کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری 2010 در سایت DV lottery اعلام شد.
من خودم ميل زدم.

چون يه جورائي برنده هستم و Case Number هم دارم، احتمالش زياده جواب بدن.

navid_usa نوشته: سلام متن ایمیل رو میگید تا بفرستم؟
من نمیدانم چه بنویسم؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: ChairMan
با سلام

این هم متن نامه بصورت نسبتا گویا :

Dear KCC
I have a problem about your Web Site. When I and others I visit your site , Your site shows the same following message for all : " Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2010 Electronic Diversity Visa program "
Please guide me about this problem.

Best Regard
Ahmadi

متن نامه :
کی سی سی محترم
من یک مشکل دارم . هنگامی که من و هر کس ، سایت شما را میبینیم ، برای همه این پیغام نشان داده میشود :.......
لطفا من را راهنمایی کنید.

بهترین احترام
احمدی
تشکر کنندگان: ChairMan
salam
doostan baradare man ghabool shodeh
madrakesh ham diplome
man 1 soal dashtam
man shenidm vaghti miri sefarat behet migan baraye gereftane vizaye amrika baayd 90 milion toman (be poole iran goftam) bedi ta betooni beri amrika
in doroste ya na?
khahesh mikonam zod javabamo bedid
mamnoon misham
تشکر کنندگان:
Kian kiani نوشته: salam
madrakesh ham diplome
man 1 soal dashtam
man shenidm vaghti miri sefarat behet migan baraye gereftane vizaye amrika baayd 90 milion toman (be poole iran goftam) bedi ta betooni beri amrika
in doroste ya na?
mamnoon misham

سلام
نه آقا جان این حرفها چیه؟ شایعه است!
البته ممکنه منظور داشتن یک اسپانسر باشه که لازمه مطالب مربوط به اسپانسر رو بخونه.
موفق باشین
تشکر کنندگان:
Kian kiani نوشته: salam
madrakesh ham diplome
man 1 soal dashtam
in doroste ya na?
mamnoon misham

با سلام

خیلی هم دلشان بخواد ! تازه فکر کنم نود میلیون هم بتوانی درآمد کسب کنی .این را جدی عرض میکنم.
خوب البته باید دید هدف از رفتن به بلاد کفر چیست؟ Big Grin
تشکر کنندگان:
navid_usa نوشته: سلام متن ایمیل رو میگید تا بفرستم؟
من نمیدانم چه بنویسم؟

دوست گرامی با سلام
متن آماده است در پست های بالایی موجود است . امید است هرچه سریعتر ارسال نمایید . با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام

من از كسايي هستم كه نامه به دستم رسيده ولي تو سايت مي گه برنده نشدم. چند ساعت پيش زنگ زدم به KCC. بعد از پرسيدن Case Number، اسم و تارخ تولد بهم گفتند كه شما برنده شدي، نامه ات از طرف ما بوده، و مي توني مراحل بعدي رو ادامه بدي. ضمنا گفتند كه سايتمون ايراد داره و بعضي كسايي كه بردند نمي تونن توي سايت ببينن. گفتن داريم سعي مي كنيم درستش كنيم.
تشکر کنندگان: sousangerd
سلام
این سایت مشکل داره دوستان شما هر اسمی و هر شماره ای که بزنید میگه برنده نشدید پس سایتشون مشکل داره شما هم میتونید امتحان کنید و چه موقع سایتشون را درست میکنند
تشکر کنندگان:
تا حالا اصلا کسی پیغام قبول شده اید رو دریافت کرده؟
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
cky نوشته: تا حالا اصلا کسی پیغام قبول شده اید رو دریافت کرده؟

سلام

بله من دریافت کردم تو این پست.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
دوستامون درست مي گن...

بعضي ها مي تونن پيغام قبولي رو توي سايت ببينن. بعضي ديگه نه. اما در هر صورت من پيشنهاد مي كنم هركي براش نامه قبولي با پست اومده به سادگي از كنارش نگذره و حداقل يه تماس تلفني با KCC بگيره تا خاطر جمع بشه.
تشکر کنندگان:
چه بده این سایته !
تشکر کنندگان:
اصلا سایت خرابه هان

بابا اگه قبول شده بودیم باید یه نامه می اومد خدمت دوستان بگم که هی نگین همه قبولی ها لیسانس به بالا هستن
انقدر لیسانسیه داریم که قبول هم نشدن یکیش خود من و همسرم

این قبول نشدن مال بدشانسیه و بس
تشکر کنندگان:
به هر حال احتمالش خیلی کمه.درصدش خیلی پائین تر از اونیه که فکرش رو بکنید.ولی این از اون تیرهاس که یه دفعه به هدف می خوره و آدم باورش هم نمیشه که برنده شده !!!! الان کسایی هستن که 9 سال هم شرکت کردن ولی هر سری اسمشون درنمیاد و به امید سال بعد میان.صبر و اعتماد به نفس هم چیزه خوبیست.به امید 2011
تشکر کنندگان:
1- دوستان بالاخره سایتَشون درست شد یا نه؟
2- و برادر من که قبول شده نامه اش تا کی باید بیاید دم خانه؟
3- دوستان چند درصد احتمال داره بره سفارت و ردش کنن
4- و اینکه بعد از سفارت چند سال وقت طول میکشه تا بره آمریکا؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان