کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن کار
I apologize but I had to use this post as a placeholder since all other related topics were locked and I could not update my posts

چند وقتی هست به فکر اینم که یک پرونده کامل از روالی که طی ثبت نام، قبولی و ادامه برنامه های لاتاری طی می کنم تشکیل بدم که با جزییات کامل بتونم تجربه خودم رو شرح بدم.
از امروز و اینجا پستی هست که داستان قبولی من در لاتاری 2013 رو مستند می کنه. این پست تا به سرانجام رسیدن روال کاری این اتفاق سوال برانگیز به روز می شه.

قبل از قبولی:
  1. ثبت نام های قبلی:  DV2009 , DV2010 , DV2011 , DV2012
  2. ثبت نام: Sunday, October 23, 2011 2:49:27 AM EDT - یکشنبه 1 آبان 1390
  3. تعداد نفرات:  1 نفر - مرد - 26 ساله - ساکن اصفهان
  4. دیدن قبولی: Wednesday, May 30, 2012 17:15:28 IRDT - چهارشنبه 10 خرداد 1391
  5. در لحظه قبولی: دیدن قبولی، تجربه ای خشک کننده
بعد از دیدن قبولی تا کارنت شدن:
  1. کیس نامبر: 2013AS00001017
  2. سفارت: آنکارا
  3. تعداد نفرات:  1 نفر - مرد - 27 ساله - ساکن اصفهان
  4. ارسال فرم های اولیه به کی سی سی: Thursday, June 7, 2012 18:39 IRDT - پنجشنبه 18 خرداد 1391 با ایمیل (جزییات آماده سازی و ارسال ایمیل)
  5. دریافت تایید: Tuesday, June 12, 2012 18:39 IRDT - سه شنبه 23 خرداد 1391
  6. فعالیت در مهاجرسرا:  جدول برندگان 2013
  7. واکسیناسیون: واکسن های هپاتیت و مننژیت در مرکز هلال احمر اصفهان تزریق و کارت زرد از همین مرکز دریافت شد. (آدرس و مشخصات)، دونوبت واکسن MMR در مرکز بهداشت صفوی واقع در خیابان بزرگمهر جنب میدان احمد آباد تزریق شد، واکسن دیفتری-کزاز در مرکز ملاهادی سبزواری در خیابان شیخ مفید، نبش خیابان مصلا تزریق شد
  8. ترجمه: مدارک شامل شناسنامه، کارت ملی (با تاریخ انقضای جدید - چگونگی تعویض)، کارت معافیت تعویض شده (کارت طی 27 روز در طرح هوشمند سازی کارت های معافیت تعویض شد - جزییات)، مدرک پیش دانشگاهی، دانشنامه دوره های کاردانی و کارشناسی، سند آپاراتمان، گواهی کاری، گواهینامه رانندگی بدون مهر دادگستری و تایید وزارت امور خارجه - جزییات بیشتر
بعد از کارنت شدن تا مصاحبه:
  1. کارنت شدن: بولتن سپتامبر 2012
  2. دریافت نامه دوم: سه شنبه 4 مهر 1391 - تغییر محل مصاحبه به ایروان، ارمنستان توسط کی سی سی بدون درخواست (سرخود)، زمان تا زمان مصاحبه کمتر از 20 روز (نامه دوم)
  3. تکمیل کارت واکسن با تزریق واکسن های آبله مرغان و آنفلانزا
  4. تهیه تمکن مالی به مبلغ 52 میلیون تومان از بانک سامان به زبان انگلیسی و نرخ رسمی برابری ارز معادل 12260 ریال، 15 روز قبل از تاریخ مصاحبه
  5. دریافت وقت آزمایش پزشکی از Dr. Anush Ordyan برای 2 روز قبل از مصاحبه از طریق ایمیل anushordyan ات mail دات ru
  6. تهیه بلیط رفت و برگشت به ایروان، هواپیمایی آسمان کلاس Y با قابلیت تغییر زمان برگشت با پرداخت جریمه
  7. برنامه ریزی سفر برای اقامت 3 شب و چهار روز در آپارتمان مرکز شهر ایروان، جستجو و یافتن مکان اسکان بعد از ورود. (جزییات سفر و ورود به ایروان)
مصاحبه و دریافت ویزا:
  1. تست پزشکی در بیمارستان موراتسان زیر نظر Dr. Anush Ordyan روز 9 اکتبر 2012 (جزییات روز تست پزشکی)
  2. مصاحبه در سفارت امریکا در ایروان 11 اکتبر 2012 (جزییات روز مصاحبه)
  3. ارائه اصل مدارک و ترجمه آن ها قبل از مصاحبه با افسر مهاجرت شامل، پاسپورت (بدون ترجمه)، فرم های اصلاح شده، 2 قطعه عکس 2"در "2، کارت معافیت، شناسنامه، تمکن مالی (اصل مدرک به زبان انگلیسی)، دانشنامه دوره کارشناسی، پایان پیش دانشگاهی
  4. مصاحبه با افسر مهاجرتی و پاسخ به سوالات با محوریت دلیل معافیت و تخصص شغلی و دریافت ویزا بدون نیاز به طی مرحله کلیرنس، 11 اکتبر 2012
  5. دریافت مدارک پزشکی شامل کپی فرم سوابق واکسیناسیون و عکس رادیولوژی قفسه سینه از بیمارستان موراتسان 11 اکتبر 2012 ساعت 13:15 ایروان
  6. دریافت پاسپورت به همراه ویزای مهاجرتی امریکا و پاکت زرد قابل ارائه در گیت ورودی به امریکا، 17 اکتبر 2012، 16:30 ایروان (تصویر ویزا)
  7. اعتبار ویزا 6 ماه از زمان صدور تا 15 اپریل 2013
بعد از دریافت ویزا تا اولین ورود:
  1. تهیه بلیط رفت و برگشت هواپیما با پرواز قطری به مقصد Washington DC برای اپریل 2013.

بعد از ورود تا استقرار:
  1. ورود به امریکا: اپریل، اول، ۲۰۱۳، پرواز تهران-دوحه-واشنگتن دی سی، فرودگاه دالس ایرپورت، محل استقرار Elkridge, Maryland. سفرنامه - ورود
  2. ارسال رزومه در سایت های کاریابی: اپریل، هفتم، ۲۰۱۳ (رزومه یک نسخه ای با درج کلی سوابق کاری تخصصی در ایران)
  3. دریافت سوشال سیکیورتی کارد: اپریل، هشتم، ۲۰۱۳ (۷ روز بعد از ورود)
  4. دریافت زمان اولین مصاحبه کاری: اپریل، هشتم، ۲۰۱۳ (۱ روز بعد از ارسال رزومه)
  5. پیدا کردن کار: اپریل، دهم، ۲۰۱۳ (اولین مصاحبه، ۳ روز بعد از ارسال رزومه، شغل: طراحی و توسعه دهنده وب در شرکت با ۷ نفر پرسنل و سابقه ۱۰ سال، تمام وقت با مزایا و بیمه بیکاری، دوره آزمایشی ۳ ماه، دست مزد ۶۰٪ از میانگین پرداختی برای تخصص در کل امریکا) سفرنامه - استقرار و کار
  6. بازکردن حساب: اپریل، یازدهم، ۲۰۱۳ (بانک ولز فارگو دلیل انتخاب نزدیکی به محل زندگی، نوع Way2Save® Checking Package شامل حساب چکینگ و سیوینگ، دریافت آنی دبیت کارد موقت -بدون نام- و اپلای برای سیکیور کردیت کارد)
  7. امتحان آیین نامه رانندگی: اپریل، بیستم، ۲۰۱۳ (قبول خرداد!)
    شروع کار: اپریل، بیست و دوم، ۲۰۱۳ (رفت و آمد به محل کار: اتوبوس + پیاده روی)
  8. دریافت کردیت کارد: اپریل، بیست و دوم، ۲۰۱۳ (سیکیور کردیت کارت بانک ولز فارگو، مبلغ بلاک شده برای اعتبار ۱۵۰۰ دلار!)
  9. دریافت گرین کارد: اپریل، بیست و پنجم، ۲۰۱۳ (سبز رنگ، اعتبار ۱۰ سال)
  10. دریافت اولین چک حقوق: می، ششم، ۲۰۱۳ (مالیات کسر شده ۲۸٪)
  11. اجاره آپارتمان: می، یازدهم، ۲۰۱۳ (یکساله، در کلمبیا - مریلند، یک خوابه، دلیل انتخاب نزدیکی به محل کار)
  12. دریافت گواهینامه: می، چهاردهم، ۲۰۱۳ (گواهینامه رانندگی کلاس C ایالت مریلند، اعتبار دو سال)
  13. خرید خودرو: می، بیست و پنجم، ۲۰۱۳ (کار کرده، ۷۵٪ نقد، ۲۵٪ در چهار قسط بدون بهره)

هزینه ها:
  1. ارسال مدارک: 0 تومان ارسال اولیه مدارک به کی سی سی با ایمیل
  2. واکسیناسیون: 16500 تومان مننژیت، 3500+4000 تومان هپاتیت، 0 تومان MMR و دیفتری کزاز، 0 تومان کارت زرد (هلال احمر اصفهان)، 0 تومان آبله مرغان در پاستور (واکسن با تاریخ انقضای 15 روز)، 18500 ویزیت پزشک پاستور + صدور کارت زرد جدید (فرمودند کارت زرد جای دیگر را مهر نمی کنند) + 11850 تومان واکسن آنفلانزا و تزریق
  3. ترجمه: 117,000 تومان شامل 1.5 سری ترجمه مدارک
  4. چاپ عکس: 6000 تومان
  5. زیراکس و آماده سازی مدارک: 4200 تومان از ابتدا تا کنون
  6. هزینه های رفت و آمد داخل کشور و پارکینگ: 120,000 تومان
  7. بلیط هواپیما رفت و برگشت به ایروان با قابلیت تعویض بلیط برگشت: 520,000 تومان
  8. ویزای ورود به ارمنستان: 3000 درام
  9. اجاره آپارتمان در ایروان 10 شب و 11 روز: 290 دلار
  10. هزینه سفارت: 330 دلار
  11. تست پزشکی در ایروان: 45,000 درام
  12. هزینه های جاری در ایروان شامل خورد و خوراک، تاکسی، خرید سیم کارت، دسترسی اینترنت: 53,000 درام
  13. بلیط رفت و برگشت هواپیما برای سفر اول / پرواز قطری: 1,570,000 تومان
جمع کل هزینه ها
821,550 تومان + 880 دلار + 1,570,000 تومان
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
تشکر کنندگان: honey62 ، ملیحه مجید ، mrhj50 ، rezagh ، rouzbehdarvishi ، leader-m ، dv2017 ، milade ، ebram00009
(2012-06-30 ساعت 00:24)afs نوشته:  یک سوالی از دوستانی که در امریکا زندگی و کار می کنند یا اطلاعی در این زمینه دارند، داشتم

قاعدتا افرادی که در امریکا شاغل هستند بابت درآمدی که دارند مالیات هایی می پردازند حالا چه ایالتی باشه چه فدرال
سوال من این هست که اگر فردی در امریکا زندگی کنه و منبع درآمدی خارج از امریکا داشته باشه مثلا کسب و کاری در ایران داشته باشه یا سودی بابت داشتن سهام در ایران بهش تعلق بگیره و این درآمدها به حسابش در امریکا حواله یا واریز بشه، آیا باید این مبالغ رو هم به عنوان درآمد اظهار کنه و به دنبال اون مالیات بپردازه یا مالیات به پولی که به این شکل به دست میاره تعلق نمی گیره؟

تا جایی که میدونم همچین فردی که شما فرمودید بابت این درآمد هر چند هم اندک قانونا باید مبلغ کلانی به دولت بپردازد که همانا صرف آب خنک در زندان ایالتی هست!!! (رجوع شود به: بیت اول، شعر تحریم)
پاسخ
تشکر کنندگان: ملیحه مجید ، mrhj50 ، godot ، سیمین راد ، milade
(2012-06-30 ساعت 00:24)afs نوشته:  یک سوالی از دوستانی که در امریکا زندگی و کار می کنند یا اطلاعی در این زمینه دارند، داشتم

قاعدتا افرادی که در امریکا شاغل هستند بابت درآمدی که دارند مالیات هایی می پردازند حالا چه ایالتی باشه چه فدرال
سوال من این هست که اگر فردی در امریکا زندگی کنه و منبع درآمدی خارج از امریکا داشته باشه مثلا کسب و کاری در ایران داشته باشه یا سودی بابت داشتن سهام در ایران بهش تعلق بگیره و این درآمدها به حسابش در امریکا حواله یا واریز بشه، آیا باید این مبالغ رو هم به عنوان درآمد اظهار کنه و به دنبال اون مالیات بپردازه یا مالیات به پولی که به این شکل به دست میاره تعلق نمی گیره؟
دعوا سر اسمش هست اگر به عنوان دارایی شما باشه مالیاتی نداره ولی در امد باشه چرا ولی اونهم سقف معافیت زیادی داره حدود 90 هزار (اینو حسابدار من گفته ) اما مسئله انتقالش بحث دیگه ای هست که مقوله تحریمه ولی تا جاییکه من فهمیدم برای مبالغ پایین مشکلی نیست اما بیشترش رو مجوز اوفک یا کوپک ! یا پفک یا یه همچین چیزایی میخواد.

** فکر کنم این پستها باید به تاپیک مالیات منتقل بشه.

آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: emrah66 ، SH1A2R3 ، honey62 ، ملیحه مجید ، mrhj50 ، alitab ، milade
(2012-06-30 ساعت 03:42)soheilbadami نوشته:  

دعوا سر اسمش هست اگر به عنوان دارایی شما باشه مالیاتی نداره ولی در امد باشه چرا ولی اونهم سقف معافیت زیادی داره حدود 90 هزار (اینو حسابدار من گفته ) اما مسئله انتقالش بحث دیگه ای هست که مقوله تحریمه ولی تا جاییکه من فهمیدم برای مبالغ پایین مشکلی نیست اما بیشترش رو مجوز اوفک یا کوپک ! یا پفک یا یه همچین چیزایی میخواد.

** فکر کنم این پستها باید به تاپیک مالیات منتقل بشه.

سُهیل جان
اگه دارایی باشه با نشان دادن خیلی مدارک !! ممکنه یک جورایی بهت مجوز OFAC اما تا جایی که من میدونم اونم مالیات داره اما برای اون موردی که دوستمون پرسیدن یعنی داشتن کسب و کار در ایران یا کار برای شرکت ایرانی، اساسا قضیه بسیار خطرناک هست و جرم بزرگیه. قانون میگه برای کار برای شرکت ایرانی یا داشتن کسب و کار در ایران (حتی باز کردن یا داشتن یک حساب ساده بانکی!) باید مجوز OFAC گرفته بشه اما مسئله اینه که OFAC به این چیزها در شرایط عادی مجوز نمیده، ابدا! یک دسته از کسانی که شدیدا در این باره متضرر شدن، استادان دانشگاه خیلی رده بالا هستن که من هم در دانشگاه داشتم یکی دو تاشونو و اون زمان نصف سال آمریکا کار میکردن و نصف سال ایران، ولی با این قوانین یا کلا اومدن آمریکا یا کلا قید آمریکا رو زدن و موندن ایران.
در اینکه میشه اصلا حرفی از این مسائل به OFAC نزد حرفی نیست اما یک مثال ساده بزنم که یکی دو سال پیش یک استاد ایرانی دانشگاه پرینستون رو بخاطر دریافت فقط سی هزار دولار یعنی سی میلیون تومن اون زمان از طرف خانواده اش، انداختن زندان و نه ماه طول کشید که قاضی دلش به رحم بیاد و تبرئه اش کنه!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mmmsdeghi ، emrah66 ، afs ، pr.kia ، SH1A2R3 ، ملیحه مجید ، mrhj50 ، rezagh
خب یامی جان چطوری پس شما وقتی داری فرم مالیات پر میکنی از در امدهای خارج از امریکات میپرسه و اینکه پس ماها که حساب تو ایران داریم یعنی جرم کردیم ؟ البته من میدونم که این موضوعها رو اگر از 10 تا حسابدار و وکیل ارشد در اینجا بپرسی 10 تا جواب مختلف میگیری. کما اینکه حسابدار من که اسمی برا خودش تو این شهر داره به من میگه میتونی تا 5 سال هر چی پول میخوای بیاری بی مشکل ! و یک دستورالعمل هم به من نشون داد که مال کانونشون بود. والا ما هم موندیم از این بابتها ولی خب هر چه بیشتر احتیاط کنیم حتما معقولتره.
پاسخ
تشکر کنندگان: mmmsdeghi ، emrah66 ، laili ، afs ، pr.kia ، SH1A2R3 ، ملیحه مجید ، mrhj50 ، rezagh
(2012-06-30 ساعت 11:41)soheilbadami نوشته:  خب یامی جان چطوری پس شما وقتی داری فرم مالیات پر میکنی از در امدهای خارج از امریکات میپرسه و ...

مگه فرم مخصوص ایرانی هاست!!؟؟ Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، SH1A2R3 ، mrhj50
خوب اینجا سوالی که پیش میاد، اینکه عده ای از افرادی که از ایران در امریکا مشغول تحصیل هستند، خانواده هاشون براشون پول حواله می کنند، آیا اون ها هم دچار مشکل می شند یا این موضوع فقط در مورد افراد مقیم و شاغل صدق می کنه.
این طوری اگر این سختگیری به همین وحشتناکی که جناب yami عرض کردنند باشه که برای خیلی از افراد شاید این طور مهاجرت کردن و چشم پوشی از بخش بزرگی از زندگی و سرمایه گذاری هایی که در ایران دارند غیرقابل قبول باشه!
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdiii ، SH1A2R3 ، mrhj50 ، rezagh
(2012-06-30 ساعت 17:12)afs نوشته:  خوب اینجا سوالی که پیش میاد، اینکه عده ای از افرادی که از ایران در امریکا مشغول تحصیل هستند، خانواده هاشون براشون پول حواله می کنند، آیا اون ها هم دچار مشکل می شند یا این موضوع فقط در مورد افراد مقیم و شاغل صدق می کنه.
این طوری اگر این سختگیری به همین وحشتناکی که جناب yami عرض کردنند باشه که برای خیلی از افراد شاید این طور مهاجرت کردن و چشم پوشی از بخش بزرگی از زندگی و سرمایه گذاری هایی که در ایران دارند غیرقابل قبول باشه!

بیشتر ولی نه همه قوانین پفک! مال US Entityها هست یعنی شرکتها (ی ثبت شده در آمریکا حتی خارج آمریکا)، سیتیزنها و گرین کارتی ها.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdiii ، emrah66 ، SH1A2R3 ، mrhj50
(2012-06-30 ساعت 15:30)yami نوشته:  
(2012-06-30 ساعت 11:41)soheilbadami نوشته:  خب یامی جان چطوری پس شما وقتی داری فرم مالیات پر میکنی از در امدهای خارج از امریکات میپرسه و ...

مگه فرم مخصوص ایرانی هاست!!؟؟ Smile
دقیقا همین. یعنی مشکل اصلی انتقال پول با مرجع ایرانی هست نه لزوما داشتنش.

(2012-06-30 ساعت 11:51)zaherbin نوشته:  دوستان سرمایه دار در ایران شاید چند سال بتونید راحت زندگی کنید ولی سازمان پفکی(اوفاک) آخرش کار دستون میده .
اینها حتی آمار میزان مبلغ وارده دستی در فرودگاه که در فرم اظهارنامه آوردید دارند
و بد تر اون سیستم هوش مصنوعی کامپیوتری آنها فرم های مالیاتی و با میزان سرمایه شما (حالا به هر نحوی )تحلیل میکنه Rolleyes
فرمولاشو میتونید از حسابدارا بگیرید.
در ضمن گردش های چند دستی مثل(ایران -ترکیه-نروژ-آلمان-آمریکا)در حد صدم ثانیه استعلام میکنند
پیشنهاد من شرکت در یک بورس بین المللی است یا معاوضه ملک با ملک
ظاهر جان شما که اینجا بودی چرا ؟ کدوم کسر ثانیه. من چنین نظم و ترتیبی اینجا ندیدم یعنی اصلا چنین نیرو و سازمانی نمیتونه باشه. اما موضوع انتقالهای بزرگ یا مداوم چرا موضوعش فرق داره اما اینکه سازمانی برا کنترل حدود هزاران میلیون ! حساب بانکی به جزئ در امریکا هست برای من سنگینه.

پاسخ
تشکر کنندگان: zaherbin ، mrhj50
بله مسئله مسئله منبع پول از ایران هست. وگرنه با کسی که دارایی شو مثلا از اروپا میاره مشکلی ندارن که هیچ، استقبال هم میکنن!
دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره! بعد از این نبود نظم و ترتیب هم چندان راضی نباش چون همین باعث شد که اون استاد ایرانی دانشگاه پرینستون نه ماه تو زندان بمونه تا نوبتش بشه و قاضی قانع بشه که بابا پول ارثیه بابا ننه اش بوده و پولشویی نمیکنه و حالا ندانسته اشتباهی کرده بو بدون پفک و چی توز پول انتقال داده!
متاسفانه لینک خبر و نتونستم پیدا کنم ولی تو بی بی سی بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، honey62 ، ملیحه مجید ، mrhj50 ، آلیس-1980
سوئ تفاهم نباشد. اداره مملکتی با این وسعت و باقی قضایا کاری بس دشوار هست و قصد این نیست که از خوبی و بدی گفته یا بدگویی کرده باشم و خود رو در حدی نمیدونم که نمره به چیزی بدهم و اگر بحثی میکنیم قصد اطلاع رسانی و کمک به ساده شدن برخی مسائل هست.
راستی ظاهر جان من یادم نیست موقع افتتاح حساب مدرکی دال بر ملیت از من خواسته باشند.
پاسخ
تشکر کنندگان: mmmsdeghi ، mrhj50
(2012-07-03 ساعت 03:26)soheilbadami نوشته:  سوئ تفاهم نباشد. اداره مملکتی با این وسعت و باقی قضایا کاری بس دشوار هست و قصد این نیست که از خوبی و بدی گفته یا بدگویی کرده باشم و خود رو در حدی نمیدونم که نمره به چیزی بدهم و اگر بحثی میکنیم قصد اطلاع رسانی و کمک به ساده شدن برخی مسائل هست.
راستی ظاهر جان من یادم نیست موقع افتتاح حساب مدرکی دال بر ملیت از من خواسته باشند.

سهیل جان! موقع افتتاح حساب شما یک تیکه کاغذی که بیشتر شبیه بلیطهای شرکت واحد خودمان بود!! بهشان نشان دادی که اگر اشتباه نکنم اسمش چیزی شبیه سوشال سکیوریتی یا همچین چیزی بید!! من شنیده ام که داخل همین بلیطه شرکت واحده یک مثنوی شعر و غزل در مورد دارنده اش موجود هست ولی شخصا چیز زیادی برای خوندن از توش پیدا نکردم!!!!
هه هه هه ..... Big Grin اوه اوه یک چیز دیگه هم سبزه ازمون گرفتن! هزاری نه... آهان گرین کارت!!
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، honey62 ، ملیحه مجید ، panteha ، mrhj50
من رزومه + درخواست کتبی + اهداف و پروژه های که میخوام تو ی شرکت مدنظرم انجام بدم رو از طریق فاکس ارسال کردم
حال دو سوال داشتم
۱- منتظر پاسخ بمونم (البته من توی درخوات خودم تاکیید کردم که منتظر پاسخ هستم حال چه + چه -)
۲ - مدت زمان انتظار چه قدر هست

من در ایرانم
پاسخ
تشکر کنندگان: honey62 ، 2013 ، mrhj50
بچه ها میخواستم بپرسم بهترین سایت کاریابی تو امریکا چیه؟ اگه میشه ادرس سایت رو بذارید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، honey62 ، mrhj50
(2012-07-04 ساعت 21:05)shahyad نوشته:  بچه ها میخواستم بپرسم بهترین سایت کاریابی تو امریکا چیه؟ اگه میشه ادرس سایت رو بذارید ممنون

برای مشاغل معمولی من به سایت snagajob علاقه فراوان دارم!! اکانت باز کنین و زیپ کد منطقه تون رو مشخص کنید. هر روز لیست مشاغل رو میفرسته. رایگان هم هست.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان