کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تبادل نظر در مورد تکمیل فرم DS122
سلام

درقسمت تجارب کاری(work experience) در اول صفحه دوم فرم آیا لازم است که شغل های لیست شده در سایت http://online.onetcenter.org را پیدا کرده و اونی که با تجربه دو سال اخیر مون مطابقت داره بنویسیم و یا فقط شغلی رو که در حال حاضر انجام میدیم بدون توجه به اون سایت بالا بنویسیم. البته باید بگم که من لیسانس دارم.

لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
شغل خودتون رو که در حال حاضر مشغول به انجام اون هستید بنویسید.با اون سایت کاری نداشته باشید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام:

فرم 134 که اسپانسر باید پر کند باید برای من ارسال کند یا کنسولگری؟
تشکر کنندگان:
هر دو راه امکان پذیر است
شماره کیس: 2010AS00002xxx
نامه قبولی: می 2009
کنسولگری: Abu Dhabi
نامه دوم : سپتامبر 2009
مصاحبه: 6 اکتبر 2009
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: 29 اکتبر 2009
دریافت گرین کارت: 13 نوامبر 2009
CoolCool
تشکر کنندگان:
سلام شماره کیس من 9xxاست
لطفا یکی لینک فرم را برای من بذاره چون فرمی که داخل سایت لینکش را گذاشتند خرابه و باز نمی کنه و اون لینک با نام80148هم قابلیت پر کردن داخل کامپیوتر را نداره.

دمتون گرم حال بدید!
تشکر کنندگان:
Ashkan.R نوشته: سلام شماره کیس من 9xxاست
لطفا یکی لینک فرم را برای من بذاره چون فرمی که داخل سایت لینکش را گذاشتند خرابه و باز نمی کنه و اون لینک با نام80148هم قابلیت پر کردن داخل کامپیوتر را نداره.

دمتون گرم حال بدید!

شما اگه برنامه ادوب اکروبات پرفشنال رو نصب کنی مشکلت حل میشه تمام فرمها قابل تایپند.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشيد به شما و ممنون از راهنماييها
من الان دانشجو هستم و ترم 2 هستم
اخزين تحصيلاتم چي ميشه؟
لطفا" بگيد كدوم گزينه رو بزنم ؟
انگليسيش چي ميشه؟
من هنوز نفرستادم دير نميشه خيلي نگرانم؟

صفحه باركد چيه؟ اينم بايد بفرستم؟
گاهی گمان نمی کنی ولی میشود/گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو نیست/گاهی تمام شهر گدای تو میشود
تشکر کنندگان:
شما چون در حال حاضر مشغول تحصیل هستید و فقط مدرک دیپلم در دست دارید بهتره بنویسید دیپلم و در روز مصاحبه میتونید مدارک بالاتر رو همراه ببرید و توضیح بدید.
صفحه بارکد همون برگه سفیدیه که توش بزرگ کیس نامبر شمارو نوشته و پایینش بارکد داره. این برگه رو باید با مدارکتون به همون شکل برگردونید.
سعی کنید ظرف 1-2 ماه دیگه مدارکتون رو پست کنید
موفق باشید
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز

در قسمت انتخاب سفارت اگر بخواهم سفارت ترکیه در آنکارا را انتخاب کنم باید چه بنویسم لطفا به انگلیسی باشد و اینکه من در این

فرم 122 2 تا از سابقه های کاری ام را که در ده سال گذشته انجام داده ام نوشته د رصورتی که در قسمت بالا آن گزینه No را زدم چون

این کارها را در ده سال پیش شروع شدند و هنوز ادامه دارند نه در 5 سال گذشته باید چکار کنم پاک کنم یا طوری نیست؟

و اینکه تا چه ماهی برای فرستادن مهلت داریم.

منتظر جوابتان هستم.

موفق باشید
تشکر کنندگان:
شما در 5 سال گذشته کاری و که مشغول به انجامش بودید بنویسید
برای انتخاب سفارت هم در فرم dsp122 ...ankara رو بنویسید
فرمهاتون رو هر چه زودتر بفرستیدبهتره
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
seravin نوشته: سلام

دوستان گرامی فایل PDF DSP-122 قابل تایپ نیست کسی نسخه قابل تایپشو سراغ داره ممنون از شما

دوست عزيز، براي فرم DSP-122 مي‌توني از نرم افزار Foxit PDF Editor استفاده کني. اين نرم افزار قابليت تايپ روي فايل‌هاي PDF رو داره و براي نوشتن از"Ctrl + T" استفاده کن. مي‌توني اين نرم افزار رو از اينترنت، بصورت رايگان دانلود کني.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان:
seravin نوشته: سلام

دوستان گرامی فایل PDF DSP-122 قابل تایپ نیست کسی نسخه قابل تایپشو سراغ داره ممنون از شما

دوست عزيز، براي فرم DSP-122 مي‌توني از نرم افزار Foxit PDF Editor استفاده کني. اين نرم افزار قابليت تايپ روي فايل‌هاي PDF رو داره و براي نوشتن از"Ctrl + T" استفاده کن. مي‌توني اين نرم افزار رو از اينترنت، بصورت رايگان دانلود کني.
تشکر کنندگان:
راستي يادم رفت بگم، چون اين فرم Protect شده، فقط ميتونين ازش پرينت بگيرين. منظورم اينه که وقتي از نرم افزاري که گفتم استفاده کنين، که تمام اطلاعات لازم رو داشته باشيد و فقط بخواين وارد فرم بکنين و ازش پرينت بگيرين.
البته راههاي مختلفي وجود داره واسه اينکه فرم را با آخرين اطلاعات وارده Save کرد. يکي از اونا اينه که وقتي مي‌خواين پرينت کنين، از فايل يک Microsoft Office Document Image Writer بگيرين. اينجوري فايل رو يه جايي Save مي‌کنين. براي باز کردن دوباره فرم، اونو با آکروبات بازش کنين. بعد اگه بازم لازم به اصلاح بود، دوباره با Foxit PDF Editor بازش کنين.
با آرزوي موفقيت براي همه.
تشکر کنندگان:
بچه ها تو قسمت 7 باید عین بند 23 فرم ds_230 پر بشه؟
تو هیچ کدوم آدرساشون جا نمیشه.در صورتی که تو بند 7 نوشته names & addresses . شما ها چی کار کردین؟ تو برگه اضافه بنویسم یا مهم نیست زیاد؟(چون یه جا نوشته بودن اگه جا کم آوزدید میتونید تو یه برگه اضافه بنویسید و تو پاکت بذارید.)
؟؟
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
شما میتونید فرمهارو با دست هم بنویسید اصلا مشکلی پیش نمیاد
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان