست درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-12 ساعت 23:31)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 23:00)saeidsh نوشته:  

ایروان لازم نداره و تو خود فرودگاه اکی میشه و در مورد ابوظبی تو سفرنامه های ابوظبی توضیحات در موردش هست
لطفا امضاء خودتون رو هم تکمیل کنید
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrcivil
(2016-11-13 ساعت 00:02)Paniz888 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 23:31)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 23:00)saeidsh نوشته:  ایروان که ویزا رو برداشتن وقتی میاید تو فرودگاه ایروان یه مهر اقامت 3ماهه تو پاسپورتتون میزنن. ابوظبی فک میکنم ویزا میخواد ولی نمیدونم شرایطشو.

ایروان لازم نداره و تو خود فرودگاه اکی میشه و در مورد ابوظبی تو سفرنامه های ابوظبی توضیحات در موردش هست
ممنون .بله این چندروزه خیلی سفرنامه خوندم.
کدوم قسمت باید امضا رو تکمیل کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-13 ساعت 00:07)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 00:02)Paniz888 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 23:31)پریسا74 نوشته:  پس یعنی برای ایروان لازم نیست درسته؟

از بالای صفحه ای که مشاهده میکنید سمت راست ، وارد قسمت کنترل پنل کاربر میشوید و سپس قسمت تنظیمات حساب کاربری و ویرایش امضاء
امضاء با فرمت مشخص که سایر دوستان دارند هست
تشکر فراوان
3  may  :  ?
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
16

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

سلام به همه
بنده برنده لاتاری هستم با کیس نامبر ‎7xxx‎
من چند سوال داشتم خوشحال میشم اگه جواب بدین و من را راهنمایی کنین
بنده متاهل هستم و یک فرزند ‎2/5‎ ساله دارم.
1. من دیپلم کاردانش دارم و چون میدونستم که حداقل مدرک داشتن پیش دانشگاهیه سریعا اقدام کردم و تو دونوبت خرداد و شهریور تونستم مدرک پیش دانشگاهیم را بگیریم البته از طریق اموزش از راه دور! لازمه که بگم دیپلم بنده مکانیک بود و مدرک پیش دانشگاهیم انسانی هست البته من هنوز فرم ‎260‎ خودم را پر نکردم صبر کردم تا نتایج پیش دانشگاهی اعلام بشه و بعد فرم را پر کنم
اما وقتی خواستم فرم را پر کنم اطلاع پیدا کردم که سفارت آمریکا مدرک پیش دانشگاهیه شبانه یا همون اموزش از راه دور را قبول نداره!
پس سریعا دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم که تا خرداد حداقل 43 واحد را پاس کنم البته من قبلا در همین دانشگاه 22 واحد گذرانده بودم که بعد از تغییر رشته 18 واحد ان را از من قبول کردن و من اکنون 19 واحد هم گرفته ام.
به من گفته شده الان که فرم را پر میکنم بزنم در حال تحصیل!
سوالم اینه اگر به فرض نوبت مصاحبه من تو خرداد باشه و من با قبولی این 19 واحد 37 واحد قبولی داشته باشم بنده در خرداد که هنوز امتحانات ترم 2 را نداده ام پس تکلیف چه میشود؟
ایا سفارت همان در حال تحصیل را از من قبول میکه؟
خیلی مردد هستم خواهشا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه تا من فرمم را پر کنم
2.سوال دیکم درمورد واکسیناسیونه !
بنده به هلال احمر مراجعه کردم و کارت واکسیناسیون برای خودم و خانواده ام تهیه کردم و واکسنامون را زدیم البته دو مرحلش را و مرحله بعدشون تو بهمن ماه هست به من گفته شده چون مصاحبم قطعا سال دیگه هست زود اقدام کردین و سفارت این واکسنارو قبول نداره!!!
ممنون میشم اگر جواب سوالاتم را بدین
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
16

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

سلام به همه
بنده برنده لاتاری هستم با کیس نامبر ‎7xxx‎
من چند سوال داشتم خوشحال میشم اگه جواب بدین و من را راهنمایی کنین
بنده متاهل هستم و یک فرزند ‎2/5‎ ساله دارم.
1. من دیپلم کاردانش دارم و چون میدونستم که حداقل مدرک داشتن پیش دانشگاهیه سریعا اقدام کردم و تو دونوبت خرداد و شهریور تونستم مدرک پیش دانشگاهیم را بگیریم البته از طریق اموزش از راه دور! لازمه که بگم دیپلم بنده مکانیک بود و مدرک پیش دانشگاهیم انسانی هست البته من هنوز فرم ‎260‎ خودم را پر نکردم صبر کردم تا نتایج پیش دانشگاهی اعلام بشه و بعد فرم را پر کنم
اما وقتی خواستم فرم را پر کنم اطلاع پیدا کردم که سفارت آمریکا مدرک پیش دانشگاهیه شبانه یا همون اموزش از راه دور را قبول نداره!
پس سریعا دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم که تا خرداد حداقل 43 واحد را پاس کنم البته من قبلا در همین دانشگاه 22 واحد گذرانده بودم که بعد از تغییر رشته 18 واحد ان را از من قبول کردن و من اکنون 19 واحد هم گرفته ام.
به من گفته شده الان که فرم را پر میکنم بزنم در حال تحصیل!
سوالم اینه اگر به فرض نوبت مصاحبه من تو خرداد باشه و من با قبولی این 19 واحد 37 واحد قبولی داشته باشم بنده در خرداد که هنوز امتحانات ترم 2 را نداده ام پس تکلیف چه میشود؟
ایا سفارت همان در حال تحصیل را از من قبول میکه؟
خیلی مردد هستم خواهشا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه تا من فرمم را پر کنم
2.سوال دیکم درمورد واکسیناسیونه !
بنده به هلال احمر مراجعه کردم و کارت واکسیناسیون برای خودم و خانواده ام تهیه کردم و واکسنامون را زدیم البته دو مرحلش را و مرحله بعدشون تو بهمن ماه هست به من گفته شده چون مصاحبم قطعا سال دیگه هست زود اقدام کردین و سفارت این واکسنارو قبول نداره!!!
ممنون میشم اگر جواب سوالاتم را بدین
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-13 ساعت 09:22)Paniz888 نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 00:07)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 00:02)Paniz888 نوشته:  ایروان لازم نداره و تو خود فرودگاه اکی میشه و در مورد ابوظبی تو سفرنامه های ابوظبی توضیحات در موردش هست

از بالای صفحه ای که مشاهده میکنید سمت راست ، وارد قسمت کنترل پنل کاربر میشوید و سپس قسمت تنظیمات حساب کاربری و ویرایش امضاء
تشکر فراوان

فکر کنم امضا درست شد
ممنون از راهنماییتون
لاتاری???
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2016-11-13 ساعت 13:08)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 09:22)Paniz888 نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 00:07)پریسا74 نوشته:  ممنون .بله این چندروزه خیلی سفرنامه خوندم.

تشکر فراوان

فکر کنم امضا درست شد
ممنون از راهنماییتون

امضاء بسیار گویا است Big Grin
سپاس
3  may  :  ?
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان