آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

تبادل نظر در مورد تکمیل فرم DS122
لطفا فقط سوالات مربوط به فرم ‎DS122‎ را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط منتقل یا پاک خواهد شد.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
آیا امکان مصاحبه در کشور دیگه مثلا مالزی وجود دارد ؟ (اگر ساکن باشین) یا حتما باید آنکارا و ابوظبی اقدام کرد ؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
تو صفحه اول نامه من جلوی قسمت ‎POST‎ نوشته ‎KUALA LUMPUR‎ و پاکت نامه هم از سوئد اومده.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان گرامی فایل ‎PDF DSP-122‎ قابل تایپ نیست کسی نسخه قابل تایپشو سراغ داره ممنون از شما
‎2010AS3xxx‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام به همگی دوستان،
بچه ها منظور از ‎advanced degree‎ فوق لیسانس به بالاست؟ این مربوط به سوال 6 فرم ‎ds-122‎ میشه.

با تشکر
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوستان به زودی فایل قابل تایپ ‎122‎ رو براتون میگذارم از پای گیرنده هاتون تکون نخورید

دوستان خوش شانس ‎2010‎ این نسخه ‎2003‎ رو واو به واو با جدید ترین نسخه مقایسه کردم مو نمیزنه ( توی نت نسخه ی قابل تایپ جدید تر پیدا نکردم):

.pdf   80148.pdf (اندازه 116.92 KB / تعداد دانلود: 561) DSP-122 fillable:
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: seravin ، Nirvana ، relax ، maral-map
آقا یکی جواب منو بده لطفا : آیا امکان مصاحبه در کشور دیگه مثلا مالزی وجود دارد ؟ (اگر ساکن باشین) یا حتما باید آنکارا و ابوظبی اقدام کرد ؟ تو صفحه اول نامه من جلوی قسمت ‎POST‎ نوشته ‎KUALA LUMPUR‎ و پاکت نامه هم از سوئد اومده.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام ‎pedramg‎
بله میشه مالزی بزنید پارسال چندتا از بچه ها مالزی و جاهای دیگه بود مصاحبشون
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎http://mohajersara.com/showthread.php?tid=355&page=4‎
اینم لینکشه شاید بتونه کمکتون کنه
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
افشین جون تو واقعا خوبی ...مرسی از راهنماییت .
من دو تا سوال دارم .
توقسمت 4 بزنم آنکارا و تو قسمت 5 بنویسم ایران . چیز دیگه ای که لازم نیست ؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: afshin
‎maryam k‎ خیلی ممنون، فقط اینکه مدارک که تو سفارتهای مختلف فرق نمیکنه ؟ مثلا یک جا اسپانسر بخواد یجا نخواد ‎. . .‎
سو سابقه هم که کلا از ایرانی ها نمی خوان مگر اینکه بیشتر از 6 ماه از ایران خارج شده باشن درسته ؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
علیرضای عزیزمن همه ی شما رو دوست دارم و هر کاری از دستم بر بیاد براتون میکنم
آره عزیزم تو قسمت 4 یکی از 2 سفارت آنکارا یا ابوظبی رو بنویس .یه توضیحاتی من تو قسمت مربوط به فرم ‎230‎ نوشتم ممکنه به دردت بخوره (یا سفارت های دیگر آمریکا که کار های لاتاری رو توش انجام بدن) و تو قسمت 5 هم ‎IRAN‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
نه ‎pedramg‎ چنین چیزی وجود نداره که از کسی مدارک اسپانسر نخوان هین جز قوانین لاتاری هستش
بله در مورد سوء سابقه درست فرمودید
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها

یکی به من میگه که میشه دستی این فرمها رو پر کرد یا حتما باید تایپ شده باشه؟ من یه سوالی هم راجب ‎advanced degree‎ پرسیدم کسی جواب نداد. کسی نمیدونه؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎shabnam286‎ عزیز:
1. میتونی با خودکار فرمهای ‎122‎ و ‎230‎ و بقیه موارد رو پر کنی (البته به این شرط که حروف رو سر هم ننویسی حروف رو تک تک بنویسی)اگر ما میگیم اون ها رو پر کنین پرینت بگیرین بخاطر حفظ کلاس مکاتبات اداریست
‎2. advanced‎ degreeمنظورخود فوف لیسانس و به بالاست
‎pedramg‎ عزیز:
تا سالهای قبل از تمام ایرانیهافقط (تقریبا فقط) اسپانسر قبول میکردند یعنی تا سال ‎2008‎ ولی از ‎2009‎ به بعد اول میگن اسپانسر ولی اگر طرف بگه ندارم میگن خوب سندی چیزی که اثبات کنه توانایی مالی داری رو بده سند خونه. مدارک بیزینس.سهام.حساب بانکی.سند وکالتی چه تو ایران چه تو آمریکا یا هر جای دنیا داری روو بطور خلاصه هر مدرکی که نشون بده شما حد اقل یه ‎30 40 50‎ ملیونی پول داری به عنوان تضمین شما به اینکه سر بار دولت آمریکا نمیشی میتونه قبول بشه.
بعضی موارد نادر هم وجود داشته که هیچ چیزی بابت این قضیه نخواستن.
البته این جمله ی بالای منو کاملا نشنیده بگیرین که میشه بدون مدرک مالی ویزا گرفت خلاصه کلام اینکه:

‎ آقایون و خانمهای ‎2010‎ و ‎2009‎ به هیچ وجه امکان نداره به شما بدون اسپانسر یا مدارک مالی ویزا بدن
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: aligudarzi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان