کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
سلام دوست عزیز
من فکر نمیکنم اسپانسر شدن سودی داشته باشه چون اگر اینطوری بود دیگه کسی مشکل پیدا کردن اسپانسر نداشت همه به راحتی قبول میکردند اسپانسر هم بشن.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
تشکر کنندگان: To USA ، msar
الهام جان درست میگه اما میگن اگه حساب بانکی خوبی تو ایران داشته باشی کار همون اسپانسر رو انجام می ده.
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: مرسانا ، msar
basteghi be nazare kasi ke ba shoma mosahebe mikone dare
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
باسلام به دوستان
ببخشید که بعد از مدتی که از فروم گذشته سوال میپرسم در واقع میخوام سوال تو قسمت خودش مطرح بشه.
من یه دوست تو آمریکا دارم که دانشجوی دکتری است و اقامت تحصیلی گرفته. البته درحین تحصیل به کار استادی هم مشغول است. به نظر شما اون میتونه اسپانسر من بشه؟ اگه میشه من ازش بخوام اگه نمیشه اصلا بهش نگم
پاسخ
(2009-12-12 ساعت 22:36)babak_1991 نوشته:  باسلام به دوستان
ببخشید که بعد از مدتی که از فروم گذشته سوال میپرسم در واقع میخوام سوال تو قسمت خودش مطرح بشه.
من یه دوست تو آمریکا دارم که دانشجوی دکتری است و اقامت تحصیلی گرفته. البته درحین تحصیل به کار استادی هم مشغول است. به نظر شما اون میتونه اسپانسر من بشه؟ اگه میشه من ازش بخوام اگه نمیشه اصلا بهش نگم

بابک جان
اولین شرط اسپانسر شدن داشتن گرین کارت یا سیتیزن بودنه که این دوستتون اولین شرط رو نداره .
لطفا تاپیک اسپانسر و مدارک مرتبط رو مطالعه کنید.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: babak_1991 ، مرسانا ، msar
اسپانسر نداشتن من سیتیزن هستم والان میخوام برای بچه ام درخواست گرین کارت کنم ولی متاسفا اسپانسر ندارم.ایا کسانی در امریکا هستن که شغلشون اسپانسر شدن باشد.من را راهنمایی کنیدSad
Shyافسوس چقدر زود دیر میشه
پاسخ
اگر سیتیزن هستید که خودتون باید اسپانسر فرزندتون بشید.
فکر کنم باید فرم I-864 رو پر کنید.
کاری که قصد دارید انجام بدید یکم زمان بره. شاید بهتر باشه با یک وکیل مشورت کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، saba1100 ، msar
[quote='To USA' pid='51731' dateline='1274628589']
اگر سیتیزن هستید که خودتون باید اسپانسر فرزندتون بشید.
فکر کنم باید فرم I-864 رو پر کنید.
کاری که قصد دارید انجام بدید یکم زمان بره. شاید بهتر باشه با یک وکیل مشورت کنید.
من سیتیزن هستم ولی در امریکا نه زندگی کردم نه تکس دادم نمی دانم ایا بچه ام را قبول می کنند یا نه با تشکر فراوانSmile
Shyافسوس چقدر زود دیر میشه
پاسخ
سلام
یه سوالی را جع به اسپانسر دارم:

آیا کسی که پاس آمریکایی داره ولی تو ایران زندگی میکنه میتونه اسپانسر باشه؟

با سپاس
سیامک
89/3/10
پاسخ
(2010-05-31 ساعت 09:48)siamak.arya نوشته:  سلام
یه سوالی را جع به اسپانسر دارم:

آیا کسی که پاس آمریکایی داره ولی تو ایران زندگی میکنه میتونه اسپانسر باشه؟

با سپاس
سیامک
89/3/10

خیر نمیتونه. مگر اینکه در آمریکا دارای درآمد و بالطبع دارای برگهء مالیاتی باشد.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: siamak.arya ، msar
(2010-05-29 ساعت 16:37)saba1100 نوشته:  من سیتیزن هستم ولی در امریکا نه زندگی کردم نه تکس دادم نمی دانم ایا بچه ام را قبول می کنند یا نه با تشکر فراوانSmile
من متوجه نشدم شما می خواید فرزندتون رو دقیقا از چه طریقی به امریکا بفرستید اما اگر بخواید از طریق Family Based اقدام کنید فک میکنم باید خودتون اونجا در حال زندگی باشید. البته من قوانین رو نمیدونم شاید بقیه دوستان بدونن اما راجع به Sponsor توی همین فروم خوندم که کسانی هستند که در امریکا Sponsor میشن در مقابل گرفتن مبلغی اما چون حالت معامله گری داره خیلی مطمئن به نظر نمیرسه.
پاسخ
یعنی اگه کسی 150 میلیون تو یه حساب بانکی تو ایران پول داشته باشه میتونه خودش اسپانسر خودش باشه؟
حسابهای بانکی اران رو قبول میکنن؟
پاسخ
سلام
من لاتاری 2018 رو برنده شدم،اما اسپانسر ندارم ،یعنی اصلا کسی رو نمیشناسم تا ازش بخوام اسپانسر من بشه.
حالا میخوام بدونم آیا میشه از طریق حساب بانکی داخل ایرانم اقدام کنم.
و اگر میشه،لطفا یکم درموردش شرح بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان