آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
سوالات خود در مورد سرویسهای پستی و موارد مربوط به ارسال فرمهای تکمیل شده به ‎KCC‎ را در این تاپیک مطرح کنید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان خوبم میخواستم ببینم برای فرستادن فرمهای نامه اول به کنتاکی از ‎dhl‎ استفاده کنیم یا سیستم پست بهتری هم هست
با تشکر
‎2010AS3xxx‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
من پارسال با ‎TNT‎ فرستادم 5 روزه رسید تو سایتش هم میتونستی مرحله به مرحله تا رسیدن به ‎kcc‎ تعقیبش کنی با هزینه 45 هزار تومن
منم در حال حاضر حدس میزنم که ‎DHL‎ بهتر از ‎TNT‎ باشه.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: seravin ، aligudarzi
ما هم پارسال با ‎dhl‎ نامه را فرستادیم و 3 روزه رسید و مراحلش را هم میتونستی در اینترنت ببینی و حتی اسم کسی که نامه را تحویل گرفته داد و هزینه آن ‎58000‎ تومان شد.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: seravin ، aligudarzi
ما با ‎DHL‎ فرستادیم و یک مدت زیادی (فکر کنم 10 روز) نامه رفته بود تو قرنطینه و یه جا مونده بود. ما هم مثل مرغ سر کنده بال بال میزدیم تو این سایت ‎DHL‎ ببینیم چی شد. همون وقتا بود که یه جمله تو این سایت یا "سفر من" خوندم: به ماراتون اعصاب خورد کن لاتاری خوش آمدید!
اون موقع هنوز عمق فاجعه را درک نکرده بودم. حالا می فهمم کسی که این جمله را نوشته چه سخن حکیمانه ای فرموده.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: seravin ، WIKIMAN
سلام
منم با ‎dhl‎ فرستادم امسال فرستادم سه روزه رسید و تو سایت هم تمام مراحل رو هرچند ساعت یکبار میدیدم. ‎000/60‎ تومان هزینه شد . البته روز تحویل پاکت گفتند و امضا گرفتند که ممکنه به بسته های ایرانی گیر بدن و قرنطینه برن ولی خدا رو شکر اتفاقی نیفتاد و دیروز رسید. هم تو سایت دیدم و هم یک ‎sms‎ از ‎dhl‎ رسید و اسم
رسید دهنده را و زمان دقیق اونرو خبر داد.

شماره کیس: ‎2010AS00005000‎
تاریخ دریافت نامه قبولی: ‎May/2009‎
کنسولگری: ‎ankara‎
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:June/2009
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
منم با ‎DHL‎ فرستاده بودم ‎58000‎ تومان شد و گفتند قبل از ساعت 12 ظهر تحویل داده میشه و 5 روزه هم رسید و
بعد یه ‎SMS‎ هم از ‎DHL‎ برام اومد که بسته رسیده و اسم تحویل گیرنده نامه رو هم نوشته بودند.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE ‎2009‎
تاریخ دریافت ویزا ‎: JUNE2009‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
من هم با ‎DHL‎ فرستادم البته اینجا سرم کلاه رفت چون اگر از دفاتر پستی و از قسمت پیشتاز میفرستادم با همون ‎DHL‎ و به همون طریق تو اینترنت قابل رهگیری بود فقط تنها فر قش اینجاست که تو دفاتر پستی ‎24000‎ تومان هزینش می شد اما چون من به دفتر اصلی خود ‎DHL‎ دادم از من ‎58000‎ تومان گرفتن . که اون هم فدای سرمBig Grin
شماره کیس ‎:***2009AS00008‎
تاریخ دریافت پاکت اول:may ‎- 2008- 5‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎8- january - 2009‎
تاریخ مصاحبه ‎:9- 2009- february‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: aligudarzi
من هم پارسال با دی اچ ال فرستادم سه روزه رسید بدون مشکل 50 هزار تا دادم
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
من هم مدارک تکمیل شده نامه اول رو از پست میدان ولیعصر (تهران) فرستادم و ‎24/000‎ تومان ازم گرفت!
فکر میکردم بیشتر بشه.Smile
راهنمای خرید چمدان

‎10AS6000‎
قبولی:May ‎24, 09‎
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09‎
هزینه:3.800$-یکنفر

‎We The People‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوستان دقت کنند همانطور که در پستهای بالا ذکر شد با پرداخت 24000تومان در مناطق پستی میتوانید پاکتهای خود را با ‎dhl‎ به آمریکا بفرستید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام.من با مسافر فرستادم امريكا و از اونجا پست شد
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام

من با ‎TNT‎ فرستادم و ‎47000‎ تومان شد و سه روزه هم رسید پیگیری اینترنتی خوبی داشت ضمناً جایزه هم داره
البته با ‎DHL‎ میشد ‎58000‎ تومان ضمناً در دفاتر پستی باجه ‎DHL‎ هم وجود داره و ‎24000‎ تومان میگیره من ازشون سوال کردم که چه فرقی با خود شعب DHLدارید و این تفاوت قیمت برای چیه؟
گفت فرق ما با شعب خود ‎DHL‎ اینه که اونها کد رهگیری رو همون موقع به شما میدن ولی ما پاکت شما رو میگیریم و بعد خودمون به شعب ‎DHL‎ تحویل میدیم و شما بعد از ثبت پاکت در شعب ‎DHL‎ میتونید تلفنی کد رهگیری رو بگیرید ضمناً حدود یک الی دو روز دیرتر از خود شعب ‎DHL‎ پاکت به مقصد میرسه.
من به شخصه ریسک این رو به خاطر چند هزار تومان قبول نکردم و با ‎TNT‎ فرستادم.
‎http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=247‎
‎2010AS3xxx‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
کسی میدونه اگر آدرس را خارج از کشور داده باشم و نامه ‎KCC‎ هم به اون آدرس آمده باشه ،مدارک را می تونم از ایران پست کنم با یابد از همون آدرس پست بشه ؟

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
مهم رسیدن مدارک کامل و صحیح با کیس نامبر شماست.
پیشنهاد می کنم از ایران از کوریرهای خارجی ‎(DHL‎ ،TNT، ‎...)‎ استفاده کنید تا سریع برسد و پروف دلیوری هم بگیرید.
در فرمها هر آدرسی قید کنید نامه مصاحبه به آن آدرس می آید.
شماره کیس: ‎2010AS00002xxx‎
نامه قبولی: می ‎2009‎
کنسولگری: ‎Abu Dhabi‎
نامه دوم : سپتامبر ‎2009‎
مصاحبه: 6 اکتبر ‎2009‎
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: 29 اکتبر ‎2009‎
دریافت گرین کارت: 13 نوامبر ‎2009‎
CoolCool
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان