کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
سلام و دورد.
من ثبت نام2018 را انجام دادم
به امید روز های خوب تا اریبهشت1396ببینیم خدا چی می خواهد.
فکرکنم با امسال 6.یا7امین ساله که ثبت نام کردم.
تشکر کنندگان: alirezanz ، m_ganj ، kkr200 ، ebrahim1e ، copol ، pishtaz611 ، Azarakhsh43
سلام به همه ی دوستان چه قدیمی و چه جدید. امسال برخلاف سالهای گذشته ثبت نام رو میخوام بزارم دقیقه نود انجام بدم. وقت اضافه اگر داشت حتما میذاشتم وقت اضافه. اینم یه مدلی ببینیم چی میشه.
به امید شادی همتون در زمان اعلام نتایج.
انشاالله در تاپیک شمارش معکوس بعد از بازگشایی در خدمت خواهیم بود.
بدرودد
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: alirezanz ، kkr200 ، sasybala69 ، copol ، hosseinix
(2016-10-24 ساعت 21:56)Reza2018 نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 23:47)Farzad Immigrant نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 23:29)Reza2018 نوشته:  به خدا اگه 55 هزار نفر انتخاب میکردن برند آمریکا 55 هزار تا دیگه رم انتخاب میکردن خرج صفر برنده هارو بدن ما مهاجرسرایی جزوع گروه دوم میشدیم

چرا عجز و لابه میکنی؟؟؟
وقتی سالی مثل امسال 3 میلیون نفر اسم مینیویسن از ایران و تعداد سلکت شدها بیشتر از 4000 نفر نیست. انتظار داری قبول شی.
فکر کن برای سرگرمی ثبت نامیکنی

کلا از ایران 300 هزار نفر  حدا اکثر مینویسن 6 هزار نفر برنده میشند بریند تو ویکی پدیا(انگلیسی البته) ببین

شوخی میکنین دیگه؟؟؟؟
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: kkr200
(2016-10-25 ساعت 13:09)alirezanz نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 21:56)Reza2018 نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 23:47)Farzad Immigrant نوشته:  چرا عجز و لابه میکنی؟؟؟
وقتی سالی مثل امسال 3 میلیون نفر اسم مینیویسن از ایران و تعداد سلکت شدها بیشتر از 4000 نفر نیست. انتظار داری قبول شی.
فکر کن برای سرگرمی ثبت نامیکنی

کلا از ایران 300 هزار نفر  حدا اکثر مینویسن 6 هزار نفر برنده میشند بریند تو ویکی پدیا(انگلیسی البته) ببین

شوخی میکنین دیگه؟؟؟؟

عصبی نشو، جوونی کرد Big Grin
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: alirezanz
(2016-10-24 ساعت 21:01)ali_95 نوشته:  سلام به همه. من چهار پنج سالی هست که دارم شرکت می کنم. اما امسال شرایطم متفاوت هستو خدمتمو شروع کردم. و تا اردیبهشت دو سال دیگه هم (97) طول می کشه. حالا از مشاورا و بچه ها می خواستم بپرسم که امسال شرکت کنم یا نه. چون خودم اطلاعاتی دارم حتی اگر برنده هم بشم اصلا مگر تا تیر ماه بالفرض زمانی برای مصاجبه باز هست که من بخوام برم تازه مصاحبه م رو بکنم؟
البته یک امیدی به کسری خدمت دو سه ماه بس..ج دارم که هنوز نرفتم دنبالشو اصلا نیت داشتم برم بگم عضویتم رو اونجا لغو کنن. حالا یه سوال جنبی هم میخواستم برای آینده بپرسم، آیا همین عضویت و کارت فعالی بس..ج و خدمت کردن در س..ه برای برنده ها و مصاحبه مشکل ساز خواهد شد و یا خیر؟ چند موردی قبلا تو انجمن گشتم که تو س... خدمت کرده بودند و با ویزاشون موافقت شده بود. الان اوضاع چطوره؟
منتظر پاسختون هستم.
ممنون

در مورد سربازی رفتنتون که نظر من اینه ثبت نکنید ( نه اینکه بخیل باشم و نخوام تعداد ثبتنامی ها زیاد شه خودمم ثبتنام نکردم)
برای ترک کشور برای مصاحبه که بهتون گیر میدن 100% و مشکل هست...
بعدشم شما باید بعد از مصاحبه و گرفتن ویزا بری آمریکا یعنی عملا برای بار دوم باید طی یک سال از کشور خارج شی که تا جایی که من میدونم غیر ممکن هست و بهتون اجازه خروج نمیدن

بذارید بعد از خدمتتون ثبت نام کنید بهتره از نظر من

در مورد این که کجا خدمت کنی و ... برای همه حساسیت نشون میدن ولی نگران نباشید اگه پست خیلی مهمی نداشتید و ... احتمال گرفتن ویزاتون در حد بقیه هست ولی خب احتمال چ خوردنتون بیشتره
تشکر کنندگان: copol ، نسل سوخته ، hosseinix ، alirezanz
(2016-10-24 ساعت 23:57)m64kh نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 23:52)battosai نوشته:  تو این لینکی که شما فرستادین ما چیزی ندیدیم .

https://travel.state.gov/content/visas/e...stics.html

قسمت اول آمار ثبت نامی های سالهای مختلف
قسمت دوم آمار برندگان سالهای مختلف
و قسمت سوم هم تعداد ویزاهای صادر شده

همگی به صورت پی‌دی‌اف لینک شدن
می تونین دانلود کنین

داداش، رفیق این اماری که میدین تعداد ثبت نام تایید شده هست...
تو ایران 3-4 برابر این ثبت نام میشه ولی به دلیل "نفهمی" ( قصد توهین نداشتم ولی واقعیت هست ) ثبت نام ها آبکی صورت میگیرن...

کسی که اصلا براش مهم نیست حتی دنبال درست پر کردن فرم هم نمیره...
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، battosai ، alirezanz
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
تشکر کنندگان:
(2016-10-24 ساعت 23:52)battosai نوشته:  تو این لینکی که شما فرستادین ما چیزی ندیدیم .

می تونین دانلود کنین

منم از رو همین گفتم 3 میلیون نیست 300 هزارتا است انگار حدودای 500هزارتاست اینم 500 هزارتا هم اونایی اند که فرم پر کردن نه اونایی که وارد قرعه کشی شدند حالا خدا میدونه چنتا از این 500 هزار تا وارد قرعکشی بشند
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
تشکر کنندگان:
(2016-10-25 ساعت 22:45)Reza2018 نوشته:  

می تونین دانلود کنین

منم از رو همین گفتم 3 میلیون نیست 300 هزارتا است انگار حدودای 500هزارتاست اینم 500 هزارتا هم اونایی اند که فرم پر کردن نه اونایی که وارد قرعه کشی شدند حالا خدا میدونه چنتا از این 500 هزار تا وارد قرعکشی بشند

این 500 هزار نفر + 500 هزار نفری که به عنوان همراه هستن افرادی هستن که شرکت داده شدن
اونایی که شرکت داده نشدن از این آمار ها خیلی بیشترن
تشکر کنندگان:
(2016-10-24 ساعت 09:04)dvb3000 نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 23:43)Essy نوشته:  با سلام به همه
بچه هاى من بيشتر از ٢١ سال سن دارند بايد اسم انها را بنويسيم يا بايد عدد صفر را انتخاب بكنيم ، ممنون ميشم اگه كسى جواب درست بگه، موفق باشيد

در این قسمت تعداد فرزندان خود در روز ثبت نام را بنویسید. شما باید اسم بچه‌هایی که شما پدر یا مادرشان هستید و در روز ثبت نام مجرٌد و زیر ۲۱ سال دارند را بنویسید، حتی اگر از همسرتان جدا شده‌اید، بچه‌ها با شما زندگی نمی‌کنند و آن‌ها قسط مهاجرت به ایالات متحده را ندارند. علاوه بر این شما باید اسم و مشخصات فرزندانی(زیر ۲۱ سال و مجرٌد) که به فرزند خواندگی قبول کرده‌اید یا بچه‌های همسرتان هستند بنویسید حتی اگر از همسرتان جدا شده‌اید، با بچه‌ها زندگی نمی‌کنید و آن‌ها قسط مهاجرت به ایالات متحده را ندارند. در صورتی که اسم تمام فرزندان خود را مطابق بالا ننویسید در صورت قبولی به شما و افراد خانواده ویزا تعلٌق نمی‌گیرد. نیازی به نوشتن اسم فرزندانی که در روز ثبت نام شهروند ایالات متحده یا دارای گرین کارت هستند نمی‌باشد.

ممنون از جوابتان
تشکر کنندگان:
سلام، کسی که لاتاری برنده بشه و بره شهروند بشه،میتونه برای پدر و مادرش اقدام کنه؟؟؟؟؟؟؟
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: battosai
(2016-10-26 ساعت 08:46)elahe mousavi نوشته:  سلام، کسی که لاتاری برنده بشه و بره شهروند بشه،میتونه برای پدر و مادرش اقدام کنه؟؟؟؟؟؟؟

سلام
بله میتونه ولی با گرین کارت سالها طول میکشه که بتونید پدر و مادر رو برید
تشکر کنندگان: storagemeter ، elahe mousavi ، نسل سوخته ، alirezanz
(2016-10-26 ساعت 11:24)usamohajer نوشته:  
(2016-10-26 ساعت 08:46)elahe mousavi نوشته:  سلام، کسی که لاتاری برنده بشه و بره شهروند بشه،میتونه برای پدر و مادرش اقدام کنه؟؟؟؟؟؟؟

سلام
بله میتونه ولی با گرین کارت سالها طول میکشه که بتونید پدر و مادر رو برید

بعد از ۵ سال احتمالا؟؟؟؟
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: alirezanz
دوستان رتبه بدین به همدیگه
هرکس به من رتبه بده بهش رتبه میدم
5 برسونید رتبه ها رو
تشکر کنندگان: dvb3000 ، نسل سوخته ، Azarakhsh43
من یک سوال دارم. برای کسی که متولد ایران هست اما ساکن کشور دیگه ای هست، موقع ثبت نام Country of Eligibility for the DV Program رو باید ایران بزنه یا اون یکی کشوری که ساکن هست. اصلا وقتی اقامت یک کشور دیگه ای رو داری میشه از سهمیه اون کشور ثبت نام کرد یا حتما باید سهمیه ایران باشه؟
ورود به آمریکا: Nov,2012
شانس نام مستعار خداست آنجا که نمی خواهد امضایش پای داده هایش باشد...
تشکر کنندگان: storagemeter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان