کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام بچه ها . من به این آدرس email زدم. ولی اصلا سابمیت نمیشه! سایت ایراد داره؟
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
آیا سفارت در انکارا به جز این email هم داره؟
تشکر کنندگان: morteza_2010
(2010-04-16 ساعت 13:31)mina_s نوشته:  سلام بچه ها . من به این آدرس email زدم. ولی اصلا سابمیت نمیشه! سایت ایراد داره؟
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
آیا سفارت در انکارا به جز این email هم داره؟

این آدرس ایمیل نیست. اگر این صفحه ایراد داره بهتره مستقیما ایمیل بزنی به آدرس ایمیل سفارت:
CA-Ankara@state.gov

----------------
البته این صفحه نمی‌تواند ایراد داشته باشد بلکه ممکن است با توجه به تنظیمات سیستم اشکال در ارسال به وجود بیاید. یا PopUp Blocker اکسپلورر پیغام امنیتی می‌دهد که باید تنظیمات آن را از طریق نوار امنیتی درست کنید یا حتی ممکن است سیستم ویروسی باشد و یا اطلاعات خواسته شده را درست وارد نکرده‌اید مثل ایمیل که باید آدرس کامل ایمیل خود را در آنجا وارد نمایید.

ولی در هر صورت ارسال مستقیم ایمیل بهتر است.
تشکر کنندگان: mina_s ، morteza_2010
(2010-02-10 ساعت 15:38)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان
من میخوام برم بلیطمو واسه مصاحبه اوکی بکنم و می خوام از سفارت بپرسم یه وقت وقت منو عوض نکرده باشن .اساتید گرامی یه متن نامه واسه confirm و fix بودن وقت مصاحبه برسونین Wink
با تشکر

case number
first name
last name
date of birth

Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability : Iran

Dear Sir/Maddam
KCC gave me the date of -- ----for my interview.I wanted to double check with you about the date and time of my appointment
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: kianoush ، payman R ، morteza_2010 ، m.amjadi
چرا انقدر قضیه رو می پیچونین؟! شما بگو همین الان فکس کنه! چرا معطل کنین تا روز مصاحبه؟!؟!؟!؟!؟!؟!
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: morteza_2010
(2010-05-13 ساعت 12:53)mina_s نوشته:  سلام بچه ها. من یک سوال فوری دارم. من هفته ی دیگه مصاحبه دارم. اصل فرم 134-i دستمه. اسپانسرم فرم های w2 و 1040 رو هنوز بهم نداده و بنا به دلایلی نمی تونه اسکن و ایمیل کنه و تنها راه باقی مانده فکس هست. حالا سوالم اینه این فکس رو کی بزنه دقیقا روز مصاحبه یا قبل از مصاحبه؟ چه جوری می تونم اینو از سفارت بپرسم؟ میشه یه نمونه نامه جهت مکاتبه بدین

از صحبتتون بر میاد که اسپانسر شما بیشتر تمایل داره که فرم های مالیاتی رو مستقیما بفرسته سفارت. در این صورت بگو که حتما حتما شماره کیس شما رو بالای همه برگه هایی که فکس میکنه بنویسه و اول یک صفحه فکس کنه و توش بنویسه
The following pages are the tax return forms regarding the DV case with the casenumber of 2010AS000000000

همین فردا هم میتونه فکس کنه به نظرم!
موفق باشید
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: Monica ، To USA ، kianoush ، mina_s ، ساسان ، m.amjadi
سلام دوستان، من به کی سی‌ سی‌ ایمیل زدم و وقت مصاحبه را پرسیدم و برای اواسط جولای بهم وقت دادند. به نظرتون دیره؟ زوده؟ یا خوبه؟ البته من فکر نمی‌‌کنم که سفارت کوالا لامپور سرش خیلی‌ شلوغ باشه، آیا امکان دارد که وقتش را جلو تر بندازند؟ نظرتون چیه؟

Thank you for your inquiry.
An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Kuala Lumpur on July 1X, 2010. A notification letter will be mailed to you from KCC within the next 7-10 business days. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.
تشکر کنندگان: afsan2010 ، ساسان ، r.bazargan
دوستان با تجربه عزیز میشه لطفا" متن نامه ای رو که برای دریافت نامه دوم و همچنین تعیین وقت مصاحبه در آنکارا رو لطفا" یکبار توی سایت بنویسید و همچنین مراحل کار و آدرس های ای میل رو بنویسید؟؟؟؟
واقعا" متشکر میشم از همگی دوستان Big Grin
خوشبختی یعنی فاصله این بدبختی تا بدبختی دیگر ( چارلی چاپلین )

Case num:2010AS23300
دریافت نامه اول :2009 4July
ارسال نامه اول :2009 13July
کنسولگری:آنکارا
کارنت شدن کیس : for june 2010
تشکر کنندگان:
(2010-05-17 ساعت 20:03)ساسان نوشته:  دوستان با تجربه عزیز میشه لطفا" متن نامه ای رو که برای دریافت نامه دوم و همچنین تعیین وقت مصاحبه در آنکارا رو لطفا" یکبار توی سایت بنویسید و همچنین مراحل کار و آدرس های ای میل رو بنویسید؟؟؟؟
واقعا" متشکر میشم از همگی دوستان Big Grin

من اینجوری نوشته بودم:
یه نامه زدم به KCCDV@state.gov تا تاریخ رو بگن:
Case Number: 2010AS00-----
PA Full Name: ------
Birth Date: ------
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
--------------------------------------------------------------------
Dear Sir/Madam,

Due to visa bulletin of May 2010, my case number is current for interview in June. So, I want to know the exact time, date and place of interview.

I will be thankful if you inform me.

Sincerely

چون نامه ام اومد دیگه پیگیری نکردم. ادامه ش رو شاید دوستان رفته باشن
ایمیل ترکیه هم اینه: webmaster_ankara@state.gov
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان: ساسان
سلام دوستان من 20 روز دیگه مصاحبه دارم ولی تاریخ تولد رو موقع ثبت نام اینترنتی اشتباه وارد کرده بودم. kcc در جواب نامه ام میگه اطلاعات مچ نیست. ولی سفارت ابوظبی تاریخ مصابه رو بهم داده. نامه دوم رو هم نگرفتم. آیا لازم که به سفارت و kcc قضیه این اشتباه رو میل کنم. اگه واجبه لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2010-05-24 ساعت 01:12)aidanaser نوشته:  سلام دوستان من 20 روز دیگه مصاحبه دارم ولی تاریخ تولد رو موقع ثبت نام اینترنتی اشتباه وارد کرده بودم. kcc در جواب نامه ام میگه اطلاعات مچ نیست. ولی سفارت ابوظبی تاریخ مصابه رو بهم داده. نامه دوم رو هم نگرفتم. آیا لازم که به سفارت و kcc قضیه این اشتباه رو میل کنم. اگه واجبه لطفا راهنمایی کنید

الان دیگه به کی سی سی اطلاع بدین فایده نداره چون مدارکتون به احتمال زیاد ارسال شده به سفارت... با سفارت مکاتبه کنید...

مشکل تاریخ تولدتون اگر مربوط به سال کبیسه هستش و یک روز اختلاف داره، به احتمال زیاد قابل رفع هستش...

آدرس ایمیل ابوظبی: abudhabiIV@state.gov
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان:
(2010-05-24 ساعت 01:12)aidanaser نوشته:  سلام دوستان من 20 روز دیگه مصاحبه دارم ولی تاریخ تولد رو موقع ثبت نام اینترنتی اشتباه وارد کرده بودم. kcc در جواب نامه ام میگه اطلاعات مچ نیست. ولی سفارت ابوظبی تاریخ مصابه رو بهم داده. نامه دوم رو هم نگرفتم. آیا لازم که به سفارت و kcc قضیه این اشتباه رو میل کنم. اگه واجبه لطفا راهنمایی کنید

سفارت ابوظبی چه جوری تاریخ مصاحبه داد. مگه موقع مکاتبه با ابوظبی کیس نامبرو تاریخ تولدو اینارو نمی پرسن؟
تشکر کنندگان:
وقتی که زنگ زدم سفارت یه خانم عرب فقط اسم رو پرسید و جوابمو داد. هنوز نامه دوم رو نگرفتم همه کارهامو انجام دادم. بلیط هم گرفتم
راستی من اصلا نمی دونم چه تاریخی وارد کردم ولی می دونم کبیسه نبود چون چک کردم. به ابوظبی میل بزنم چی بگم
تشکر کنندگان:
(2010-05-28 ساعت 18:53)aidanaser نوشته:  وقتی که زنگ زدم سفارت یه خانم عرب فقط اسم رو پرسید و جوابمو داد. هنوز نامه دوم رو نگرفتم همه کارهامو انجام دادم. بلیط هم گرفتم
راستی من اصلا نمی دونم چه تاریخی وارد کردم ولی می دونم کبیسه نبود چون چک کردم. به ابوظبی میل بزنم چی بگم

این که سفارت هنگام جواب دادن به شما تاریخ تولد نخواسته خیلی عجیبه چون تا حالا قاعده بر این بوده که اول اطلاعات شخصی مثل کیس نامبر ،اسم و فامیل و تاریخ تولد رو می پرسیده و در صورت صحیح بودن جواب میده .
معمولا در مواردی که دوستان به تاریخ تولد ثبت نامیشون شک میکنن ، یه ایمیل به سفارت میزنن و اطلاعات شخصی رو مطابق پاسپورت میدن .اگه KCC یا سفارت به ایمیل جواب داد یعنی اطلاعات صحیح می باشند و جای نگرانی نیست و اگه جواب بده اطلاعات match نیست یعنی یه جا مشکل وجود داره
موفق باشید
تشکر کنندگان:
سلام. دقیقا درست میگی چون kcc میگه مچ نیست ولی سفارت همینطوری بهم گفت و هیچ سوال اضافه ایی از من نپرسید. احتمالا این این هم از شانس من بود. در هر صورت من مطمئنم که اشتباه کردم یه راهنمایی یه کمکی.از استرس نصف موهام سفید شده ...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا بعد از ارسال سری دوم مدارک به سفارت لازمه ایمیل بزنیم و بپرسیم که مدارک رسیده؟
من با TNT فرستادم و 4 روزه رسید به آنکارا. هزینه ش هم 44000 شد
Impossible n'est pas français!
تشکر کنندگان: mary joon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان