کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا با محدود سازی ایجاد موضوعهای جدید برای کاربران موافقید؟
خیر - همه کاربران باید بتوانند موضوع جدید ایجاد کنند
67.65%
23 67.65%
بله - ایجاد موضوع جدید به وسیله مدیر انجام شود
32.35%
11 32.35%
مجموع 34 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا با محدود کردن امکان ایجاد موضوع جدید موافق هستید؟
من مخالفم چون باعث دلسردی کاربران تازه کار میشه اینا از اپلای ابرود یاد گرفتم..
کلا الان سیستم سایت وسرعت و قالب و شکل اون خیلی عالی هست و باید دست تک تک عزیزان و دستاندرکاران این سایت را بوسید.
فقط نمی دونم سایت سیستمی داره که اگر کسی جواب به پست داد بت ایمیل کنه؟(چه ربطی به این موضوع داشت را نمی دونم؟؟!)
تشکر کنندگان: msar
(2010-03-18 ساعت 18:36)nhzgroup نوشته:  من مخالفم چون باعث دلسردی کاربران تازه کار میشه اینا از اپلای ابرود یاد گرفتم..
کلا الان سیستم سایت وسرعت و قالب و شکل اون خیلی عالی هست و باید دست تک تک عزیزان و دستاندرکاران این سایت را بوسید.
فقط نمی دونم سایت سیستمی داره که اگر کسی جواب به پست داد بت ایمیل کنه؟(چه ربطی به این موضوع داشت را نمی دونم؟؟!)

بله دارد.
اگر شما گزینه مورد نظرتوندر قسمت : "ویرایش تنظیمات > نحوه پیش فرض اشتراک در موضوع > اشتراک فوری با ایمیل" رو فعال کنید هر کس در اون تاپیک مطلبی ارسال کنید یک ایمیل به شما فرستاده می شود.
تشکر کنندگان: nhzgroup ، ChairMan ، usa.lover ، nnazi_2005 ، Ali Sepehr ، msar
با ایجاد محدودیت کاملا مخالفم!
برای داشتن تالاری (فُروم) مرتب تر لطفا کنترل دقیق تری داشته باشید.
همه کاربران سایت مدیران انجمن ها رُ دوست دارند و حتما بهشون احترام خواهند گذاشت، پس شما هم دوسشون داشته باشید.
شاد باشید .. سهیل .
کوروش‌کبیر: فرمان دادم بدنم را بدون مومیایی و تابوت به خاک بسپارند تا ذرّات بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.
تشکر کنندگان: msar
این تاپیک می 2009 یعنی تقریبا یکسال پیش ایجاد شده و قاعدتا باید در زمان خودش تصمیم گیری شده باشد، من فکر می کنم بهتر است چنین تاپیکهای مدت داری بعد از زمان انقضایش کلا حذف شوند که کسی دچار اشتباه نشود ،مثلا همین دوستمان isoheil تازه دیروز نظر داده است و خود من هم قبل از توجه به زمان ایجاد تاپیک همین الان در رای گیری شرکت کردم .در حالیکه این موضوع حتما تا الان خاتمه یافته و دیگر دغدغۀ سایت نیست .پس خواهشا برای ایجاد نشدن شبهه و با توجه به دعواهای لفظی موجود در این تاپیک من پیشنهاد می کنم آن را کلا حذف کنید.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: R.F ، honareirani ، msar
حذف نه، ولی تاپیک قفل شد. با نسخه جدید نرم‌افزار، امکان قفل کردن خودکار تاپیک‌هایی از این دست را خواهیم داشت.
تشکر کنندگان: rasarasa ، R.F ، honareirani ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان