کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط عکس متقاضی
(2016-10-22 ساعت 16:27)AALOOSHKA نوشته:  Please reposition photo so that it fills the guidance square.  If doing so results in the head being positioned outside of the ovals, then you must select a different photo.

این ارور یعنی چی؟  من عکسم را عکاسی گرفتم ولی این ارور میده

سلام، براي من هم وقتي مي خواهم عكس رو crop كنم همين ارور رو ميده كسي از دوستان ممكنه راهنمايي كنه
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 16:49)leila79 نوشته:  سلام دوستان من عکس پارسالمو گذاشتم . ایرادی داره؟؟؟ اصلا جایی نگفته نباید برا پارسال باشه. اگر ایراد داره میشه اصلاحش کنم؟؟؟

دقیقا گفته عکس باید جدید باشه : حداکثر تا شش ماه پیش. و دقیقا گفته که استفاده از عکس پارسال باعث رد شدن کیس می شه.
متاسفانه امکان اصلاح اطلاعات وجود نداره.
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 11:44)رضا٨٦ نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 16:27)AALOOSHKA نوشته:  Please reposition photo so that it fills the guidance square.  If doing so results in the head being positioned outside of the ovals, then you must select a different photo.

سلام، براي من هم وقتي مي خواهم عكس رو crop كنم همين ارور رو ميده كسي از دوستان ممكنه راهنمايي كنه

پیشنهاد من اینه که از یک نرم افزار برای آماده کردن عکس استفاده کنین. از سایت بالا هم برای چک کردن نهایی استفاده کنین.
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 13:25)m64kh نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 16:49)leila79 نوشته:  سلام دوستان من عکس پارسالمو گذاشتم . ایرادی داره؟؟؟ اصلا جایی نگفته نباید برا پارسال باشه. اگر ایراد داره میشه اصلاحش کنم؟؟؟

دقیقا گفته عکس باید جدید باشه : حداکثر تا شش ماه پیش. و دقیقا گفته که استفاده از عکس پارسال باعث رد شدن کیس می شه.

دوست عزیز من عکس چند سال پیش رو گذاشتم مشکلی پیش نیومد حتی برای دختر 6 ساله ام عکس نوزادیش رو گذاشته بودم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 17:35)sahar2016 نوشته:  

دوست عزیز من عکس چند سال پیش رو گذاشتم مشکلی پیش نیومد حتی برای دختر 6 ساله ام عکس نوزادیش رو گذاشته بودم.

امسال ظاهرا این مورد رو جدید گذاشتن:
توی پی دی اف راهنمای ثبت نام صفحه 6 پاراگراف اول خط چهارم این موضوع رو صراحتا قید کرده:

Do not submit an old photograph. Submitting the same photograph that you submitted with last year’s entry will result in disqualification.
تشکر کنندگان:
دوستان عرض سلام

این عکس درسته؟ پس زمینه یکم تیره شده و کاملا سفید نیست .عکس کاملا بدون ویرایشه .

ممنونم

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
من هم هرکاری کردم نرم افزار خود سایت این ارور رو میده کورپ نمیکنه
Please ‎reposition photo so that it fills the guidance square.‎ If ‎doing so results in the head being positioned outside of the ovals, then you must select a different photo.
تشکر کنندگان:
سلام،عکس ارسال شده اگه با مقنعه باشه، روز مصاحبه هم باید با مقنعه حتما بریم یا میشه بی حجاب رفت؟
تشکر کنندگان:
سلام
با نرم افزار های دیگری مانند فوتوشاپ کروپ کنید
هیچ مشکلی وجود ندارد
% 23 ▓▓▓▓▓▓▓▓
Loading►...Please Wait◄
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 11:44)رضا٨٦ نوشته:  

سلام اولا دقت بفرمایید سر و صورت داخل کادرها باشند ثانیا روی نشانگر بزرگنمایی زیر عکس کلیک کنید یک مقدار جزیی متناسب با سرتون تصویر بزرگ تر بشه مشکل حل میشه و کراپ میکنه.
تشکر کنندگان:
دوستان حتما باید با برنامه خود سایت کراپ کنیم ؟ چون عکسی که من گرفتم با کراپ کردن تقریبا 5% تغییر میکنه
تشکر کنندگان:
دوستان برای نوزاد 4 روزه هم باید عکس گرفت؟
شماره کیس: 2013x8000|رویت قبولی: 1May|ارسال : 09JUNE By DHL |کارنت: 10 April |مصاحبه :آخر June ابوظبی |تعداد افراد:2 | به دلیل بعضی مشکلات نتوانستم بروم
تشکر کنندگان:
(2016-11-02 ساعت 15:30)hassanes نوشته:  دوستان برای نوزاد 4 روزه هم باید عکس گرفت؟

بله
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان:
(2016-11-02 ساعت 15:30)hassanes نوشته:  دوستان برای نوزاد 4 روزه هم باید عکس گرفت؟

برای عکس نوزاد پیشنهاد شده بچه رو بذارین روی یک ملافه سفید، صورتش رو به دوربین که شد ازش عکس بگیرین.
تشکر کنندگان: hassanes

یعنی من از الان رد شدم !!!!!!
تشکر کنندگان: hassanes

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان