کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
خبر مهم............خبر مهم..................خبر مهم

به دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارند. پلی کلینیک از تاریخ اول اگوست تا 15 اگوست تعطیل است. دوستانی که در این روزها برای مدیکال میروند به فکر مرکز دیگری باشند.
تشکر کنندگان: farzad101 ، sam_hash ، MH5160 ، Ashkan78 ، hamed_gh ، mh_hshk ، Radian ، m.amjadi
از دوستان ، كسي هست كه 02 سپتامبر مصاحبه داشته باشد ؟
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
دوست عزيز با آرزوي موفقيت كنجكاوم بدونم اين داستان شانسي فهميدن قبولي چطوري بوده[/php]
تشکر کنندگان:
کاوه جان سلام

ما همان روز شما مصاحبه داریم همان ابوظبی پنج شنبه

امیدوارم بدون مدیکال بتونیم ویزا بگیریم

ما از دوشنبه میریم امارات وتا دوشنبه هفته بعد میمونیم شاید بتونیم ویزامونو بگیریم

ضمنا : اگه یک هفته هتل بگیری دو روزش مجانی میشه ( هتل کاپتورن ) 4*

با تشکر و امید دیدار اگه دوس داشتی پیام بذار
majmaj
تشکر کنندگان: Shahryar ، Kaveh792004
نکات بسیار بسیار مهم برای دوستانی که ماه رمضان به ابوظبی مسافرت می کنند. حتما متن زیر مطالعه شود. منبع: سایت سفارت امریکا
خوردن. اشامیدن و سیگار کشیدن یک ماه زندانی یا جریمه دارد

[en]
Warden Message 10/2010: Ramadan Office Hours

U.S. Mission to the United Arab Emirates
U.S. Embassy Abu Dhabi – U.S. Consulate General Dubai
Warden Message 10/2010: Ramadan Office Hours
August 4, 2010

In accordance with UAE labor law, the Embassy and the Consulate General will amend their public hours during the month of Ramadan. The exact dates of Ramadan will be announced in local media, but it is expected to begin around August 11. Ramadan hours for each post are presented below.

The Embassy takes this opportunity to remind Americans that it is illegal in the UAE to eat, drink or smoke in public during the fasting hours between sunrise and sundown. Individuals convicted of eating, drinking or smoking during the above period may be subject to either one month imprisonment and/or a monetary fine. The exact times for fasting each day can be found in local newspapers.

Modest dress and restrained, respectful behavior between the sexes (even between married couples) are normal social customs in the UAE and particularly during Ramadan. Restaurants are generally closed during daylight hours, with the exception of some hotel restaurants.

In the event of an emergency, such as the death or arrest of an American citizen, we stand ready to assist 24 hours a day. You may contact the Embassy and Consulate duty officers through the Embassy emergency number at 02-414-2500.

Embassy Abu Dhabi Ramadan Hours

Routine citizen services will be available Sunday through Thursday between noon and 2 p.m.

Telephone Inquiry Hours:
9 a.m. to 11:30 a.m. for matters related to routine citizen services
1 p.m. to 2 p.m. for matters related to immigrant visas
1 p.m. to 2 p.m. for matters related to nonimmigrant visas

Consulate General Dubai Ramadan Hours

Routine citizen services will be available Sunday through Thursday between the hours of 12:30 and 2:30 p.m.

Telephone Inquiry Hours:
9 a.m. to 12 p.m. for matters related to routine citizen services

The U.S. Embassy in Abu Dhabi is located at Embassies District, Plot 38, Sector W59-02, Street No. 4, P.O. Box 4009. The telephone number is (971) (2) 414-2200, and the Consular Section fax number is (971) (2) 414-2241. The email address for American Citizens Services inquiries, including passport questions, is abudhabiacs@state.gov. The Embassy Internet web site is http://abudhabi.usembassy.gov. For after-hours emergencies in Abu Dhabi, contact the Embassy at (971) (2) 414-2500 for the Abu Dhabi Duty Officer.

The U.S. Consulate General in Dubai is located on the 21st floor of the Dubai World Trade Center, P.O. Box 9343. The telephone number is (971) (4) 311-6000. The Consular Section fax number is (971) (4) 311-6213. The email address for American Citizens Services inquiries, including passport questions, is abudhabiacs@state.gov The web site for the U.S. Consulate General in Dubai is <http://dubai.usconsulate.gov/>. For after-hours emergencies in Dubai, contact the Embassy at (971)(2) 414-2500 for the Dubai Duty Officer.
[/en]
تشکر کنندگان: Kaveh792004 ، ramfar
بچه ها
من پارسال ماه رمضان دوبی بودم زیاد تفاوتی حس نمی کنید بجز اینکه خوردن و آشامیدن در ملا عام ممنوع است البته برای بچه ها مشکلی نیست
ولی استخر و دریا و وایلد وادی مشکلی نیست و عین روزهای عادی است بجز اینکه بوفه ها تعطیل هستند.
برای صبحانه هم که در هتل سرو میشو د و ناهار هم همینطور . مک دونالد هم از ساعت 12 ظهر به بعد به بیرون غذا می دهد که می توانید بگیرید در هتل بخورید
از افطار به بعد هم که اوضاع عادی است
از نظر حجاب نیز تفاوتی با دیگر ماهها ندارد .فقط نخوردن مهم است !!
در ماه رمضان هتلها قیمت متعادل تری دارند و بعضی پکیجها برای هتل و بلیط هواپیمابا هم ارزان ارائه میشود .
مثلا پارسال هواپیمایی امارات پکیج میداد که با هتل آتلانتیس بود و برای بچه های همراه پدر و مادر مجانی بود.
این لینک هم در مورد جریمه برای خوردن در ملا عام که دو هزار درهم است

چاکریم
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان: OMID_R ، homeless ، Hossein81 ، Eskandari ، Kaveh792004 ، sib 24
(2010-08-11 ساعت 13:48)majmaj نوشته:  کاوه جان سلام

ما همان روز شما مصاحبه داریم همان ابوظبی پنج شنبه

امیدوارم بدون مدیکال بتونیم ویزا بگیریم

ما از دوشنبه میریم امارات وتا دوشنبه هفته بعد میمونیم شاید بتونیم ویزامونو بگیریم

ضمنا : اگه یک هفته هتل بگیری دو روزش مجانی میشه ( هتل کاپتورن ) 4*

با تشکر و امید دیدار اگه دوس داشتی پیام بذار
majmaj

منم 2 سپتامبر هتل دلمون ،کاشکی‌ منم هتل شما بودم Sad
تشکر کنندگان: Kaveh792004 ، Ashkan78 ، Shahryar
سلام دوستان..خسته نباشید
یک به من بگه که ایا من میتونم زمان مصاحبه ایم رو عقب بندازم؟؟
زمان مصاحبه ام در حال حاضر 30August است.
تشکر کنندگان:
من هتل ورساي هستم
سه شب 400000 تومن سينگل
اينترنت توي اتاقها مجانيه
نزديك به سيتي سنتر و مراكز ديگر است
قابل تمديد از آژانس تهران ( شبي 46000 )
پرواز ماهان صبح ساعت 7 ( همون روز ميشه مديكال NMC را انجام دارد )
درصورت تمديد تاريخ پرواز ، 30000فقط تومن جريمه
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان: farzad101 ، Ashkan78 ، sib 24
من هتل دلمون هستم در حد 4ستاره نیست از شانس من تعمیرات داره توی این ماه. سر درد گرفتیم
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان:
هتل هایی که من خیلی خیلی خوشم اومد یکی هتل جمیرا بود و یکی دیگه هتل آتلانتیس که اگه اونجا هتل بگیرید پارک ابیش براتون مجانیه و توش یه عالمه آکواریم زیبا داره .
اگر میخواید برید هتل آتلانتیس ما با یک تور لیدر تو دبی آشنا شدیم که گفت میتونه شبی 1000 درهم برامون توی هتل آتلانتیس جا بگیره اگر خواستید بگید شمارش رو بهتون بدم خیلی هتل زیبایی هستش این قیمتی که به ما گفت یکم از هتل بیخود ما { رامادا کنتینانتال } بیشتر بود و کلی افسوس خوردیم امیدوارم شما اشتباه نکنید .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان: sib 24
(2010-08-18 ساعت 18:32)Kaveh792004 نوشته:  من هتل ورساي هستم
سه شب 400000 تومن سينگل
اينترنت توي اتاقها مجانيه
نزديك به سيتي سنتر و مراكز ديگر است
قابل تمديد از آژانس تهران ( شبي 46000 )
پرواز ماهان صبح ساعت 7 ( همون روز ميشه مديكال NMC را انجام دارد )
درصورت تمديد تاريخ پرواز ، 30000فقط تومن جريمه

گرون نیست؟ ما دلمون 6 شب اتاق دبل نفری 500000 برای تور دادیم
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، khashayar6310 ، sib 24
هتل فقط فقط آتلانتیس من از تهران که قیمت گرفتم گفت شبی 2500 درهم تازه تو اون فصلی که مسافر نمیرفت به نظر خودم 1000 درهم برای اون هتل مفته من که خیلی خیلی افسوس خوردم شما این کار رو نکنید و یه هتل خوب برید مثل هتل جمیرا یا آتلانتیس که واقعا زیبا و خوبند فقط بدی آتلانتیس این بود که از شهر یه خورده دور بود آقا اشکان خوب وارده " شبی 1000 درهم خوب نیست ؟
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان:
دوستان اگر نظری و یا تجربه ای در مورد City Seasons Hotel دارند لطفا بیان کنند .
چند تا هتل ۳ یا ۴ ستاره که مناسب باشند و از خدمات و غذا راضی بودید، نزدیک سیتی سنتر (پیاده بشه رفت ) یا حداقل نزدیک ایستگاه مترو و البته اینترنت رایگان با سرعت مناسب داشته باشند رو اگر میشناسید معرفی کنید .
ممنون
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
تشکر کنندگان: MH5160
(2010-08-28 ساعت 02:16)homeless نوشته:  دوستان اگر نظری و یا تجربه ای در مورد City Seasons Hotel دارند لطفا بیان کنند .
چند تا هتل ۳ یا ۴ ستاره که مناسب باشند و از خدمات و غذا راضی بودید، نزدیک سیتی سنتر (پیاده بشه رفت ) یا حداقل نزدیک ایستگاه مترو و البته اینترنت رایگان با سرعت مناسب داشته باشند رو اگر میشناسید معرفی کنید .
ممنون

از هتل های نزدیک city centre می توان از novotel و copthorn نام برد که 4 ستاره هستند. از هتل ibis نیز میتوان نام برد . با توجه به اینکه باید چند بار به سفارت ابوظبی برویم شاید بهتر باشه در ابو ظبی بمانیم.اگه کسی از هتل های ابوظبی اطلاع داره وبا این پیشنهاد موافق لطفا نظر بده.شاید بهتر باشه در تاپیک کلیرنس بحث بشه
تشکر کنندگان: homeless ، farzad101 ، kiarash86 ، sib 24

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان