کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی یا اجازه خروج از کشور بعد از برنده شدن
من می خوام واسه GRE اقدام کنم پاسپورت بگیرم . چند تا سوال دارم .
یه کی هست یه تلفن بده زنگ بزنم ازش چند تا سوال بپرسم ؟
آنان که گذشته را بیاد نمی آورند محکوم به تکرار آنند
تشکر کنندگان:
کسی نبود ؟ ؟ ؟
آنان که گذشته را بیاد نمی آورند محکوم به تکرار آنند
تشکر کنندگان:
(2010-06-20 ساعت 18:22)masi نوشته:  کسی نبود ؟ ؟ ؟

من خودم از طریق gre اجازه خروج گرفتم ......
الان درگیر رفتنم..اگه صبور باشی ایشالله کارم که درست شد...یه تاپیک باز میکنم و تمام مراحل و با ریز مورد ها و تمام جزئیاتش بهت میگم:
این راه از همه بهتر و ارزون تره...
ولی کلی دوندگی و صبر میخوادWink
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

تشکر کنندگان: WIKIMAN ، hamed_gh ، Shahoo52 ، sepehr_sp ، free_free
از کسانی که دانشجو بودند و سربازی نرفتند و اجازه خروج گرفتند کسی میتونه بگه از روزی که به دانشگاه مراجعه کنیم برای اجازه خروج تا روزی که پاس به دستمون برسه چقدر طول می کشه؟؟
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
(2010-06-26 ساعت 21:49)yas نوشته:  از کسانی که دانشجو بودند و سربازی نرفتند و اجازه خروج گرفتند کسی میتونه بگه از روزی که به دانشگاه مراجعه کنیم برای اجازه خروج تا روزی که پاس به دستمون برسه چقدر طول می کشه؟؟

واسه من از روزی که به دانشگاه مراجعه کردم تا روزی که پاسپورتم رسید دم در خونه حدود 3 هفته طول کشید البته دانشگاهم من رو خیلی دووند و فکر میکنم متوسطش 2 هفته باشه
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان: yas ، hamed_gh
گله تو را خدا این امتحان gre را توضیح بده ببینیم چه کنیم
تشکر کنندگان:
سلام
من در لاتری قبول شدم و مشمول هستم
و توانستم از طریق گذاشتن وثیقه 15 میلیونی پاسپورت با اجازه 1 بار خروج را بگیرم و تا 30 روز اینده فقط می تونم از کشور خارج بشم
می خواستم بدونم که چون مصاحبه من در ماه مهر در ابوظبی هست و تا 1 ماه دیگر هم بیشتر نمی تونم از کشور خارج بشم و دیگه هم نمی خوام برگردم ایران

شما راه حلی برای ویزای دوبی دارین چون بیشتر از یک ماه دوبی ویزا نمیده و بعد از تموم شدن ویزای 1 ماهه من این چند ماه که ممکنه بعد از کلیرنس چندین ماه بشه توی کجا زندگی کنم و منتظر بمانم
ایا میشه که با گرفتن ویزای توریستی یه کشور دیگه و برگشت دوباره به دوبی دوباره ویزای 1 ماهه گرفت؟
تشکر کنندگان:
(2010-07-07 ساعت 16:41)arashdool نوشته:  سلام
من در لاتری قبول شدم و مشمول هستم
و توانستم از طریق گذاشتن وثیقه 15 میلیونی پاسپورت با اجازه 1 بار خروج را بگیرم و تا 30 روز اینده فقط می تونم از کشور خارج بشم
می خواستم بدونم که چون مصاحبه من در ماه مهر در ابوظبی هست و تا 1 ماه دیگر هم بیشتر نمی تونم از کشور خارج بشم و دیگه هم نمی خوام برگردم ایران

شما راه حلی برای ویزای دوبی دارین چون بیشتر از یک ماه دوبی ویزا نمیده و بعد از تموم شدن ویزای 1 ماهه من این چند ماه که ممکنه بعد از کلیرنس چندین ماه بشه توی کجا زندگی کنم و منتظر بمانم
ایا میشه که با گرفتن ویزای توریستی یه کشور دیگه و برگشت دوباره به دوبی دوباره ویزای 1 ماهه گرفت؟

درسته، شما با ویزای امارات یکماه بیشتر نمی تونین اونجا بمونین و اگه بیشتر بمونین به ازای هر روز اضافه موقع خروج 100درهم جریمه میشین.

به نظرم ویزای امارات رو 15 روز مونده به اتمام مهلت خروجتون اقدام کنید که تاریخ شروعش تا امکان داره دیرتر باشه بعد برید مثلا ترکیه یا ارمنستان (هرکدوم که بعدا بشه راحتتر از اونجا بری دوبی) و نزدیک مصاحبه بری دبی. انشالا بدون کلیرنس ویزا میگیری، اگر هم نه فکر کنم با ویزات تا 30 سپتامبر بتونی دبی بمونی چون مصاحبه ات هم تو سپتامبره دیگه؟!
کلا بیشتر احتیاج نداری چون تا 30 سپتامبر اگه ویزاتو نگیری خدایی نکرده، کیست باطل میشه.

ولی انشالا بی کلیرنس میگیری. دلت روشن باشهSmile

در مورد سئوال آخرت هم: بله میشه. ولی با توجه به کیس تو که مصاحبه ات میوفته سپتامبر احتیاجی به این کار نمیشه
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان:
مرسی از جوابتون ولی مگه تا 30 september 2011 وقت ندارم که ویزامو بگیرم ؟ توی نامم دومم نوشته
من dv-2011 هستم
تشکر کنندگان:
(2010-07-07 ساعت 18:32)arashdool نوشته:  مرسی از جوابتون ولی مگه تا 30 september 2011 وقت ندارم که ویزامو بگیرم ؟ توی نامم دومم نوشته
من dv-2011 هستم

DV2011?!!! خوب اینو اول میگفتی!Big Grin

آره درست میگی.
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان:
مرسی از سایت بسیار بسیار عالیتون
مطالبش خیلی کمکم کرد
من تا چند روز دیگه می رم چون تو دوبی یه خونه داریم که مالکش بابام هست
و متوجه شدم که از سال پیش دیگه روی خرید خونه تو دوبی رزیدنسی نمیدن
در ضمن من اسپانسر ندارم
خدا کنه ویزا بهم بدن
خوب خدا حافظ همگی اگر کارم درست شد و ویزا گرفتم
حتما تو بخش سفرنامه می نویسم
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، sam_hash
سلام دوستان
منم مشکل خدمت دارمو تا چندروز دیگه از کشور خارج میشم و برنمیگردم
از دوستانی که مشکل منو دارن و مصاحبشون آنکارا هست خوشحال میشم طی مدتی که اگه خدای نکرده کلیرنس بخوریم باهم باشیم

تشکر کنندگان: WIKIMAN
سلام به تمام مشمولان نگران

منم مشکله سربازی و خروج از کشور رو داشتم و با گرفتن اجازه خروج از طریقه سفر علمی‌ از کشور خارج شدم و هفتهٔ پیش هم مصاحبم رو انجام دادم و کلیرنس خوردم و الان هم در آنکارا به سر می‌برم تا اومدن کلیرنسم . کسانی‌ که مشکله منو دارن اگه کمکی‌ از دست من بر میاد یا سؤالی در این مورد دارن با کمال میل حاضر به راهنمای هستم
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان: laili ، usa.lover ، kianoush ، اليزا
درود رامین!
مبارکت باشه پسر!!! ایول...

خوش بگذره بهت!
تشکر کنندگان: ramin2010
(2010-07-16 ساعت 02:56)ramin2010 نوشته:  سلام به تمام مشمولان نگران

منم مشکله سربازی و خروج از کشور رو داشتم و با گرفتن اجازه خروج از طریقه سفر علمی‌ از کشور خارج شدم و هفتهٔ پیش هم مصاحبم رو انجام دادم و کلیرنس خوردم و الان هم در آنکارا به سر می‌برم تا اومدن کلیرنسم . کسانی‌ که مشکله منو دارن اگه کمکی‌ از دست من بر میاد یا سؤالی در این مورد دارن با کمال میل حاضر به راهنمای هستم

سلام رامین جان
شما کجا اقامت داری؟ تو پانسیونی؟ من تا 10 روز دیگه میام آنکارا، و دنبال یه پانسیون هستم، اگه بفرمایی چطوری تو آنکارا باهات تماس بگیرم ممنون میشم، بلاخره یکی با شرایط مشابه من خیلی به من کمک میکنه و حداقلش اینه تنها نیستیم

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان