کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
انقدرام سخت نیستا داستان!!!! من تا حالا با همین زبون دست و پا شکسته ای که بلدم 7-8 بار مکاتبه کردم با kcc و جواب هم گرفتم!
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، r.bazargan
I would write it as:

Dear Sir/Madam
This is to inform you about an error in my DV-2010 registration form. By mistake, I put down family name as first name and vice versa. Please kindly correct my full name as:
First Name: (name kochak)
Family Name: (name famil)

I would highly appreciate if you could confirm the corrections.

Kind Regards,
(esme motaghazi)

H
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: shahin82 ، kavoshgarnet ، maryamjay
دوستان برای نامه نوشتن انگلیسی برید توی سایت translate.google.com
و فارسی تایپ کنید همزمان براتون انگلیسی ترجمه می کنه ( فقط یه نکته اینکه حتما به زبان کتابی بنویسید نه محاوره ای )
اگر ملتي چيزي را بر آزادي ترجيح دهند، همه چيز را از دست خواهند داد.
حافظا ، می خور و رندی کن و خوش باش
ولی دام تزویر مکن چون دگران قـــــرآن را

تشکر کنندگان: sh-b ، kavoshgarnet ، drkamrani1 ، سارا کوچولو ، Farshid22
از دوستان کسی هست که بعد از دریافت ویزا تاریخشو عوض کرده باشه؟ یعنی اونو عقب انداخته باشه.
اگه ممکنه بگید چه e-mail ای باید بزنم.
به kcc باید e-mail بزنم؟
تشکر کنندگان:
حمید عزیز متنت خیلی خوب بود. ممنون
حامد جان google translate اصلا ترجمه خوبی نداره و در 99 درصد موارد لغت به لغت و ابتدایی ترجمه می کنه و برای متن های مهم من پیشنهاد نمی کنم. تا اونجایی که من باهاش کار کردم البته.
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kavoshgarnet ، sh-b ، حامد ، Hamid55
من از متن دوستان استفاده کردم برای 2011(چون پیشنهاد دادن الان بهتره اقدام کنم تا بعد از اینکه اسم در بیاد!!!
اینم جوابKCC به بنده:

Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular Center

جوابی نداده تقریبا!:d گفته برید این لینک از اونجا استفاده کنید!
تشکر کنندگان:
(2009-12-30 ساعت 21:26)miladend نوشته:  من از متن دوستان استفاده کردم برای 2011(چون پیشنهاد دادن الان بهتره اقدام کنم تا بعد از اینکه اسم در بیاد!!!
اینم جوابKCC به بنده:

Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular Center

جوابی نداده تقریبا!:d گفته برید این لینک از اونجا استفاده کنید!

دوست گرامی این اتو ریسپاند هستش و نوشته که درخواست شما به گروه کاری مناسب ارجاع داده شد و حداکثر تا سه روز دیگه پاسخ می دن.
تشکر کنندگان: miladend
بله ممنون حواسم نبود شرمندهSmile
اینم جوابشون:
کد:
Thank you for your inquiry.

KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.

KCC/rch
Public Inquiry
Serco Inc./Kentucky Consular Center
Williamsburg, Kentucky
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

یکی بیشتر توضیح بده.!
تشکر کنندگان: kavoshgarnet
(2009-12-31 ساعت 23:47)miladend نوشته:  بله ممنون حواسم نبود شرمندهSmile
اینم جوابشون:
کد:
Thank you for your inquiry.

KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.

KCC/rch
Public Inquiry
Serco Inc./Kentucky Consular Center
Williamsburg, Kentucky
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

یکی بیشتر توضیح بده.!

kcc قادر به بازیابی یا تغییر دادن داده های اولیه ورودی لاتاری نیست
دوست عزیز صبر کنید اگر برنده شدید بعدا میتونید تصحیح کنیدSmile
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، miladend
ممنون پس شکلی نداره.مرسی.
چون خیلی از دوستان عرض کردند که شما اگه برندم بشید باز نمیتونید کاری بکنید چون یک نفر دیگه هست اطلاعات.بههمین خاطر خواستم مطمئن بشم .Wink
cheers!
تشکر کنندگان:
دوست عزیز با اشتباه پر کردن نام و نام خانوادگی در فرم اولیه احتمال اینکه از شما بپذیرند که این فرم شماست بسیار کم است اما با ارسال این ایمیل این احتمال را بسیار افزایش داده اید و بسیار مهم است که ایمیل ارسالی و پاسخ دریافتی را به عنوان مدرک نگهداری کنید. در ضمن یادتان باشد در صورت قبولی حتما مجددا با KCC ارتباط برقرار کرده مسئله را حل نمایید.
تشکر کنندگان: miladend ، shahram1347
miladend عزیز

من هم یکبار به KCC ایمیل زدم و این پیغام رو گرفتم من برای اطمینان از رسیدن مدارکم اینو زده بودم. بعدا فهمیدم چون من دقیقا مشخصات نام و نام خانوادگی و شماره کیس نامبر ( همون قسمت اطلاعاتی که در نامه اول بهمون داده همراه کیس نامبر) رو عینا همون طور که اونا خواسته بودند در مکاتبات ذکر نکردم اونا از جواب دادن به من امتناع کردند. دوباره همون ایمیل رو با همون اطلاعات و ترتیب که تو نامه اول هستش زدم و این بار بهم جواب دادن.
2010 225XX
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
تشکر کنندگان:
(2010-01-02 ساعت 15:58)ساشا نوشته:  miladend عزیز

من هم یکبار به KCC ایمیل زدم و این پیغام رو گرفتم من برای اطمینان از رسیدن مدارکم اینو زده بودم. بعدا فهمیدم چون من دقیقا مشخصات نام و نام خانوادگی و شماره کیس نامبر ( همون قسمت اطلاعاتی که در نامه اول بهمون داده همراه کیس نامبر) رو عینا همون طور که اونا خواسته بودند در مکاتبات ذکر نکردم اونا از جواب دادن به من امتناع کردند. دوباره همون ایمیل رو با همون اطلاعات و ترتیب که تو نامه اول هستش زدم و این بار بهم جواب دادن.
2010 225XX

دوست گرامي ساشا، پاسخ KCC به دوست ما در بالا تقريبا به اين صورت ترجمه مي شه: كي سي سي قادر به اصلاح و درست كردن آنچه در فرم اصلي ثبت نام انجام شده نيست. و اين پاسخ درخواست براي تغيير مشخصات در فرم اوليه ثبت نام هستش. شما مطمئن هستي كه براي درخواست شما هم چنين پاسخي داده است؟

در ضمن دو ست گرامي miladend به نظر من بهتره كه شما چندين ايميل با نگارشهاي مختلف براي Kcc بفرستي اصل و پاسخ آنها را هم در اينجا بگذار تا ساير دوستان هم استفاده كنند. به عنوان نمونه
- از آنها بخواه كه راه حل مسئله را به شما بگند
- يا اينكه بپرس كه آيا فرم شما در صورت برنده شدن قابل ادامه براي پروسه هست يا نه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، miladend
ممنون اما متاسفانه من اونقدر زبانم قوی نیست که یک نامه تقریبا رسمی بنویسم.اگه کسی محبت کنه بتونه نامه ای بنویسه که ایا در صورت برنده شدن قابل به ادامه پروسس هستم یا نه ممنون میشم.
ساشا جان بنده که جای اسم و فامیل رو اشتباه نوشتم با مورد شما فرق داره و خیلی جالبه اگه یک پاسخ داده شده!
تشکر کنندگان:
وای من واقعا شرمنده ام انگار حق با شماست من جمله اول نامه تون رو ندیدم.
شما درست می گین.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان