کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال مهم مربوط به مدارک اسپانسر
دوستان عزیز
در مورد 2 امضا بودن فرم، علاوه بر 2 نفری که در این تاپیک اعلام کردن که فرمشون 1 امضا داشته دو نفر دیگه از دوستان هم بدون امضاء نفر دوم رفتن و مشکلی نداشتن. من فکر می کنم که مسئله مهمی نباشه.
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
بچه های 2008 هم نوشته بودند که فرم هاشون 1 امضا داشت و افسر قبول کرده بود.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
آقایان و خانمها خودتونو بیخودی اذیت نکنین این قضیه‌ی امضا توسط زن و شوهرا سپانسر هم یکی دیگه از اون جملات تاریخ گذشته است که تو نامه‌ی دوم سفارت آنکارا اومده تا ما آنکارا ای هارو بذاره سر کار و ازیتمون کنه و شما ابوظبی هارو هم به شک و تردید بندازه .
تشکر کنندگان: matrix
منم فکر میکنم شدیدا سرکاریه اونم درحالیکه جماعتی بدون اسپانسر مصاحبه را با موفقیت پشت سر دارن میذارن
الله اعلم!
تشکر کنندگان:
tehranipoor نوشته:
mohammad_usa نوشته:
tehranipoor نوشته: اسپانسر ما گفته من خودم فرم I-134 رو پر می کنم و می فرستم سفارت. به نظرتون این جوری مشکلی پیش نمیاد؟ من می خوام براش بنویسم که فرم امضا شده رو برای ما بفرسته ولی نمی دونم اگه احیاناً این کارو نکرد چی میشه.
با سلام
هیچ مشکلی پیش نمی آید فقط شماره ی کیس نامبر و نام و نام خانوادگیتان روی پاکت درج گردد فقط از ایشان بخواهید یک نسخه کپی از فرم رو برای شما بفرستدو اصلشون را به سفارت ارسال کند وشما هم کپی فرم را در روز مصاحبه باخود ببرید.

ممنون mohammad_usa همین کارو می کنم و امیدوارم حداقل کپیش رو برامون بفرسته.
حالا اگر اصرار داشت نمیشه یک راه دیگه وجود داره چون سفارت به کپی فرم نیاز داره میتوانید به اسپانسرتان بگویید که از فرم ها کپی بگیره اونها رو در پاکت بگذارد و به سفارت ارسال نماید.
تشکر کنندگان:
سلام
این فرم 134 اسپانسر یه اینستراکشن هم داره.
آیا توی این راهنماش یا خود فرم قید کرده که حتما همسر اسپانسر هم امضا کنه؟
تشکر کنندگان:
دوستان فکر می کنم این قضیه امضا فرم توسط همسر منتفیه، چون تقریباً اکثر بچه ها با فرم یک امضا رفته بودن.
به لینک زیر مراجعه کنید:
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...7#pid11097
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
mohammad_usa نوشته:
tehranipoor نوشته:
mohammad_usa نوشته:
tehranipoor نوشته: اسپانسر ما گفته من خودم فرم I-134 رو پر می کنم و می فرستم سفارت. به نظرتون این جوری مشکلی پیش نمیاد؟ من می خوام براش بنویسم که فرم امضا شده رو برای ما بفرسته ولی نمی دونم اگه احیاناً این کارو نکرد چی میشه.
با سلام
هیچ مشکلی پیش نمی آید فقط شماره ی کیس نامبر و نام و نام خانوادگیتان روی پاکت درج گردد فقط از ایشان بخواهید یک نسخه کپی از فرم رو برای شما بفرستدو اصلشون را به سفارت ارسال کند وشما هم کپی فرم را در روز مصاحبه باخود ببرید.

ممنون mohammad_usa همین کارو می کنم و امیدوارم حداقل کپیش رو برامون بفرسته.
حالا اگر اصرار داشت نمیشه یک راه دیگه وجود داره چون سفارت به کپی فرم نیاز داره میتوانید به اسپانسرتان بگویید که از فرم ها کپی بگیره اونها رو در پاکت بگذارد و به سفارت ارسال نماید.

ممنون mohammad_usa عزیز، پیشنهاد خیلی خوبی کردی چون همون طور که دوستان تازه مصاحبه شده نوشته بودن کپی فرم ها رو به تعداد نفرات از ما می خوان. با توجه به اینکه پس از ایمیل ما به اون (یک هفته پیش) مبنی بر اینکه فرم ها رو آماده کنه و بفرسته هنوز جوابی نیومده الان براش ایمیل می زنم و ضمناً به این بهونه می تونم بفهمم چی کار داره می کنه و چرا جوابی ازش نیومده. امیدوارم منصرف نشده باشه.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان عزیز من میخواستم ببینم آیا کسی میدونه که فرم i134 مدت اعتبار داره یا نه؟
لطفا" اگه کسی میدونه به ما هم بگه
با تشکر و آرزوی موفقیت برای تمام شما دوستان عزیز
تشکر کنندگان:
فرم I-134 یک سال اعتبار دارد
تشکر کنندگان:
البته فکر کنم برای سال بعدش باید کپی 1040 یا W2 اون سال را هم اضافه کنید.
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
مرسی بخاطره وقت و اطلاعاتی که در اینجا می گذارید .
من با این صحبت هایی که اینجا شد و اینکه اکثرا گفتن برای کسانی که اسپانسر ندارن سفارت ابوظبی خیلی بهتره تصمیم گرفتم یه ایمیل بزنم به KCC و محل مصاحبه ام رو از آنکارا به ابوظبی تغییر بدم .
نظر شما دوستان چیه ؟ به نظرتون من که اسپانسر ندارم این کار بهتره یا نه ؟
تشکر کنندگان:
لتفن فرمه 1040 را هم رو بگزاريد
تشکر کنندگان:
لتفن فرمه 1040 را هم رو بگزاريد
تشکر کنندگان:
payman R نوشته: لتفن فرمه 1040 را هم رو بگزاريد

ای واییییییییییی چرا شما اصلا نمی خواهید به خودتون زحمت بدید حداقل پستهای قبلی رو بخونید جواب این سوال شما اینجاست
من نمونه فرم رو گذاشته بودم
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...6#pid13966
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان