کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-05-05 ساعت 08:47)hamedDV نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 23:06)dizgaran نوشته:  من هر کاری میکنم میگه اطلاعات اشتباهه.از ریکاوری خود سایت استفاده میکنم برای 2016 درست جواب میده اما برای 2017 میگه اطلاعات نادرسته.چکار میشه کرد که حداقل بفهمیم برنده شدیم یا نه
دوست عزیز اینطور بنظر می رسد امثال یه خطای نوظهور به آلبوم خطاهای سیستم اعلام نتایج اضافه شده گویا کسانی که برنده شده اند اگه در قسمت بازیابی کانفیرمیشن نامبر اطلاعاتشان را وارد کنند تا کانفیرمیشن نامبر را بازیابی کنه پاسخ میده اطلاعات نادرسته از برندگان امسال خواهشمندم یکی زحمت بکشه چک کنه ببینه برای او هم این پیغام را میده یا نه؟
بسیار ممنون و سپاسگزار خواهم شد اگر یکی از دوستان سریع نتیجه را بمن بگه
بی صبرانه منتظر راهنمایی یکی از برندگان امسال یعنی 2017 هستم

من هم خواهرم توی همین وضعیت هست
توی هیچ قسمتی قبول نمیکنه کیس نامبرش رو
دوستانی ک چک کردن اینطور بودن لطف کنن یه اطلاع بدن
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedDV
سلام دوستان شما با موبایل جوابو چک کردین یا کامپیوتر؟ باز نمیکنه...میگه غلطه اطلاعاتت

پاسخ
تشکر کنندگان:
[IMG][/IMG]

پاسخ
تشکر کنندگان:
این چی میگه ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
دوستان من کد کسی رو که براش ثبت نام کردم هرچی میزنم میگه اشتباهه. هم اسمش زدم هم فامیل اما باز هم میگه اشتباهه.
جالبه که کد لاتاری پارسالش میزنم جواب میده اما برا امسالش نه.
کسی مشکلش می دونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: PERSIA_QI
سلام به همه عزیزان
امسال نیز مثل دفعات قبل...

‎2009:‎
HAS ‎NOT BEEN SELECTED
‎2010:‎
HAS ‎NOT BEEN SELECTED
‎2011:‎
HAS ‎NOT BEEN SELECTED‎
2012:
‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2013:
‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2014:
‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2015:
‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2016:
‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2017:
‎HAS NOT BEEN SELECTED‎

البته امیدوارم که روزی قبول شوم
کاش آن روز دیگه دیر نشده باشه

به همه عزیزان که قبول شدن تبریک میگم.
در پناه خدا باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedDV ، حامد ، ebrahim1e ، Moslem.Lotfi ، sepideh1234 ، jalayevatan
(2016-05-05 ساعت 13:42)zey.bin نوشته:  سلام دوستان شما با موبایل جوابو چک کردین یا کامپیوتر؟ باز نمیکنه...میگه غلطه اطلاعاتت

احتمال داره شما کانفیرمیشن نامبر را درست وارد نمی کنی دوست عزیز این جدول رو دقت کن ببین موقع وارد کردن کانفیرمیشن نامبر آیا حروف و اعداد را دقیقاَ مطابق این جدول وارد میکنی یا نه؟
[عکس: xbo2azcb55qmoxf0frss.gif]
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234
(2016-05-05 ساعت 13:47)motehayyer نوشته:  سلام.
دوستان من کد کسی رو که براش ثبت نام کردم هرچی میزنم میگه اشتباهه. هم اسمش زدم هم فامیل اما باز هم میگه اشتباهه.
کسی مشکلش می دونه؟
احتمال داره شما کانفیرمیشن نامبر را درست وارد نمی کنی دوست عزیز این جدول رو دقت کن ببین موقع وارد کردن کانفیرمیشن نامبر آیا حروف و اعداد را دقیقاَ مطابق این جدول وارد میکنی یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-05 ساعت 13:56)hamedDV نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 13:47)motehayyer نوشته:  سلام.
کسی مشکلش می دونه؟
احتمال داره شما کیس نامبر را درست وارد نمی کنی دوست عزیز این جدول رو دقت کن ببین موقع وارد کردن کیس نامبر آیا حروف و اعداد را دقیقاَ مطابق این جدول وارد میکنی یا نه؟

والا هر چی زدم نشد.
چرا امسال همش با اسم کوچیک جواب میده؟!!
من چند تا کیس رو زدم فقط با اسم کوچیک جواب می داد!!
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedDV ، mehre cyrus ، j@vad
منو همسرمم امسال قبول نشدیم [CRYING FACE][CRYING FACE]

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234
زندگی حتی وقتی انکارش می کنی، حتی وقتی نادیده اش می گیری، حتی وقتی نمی خواهی اش از تو قوی تر است. از هر چیز دیگری قوی تر است . آدم هایی که از بازداشتگاه های اجباری برگشته اند دوباره زاد و ولد کردند. مردان و زنانی که شکنجه دیده بودند ، که مرگ نزدیکانشان و سوخته شدن خانه هاشان را دیده بودند ، دوباره به دنبال اتوبوس ها دویدند ، به پیش بینی هواشناسی با دقت گوش کردند و دخترهایشان را شوهر دادند . باور کردنی نیست اما همین گونه است . زندگی از هر چیز دیگری قوی تر است ....
باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد . آن قدر که اشک ها خشک شوند ، باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد . به چیز دیگری فکر کرد . باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد....
انا...
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedDV ، j@vad ، رامشه ، dv2017 ، Moslem.Lotfi ، sepideh1234 ، lighthouse ، sorkhfam ، jalayevatan ، Pedraaam
سلام بر دوستان عزیز برنده شده و برنده نشده خواستم بگم منم برای چند نفر ثبت نام کردم ولی متاسفانه هیچ کدام برنده نشدن
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedDV ، Moslem.Lotfi ، sepideh1234
(2016-05-04 ساعت 13:07)hosein gold نوشته:  سلام دوستان من واسه خانومم رو زدم نوشت قبول نشده ولی واسه خودمو میزنم مینویسه اطلاعات اشتباه است یا ‎session timed‎ outمیزنه باید چکار کنم

هر روز چک کنید من پارسال همین مشکل و داشتم که بعدش قبول شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، sepideh1234 ، DIVE
(2016-05-05 ساعت 12:12)chakavakl نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 08:47)hamedDV نوشته:  [quote='dizgaran' pid='709207' dateline='1462386975']
من هر کاری میکنم میگه اطلاعات اشتباهه.از ریکاوری خود سایت استفاده میکنم برای 2016 درست جواب میده اما برای 2017 میگه اطلاعات نادرسته.چکار میشه کرد که حداقل بفهمیم برنده شدیم یا نه
دوست عزیز اینطور بنظر می رسد امثال یه خطای نوظهور به آلبوم خطاهای سیستم اعلام نتایج اضافه شده گویا کسانی که برنده شده اند اگه در قسمت بازیابی کانفیرمیشن نامبر اطلاعاتشان را وارد کنند تا کانفیرمیشن نامبر را بازیابی کنه پاسخ میده اطلاعات نادرسته از برندگان امسال خواهشمندم یکی زحمت بکشه چک کنه ببینه برای او هم این پیغام را میده یا نه؟
بسیار ممنون و سپاسگزار خواهم شد اگر یکی از دوستان سریع نتیجه را بمن بگه
بی صبرانه منتظر راهنمایی یکی از برندگان امسال یعنی 2017 هستم

من هم خواهرم توی همین وضعیت هست
توی هیچ قسمتی قبول نمیکنه کیس نامبرش رو
دوستانی ک چک کردن اینطور بودن لطف کنن یه اطلاع بدن

[/quoبرای من و داداشم همین پیغام میده؟
مشکل چیه؟ از دوستان کسی میدونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedDV
(2016-05-05 ساعت 13:58)motehayyer نوشته:  والا هر چی زدم نشد.
چرا امسال همش با اسم کوچیک جواب میده؟!!
من چند تا کیس رو زدم فقط با اسم کوچیک جواب می داد!!

حتما توی فرم ثبت نام اسم کوچیک رو به جای نام فامیلی زدید بدبختشون کردید و گرنه نه من و نه دوستام هیچکدوم مشکلی نداشتیم. (البته هیچکدوم برنده هم نشدیم Cool )
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedDV ، sepideh1234

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان