کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری 2010 در سایت DV lottery اعلام شد.
1- دوستان برادر من که قبول شدن چند درصداحتمالش هست بره سفارت و ردش بکنن و علت رد کردناشون چیه؟

2- سایت بالاخره درست شد؟
3- اگر کسی نامه براش تا الان نیومده اما تو سایت قبول شده باشه درسته؟
4-
تشکر کنندگان:
سلام دوستان برای من هنوز نامه ای نیومده از سایت هم که چک میکنم هر شماره ای هم که بدی میگه شما انتخاب نشدید یک ایمیل به kccزدم و مراتب رو گفتم و ازشون پرسیدم من بالاخره قبول شدم یا نه که جوابشون آدمو گمراه میکنه این جوابو ببینید چون این پیغام اتوماتیک هست شاید برای همه که ازشون سوال میکنند بدهند.

Greetings

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular Center[/align]
تشکر کنندگان:
Kian kiani نوشته: 1- دوستان بالاخره سایتَشون درست شد یا نه؟
2- و برادر من که قبول شده نامه اش تا کی باید بیاید دم خانه؟
3- دوستان چند درصد احتمال داره بره سفارت و ردش کنن
4- و اینکه بعد از سفارت چند سال وقت طول میکشه تا بره آمریکا؟

سلام کیان جان:
1-خیر سایت همون جوریه
2-نامه ها از اردیبهشت ماه فرستاده میشه و ما توی تیر ماه هم شاهد رسیدن نامه بودیم.آخرین روز ارسال نامه ها 1 جولای هست که 5 روز طول می کشه برسه و متاسفانه امروز 7 جولای هست
3-اگر مدارکش کامل باشه و بیماریه خاصی و سابقه ای چیزی نداشته باشه به امید خدا مشکلی پیش نمیاد و بیشتر روی مدارک و ترجمه دقیق آنها دقت کنید.حفظ آرامش و خونسردی هم مهم است
4-اگر به FBI CHEK اینا نخوره معمولا تا یک هفته بعد ویزا رو بعد مصاحبه می دهند.در اون صورت اگر همه چیز عادی باشه شما 6 ماه وقت دارین که خودتونو به آمریکا برسونید که در غیر این صورت ویزا باطل میشه
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
mohammad_usa نوشته: سلام دوستان برای من هنوز نامه ای نیومده از سایت هم که چک میکنم هر شماره ای هم که بدی میگه شما انتخاب نشدید یک ایمیل به kccزدم و مراتب رو گفتم و ازشون پرسیدم من بالاخره قبول شدم یا نه که جوابشون آدمو گمراه میکنه این جوابو ببینید چون این پیغام اتوماتیک هست شاید برای همه که ازشون سوال میکنند بدهند.

Greetings

can be found here:

Thank You,

mohammad_usa عزیز درست است.همون طور که در متن نامه ذکر شده این نامه اتوماتیک است و از شما خواسته که دوباره ریپلی نکنید
چیزی از نامه مشخص نیست و فقط از شما خواسته برید و آنلاین چک کنید.مثل اینکه سیستم آنلاین دردی رو دوا نمی کنه و نامه ملاک اول قبولی است
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
Question 
Ashkan78 نوشته: سلام

من از كسايي هستم كه نامه به دستم رسيده ولي تو سايت مي گه برنده نشدم. چند ساعت پيش زنگ زدم به KCC. بعد از پرسيدن Case Number، اسم و تارخ تولد بهم گفتند كه شما برنده شدي، نامه ات از طرف ما بوده، و مي توني مراحل بعدي رو ادامه بدي. ضمنا گفتند كه سايتمون ايراد داره و بعضي كسايي كه بردند نمي تونن توي سايت ببينن. گفتن داريم سعي مي كنيم درستش كنيم.

با سلام

واقعا این طور گفتند؟
بسیار خوب پس کمی مطمئن شدیم
تشکر کنندگان: aligudarzi
Erasmusجان، ميشه شماره kcc رو براي ما هم لطف كني بذاري ، منم مي خوام تماس بگيرم. ممنون مي شم.
تشکر کنندگان:
ببخشيد منظورم ashkan 78 بود، اشتباه كردم.Shy
تشکر کنندگان:
آقا محمد سلام
ممنون از اینکه اون پیام رو گذاشتین معلومه که می گن هی نامه و زنگ نزنین که راه به جایی نداره و ملاک همون نامه است که باید بدستمون برسه
ولی باید یه چیزی بگم من فکر نمی کردم انقدر همه زود ناامید بشن ها
البته من و همسرم هم خیلی حالمون گرفته شد وقتی اسممون تو سایت نبود ولی چه کنیم این همه سال صبر کردیم یه سال دیگه هم روش

باید پذیرفت این همون تیر در تاریکه است دیگه، یه هو دیدی خورد به هدف

الهی به امیدی که شاید تا همین ماه بازم نامه ای برسه پر از خبر خوب و امید بخش
تشکر کنندگان:
0016065267500
البته تا Case Number؛ نام و نام خانوادگي، و تاريخ تولداتو نگي سلامتو هم جواب نمي دند.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
mohammad_usa نوشته: سلام دوستان برای من هنوز نامه ای نیومده از سایت هم که چک میکنم هر شماره ای هم که بدی میگه شما انتخاب نشدید یک ایمیل به kccزدم و مراتب رو گفتم و ازشون پرسیدم من بالاخره قبول شدم یا نه که جوابشون آدمو گمراه میکنه این جوابو ببینید چون این پیغام اتوماتیک هست شاید برای همه که ازشون سوال میکنند بدهند.
Greetings
can be found here:
Thank You,
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular Center[/align]

سلام
دوست عزیز این نامه فقط به منظور اطلاع شما از اینکه نامه تون به دستشون رسیده، براتون ارسال شده.جواب سوال شما رو هنوز ندادند. معمولا 2-3 روز برای اینجور سوالها زمان می گذارن. البته جواب هم آخر سر هم درست نمی دن! من تجربه دارم! Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام.
ایمیل کی سی سی چیه؟
بی زحمت بنویسید
تشکر کنندگان:
سلام آقا نوید

ایمیل و تلفن KCC

( KCCDV@state.gov ( E-mail

telephone number 606-526-7500
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: ChairMan ، khabaloo
جوابش نیومد
w
تشکر کنندگان:
دوستان با سلام

تاریخ آغاز لاتاری 2011 چه موقع است ؟ (لطفًا دقیق باشد)Smile
تشکر کنندگان:
Erasmus نوشته: دوستان با سلام

تاریخ آغاز لاتاری 2011 چه موقع است ؟ (لطفًا دقیق باشد)Smile

سلام
همه ساله ثبت نام لاتاری از تاریخ 11 مهر شروع و در تاریخ 11 آذر ماه به پایان میرسد بعبارتی 2 اکتبر تا 1 دسامبر.

شاد و سربلند باشید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان