کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
سلام به همه برو بچه های مهاجرسرا
من نامه دومم رسید اما نکته جالب برای من اینه که توی مدارک درخواستی هیچ حرفی از اسپانسر یا حتا مالی نیست. البته من در سیدنی هستم.
کسی مورد مشابه داشته؟!
شماره کیس: 2010AS00026xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: اواسط جولای
کنسولگری: سیدنی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21 آگوست
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تشکر کنندگان:
بچه ها، بالاخره انتظار به سر اومد
فردا شب
Asia : All current Big Grin
شماره کیس: 2010AS00023xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:june 2009
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:july 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:july 2010
تاریخ مصاحبه:August 11 و August 12
تاریخ دریافت ویزا: روز مصاحبه Big Grin
جمع تقریبی هزینه ها:با گردش دو هفته ای و خرید،
دو نفر 10000$
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، بنيتا ، اليزا ، یاشار و ماری
بنیتا جون امیدوارم که بزودی شما و سایر بچه ها کارنت بشید و بدون کلیرانس ویزاهاتونو بگیرید. باور کن که شما ته صفی ها استرس کمتر و کوتاهتری از زمان مصاحبه تا گرفتن ویزا خواهید داشت. به امید موفقیت همه بچه ها.
بنیتا اینا رو نوشتم که نگی کارنت شده های قبلی ما رو از یاد برده اند
تشکر کنندگان: اليزا ، sanaz2010 ، بنيتا
خوب خوب، ديگه کم کم داريم به ساعاتي که منتظرشيم نزديک ميشيم . بايد ببينيم اين کي سي سي نامرد امشب ميذاره يه خواب راحت بکنيم يا نه؟
اميدوارم که آسيا کارنت شه، کسي نظري، پيشبيني چيزي نداره؟ کاش از اختاپوس ميخواستيم اين فاينال بولتن را هم براي ما پيشبيني کنه ، نه؟!! Smile
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
تشکر کنندگان: io7o ، Sooshians ، Ashkan78 ، farshidkhalafi ، بنيتا ، R.F ، laili ، sanaz2010
(2010-07-12 ساعت 13:13)اليزا نوشته:  خوب خوب، ديگه کم کم داريم به ساعاتي که منتظرشيم نزديک ميشيم . بايد ببينيم اين کي سي سي نامرد امشب ميذاره يه خواب راحت بکنيم يا نه؟
اميدوارم که آسيا کارنت شه، کسي نظري، پيشبيني چيزي نداره؟ کاش از اختاپوس ميخواستيم اين فاينال بولتن را هم براي ما پيشبيني کنه ، نه؟!! Smile

یه خورده دیگه تحمل کن حتما میشی ( انشاءالله)
2011AS22000
کارنت : مه 2011
مصاحبه : 10 مه ابوظبی
انتظار: 41 روز
ساكن : هیوستون - تگزاس
چنانچه عازم هيوستون هستيد
پيغام خصوصي بدهيد در خدمتم
تشکر کنندگان:
(2010-07-10 ساعت 11:12)farzad24 نوشته:  
(2010-07-08 ساعت 15:11)sadra_sepehr نوشته:  
(2010-07-07 ساعت 19:19)farzad24 نوشته:  من نمی دونم شما چرا اینقدر دوست دارید بحث رو به حاشیه و دعوا بکشید .

در ضمن من تو پست قبلی نوشتم الان هم تکرار می کنم . اون اشتباهی که ایشون می گفتند مرتکب شدن و باعث شده که کیسشون رد بشه ، یک مورد کاملاً منطقی و امکان پذیری هستش . حالا من کاری ندارم که شما به همدیگه چه دعوایی دارین و کی راست میگه و کی دروغ.

حتی ممکنه از همین بچه های 2010 که در روزهای آینده مصاحبه دارند نیز این خطا رو مرتکب شده اند و ممکنه این کار باعث رد شدن کیس اونها هم بشه . چقدر خوبه که با توضیح دادن این موضوع ، کمکی بشه برای بقیه بچه ها.

من هیچ نظری در مورد هیچ کس ندارم ولی برام جای تعجبه که چرا همش می خوایین یک جوی رو بر ضد همدیگه ایجاد کنین . خواهش می کنم این بحث ها رو کنار بگذارین و به اصل موضوع فکر کنین .

من راجع به این بحث حرفی نمی زنم اما یک سوال ازتون دارم فرزاد خان :

شما که می فرمایید با مجید یا مرتضی یا هر کس دیگه ای همزمان ترکیه بودید چطوره که کیس شما 17000 هست و کیس ایشون 22000 ؟؟؟

آقا صدرا من نمی دونم این چه جسارتیه که تو به خرج می دی و همچنین سوالاتی رو از من می پرسی و به هر کسی که دلت می خواد تهمت دروغ گویی میزنی. اگه جلوی اسمتو نگاه کنی ، نوشته ناظم ، نه نظم به هم زن . من یه توضیحی در مورد این قضیه دوستمون نوشتم برو حتماً مطالعه کن .

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2457&page=66

من قصد نداشتم این بحث رو ادامه بدم و چند روز هم چیزی نگفتم اما به نظم شما زیادی داری تند میری ، دوست من بجای اینکه فرافکنی کنی جواب سوال من رو بده :

(2010-07-08 ساعت 15:11)sadra_sepehr نوشته:  شما که می فرمایید با مجید یا مرتضی یا هر کس دیگه ای همزمان ترکیه بودید چطوره که کیس شما 17000 هست و کیس ایشون 22000 ؟؟؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: mina_s
(2010-07-12 ساعت 13:13)اليزا نوشته:  خوب خوب، ديگه کم کم داريم به ساعاتي که منتظرشيم نزديک ميشيم . بايد ببينيم اين کي سي سي نامرد امشب ميذاره يه خواب راحت بکنيم يا نه؟

سلام.مگه توي سايت انكارا شماره ها تا سپتامبر واسه مصاحبه اعلام نشده ؟پس منتظر چي هستي؟
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان:
(2010-07-12 ساعت 14:39)naeiji1974 نوشته:  [quote='اليزا' pid='62251' dateline='1278924223']
خوب خوب، ديگه کم کم داريم به ساعاتي که منتظرشيم نزديک ميشيم . بايد ببينيم اين کي سي سي نامرد امشب ميذاره يه خواب راحت بکنيم يا نه؟
اخ گفتید الیزا خانم من برای شما دعا می کنم که امشب خواب راحت بکنید و اسمتون دربیاد برید برای مصاحبه . از خدای مهربونم می خوام این کلیرنس بچهها که منتظرن بیان من جمله خودم که دیگه دارم کم میارم .
با ارزوی همه دوستان مهاجر سرایی و غیره
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
تشکر کنندگان: sam_hash ، m.memari ، m.amjadi ، Ashkan78 ، اليزا ، mina_s ، بنيتا ، R.F ، sanaz2010 ، free_free
(2010-07-12 ساعت 13:43)sadra_sepehr نوشته:  من قصد نداشتم این بحث رو ادامه بدم و چند روز هم چیزی نگفتم اما به نظم شما زیادی داری تند میری ، دوست من بجای اینکه فرافکنی کنی جواب سوال من رو بده.

دوست عزیز ، شما فکرت خیلی محدوده . توصیه ام اینه که عینک خوش بینی بزنی . جوابتو دادم برو بخون .

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...3#pid62303
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: ساسان
اليزا جان

بنده ماه هاست دارم اين نقش رو بازي مي كنم. اما اسم خودم رو نمي دونستم. اينم مدرك.

اين باب پارازيت وسط كل كل بود ها. اينايي كه اينجا كل كل مي كنن مگه خودشون خونه زندگي ندارن؟ برن تو كوچه خودشون، دم خونه خودشون كل كل كنن. اين دفعه هم توپشون بيافته اينجا پاره مي كنم. [عکس: 68.gif]

بارالاها... امشب رو به خير بگذرون كه آخرين Bulletin به خوبي و خوشي اعلام بشه... همه خوشحال بشن، بعدم يه ضرب العجل بديم براي تبريك و تفسير و سريع در اين Topic رو گل بگيريم، ببينيم ملت ديگه كجا كل دوني پيدا مي كنن.[عکس: 63.gif]

دوستان خوبم... يه كم آروم باشيد. شايد چند سالي از هر دو نفرتون بزرگتر باشم (هرچند معتقدم سن ملاك عقل نيست). اما تو زندگيم... هرگز نديدم و نشنيدم كه كل كل كردن به كسي شخصيت بده، حتي براي كسي كه در اين مبارزه مهيج (!!!!) برنده مي شه. كل كل كردن فقط شخصيت طرفين رو خرد مي كنه، حتي نفر برنده. اگه برنده شي، كسي نمي گه حق با فلاني بود. همه مي گن فلاني اينقدر كل زد تا حرفش به كرسي نشست!

از من گفتن. مي دونم ممكنه از اين حرفم خيلي ها دلخور شن. اما ديگه برام غير قابل تحمل شده. حداقل بگذاريد جو اين Topic كه به مباحث دوستانه شما (!!!!!) هيچ ارتباطي نداره حفظ بشه.

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: sam_hash ، hasti_banoo ، ADONIS ، اليزا ، To USA ، بنيتا ، R.F ، mina_s ، Ali Sepehr ، sanaz2010
ايشالا اين سري همه Current شن، واسه مصاحبه ما هم دعا كنيد كه هر شب خواب مصاحبه رو مي بينيم به خوبي و خوشي بگذره.

ishala in seri hame current shan ,vase mosahebeie ma ham doa konid ke harshab khabe in interview ro mibinam be khoobio khoshi begzare
تشکر کنندگان: farshidkhalafi
این هم نامه رد شدن من برای اقا صدرا تا این عینک بد بینی از چشماش ورداره اما به تمام کسانی که مثل من رد شدن و می دونم چه حرصی مثل من خوردن بگم که دنیا به اخر نرسیده

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

شماره کیس: 2010AS00022XXX
رد شدم در لاتاری 2010
----------------------------------
انشالا لاتاری 2012
تشکر کنندگان:
(2010-07-12 ساعت 20:34)majid_229997 نوشته:  این هم نامه رد شدن من برای اقا صدرا تا این عینک بد بینی از چشماش ورداره اما به تمام کسانی که مثل من رد شدن و می دونم چه حرصی مثل من خوردن بگم که دنیا به اخر نرسیده

دوست عزیز . این علتی که برای شما ذکر کرده به واضحی نشون دهنده ی اینه که

مشخصات شما با اون مشخصاتی که ثبت نام کردین فرق داشته و این هم بالکل

کیس رو باطل میکنه دیگه .

چون مثلا ممکنه که یکی اسمش شبیه اسم من هست بره بخواد بجای من ویزا بگیره .

مسلما کیسش رو باطل میکنن چون فکر میکنن که اون شخص ، منی که ثبت نام کردم نیست .

بنابراین کسی از دوستان اصلا نگران نباشه !

این دیگه یک اشتباه کاملا نادر بوده ! مثل اینکه شما اسمت فرید فرید زادست

بعد با هویت قلی قلی زاده بری بخوای ویزا بگیری .
تشکر کنندگان:
نه دوست عزیز مثلا اسم من علی حسین زاده است اونجا اونها به اشتباه از خودشون بود نوشتن حسین زاده علی برعکس
درصورتی که من تمام پرونده هامو دارم کپی گرفتم که دروست نوشتم اما بهش نشون دادم گفت نه اینجوری نیست
شماره کیس: 2010AS00022XXX
رد شدم در لاتاری 2010
----------------------------------
انشالا لاتاری 2012
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
پس چرا اعلام نميكنن.از استرس مردم.يه كم دير نكردن؟
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان