کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
سوالات خود در مورد سرویسهای پستی و موارد مربوط به ارسال فرمهای تکمیل شده به KCC را در این تاپیک مطرح کنید.
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان خوبم میخواستم ببینم برای فرستادن فرمهای نامه اول به کنتاکی از dhl استفاده کنیم یا سیستم پست بهتری هم هست
با تشکر
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
من پارسال با TNT فرستادم 5 روزه رسید تو سایتش هم میتونستی مرحله به مرحله تا رسیدن به kcc تعقیبش کنی با هزینه 45 هزار تومن
منم در حال حاضر حدس میزنم که DHL بهتر از TNT باشه.
تشکر کنندگان: seravin ، aligudarzi
ما هم پارسال با dhl نامه را فرستادیم و 3 روزه رسید و مراحلش را هم میتونستی در اینترنت ببینی و حتی اسم کسی که نامه را تحویل گرفته داد و هزینه آن 58000 تومان شد.
تشکر کنندگان: seravin ، aligudarzi
ما با DHL فرستادیم و یک مدت زیادی (فکر کنم 10 روز) نامه رفته بود تو قرنطینه و یه جا مونده بود. ما هم مثل مرغ سر کنده بال بال میزدیم تو این سایت DHL ببینیم چی شد. همون وقتا بود که یه جمله تو این سایت یا "سفر من" خوندم: به ماراتون اعصاب خورد کن لاتاری خوش آمدید!
اون موقع هنوز عمق فاجعه را درک نکرده بودم. حالا می فهمم کسی که این جمله را نوشته چه سخن حکیمانه ای فرموده.
تشکر کنندگان: seravin ، WIKIMAN
سلام
منم با dhl فرستادم امسال فرستادم سه روزه رسید و تو سایت هم تمام مراحل رو هرچند ساعت یکبار میدیدم. 000/60 تومان هزینه شد . البته روز تحویل پاکت گفتند و امضا گرفتند که ممکنه به بسته های ایرانی گیر بدن و قرنطینه برن ولی خدا رو شکر اتفاقی نیفتاد و دیروز رسید. هم تو سایت دیدم و هم یک sms از dhl رسید و اسم
رسید دهنده را و زمان دقیق اونرو خبر داد.

شماره کیس: 2010AS00005000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:June/2009
تشکر کنندگان:
منم با DHL فرستاده بودم 58000 تومان شد و گفتند قبل از ساعت 12 ظهر تحویل داده میشه و 5 روزه هم رسید و
بعد یه SMS هم از DHL برام اومد که بسته رسیده و اسم تحویل گیرنده نامه رو هم نوشته بودند.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
من هم با DHL فرستادم البته اینجا سرم کلاه رفت چون اگر از دفاتر پستی و از قسمت پیشتاز میفرستادم با همون DHL و به همون طریق تو اینترنت قابل رهگیری بود فقط تنها فر قش اینجاست که تو دفاتر پستی 24000 تومان هزینش می شد اما چون من به دفتر اصلی خود DHL دادم از من 58000 تومان گرفتن . که اون هم فدای سرمBig Grin
شماره کیس :***2009AS00008
تاریخ دریافت پاکت اول:may - 2008- 5
تاریخ دریافت نامه دوم: 8- january - 2009
تاریخ مصاحبه :9- 2009- february
تشکر کنندگان: aligudarzi
من هم پارسال با دی اچ ال فرستادم سه روزه رسید بدون مشکل 50 هزار تا دادم
تشکر کنندگان:
من هم مدارک تکمیل شده نامه اول رو از پست میدان ولیعصر (تهران) فرستادم و 24/000 تومان ازم گرفت!
فکر میکردم بیشتر بشه.Smile
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان:
دوستان دقت کنند همانطور که در پستهای بالا ذکر شد با پرداخت 24000تومان در مناطق پستی میتوانید پاکتهای خود را با dhl به امریکا بفرستید.
تشکر کنندگان:
سلام.من با مسافر فرستادم امريكا و از اونجا پست شد
تشکر کنندگان:
سلام

من با TNT فرستادم و 47000 تومان شد و سه روزه هم رسید پیگیری اینترنتی خوبی داشت ضمناً جایزه هم داره
البته با DHL میشد 58000 تومان ضمناً در دفاتر پستی باجه DHL هم وجود داره و 24000 تومان میگیره من ازشون سوال کردم که چه فرقی با خود شعب DHLدارید و این تفاوت قیمت برای چیه؟
گفت فرق ما با شعب خود DHL اینه که اونها کد رهگیری رو همون موقع به شما میدن ولی ما پاکت شما رو میگیریم و بعد خودمون به شعب DHL تحویل میدیم و شما بعد از ثبت پاکت در شعب DHL میتونید تلفنی کد رهگیری رو بگیرید ضمناً حدود یک الی دو روز دیرتر از خود شعب DHL پاکت به مقصد میرسه.
من به شخصه ریسک این رو به خاطر چند هزار تومان قبول نکردم و با TNT فرستادم.
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=247
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
کسی میدونه اگر آدرس را خارج از کشور داده باشم و نامه KCC هم به اون آدرس آمده باشه ،مدارک را می تونم از ایران پست کنم با یابد از همون آدرس پست بشه ؟

تشکر کنندگان:
مهم رسیدن مدارک کامل و صحیح با کیس نامبر شماست.
پیشنهاد می کنم از ایران از کوریرهای خارجی (DHL ،TNT، ...) استفاده کنید تا سریع برسد و پروف دلیوری هم بگیرید.
در فرمها هر آدرسی قید کنید نامه مصاحبه به آن آدرس می آید.
شماره کیس: 2010AS00002xxx
نامه قبولی: می 2009
کنسولگری: Abu Dhabi
نامه دوم : سپتامبر 2009
مصاحبه: 6 اکتبر 2009
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: 29 اکتبر 2009
دریافت گرین کارت: 13 نوامبر 2009
CoolCool
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان