کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری 2010 در سایت DV lottery اعلام شد.
سلام به همگي
HAS NOT BEEN SELECTED حالمو يه كم گرفت
اما چون دارم براي كانادا اقدام مي‌كنم اميد ديگه‌اي دارم .دعا كنيد كارا خوب پيش بره . حالا كه نبرديم بايد بريم دنبال راه‌هاي ديگه . حتما صلاحمون توي يه چيز ديگه اس.
توصيه مي‌كنم از راه‌هاي ديگه كه كم هم نيستند شروع كنيم . براي سال‌هاي ديگه دوباره شانسمون رو امتحان مي‌كنيم . من مطمئنم كه تمام مون كه نبرديم يه چيز خيلي خوب وبالاتر در انتظارمونه .
از همين امروز يه راه ديگه‌رو با برنامه‌ريزي شروع كنيم .
مخلص همه‌ي گروه
تشکر کنندگان: mahdi.dvlotteryblog.com ، soltan ، arashj666
بچه ها نخندین اما من کلا یادم رفت کد رهگیریمو بیارم ایشالا فردا چک میکنم
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان:
ما هم كه قبول نشديم.ولي من به حرف نينا معتقدم.حتما يه چيز بهتر منتظرمونه.
تشکر کنندگان:
من هم تا حالا موفق نشدم چک کنم سایت خیلی ترافیکش بالاست هی ارور میده
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان:
خدايا من خودم را رها كردم تو مرا رها نكن ...
آمين
تشکر کنندگان:
با سلام من نمی دونم چرا من نمی تونم وارد این سایت بشم؟
ایا در ساعت خاصی میشه اون رو چک کرد
کیس نامبر: 2014AS39XX>سفارت: ابوظبی> دارای برگ آبی و انتظار از فروردین 93 تا امروز ||ابدیت اول 3 روز بعد از مصاحبه و ابدیت دوم 08-Jul-2014 و ابديت دوم ١١ اگوست نفر ٢ كيس // هر دو ١٨ اگوست ابديت// تعداد اعضای کیس: دو نفر
تشکر کنندگان:
معلوم نیست چه خبره! ترافیک سایت خیلی بالاست. من از ساعت 8 تا حالا دارم مدام چک می کنم هنوز موفق نشدم و error میده ):
تشکر کنندگان:
متاسفانه ترافيك سايت خيلي بالاست من ساعت 7 صبح چك كردم كه خلوت بود وسريع جوابو داد . مي‌دونم خيلي عجله داريد ولي بهتره آخر وقت يا نصف شب چك كنيد ، فكر كنم اون موقع خلوتتره ( حدود 6:30 يا 7 صبح يا زودتر كه خيلي بهتره)
اميدوارم اونايي كه هنوز چك نكردن برنده باشن.
تشکر کنندگان:
نخست بگم که برای چک کردن بهتره از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید .... فایر فاکس که اصلا جواب نمیده
دویم اینکه بس کنید دیگه اگه ما این خدا رو نداشتیم که همه تقصیرها و خواست ها رو بندازیم گردنش چیکار میکردیم .. لابد خواست خدا بود ... لابد راه بهتری داریم... لابد خدا با من حال نکرد .. بسه دیگه بریزید دور این خرافات رو در بیارید کله زیر برف رو. ملت اونور انسان تولید میکنه ما هنوز اندر خم کوچه علی چپیم.
تشکر کنندگان: seravin
دوستان عزیز با سلام و ادب

چیه چرا غمباد گرفتید؟Sad حالا مگه چی شده ؟ Sadدو ماه دیگه روز از نو لاتاری از نو ، اگه راست میگین نیروها و انرژی خود را برای چند وقت دیگه جمع کنید.Cool
حالا ما از کجا بدانیم که در لاتاری حتما باید اسم ما در بیاد؟ میان این همه آدم یک عده برنده هستند و یک عده نوبت بعدی برنده خواهند شد.Wink
به این فکر کنیم که روزی خواهد آمد که همه این موارد جزئی از خاطرات خوب ما خواهد بود. یک عده بچه مثبت در اینجا جمع شده اند و هر کدام برای آینده خودشان و خانواده هایشان تلاش میکنند. هر کس با هر اسمی که به نظرش جالب آمده در اینجا بهترین مطالب و راهنمایی ها را ارائه میدهد . به نظر شما این ارزشمند نیست؟؟!!
حالا از کجا معلوم باید با لاتاری به آنور آب بروید؟ شاید دری دیگر باز شد و به نوعی دیگر به خواسته خود رسیدیم . بهتر است نظرات خود را برای لاتاری 2011 جمع کنیم.

چون دری بسته شد راهی گشوده ماند و چون دری گشوده ماند راهی بسته شد و در این قصه تقدیر و نشانه ای بود که صبح دیگری در راه است ...
تشکر کنندگان: arashj666
سایت رفته تو کمــــــــــــــــــــا
بالا نمیاد نمی دونم اصلا کی این سایت رو راه انداخته که فکرشو نکرده که چند نفر ممکنه در یک آن داخلش بیان
تشکر کنندگان:
واااااااي خسته شدمممم
اصلا راه نميده اين سايته ،
اينم از آدماي مخ دنيا ،عجب سايتي راه انداختن ، باور كنيد دوستان اين فقط مملكت ما نيست كه از اين جور مسائل داره حتي امريكاش هم با اون همه اددعا اينطوري مردمو ميزارن سركار ! يا اونا خنگ هستن يا ما ايرانيها زيادي باهوش هستيم !! خدا عالم است ...
توروخدا خبري شد به من هم بگين چطوري ميشه وارد سايت شدSad
تشکر کنندگان:
بچه هایی که نتونستن از توی سایت چک کنن نگران نباشن
من فردا دارم میرم شرکت دوستم با اینترنت اون چک کنم
اینترنتش 1M پهنای باند داره همچین وارد سایت میشم که از اونور سایت 5 نفر بریزه بیرون !!
هرکی چک نکرده بود فردا بگه براش چک کنم
تا فردا سکوت اختیار میکنیم
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

اینترنت تو ایران مشکل داره و سرعت خیلی پایینه البته من ADSL512 دارم و براحتی سایت رو باز میکنم.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2010 Electronic Diversity Visa program.
Please verify that

اینم چیزی بود که 6 ماه منتظرش بودم !!! به هرحال کاری نمیشه کرد از این میون یه سری ها از خوشحالی نمی دونن چی کارکنن و یه سری ها هم توی غم هستن!به هر حال از حکمت و خواست خدا نباید ناراحت بود مطمئن باشین اگه توی لاتاری 2010 برنده نشدین خیلی چیزا شما رو در آینده بیشتر از این دوخط خوشحال تر خواهد کرد.حتما لایق چیزهایی بهتر از لاتاری 2010 بودین.امیدتونو از دست ندین و از الان به فکر راه دیکه ای باشین.مهر برای 2011 می بینمتون.
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان