کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
niopdc نوشته: سلام
تا کی فرصت ارسال مدارک اول را داریم

سلام

این پست رو بخونید. عجله نکنید و در پرکردن فرمها نهایت دقت رو بکار ببرید.
شاد و پیروز باشید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
همون طور كه دوستمون مي گه عجله نكنيد. اما زياد هم معطل نكنيد.

اون اي ميلي كه دوستمون دريافت كرده (و خودم هم عينشو دريافت كردم) مي گه كه تا 9 مهر كار پردازش تمام فرم ها بايد تموم شده باشه.

به نظر من مي رسه اين كار پردازش ممكنه كمي كند باشه و سه هفته تا يك ماه طول بكشه. پس فرم هاتون رو تا اواسط مرداد بفرستيد كه خيالتون راحت باشه.

تازه... اومديم و تو اين شير تو شيري مملكتمون يهو ارسال نامه به آمريكا ممنوع شد. يا آمريكا مقررات سختي واسه توزيع نامه هاي ورودي از ايران وضع كرد. اون موقع حسرت مي خوريم كاش زودتر مي فرستاديم.

به نظر من بهترين كار اينه كه از همين امروز بشيني و بدون اتلاف وقت و البته بدون عجله و دستپاچگي، فرم ها رو دقيق كامل كني، يكي دو بار خودت چك كني و از يكي دو نفر كه هم از زندگي ات خبر دارن و هم با لاتاري آشنا هستن بخواي برات كنترل كنن. بعد از اين مراحل بي معطلي بفرستيشون بره و ديگه بهشون فكر نكني تا نامه بعدي بياد برات.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز من فرم ها را با GLOBEX فرستادم كه مال آمريكاست هزينشم 38000 تومان شد كه نصف هزينه DHL است , بعد از 4 روز به دست كنسول رسيد به نظر من GLOBEX از همه بهتره الكي پول نديد !
تشکر کنندگان:
تا چند روز پیش اگر از طریق مراکز پستی ارسال می کردید (که اونها هم از DHL ارسال می کنند) 24000 می گرفتند. اما دیروز از من 41000 گرفتند. گفتند گرون شده. بهتره فعلا با DHL نفرستید چون گرون شده.
تشکر کنندگان:
بچه ها آدرس دفتر اصلی DHL وTNT کجاس؟ مستقیم بریم دفترشون بهتره یا میشه به پست اعتماد کرد و بدیم خودشون بفرستن به یکی از این 2 جا؟

شماره کیس:2010AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:JUL-21 -2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
R.f جان
dhl و tnt تو دفاتر پستی شعبه دارند شمارشونو از 118 بگیر و زنگ بزن
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
R.F نوشته: بچه ها آدرس دفتر اصلی DHL وTNT کجاس؟ مستقیم بریم دفترشون بهتره یا میشه به پست اعتماد کرد و بدیم خودشون بفرستن به یکی از این 2 جا؟

شماره کیس:2010AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:JUL-21 -2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:

اگه تهرانی پستخونه زیر پل صدر توی خیابان شریعتی هم dhl داره هم TNT
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من از طریق سایت dvlottery.state.gov با وارد کردن confirmation number و entrant name و سال تولد متوجه شدم که در لاتاری 2010 برنده شدم.ولی هنوز نامه اولی به دستم نرسیده . لطفا به من بگید که نامه اولی با چه پستی تو ایران وتهران به دستمون میرسه؟ با توجه به اینکه پلاک ها تو تهران عوض شده امکان داره اشتباهی بره ؟ لطفا من رو راهنمایی کنید چطور میتونم پیگیری کنم؟ ممنون قاجار
تشکر کنندگان:
قاجار نوشته: سلام دوستان
من از طریق سایت dvlottery.state.gov با وارد کردن confirmation number و entrant name و سال تولد متوجه شدم که در لاتاری 2010 برنده شدم.ولی هنوز نامه اولی به دستم نرسیده . لطفا به من بگید که نامه اولی با چه پستی تو ایران وتهران به دستمون میرسه؟ با توجه به اینکه پلاک ها تو تهران عوض شده امکان داره اشتباهی بره ؟ لطفا من رو راهنمایی کنید چطور میتونم پیگیری کنم؟ ممنون قاجار

قاجار عزیز تبریک:
برای سه یا چهار روز دیگر (اول اگوست) یک ایمیل به kcc بزن تا برایت مشخصات و کیس نامبرت را ایمیل کنند .سریعا فرمهای مربوطه را تنظیم و ارسال کن.
تشکر کنندگان:
من امروز از پست طالقانی کرج فرستادم. قیمت ها گرون شده . از من 41200 گرفتن با dhl که قراره سه روزه برسه. گفت قبلا 24 تومن بود گرونش کردیم. آخرشم اون برگه که گفته برای تسهیل کار قرار بدید رو یادم رفت بزارم! البته مهم نیست.
شماره کیس: 2012AS00056xxx
نامه اول:-july-15-2012 ایمیل
ارسال مدارک: july-17-2012 ایمیل
تاریخ دریافت نامه دوم: Aug-03 ایمیل
تاریخ مصاحبه: Sep-11 روز جهانی تروریسم
تاریخ دریافت کلیرنس: 27 سپتامبر
جمع تقریبی هزینه ها: زیاد
تشکر کنندگان:
دوستان قیمت ارسال فرم ها البته در مشهد .در تهران حدود 2 تا 5 هزار تومان کمتره
48000 هزار تومان 10% تخفیف هم میده TNT
60000 تومان DHL
از اداره پست در حدود 45 تومان DHL
38000 تومان Aramex
و skynet که از همه ارزانتر هست و من هم میخوام بفرستم 32500 میگیره
شماره کیس: 2010AS00001xxxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: June/2009
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2009 July 29
تاریخ کارنت شدن کیس:-
تاریخ دریافت نامه دوم: -
تاریخ مصاحبه:-
تشکر کنندگان: reza22
سلام من رفتم توي سايت DHL كه پاكت پستي را رد يابي كنم نفهميدم چه جوري؟
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان:
matinam نوشته: سلام من رفتم توي سايت DHL كه پاكت پستي را رد يابي كنم نفهميدم چه جوري؟
شما به این آدرس برید :
http://www.dhl.co.ir/publish/ir/en.high.html
در سمت چپ صفحه گزینه Fast Track هست که باید کد رهگیری خودتون رو اونجا وارد کنید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان من مدارکم رو با email فرستادم آمریکا پیش یکی از اقواممون اون همه مدارکو پرینت گرفت وفرستاد kcc بنظرتون ایرادی داره یا نه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
خبر جدید! آمریکا DHL را بخاطر نقض تحریمات در رابطه با ایران جریمه کرد!
منبع خبر: خبرگزاری «ریا نووستی» روسیه
این هم لینکش: http://pe.rian.ru/foreign/internatinal/2...12852.html
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان