کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
ساعت 20 دقيقه به 12 شد.چرا خبري نيست؟حدس ميزنيد چه ساعتي اعلام ميكنن؟اليزا جون امشبم نذاشتن راحت بتونيم بخوابيم.
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان:
(2010-07-12 ساعت 20:50)majid_229997 نوشته:  نه دوست عزیز مثلا اسم من علی حسین زاده است اونجا اونها به اشتباه از خودشون بود نوشتن حسین زاده علی برعکس
درصورتی که من تمام پرونده هامو دارم کپی گرفتم که دروست نوشتم اما بهش نشون دادم گفت نه اینجوری نیست

به قول دوستان ، همون طور که میگن مرغ یک پا داره ، آفیسر هم یکپا داره .
تشکر کنندگان:
والا من هم با اینکه 8 ماه پیش کارنت شدم منتظر کارنت امشب هستم Big Grin
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تشکر کنندگان: بنيتا ، R.F ، Ashkan78 ، m.memari ، sanaz2010 ، Hashem
انشاالله امشب :

Asia : All CartonTongue
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Hashem ، io7o
همه کارنت شدیم Smile تبریک
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تبریک به همه دوستانAsia Current شد.
کیس نامبر : 29XXX
تاریخ کارنت شدن: بولتن August 2010
دریافت نامه دوم: 17 مرداد 89
تاریخ مصاحبه: 2سپتامبر 2010
سفارت: ابوظبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 15 سپتامبر (24 شهریور) پس از 13 روز
تاریخ دریافت ویزا: 30 سپتامبر 2010 یعنی آخرین روز و آخرین دقایق باقیمانده از DV 2010
مقیم دالاس از نوامبر 2010
تشکر کنندگان: reignoffear18 ، farshidkhalafi ، Ashkan78 ، ADONIS ، m.amjadi ، Hashem
تبریک به همه دوستانall current
شماره کیس: 2010AS00025XXX
تاریخ دریافت نامه قبول--2009-30JUNE
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2009-05-JULY
تاریخ کارنت شدن کیس:jun-15-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:1aug
تاریخ مصاحبه:2010-25-aug
تاریخ دریافت کلیرنس:13sep
تاريخ دريافت ويزا 17sep
تشکر کنندگان: reignoffear18 ، farshidkhalafi ، Ashkan78 ، sanaz2010 ، Hashem ، بنيتا
این اطلاع رسانی کم رنگ چیه؟!انرژیتون کو؟!!Wink Big Grin

یووووووووووووووووهووووووووووووووووووو

CURRENT: ASIA

تبریییییییییییییییییک به همه بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا که دیگه کارنت شدن
Smile)))))))))))))))))))))
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
واي دارم از خوشحالي بال در ميارم.به همه تبريك ميگم.خدايا شكرت.هورررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
پس دوستان منتظر کلیرنس هم خیالشون راحت که تا خود 31 سپتامبر وقت دارن.
به همه ی کارنت شده های ماه آخر بخصوص احسان و الیزا خانم تبریک میگم. انشالا همه چی روال پیش برهSmile
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: R.F ، Ashkan78 ، Hashem ، m.memari ، m.amjadi ، sanaz2010 ، اليزا ، mina_s ، free_free
(2010-07-13 ساعت 00:07)Radian نوشته:  
(2010-07-12 ساعت 20:50)majid_229997 نوشته:  نه دوست عزیز مثلا اسم من علی حسین زاده است اونجا اونها به اشتباه از خودشون بود نوشتن حسین زاده علی برعکس
درصورتی که من تمام پرونده هامو دارم کپی گرفتم که دروست نوشتم اما بهش نشون دادم گفت نه اینجوری نیست

به قول دوستان ، همون طور که میگن مرغ یک پا داره ، آفیسر هم یکپا داره .

مجید 229997 عزیز. واقعا برای این اتفاق متاسفم ولی تقدیر شما این بوده که فعلا مهاجرت نکنید. مطمئن باشید در پی هر اتفاق به ظاهر بدی می تونه آینده روشنتر و بهتری وجود داشته باشه . پس این حادثه رو فراموش کن و بدنبال بهترین ها باش. ایکاش زودتر این نامه رفیوزالت رو میگذاشتی و ......
همنجا از همه دوستان تمنا دارم علاوه بر روحیه دادن به مجید دیگر در مورد این کیس متنی ننویسند و این رو همه میدونیم که تمامی این انتقادات در این مورد به علت نادر بودن این اشتباه و عکس العمل های متفاوت و ناراحتی مفرط دوستان از رد شدن مجید بوده است.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Hashem ، hasti_banoo ، بنيتا ، mina_s
صمیمانه به همه دوستانی که کارنت شدند به خصوص الیزا تبریک می گم.
شماره كيس :2010AS23400
كنسولگري :آنكارا
تاريخ كارنت شدن كيس: =VISA BULLETIN FOR JUNE 2010
يا همان روز خوب چهارشنبه 22/2/89
تاريخ مصاحبه: اواسط جولاي
دريافت كليرنس: 23 آگوست يعني 1 شهريور كلير شدم .كلير شدم خدايا خودت از ما بپذيرWink
vısa:27 augest2010
جمع هزينه ها با بليط رفت و برگشت به آمريكا :‌5 هزار دلار
تشکر کنندگان: R.F ، Ashkan78 ، Hashem ، m.memari ، sanaz2010 ، اليزا ، بنيتا
آسیا کارنت تبریک به همگی
Wink
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Hashem ، یاشار و ماری ، m.memari ، اليزا ، بنيتا
به همه دوستان، علي الخصوص اليزا خيلي تبريك مي گم. من ديشب داشتم مي مردم از سردرد. دلم مي خوشات مثل شبايي كه براي Case خودم منتظر بودم، پاي كامپيوتر مي نشستم اما نتونستم.

به هر حال تموم شد. منم خيلي خوشحالم. سردردم خوب شد. مشكلم (كه سردردم اصلا بهش ربطي نداشت، چون من هر از گاهي سردرد مي گيرم) رو هم فراموش كردم. [عکس: 69.gif]

خبر خوب اينه كه حتي از بنگلادش هم همه Current شدن و به جز توي قاره آفريقا، هيچ جاي دنيا براي كساني كه دنبال كارهاشون بودن از نظر محدوديت عددي ويزا مشكلي نيست. چون خيلي ها منصرف شدن، پيگيري نكردن، يا خداي ناكرده رد شدن (بعيد مي دونم ردي ها زياد بوده باشن).[عکس: 41.gif]

راستي با دوستان عزيز نيجريه اي كه Current نشدن هم هم دردي مي كنم. توي سايت كسي رو داريم؟!!! [عکس: 7.gif]

لطفا دوستان تبريكات و تحليل هاي خودشون رو تا ساعت 6 بامداد فردا (چهارشنبه) به وقت تهران اينجا بنويسن، چون به زودي اين Topic بسته خواهد شد و امكان ارسال Post جديد وجود نخواهد داشت.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: ADONIS ، Hashem ، hasti_banoo ، seravin ، indmehdi ، m.memari ، m.amjadi ، اليزا ، R.F ، sam_hash ، بنيتا ، mina_s ، Sooshians ، Ali Sepehr
سلام لطفا تبریک من هم برای کارنت all بپذیرید...البته به شرط این که اگه من هم سال بعد تو این پروسه بودم تیریک بگید و دیگه این که اسم منم تو این تاپیک ثبت بشه Big Grin ( ما که اسممون تو تاریخ ثبت نمیشه...لااقل تو تاریخ مهاجرسرا فسیلمون بمونه )
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Hashem ، m.amjadi ، f.o ، اليزا ، بنيتا ، mina_s ، یاشار و ماری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان