کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به ترکیه را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
تشکر کنندگان: mehran1148 ، SH1A2R3 ، shani89
سلام به همه ی برندگان لاتاری 2010
من باید برم آنکارا اگر قبول بشم برای مصاحبه.
می خواستم بدونم از راه زمینی برم بهتره یا هوایی؟
آیا لازمه که اونجا حتما پیش پزشک برم برای مراحل کار؟ واکسیناسیون؟
تشکر کنندگان: farzi ، SH1A2R3 ، shani89
در ضمن یک سوال اساسی هم دارم. آیا در مصاحبه به ما خواهند گفت که بهتون ویزا می دهیم یا هرکس که نامه اش برای مصاحبه بیاد حتما ویزا می گیره؟ یعنی میشه پول ویزا رو بدی ولی ویزا نگیری؟ اصلا گزینش چند مرحله است و در هر مرحله چند نفر ریزش دارند؟ تورو خدا منو روشن کنید. حسابی خاموشم!
تشکر کنندگان: SH1A2R3
اگه خيلي خاموشي يه چرخي تو انجمن بزن روشن ميشي

اگه كنسول گري تركيه رو انتخاب كردي بايد بري اونجا
ريزش هم فقط همونجا معلوم ميشه
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، shani89
مرسی آقا ناصر!
فکر می کنی من با 10-15 ملیون سرمایه بتونم این کار رو بکنم؟ یعنی تموم بشه اونجا مستقر و صاحب کار بشم.
دوستانی که قرار ترکیه برندبهتر همین ایران پولاشونو چینج کنند
با تور هم برید خیلی بهتره
سلام
وقتی رفتیم ترکیه پول رو تو سفارت باید به دلار بدیم یا لیر؟
اگر به دلار ، راحتتر نیست کل پول رو دلار همراهمون ببریم هر مقدار هم که خواستیم چنج می کنیم. یک حسن هم داره هر قدر اضافه بیاریم اینجا از ما راحتتر میخرن. (البته اگر رفتنی بشیم نفروشیم بهتره لازم میشه!)
توي سفارت دلار مي گيرند و در تركيه هم صرافي زياده كه به نرخ روز تبديل مي كنند. من كه از ايران فقط دلار بردم .
با قطار بریم آنکارا چقدر طول می کشه؟
سفارت توی آنکارا دلار قبول میکنه ......
از این جا دلار ببرید اونجا هم از صرافی هم بانک میتونید لیر تهیه کنید هتلها هم همه تبدیل میکنن اما این کار و نکنین بهتره چون ضرر میکنین...
مونیکا جون واقعا هم پرواز ترس داره ........ولی شما میتونید با ایر لاین خارجی برید با ایران ایر یا ایر لاینهای داخلی نرید...
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Monica ، SH1A2R3 ، shani89
از همین آژانس های هوایی معمولی میشه تهیه کرد. مشکلی وجود نداره.
با قطار سه روز؟ مگه چند کیلومتر راهه؟ فکر نکنما! من هم بخاطر هزینه و هم بخاطر خطر و هم صفای دیدن مناظر قطار رو انتخاب کردم
با توجه به ابراز علاقه به سفر به آنکارا با قطار برنامه این قطار جهت اطلع دوستان
قطار تهران- استانبول

اين قطار عصر روزهای سه شنبه و پنجشنبه تهران را به مقصد استانبول ترك كرده و پس از حدود 70 ساعت سير، واردايستگاه حيدرپاشا ( بخش آسيايي استانبول ) مي‌شود .برگشت اين قطار از استانبول روز چهارشنبه و ورود آن به تهران در روز شنبه مي باشد . اين قطار پس از عبور از ايستگاه‌هاي زنجان، تبريز و سلماس ( فقط در زنجان ، تبريز و سلماس سوار و پياده شدن مسافر انجام مي‌گيرد) به مرز مي‌رسد. در ايستگاه تبريز تشريفات گمركي و در ايستگاه سلماس كنترل نهايي و ممهور شدن گذرنامه‌ها انجام مي‌شود . سپس قطار در ادامه مسير، با عبور از ايستگاه مرزي رازي در ايستگاه مرزي كاپيكوي درتركيه براي بررسي گذرنامه‌ها و گمرگ توسط مأموران اين كشور متوقف مي‌شود. ايستگاه‌هاي بعدي، وان و اسكله وان هستند. دراسكله وان مسافران سوار كشتي ( فري بوت ) شده و پس از پنج ساعت مسافرت با كشتي بر روي درياچه وان به اسكله تاتوان رسيده و سفر خود را با قطار درجه يك كوپه‌اي (تخت‌دار) تركيه ادامه مي‌دهند. قطار پس از عبور از ايستگاه‌هاي الازيق، مالاتيا، سيواس، كايسري، آنكارا و اسكي شهير به ايستگاه راه آهن حيدرپاشا در شهر استانبول مي‌رسد. منبع سایت رجاء
تشکر پارسا!
از دوستان دیگه هم دعوت می کنم که با قطار برن! دیدید چه صفایی داره؟ هم قطار سوار می شیم هم کشتی! Smile)
تشکر کنندگان: ساسان ، Farshid22 ، SH1A2R3 ، shani89
الان با هتل ددمان تماس گرفتم برای اکتبر برای اتاق سینگل برا دونفر قیمت داد 194 یورو بعد از کلی چونه زدن و قبون صدقه به شبی 151 یورو هم راضی شد .
هتل آنکارا پلازا هم که یه 4 ستاره خوبه 120 یورو قیمت داد اتاق سینگل برا دونفر .
هزینه های بالا فقط شامل اتاق و صبحانه هست Sad
تشکر کنندگان: lottery ، SH1A2R3 ، shani89
از دوستان کسی هست که تجربه سفر از آنکارا به استانبول رو با اتوبوس داشته باشه؟
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Farshid22 ، SH1A2R3 ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان