کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ALIREZA205 نوشته: لیلی جان اینطوری هیجان رو تخلیه میکنیم Smileدنبال هتل گشتن کلی حال میده به خدا Smile

حالا اینقدر سر مسائل جدی تر حال کنین که دیگه اینها به نظرتون نمیادBig Grin
تازه اصل حالتون بعد از گرفتن ویزاس اون موقع کاسه ی چه کنم به دست میگیرینBig GrinBig GrinBig Grin
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: ALIREZA205 ، MajidShirzadeh
ALIREZA205 جان:

این دوتا هتل رو هم ازشون قیمت بعد از تخفیف بگیر ببین چند میگن.

1- Hotel Tunali

2- Mega residence hotel

اگه این دوتا هم قیمت بدن دیگه میشه تقریبا پیش بینی کرد که کجا باید رفت. چون در فاصله یک کیلومتری سفارت تنها این 4 هتل موجود است.
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان:
[/quote]
هتل بست نزدیک ترین هتل به سفارت هست دوستان . 2 دقیقه پیاده راهه . به گفته یکی از دوستان این هتل روبروی یکی از ضلع های سفارت هست و هم به دکتر اونگان نزدیکه هم سفارت . در ضمن یه هتل نوسازه که بعد از چک و چونه به نظر قیمتش خیلی خوبه .
[/quote]
علیرضا جان منظورت از best همان 2000 است که قبلا 82 دلار توافق کرده بود و حالا به 70 راضی است؟ یه ایمیل دیگه بزنی به 60 راضی میشه .

درضمن موقعیتهای این هتلها رو روی گوگل ارث بخوبی می توانید ببینید که این هتل بست 2000 روبروی سفارت در یک خیابان با فاصله کمی از سفارت است.
تشکر کنندگان:
رضا جان آره این همون بست 2000 هست به نظرم اگه ترنسفر هم ازش بگیریم قیمت خیلی عالیه فقط مونده بلیط ارزون پیدا کنیم . من که به شخصه ترجیح میدم پولم و خرج خوراکی و نوشیدنی های ترکی(بهشتی ) کنم Smile تا خرج به این هتل ها در ضمن هتل بست هتل خوب و تر تمیزه . به گیزیل آی هم نزدیکه .
تشکر کنندگان: seravin ، MajidShirzadeh ، reza22
با سلام
من کمی سرم شلوغه و نمی تونم سریع بنویسم.الان این متن را 2 روزه دارم می نویسم و نتونستم پست کنم.
در مورد ما یک دفعه تمامی تور ها تمام شد و من مجبور شدم همه چیز را جدا بگیرم.
بلیط ترکیش با نرخ ماک 350 تومانی گیرمون اومد.
هتل رویال هم تقریبا شبی 120 دلار برای سه نفر .که البته این قیمت برای ددمان بلوک بی هم بود ولی ما چون اتاق ترپل می خواستیم گفتند رویال داره که البته دروغ گفته بودند.
تمام هتل ها در ترکیه نفر سوم که بچه باشد را با اکسترا بد حساب می کنند که این آژانس به ما دروغ گفت که این هتل اتاق 3 تخته میده.در کل اتاقش خیلی کوچک بود و با تخت سوم هم کوچکتر.
حسنش بالکن (برای بچه دارها) نبود ایرانی در هتل و کادر خوب این هتل یود ما 3 بار اتاقمان را عوض کردیم.
هتل رویال ,ددمان ,سجمن در یک خیابان قرار دارند که رویال از اون دو تا به سفارت نزدیک تره.
بست وسترن و یکی دو تا هتل دیگه هم در خیابان پایین قرار داره.
هتل ازیلهان هم مثل اینکه در خ روبروی ددمانه که من ندیدم.

هتل ریکسوس هم یک 5 ستاره تاپ است که روبروی سفارته ولی به نظرم از ددمان 5 ستاره تره!!!
بوک اینترنتی گرون تر در میاد به نظرم سراغش نرید .در روزنامه آژانس هایی هستند که نوشتند رزرو هتل در اقصی نقاط جهان.اگر به همشون زنگ بزنید می تونید منصف و قیمت مناسب ترین را گیر بیاری مثلا ما بعد از گرفتن هتل یک آژانس به ما زنگ زد که هتل بست وسترن 618 . تومان برای 6 شب( تریپل!)
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان: seravin ، sh-b ، reza22 ، MajidShirzadeh ، ALIREZA205 ، Monica ، payman R ، s..setare ، Farshid22
سلام
پروازهای تهران-آنکارا با ایران ایر فقط Fokker 100 داره ؟؟!
ترکیش بهتر نیست؟

صفحه پیوست اطلاعات پرواز ایران ایره به آنکارا

فایل‌های پیوست
.pdf   IranAir-ankara.pdf (اندازه 396.32 KB / تعداد دانلود: 267)
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
تشکر کنندگان: seravin ، ALIREZA205 ، MajidShirzadeh
اطلاعات پرواز ترکیش هم با مشخصات کامل و قیمت اینجاست :

http://www.thy.com/fa-IR/index.aspx
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
تشکر کنندگان: sh-b ، ALIREZA205
وقت مصاحبه شما برای شما معین می کنه که با برکیش بروید یا هما.اصولا دوتاشون به علت محدود بودن روزهای پرواز افتضاحند.ترکیش برای تغییر تاریخ 50 دلار جریمه می گیرد ولی هما این کار را نمی کند.
دفتر هما روبروی سفارت امریکاست.ولی ترکیش از مطب دکتر 10 تا 15 دقیقه پیاده روی در سربالایی دارد
من از کسانی که قبلا هر دو پرواز را تجربه کرده بودند شنیدم که ایران ایر بهتر الله اعلم.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان: babakped ، seravin ، ALIREZA205 ، reza22
سلام عليرضا خان
ما هم بايد 1 اكتبر انكارا باشيم.تصميم داريم بريم بست.2نفر و يك بچه هستيم.متوانيم از شرايط شما استفاده كنيم؟چطوري؟
تشکر کنندگان:
ana نوشته: سلام عليرضا خان
ما هم بايد 1 اكتبر انكارا باشيم.تصميم داريم بريم بست.2نفر و يك بچه هستيم.متوانيم از شرايط شما استفاده كنيم؟چطوري؟

case numberetoon chande va key madareke avaliyaro ferestadin?
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

تشکر کنندگان:
كيس من ازدواج است.حدودا 7 ماه طول كشيد تا وقت دادند
تشکر کنندگان:
بچه ها هتل بست براي ترانسفر ميگه بايد از فرودگاه با اتوبوس بياييد يك جاي مشخص تو شهر و منتظر بشيد تا يباد دنبالتون.30 يا 35 دلار هم ميگيره.ما كه نخواستيم.
تشکر کنندگان:
poorya.poorhosini نوشته: كسي اطلاعاتي در مورد سفر با قطار و اينكه چقدر طول ميكشه رو نداره براي رفتن به تركيه

قطار تهران- استانبول

اين قطار عصر روز پنجشنبه تهران را به مقصد استانبول ترك كرده و پس از حدود 70 ساعت سير، بعداز ظهر روز يكشنبه واردايستگاه حيدرپاشا ( بخش آسيايي استانبول ) مي‌شود .برگشت اين قطار از استانبول روز چهارشنبه و ورود آن به تهران در روز شنبه مي باشد . اين قطار پس از عبور از ايستگاه‌هاي زنجان، تبريز و سلماس ( فقط در زنجان ، تبريز و سلماس سوار و پياده شدن مسافر انجام مي‌گيرد) به مرز مي‌رسد. در ايستگاه تبريز تشريفات گمركي و در ايستگاه سلماس كنترل نهايي و ممهور شدن گذرنامه‌ها انجام مي‌شود . سپس قطار در ادامه مسير، با عبور از ايستگاه مرزي رازي در ايستگاه مرزي كاپيكوي درتركيه براي بررسي گذرنامه‌ها و گمرگ توسط مأموران اين كشور متوقف مي‌شود. ايستگاه‌هاي بعدي، وان و اسكله وان هستند. دراسكله وان مسافران سوار كشتي ( فري بوت ) شده و پس از پنج ساعت مسافرت با كشتي بر روي درياچه وان به اسكله تاتوان رسيده و سفر خود را با قطار درجه يك كوپه‌اي (تخت‌دار) تركيه ادامه مي‌دهند. قطار پس از عبور از ايستگاه‌هاي الازيق، مالاتيا، سيواس، كايسري، آنكارا و اسكي شهير به ايستگاه راه آهن حيدرپاشا در شهر استانبول مي‌رسد.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh ، meweadl ، ugi ، sepehr_sp ، Farshid22
سلام
دوستان اینم مشخصات آژانس هواپیمایی جزیره بهشت

تهران ، خیابان ولیعصر ـ بالاتر از پارک ساعی ـ ساختمان صدف ـ پلاک ۱۱۳۷
تلفن :
۸۸۷۸۶۳۹۶ تا 7 و ۸۸۷۹۵۴۸۵ تا 6
فکس :
۰۲۱-۸۸۷۹۵۴۸۳
کدپستى :
۱۵۱۱۹
پست الکترونيکى :
jazireh@morva.net
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان: sh-b ، f.o ، Farshid22

من تاریخ مصاحبم اعلام شد: 1X November

همسفر برای 14 نوامبر.... ؟ (2X آبان 88)

البته تاریخ حرکت مسلما چند روز زودتر خواهد بود.
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان: