کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قوانين جديد مهاجرت (38 رشته تخصصي)
با سلام
من ليسانس باغباني هستم مي خواستم در مورد وضعيت شغلي اين رسته در اونجا اطلاعاتي بدين
با تشكر از شما
تشکر کنندگان: kaizen ، jahan_roone
HASSANDA_2000 نوشته: SALAM DOSTAN
MAN TO DV2010 BARANDE SHODAM VALI CHON ADRESE IRANO DADAM NAMEAM BE DASTAM NARESIDE BE NAZARETON CHEKAR KONAM
MAMNON
E-MAIL:HASSANDA_2000@YAHOO.CA

سلام
سریع فرم ها رو از اینترنت دانلود کن و اونا رو پر کن و با عکس 5*5 بفرست به آدرس کی سی سی.
مراحل دقیق تر رو می تونی تو تایپیک برندگان dv2010 دنبال کنی
موفق باشی.
تشکر کنندگان: kaizen ، jahan_roone
دوست عزیز،
برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد به سایت سازمان ناکیچ مراجعه کنید.
http://www.nacih.org

موفق باشید
تشکر کنندگان: kaizen ، OverLord ، jahan_roone
سلام دوستان من تازه به جمع شما پیوستم من پزشکم و از طریق قوانین جدید میخام اقدام کنم البته بدون وکیل .چند تا سوال داشتم در فرمsch3سوال 6و10 و11در فرم IMM0008سوال 13 که مناصب دولتی پرسیده اگه کار دولتی داشته باشی چی میشه ببخشید که همه رو با هم پرسیدم در ضمن بعد از پر کردن فرمها چکار کنم خیلی خیلی ممنون
تشکر کنندگان: jahan_roone
fatima نوشته: سلام دوستان من تازه به جمع شما پیوستم من پزشکم و از طریق قوانین جدید میخام اقدام کنم البته بدون وکیل .چند تا سوال داشتم در فرمsch3سوال 6و10 و11در فرم IMM0008سوال 13 که مناصب دولتی پرسیده اگه کار دولتی داشته باشی چی میشه ببخشید که همه رو با هم پرسیدم در ضمن بعد از پر کردن فرمها چکار کنم خیلی خیلی ممنون

با سلام

دوست گرامی بنده تحت وضیعتی که فرموده اید اقدام نــکرده ام اما فکر میکنم بهتر باشه در صورت تمایل متن سوال های فرم رو اینجا بگذارید تا اگر کسی از دوستان اطلاعی دارند پاسخ بدهند.

پیروز باشید.
fatima نوشته: سلام دوستان من تازه به جمع شما پیوستم من پزشکم و از طریق قوانین جدید میخام اقدام کنم البته بدون وکیل .چند تا سوال داشتم در فرمsch3سوال 6و10 و11در فرم IMM0008سوال 13 که مناصب دولتی پرسیده اگه کار دولتی داشته باشی چی میشه ببخشید که همه رو با هم پرسیدم در ضمن بعد از پر کردن فرمها چکار کنم خیلی خیلی ممنون
در مورد سوال 6 شما باید ببینید نمره مورد نیاز شما چند است؟ وآیا تا موقع درخواست مدرک آیلتس شما می توانید آن نمره را کسب کنید یا خیر .
در مرحله اول مدرک آیلتس را نمی خواهند پس بنابراین شما YES را تیک بزنید ولی حواستان باشد که تا موقع درخواست مدارک تکمیلی شما حتما نمره مورد نظر را دریافت کنید...
سوال 10
باید بنویسی 10000 دلار ... این یعنی آدم آس و پاسی نیستید و هنگام مهاجرت حداقل 10000 دلار بهمراه خواهید داشت حداقل میزان 10000 میباشد شما بنویسید 11000
سوال 11
بر اساس سابقه کاری که میتوانید از جا های مختلف ذکر کنید آنرا به تاریخ میلادی بنویسید و از آخر به اول ... توجه داشته باشید این تاریخ با گواهی کار شما تطابق کامل داشته باشد توصیه میشود اول با کارفرما(کسی که میخواهد به شما گواهی کار بدهد) هماهنگ کنید و بعد این تاریخ ها را بنویسید
سوال 13 در IMM0008
کار دولتی با مناصب دولتی فرق دارد اگر مثل ما کارتان دولتی هست ( نه بعنوان مسئول خیلی بالا رتبه ) شما نیازی به پر کردن این قسمت ندارید
سلام با تشکر از پاسختون من به تازگی فهمیدم به پزشکان از نمره 25 تحصیل 20 امتیاز میدند با این اوصاف به نظر شما همسرم که سابقه تدریس توی کالج رو داره و فوق لیسانس هست بهتر نیست mainبشه ممنون میشم فوری جواب بدید
دوستان اگه مییشه منه بیچاررم یه کمکی کنید. کسی که تو یه کشور اروپایی پناهنده باشه بازم این چیزایی که گفتید شاملش میشه؟
من میخواستم از راه غیر قانونی برم کانادا اما اینجا گیر کردم. من تجربه ی کاری 5 ساله در Tourism دارم اما هیچ رفرانسی ندارم و در ضمن در رابطه با پروژه های Media و صدا و سیما فعالیتهای زیادی داشتم که برای اون رفرانس و مدرک تجربه ی کاری دارم. راهنمایی کنید لطفا. وضعیت اصلا خوبی ندارم اینجا. ممنون
دوستان کسی از امتیاز پزشکان خبری نداشت؟
سلام. فوق دیپلم قالبسازی هستم.میخواستم ببینم که با این رشته تحصیلی میتوانم مهاجرت کنم.با تشکر.
بچه ها براي اينكه سئوالاتتونو جواب بگيريد در مورد مهاجرت كانادا تا الان بهترين فروم اين فرومه. اگه خواستيد سئوالاتتونو اونجا مطرح كنيد:
http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=4669
shouker نوشته: سلام. فوق دیپلم قالبسازی هستم.میخواستم ببینم که با این رشته تحصیلی میتوانم مهاجرت کنم.با تشکر.

بستگي به شغل شما داره نه رشته تحصيليتون
fatima نوشته: دوستان کسی از امتیاز پزشکان خبری نداشت؟

تو بوكلت آفيسرها نوشته 20 امتياز . ولي يكي از دوستان 25 هم گرفته اند . شما بر روي 5 امتياز حساب نكنيد. اگه بهتون دادن كيستون قوي ميشه.
با تشكر
fatima نوشته: دوستان کسی از امتیاز پزشکان خبری نداشت؟

من پزشک هستم و ۳ سال پیش اقدام کردم، به من ۲۵ امتیاز دادند برای تحصیل.
(2009-06-29 ساعت 11:30)ninaa نوشته:  رشته‌هاي جديد جهت مهاجرت به كانادا اعلام شده ، ممنون اگه كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره بفرسته .
در اين 38 رشته 1 سال سابقه كار الزامي است .
اينكه مدارك در اين خصوص بايد به چه صورت تهيه گردد اطلاعات خود را ارسال كنيد .
اگه اطلاعاتي بخواهيد بنده در خدمتم .[/b]

سلام نینا خانم
در موردNOC سوال داشتم:
در فرم و در راهنمای سایت مهاجرت اعلام شده که یکی از موارد ذیل مورد پذیرش است:
Type 0
skill level A
Skill level B
شماره ای که من انتخاب کردم و به رشته و سابقه کاریم خیلی نزدیکه 2147 میباشد (Occupation: network systems engineer) .
وقتی با یکی از وکلا صحبت کردم گفت حتما باید 0213 ( computer and information systems manager) باشه و بقیه قبول نیست. من فکر میکنم اشتباه میگه. چون 2147 جزو skill level A هست و طبق راهنمای سایت مهاجرت کانادا و NOC MATRIX قابل قبول هست. نظر شما چیه؟
من خیلی عجله واسه اقدام دارم چون ممکنه قوانین برای سال جدید میلادی عوض بشه.
ممنون
یونس
(2009-09-21 ساعت 02:06)naserkhan نوشته:  
در مورد سوال 6 شما باید ببینید نمره مورد نیاز شما چند است؟ وآیا تا موقع درخواست مدرک آیلتس شما می توانید آن نمره را کسب کنید یا خیر .
در مرحله اول مدرک آیلتس را نمی خواهند پس بنابراین شما YES را تیک بزنید ولی حواستان باشد که تا موقع درخواست مدارک تکمیلی شما حتما نمره مورد نظر را دریافت کنید...
سوال 10
باید بنویسی 10000 دلار ... این یعنی آدم آس و پاسی نیستید و هنگام مهاجرت حداقل 10000 دلار بهمراه خواهید داشت حداقل میزان 10000 میباشد شما بنویسید 11000
سوال 11
بر اساس سابقه کاری که میتوانید از جا های مختلف ذکر کنید آنرا به تاریخ میلادی بنویسید و از آخر به اول ... توجه داشته باشید این تاریخ با گواهی کار شما تطابق کامل داشته باشد توصیه میشود اول با کارفرما(کسی که میخواهد به شما گواهی کار بدهد) هماهنگ کنید و بعد این تاریخ ها را بنویسید
سوال 13 در IMM0008
کار دولتی با مناصب دولتی فرق دارد اگر مثل ما کارتان دولتی هست ( نه بعنوان مسئول خیلی بالا رتبه ) شما نیازی به پر کردن این قسمت ندارید

سلام آقا ناصر

آقا آیا شما خودتون واسه مهاجرت اقدام کردید یا با وکیل؟
تشکر.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان