کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری 2010 در سایت DV lottery اعلام شد.
من و خانمم HAS NOT BEEN SELECTED شدیم. بعضی ها اونقدر شانس دارن که دوتا دوتا قبول میشن . ما چی؟ باید بریم کنار لااقل باد بیاد بقیه خفه نشن.
تشکر کنندگان:
من هم با صحبت های cky موافقم چون من هم همین نظر رو دارم حتما حکمتی داشته بهر حال امسال که نشد انشالله برای لاتاری بعدی
تشکر کنندگان:
نماز شام غريبان چو گريه آغازم .... به مويه هاي غريبانه قصه پردازم

به ياد يار و ديار آن چنان بگريم زار ....... كه از جهان ره و رسم سفر براندازم

ديشب به نيت جواب لاتاري يك مشورتي از حافظ گرفتم كه جوابش اين اومد‏, فهميدم كه رفتنم به صلاحم نيست الان كه چك كردم همونطور كه مطمعن بودم HAS NOT BEEN SELECTED بود هم خودم هم مادرم هم پدرم...
پيروز باشيد.. راه زياده Wink
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک..Cool
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، merdax
Big Grin 
ياد بگيريد كه با نا اميدي مبارزه كنيد ، نا اميدي ، روياها و آرزوها را نابود ميكند ( آنتوني رابينز )
سلام
من و خانمم هم برنده نشديم Big Grin
و همينطور 7 نفر از دوستامون
دوم مهرماه دوباره ثبت نام مي كنيمShyBig Grin
خداوند این کشور را از دشمن ، از خشکسالی ، از دروغ محفوظ دارد.
*دعای داریوش کبیر در تخت جمشید *
تشکر کنندگان:
سلام
من و همسرم هم قبول نشدیم نمی دونم شاید بقولی هنوز قسمتمون نشده

خوش بحال اونایی که سعادت رفتن نسیبشون شده و خدا براشون حسابی خواست موفق باشن و برای ما دعا کنن

که روزی شاید خدا برای ما هم بخواد و قسمتمون کنه
تشکر کنندگان:
سلام...

كمك مك داره قضيه جالب مي شه. اصلا كسي هست كه تو سايت رفته باشه و نتيجه اين باشه كه برنده شده؟

من خودم برنده شدم و NL هم برام اومده. ولي سات مي گه برنده نشدي!!! حدس زدم شايد نامه تقلبي باشه اما اين حدس مردوده چون من موقع ثبت نام از آدرس دوستم در انگليس استفاده كردم NL به همون ادرس اومد البته به اسم خودم. من هيچ جاي ديگه تا حالا آدرس دوستم رو ندادم كه كس ديگه اي بدونه كه آدرس دوستم در لندن به نوعي به من مربوط مي شه.

دو حالت داره... يا سايت خرابه يا حال من. شايد بايد اين كاغذايي كه برام اومده بريزم دور و فكر 2011 باشم
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
من و شوهرم هم قبول نشدیم. چه قدر بدشانس. حتی یکیمون. باشه تا بعد!
تشکر کنندگان:
سلام

دو نفر دیگه هم به لیست HAS NOT BEEN SELECTED اضافه کنید.

به امید روزگاری خوش!

فعلا" خداحافظ تا 2011 .........
تشکر کنندگان:
سلام

من برای 5 نفر دیگه هم پر کرده بودم اما هیچکدومشون برنده نشدن.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
درمورد کسایی هم که نامشون اومده ولی توی سایت چک می کنن HAS NOT BEEN SELECTED میده یه خورده عجیب به نظر می رسه.پیشنهاد می کنم یه نامه به KCC بزنن و وضعیتشون رو پیگیری کنن.

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2010 Electronic Diversity Visa program

معنی جمله:
بر اساس اطلاعات ارائه شده ، در ورود به نظر شده است برای پردازش شما برای سال 2010 برنامه ویزای الکترونیکی موافقت نشده(انتخاب نشده)
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز با سلام

یک پیشنهاد:

گرین کارت لاتاری 2010 با تمامی پستی و بلندی ها به پایان رسید . از تمامی دوستان تقاضا میشود محبت کرده در یک قسمت جدید به ثبت نظرات و نکات مهم در خصوص گرین کارت 2011 بپردازیم . اینکه واقعا باید چکار کرده ایم و چه برنامه ای برای گرین کارت آینده داریم ؟ فرصت زودگذر است و دوماه دیگر دوباره باید شرکت کنیم . مواردی از قبیل زمان ثبت نام ، نوع عکس ، ... ! حالا درست است که گفته اند لاتاری و قرعه کشی با کامپیوتر انجام میشود ، ولی خیلی هم اینطور نیست و حتما افرادی هستند که افراد و فرم و عکس و تحصیلات و غیره را کنترل میکنند. مگر ما دوستان چند نفر هستیم ؟ اگر قرار باشد کسانی در گرین کارت لاتاری 2011 قبول شوند آنهم اول ما باید باشیم انشاالله. قبول کنیم شاید نکاتی بوده که ما به آن بی توجه بوده باشیم . برای شروع عرض میکنم مثلا شاید مشکل بنده این بود که اندازه عکس از 65 کیلو بایت بزرگتر بود. و یا غیره ... . اگر به همین صورت در این تاپیک ادامه بدیم حجم مطالب مایوس کننده خیلی میشود!!
دوستان نظرتان چیست؟؟
تشکر کنندگان: arashj666
سلام دوستان

برای رفع یکسری ابهامات لطفاً پست زیر رو بخونید.
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...7#pid12887
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام
ایول بابا !
من 1 روز نبودم اینهمه پست اومده . وقتی داشتم میخوندم به سرم زد نکنه ما هم برنده شده باشیم و نامه هم اومده باشه اما هم تو سایت اشتباه نشون میده و هم نامه گم شده!!! Big Grin
البته دوستان اینو محض خنده گفتم!
به نظرم اینکه عکسها رو چک میکنن 100% برا همه واضحه. خودشون آمار DV-2009 رو که دادن نوشته بود که 9.8 میلیون نفر شرکت کردن که 5 میلیون نفر رو reject کردن. حالا اینکه غیر از عکس دیگه چه چیزایی باعث reject هست خدا داند!
این سری که ثبت نام کنم عکس اوباما رو میزنم جای خودم ببینم کی جرات میکنه reject کنه! Big Grin
http://mahdi.dvlotteryblog.com
شماره کیس: 2011ASXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:?
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:?
تاریخ کارنت شدن کیس:?
تاریخ دریافت نامه دوم:?
تاریخ مصاحبه:?
تاریخ دریافت کلیرنس:?
تاریخ دریافت ویزا:?
تاریخ پرواز به آمریکا:?
تاریخ دریافت SSN و گرین کارت:?
تاریخ دریافت پاسپورت آمریکا:?
تشکر کنندگان:
نخیر
مثل اینکه تشکیک در انتخابات به لاتاری هم سرایت کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان

خواهشمندم یکی این متن رو که برای ایرانیان در سایت لاتاری قرار دادند ترجمه کنه ببینیم چیه:
http://travel.state.gov/travel/cis_pa_tw/tw/tw_920.html
% 23 ▓▓▓▓▓▓▓▓
Loading►...Please Wait◄
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان