کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا با محدود سازی ایجاد موضوعهای جدید برای کاربران موافقید؟
خیر - همه کاربران باید بتوانند موضوع جدید ایجاد کنند
67.65%
23 67.65%
بله - ایجاد موضوع جدید به وسیله مدیر انجام شود
32.35%
11 32.35%
مجموع 34 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا با محدود کردن امکان ایجاد موضوع جدید موافق هستید؟
این فضا در نظر گرفته شده !! در قسمتی به نام گفتگوی آزاد :http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=45 اما کسی توجه نمی کند.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: msar
سلام
من هم با اینکه یه کمی شلوغ شده بود موافقم
به نظر من بهتره که موضوعات دسته بندی بشن سفرنامه ، مدارک ، اسپانسر و ...
این طوری دسترسی برای خودمون هم راحتتر
و اینکه دوستان لطفا با هم دوستانه تر برخورد کنید و از واژه های لوس بازی و اه اه اه استفاده نکنید نظر هر کسی براش مهمه و محترمه ، و همه ما توی این سایت یک هدف داریم
دیگه مونده به مدیریت مدیران سایت
خداوند این کشور را از دشمن ، از خشکسالی ، از دروغ محفوظ دارد.
*دعای داریوش کبیر در تخت جمشید *
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Masoud ، msar
بنده باید دو نکته را یادآور بشم. یعنی اگر نگم قسمت خاصی از بدنم خواهد سوخت.
1- در همه سایتهای اطلاع رسانی، محلی به نام FAQ یا همون Frequently asked questions وجود داره که در اون مطالبی که افراد خیلی به دنبالش هستند را به صورت مرتب و قابل دسترس ارائه میکنند. برای مثال در این سایت میشه یک چنین قسمتی ایجاد کرد که شامل لینکهطای مختلف به تاپیکهای قبلی باشه و با باز شدن یک تاپیک جدید، لینک اون هم به این صفحه اضافه بشه. بنده با کمال میل عملیات غربال کردن و مرتب کردن این تاپیکها را در آینده نزدیک به عهده میگیرم بنابر این، باز کردن تاپیک جدید به هیچ وجه مشکل ساز نخواهد بود که هیچ، به دلیل تفاوت کلمات کلیدی در موتور جستجو، شخص جوینده، راحتتر یابنده میشود.

2- تااونجا که اطلاع دارم، در این سایت، قسمتی برای چستجوی کلمه در پایین صفحات وجود داره. اگر کسی وارد اینترنت میشه و ظرز استفاده از موتور جستجو را ندونه واقعا باید از خودم حجالت بکشم!! بهترین کار اضافه کردن سرچ باکس گوگل به این سایته. اگر نه، لطفا برین گوگل و موضوع مورد جستجو را تایپ کنید و در انتها اضافه کنید: Site:mohajersara.com

3- (قرار بود دو تا باشه) - من نمیفهمم که کسانی که در فسمت "شرکت در لاتاری 2010" شرکت کردند، باید به چه موضوع مهم و چه مساله حل نشده ریاضی بپردازند که چند نفر میان و میگن ما داشتیم رد میشدیم، دیدیم شما دارین چرت و پرت میگین حالا میخوایم امر به معروف که نه، نهی از منکر کنیم؟ مگه شرکت کنندگان در لاتاری 2010 اطلاعات خاصی دارند یا پسرخاله اوباما هستند که دوستان 2009 میان و میگن چرا مساله فیزیکتونو حل نکردین، اگر مشکل دارین ما به شما میگیم؟
هنوز که فعلا نه به باره و نه به داره، چه ایرادی داره که دو نفر بیان در فرومی که مختص خودشون هست (یعنی 2010 هستند) دو تا انرژی مثبت بدن و مدیر تعیین کنن برن؟ نکنه ناراحتین که شما را مدیر انرژی رسونی نکردن؟ خوب حالا شما ناظم میشدین. به کسی بر میخورد؟ بابا یه کم انصاف داشته باشین. مدیر داشت در مورد دزدان دریایی صحبت میکرد، منم مشاهدات عینی خودم در بازار سبزی فروشان سومالی را به اطلاعشون رسوندم. مشکلی وجود داره؟ مدیر خودش به اندازه کافی غم داره، (به خاطر اینکه کاغذ نامه را با سبزی انداختم دور) دیگه شما چرا نمک به زخمش میزنین؟
اصلا من یه سوال خاص دارم. شما مگه باید حتما همه چیزو ببینین و در موردش امر به معروف و نهی از منکر کنین؟ اگر راست میگین، وقتی تو ماهواره، تو اون کانالای بد بدش میرین، به جای تماشا کردن، زنگ بزنین فحشو بکشین به جونشون.
تشکر کنندگان: M!LAD ، Ali Sepehr ، msar
پیام جان ضمن تشکر اختیارات لازم به شناسه کاربری شما برای ایجاد و سازماندهی بخش سوالات متداول FAQ و مرتب سازی مطالب اضافه شد.
تشکر کنندگان: payam_prz ، msar
ممنون از Admin عزیز. به خاطر اینکه شخص لایقی را برای این مهم انتخاب کرد. Smile
سلام به همه عزیزان
در مورد جستجو و جستجو کردن در سایت مهاجر سرا باید این نکته رو متذکر شوم که موتور جستجوی mybb خیلی ضعیفه و من خودم به شخصه تا حالا اون موضوعی که مد نظرم بود را از طریق جستجو پیدا نکردم . حال با این شرایط ما از اعضای سایت می خواهیم قبل از ایجاد یک مبحث در سایت جستجو کنند که با این موتور جستجو به جایی نمی رسند .
حالا من یک موتور جستجو وابسته به سایت گوگل درست کردم که هر واژه ای را که مد نظر دارید را به سرعت واستون پیدا می کنه .
ادمین محترم و دیگر اعضای سایت یک بار از این روش استفاده کنید و اگه مورد تائیدتون قرار گرفت به من بگید تا سورسش را در اختیار ادمین قرار بدم برای دیدن این موتور جستجو کافی به این سایت برید http://7roz.ir/index1.php
یا حق
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان: payam_prz ، Masoud ، Parslottery ، rasarasa ، msar
آفرین میلاد این دقیقا همون چیزیه که این سایت لازم داره. من امتحانش کردم و واقعا عالیه.
من هم تو صفحه FAQ (پرسشهای متداول) که قراره هفته آینده درستش کنم، یک قسمت هم برای آموزش استفاده بهینه از سایت و ابزارهای اون اضافه میکنم.
تشکر کنندگان: Masoud ، M!LAD ، rasarasa ، msar
آقای پیام اون روزی که تایپیک ایجاد کردی سر به سر بچه ها گذاشتی که نامت اومده فکر کنم یکی از 10 نفر اول بودم که خوندم چون منم برای خانواده ام امسال فرم پر کردم و بی صبرانه منتظر آمدن نامه هاشون هستم .برام جالب بود بدونم نامه کی اومده بعد هم متوجه شدم یه شوخی بود که خیلی هم جالب بود. بعد از مدتها حال و هوای سنگین سایت به خاطر کلیرینسها یه شوخی به جا حداقل لبخند رو لحظاتی به همه هدیه کرد.اما خودتون یه بار دیگه بقیه صفحات رو مرور کنید واقعا"این همه پستی که گذاشته شد چند تاش بدرد می خوره اگه یکی بعدا" بخواد بخونشون ؟ارزش داره؟ 2010 هم تا چند وقت دیگه در گیر همین مراحل سال بالایی خواهندشد. پس چون حالا موضوع خاصی نیست باید هر چی می خوان بگن. اگه اینطوری باشه که تالارهای 2007-2008-2009 باید پر باشه از این مطالب.
صدرا عزیز
اصلا" بحث سابقه و یه سال کمتر و بیشتر نیست و شما هم به کسی جسارتی نکردید که بخواهید عذر خواهی کنید . همه ما اعضای این سایت هستیم و از اون استفاده می کنیم و می خواهیم به بهتر شدنش کمک کنیم فقط همین.
نظر شما درمورد تبریکات درسته اگر در این مورد هم مثل گزینه تشکر .گزینه ای بود بهتر بود.
قانون های سخت و دست و پاگیر دردی رو دوا نمیکنه...اینطوری فقط اعصاب کاربرها خرد میشه و وقت مدیرها هدر میره.
F2A
شماره کیس: ANK2009X
پر کردن فرم I-130 - اگوست 2006
اپرو شدن: May 2009
دریافت اولین نامه از NVC و: June 2009
نامه Choice of A:اپریل 2010
نامه مربوط به Affidavit of S:می 2010
نامه مربوط به DS230 :جولای 2010
نامه وقت سفارت: Dec 2010
مصاحبه: 24 JAN 2011
دریافت ویزا: 25 JAN
گرفتن پاکت پستی: 27 JAN
ورود به آمریکا:؟
الهام عزیز خواهش میکنم این بحث و دیگه کش ندید از بس من دعوای شما رو دیدم دیگه میترسم پست هایتان را مطالعه کنم من به شما حق میدم اما یکم خونسرد باشید شما رو بخدا این موضوع رو کش ندید صدرا پسر جوونیه و کم تجربست .
صدرای عزیز دوست من خواهش میکنم اگر کسی سوالی داشت اگر در توانتون بود آن سوال را پاسخ دهید و یا در مباحث شرکت کنید اما در مورد دیگران نظر ندهید.
ما اینجا هستیم تا به همدیگر کمک رایگان کنیم تا خدا از ما خشنود شود نه اینکه از همدیگر انتقاد کنیم.باتشکر از شما دوستان
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، msar
خیلی خیلی بحث های بی معنی داره تو سایت شکل میگیره ، جای تاسف داره ! همین رو می تونم بگم ...
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
عزیزان دل برادر. جو سایت رو تیره نکنین.
من پیشنهاد میکنم که از این به بعد پستهایی که با غرض یا بی غرض دعوا درست میکنه، بلافاصله حذف یا ادیت بشه.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، seravin ، msar
خدا عمر جزیل بهت بده.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، msar
M!LAD نوشته: سلام به همه عزیزان
در مورد جستجو و جستجو کردن در سایت مهاجر سرا باید این نکته رو متذکر شوم که موتور جستجوی mybb خیلی ضعیفه و من خودم به شخصه تا حالا اون موضوعی که مد نظرم بود را از طریق جستجو پیدا نکردم . حال با این شرایط ما از اعضای سایت می خواهیم قبل از ایجاد یک مبحث در سایت جستجو کنند که با این موتور جستجو به جایی نمی رسند .
حالا من یک موتور جستجو وابسته به سایت گوگل درست کردم که هر واژه ای را که مد نظر دارید را به سرعت واستون پیدا می کنه .
ادمین محترم و دیگر اعضای سایت یک بار از این روش استفاده کنید و اگه مورد تائیدتون قرار گرفت به من بگید تا سورسش را در اختیار ادمین قرار بدم برای دیدن این موتور جستجو کافی به این سایت برید http://7roz.ir
یا حق

میلاد جان دستت درد نکنه عالی بود.
انشاالله که هرچه زودتر توی سایت قرار بگیره.

پیروز باشید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان